Spisek Archaniola Michala?

<< < (3/4) > >>

(Nie)Ja:
Cytat: Ayshien  Lipiec 27, 2009, 17:44:15

U mnie zaczelo sie podczas medytacji, lezalam ze zlozonymi na Sercu rekoma, oddychalam i koncentrowalam oddech na dloniach i sercu.. Wsluchiwalam sie tez w bicie Serca, ktore stawalo sie coraz bardziej wyraziste, az w pewnym momencie poczulam jak ten rytm/ta wibracja obejmuje poprzez rece cale moje cialo/cala istote i wtedy wlasnie zaczelam sie 'zwijac' do postaci kuli.. Towarzyszylo temu poczucie ogromnej wolnosci..


Fascynujące.. :) choć jestem trochę za bardzo strachliwa, żeby świadomie doświadczać takich rzeczy  ::) Ostatnio śniło mi się np że moje ciało staje się półmaterialne i półprzezroczyste i mam możliwość przechodzenia przez ściany i strasznie mnie to przeraziło, bo działo sie to za szybko i bałam się, że nie wrócę do stanu poprzedniego..  ::)

Wracając do kuli, to moja siostra miała półświadome doświaczenia tego typu. "Śniło" jej się, lata temu, że była kulą światła unoszącą się nad polami i był to stan (jak mówiła) nieziemskiej ekstazy :) W owych czasach nie intreresowała się zjawiskami paranormalnymi, więc była bardzo zaskoczona gdy dowiedziała sie, że w miejscach powstawania kręgów zbożowych obserwuje się świetliste kule.. może więc sami tworzymy te kręgi nawet o tym nie wiedząc  ::)

Pobieżnie przejrzałam Melchizedeka i też Merkaba mi jakoś nie pasuje, ale mnie w ogóle odrzuca wszelka "technologia" więc chyba nie jestem obiektywna :)

A co do Jahwe i reszty, to niewiele o tym wiem niestety, ale bardzo proszę kontynuuj, bo to bardzo ciekawe.
Gadzie sprawy bardzo mnie ostatnio interesują ;)

pozdrawiam ;)

Whoever:
Witaj Habibi Dah :)

fascynujacy jest tez twoj sen, oraz doswiadczenie twojej siostry.. calkiem mozliwe, ze zjawisko zbozowych kregow polaczone jest z dzialalnoscia nas samych, ale oddzialywujacych na swiat z innych poziomow istnienia.. moze z przyszlosci? znalazlam tez ostatnio w jednej z ksiazek Ernsta Meckelburga kilka ciekawych historii nt. metalowych kul o dziwnych wlasciwosciach, ktore poodnajdywano swego czasu w roznych miejscach swiata.. bardzo ciekawa sprawa..

Cytat: HabibiDah  Lipiec 29, 2009, 20:46:53


Pobieżnie przejrzałam Melchizedeka i też Merkaba mi jakoś nie pasuje, ale mnie w ogóle odrzuca wszelka "technologia" więc chyba nie jestem obiektywna :)

A co do Jahwe i reszty, to niewiele o tym wiem niestety, ale bardzo proszę kontynuuj, bo to bardzo ciekawe.
Gadzie sprawy bardzo mnie ostatnio interesują ;)

Kiedys gdy czytalam Drunvalo to jakos zupelnie pominelam fakt iz uwaza Jahwe za glownego Boga (Logosa) naszego Wszechswiata.. Choc w sumie od samego poczatku nie wszystko mi u niego pasowalo.. Teraz zaczelam czytac go raz jeszcze, ale powiedzmy bardziej wnikliwie.. Moze wiec za jakis czas  cos dodam.. Bardzo tez jestem ciekawa przemyslen i odczuc innych osob..

Rowniez pozdrawiam :))))))))))

Leszek:
Cytat: Ayshien  Lipiec 27, 2009, 17:44:15

(...) lezalam ze zlozonymi na Sercu rekoma, oddychalam i koncentrowalam oddech na dloniach i sercu.. Wsluchiwalam sie tez w bicie Serca, ktore stawalo sie coraz bardziej wyraziste, az w pewnym momencie poczulam jak ten rytm/ta wibracja obejmuje poprzez rece cale moje cialo/cala istote i wtedy wlasnie zaczelam sie 'zwijac' do postaci kuli..


Taki mały drobiazg dla... lewej półkuli ;)
http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,151.msg943.html#msg943

Whoever:
Cytat: Leszek  Lipiec 31, 2009, 00:09:15

Taki mały drobiazg dla... lewej półkuli ;)
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=281.msg984#msg984

Wszystko to jest bardzo ciekawe i w duzym stopniu takie bliskie, znajome, czasami w trakcie czytania takich tekstow pojawiaja sie pewne uczucia, emocje, czasami takze obrazy, dzwieki, kolory, zapachy.. Nie mam jednak zaciecia naukowego i nie potrafilabym z wlasnych doswiadczen wyprowadzic az takich skomplikowanych i logicznych wnioskow.. Ciesze sie jednak, ze inni to potrafia i tak pieknie lacza to co naukowe z tym co duchowe.. Ja po prostu opisuje swoje doswiadczenia takimi jakimi je pamietam i co najwyzej kiedy pewne zdarzenia lacza sie ze soba w jakis niesamowity ciag, zaczynam sie glebiej zastanawiac - dlaczego tak sie dzieje i czuje, ze powinnam podazac w glab tej historii.. Niekiedy olsnienia pojawiaja sie nagle, innym razem potrzeba dalszych podpowiedzi.. Czasami informacje pojawiaja sie wprzod, a dopiero pozniej cos sie wydarza w rzeczywistosci i takie sytuacje sa najbardziej niesamowite.. Tak jak w przypadku historii z Szmaragdowym Straznikiem, Kamieniem Faraonow, Jezykiem Ptakow, itd.. Teraz np. czuje, ze w tym tekscie, do ktorego podales mi link Leszku jest dla mnie jakas konkretna informacja, moze wlasnie chodzi o ten Kapelusz Ozyrysa, albo jeszcze o cos innego.. w kazdym badz razie te informacje o Sercu, o Pra Atomie, itd - to jest tak bliskie :>

1/64:
Cytuj

Pobieżnie przejrzałam Melchizedeka i też Merkaba mi jakoś nie pasuje, ale mnie w ogóle odrzuca wszelka "technologia" więc chyba nie jestem obiektywna

Choć z jednej strony  rozumiem i coś jest na rzeczy,
to z innej mam dystans do takiego dzielenia świata na "technologie" i "nietechnologie"
np w kontekscie podobnych podziałów na cywilizacje "atlantydy" (rzekomo tech.) vs. "lemurian" (rzekomo serca).
Obserwacje wskazuja że "sercowcy" miewają niemal techniczne uczucia, a technolodzy miewaja wielkie serca ;)

Swoją droga... skoro Cie "odrzuca" - to musiałaś nieźle narozrabiać przy użyciu "technologi" - ze sie tak wstrętujesz do niej... Co Ci przypomina?.. może warto zajrzeć

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

city-of-war jin pegasus fenixbydgoszcz simtractor