"Tajne" stowarzyszenia i "teorie spiskowe" => Nowy Porządek Świata w codziennych wiadomościach => Wątek zaczęty przez: Leszek Maj 23, 2009, 16:21:56Tytuł: Inicjatywa "Płyty Prawdy"
Wiadomość wysłana przez: Leszek Maj 23, 2009, 16:21:56
Na forum prawdy o świecie prawda2.info powstała inicjatywa o nazwie płyty prawdy, w skrócie polega ona na nagrywaniu i rozpowszechnianiu zebranych wnikliwie materiałów filmowych i publikacji, które są pomijane i nieporuszane przez media głównego nurtu z dziedziny zdrowia, systemu walutowego i politycznego.


(http://c.laczpol.net.pl/tmp/mat/pp/akcja2/foto2.jpg)

Jak wszyscy wiedzą to media wychowują dzisiejszy świat, to co jest w nich pomijane odbija się w postaci powszechnej niewiedzy na dany temat. Uważamy, że informacje, którymi chcemy się podzielić z resztą społeczeństwa, są zbyt ważne, aby wiedziała o nich tylko garstka osób. Za pomocą tej akcji pragniemy dotrzeć do każdego kto ma otwarty na wiedzę umysł, a przede wszystkim do dojrzałych (psychicznie) osób, które są wstanie obiektywnie podejść do tematu, a nie miały do tej pory okazji skonfrontować się z tego typu informacjami.

Za pomocą tej akcji nie chcemy nikogo do niczego przekonywać, ani tym bardziej zmuszać, zależy nam jedynie na tym aby tego typu informacje dotarły do wielu odbiorców, tak aby każdy mógł je własnoręcznie przeanalizować i wypracować własne zdanie na zawarte na płytach tematy.

Jednocześnie jesteśmy przerażeni spadającym poziomem wiedzy wśród młodych ludzi, pomimo tego iż coraz to więcej młodych osób zaczyna uczęszczać na studia, ich poziom i jakość prowadzonej nauki znacznie się obniżył. Rezultatem tego jest nauka dla zdobywania papieru u studentów oraz nauczanie dla profitu u wykładowców, wiedza zeszła na 2gi tor.

Ludzie przestali zadawać pytania skupiając się na skutkach, a nie przyczynach chcemy odwrócić ten negatywny proces. Gwarantujemy, że filmy zaprezentowane na tych płytach nie będą zmarnowanym czasem. W materiałach postaraliśmy się umieścić min. odpowiedzi na takie pytania jak: w jaki sposób powstaje pieniądz i dlaczego mamy obecnie kryzys ekonomiczno-gospodarczy, dlaczego na świecie oraz w kraju stale rośnie liczba zachorowań, dlaczego obecna polityka polega na prowadzeniu strategii centralizacji, o co chodzi w akcjach stabilizacyjnych w Iraku i Afganistanie oraz wyjaśnić takie terminy jak GMO, NWO, Codex Alimentarius, Monsato, FED, RFID, Inside Job, Bilderberg etc.

Sprawy zaprezentowane w materiale nie są rzeczami wyssanymi z palca, wszelkie zawarte na nośniku informacje układają się w logiczną całość i są  udokumentowane, postaraliśmy się zaprezentować zgromadzony materiał w jak najczytelniejszej formie dla odbiorcy.  (...)

Całość:
http://wolnemedia.net/?p=13595
===
Płyty do ściągnięcia tutaj:
http://peb.pl/filmy-dokumentalne/497973-plikus-przeklej-plyty-prawdy-truth-discs.html

(http://img27.imageshack.us/img27/9295/wolnosc.jpg)Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

extremalteam twistedgamers anges watahazlotegokla real-life-rpg