Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 1 
 : Grudzień 19, 2022, 18:53:21 
Zaczęty przez Leszek - Nowe: wysłane przez VAV EL
Przetłumaczyłem powyższy tekst

Fizyka Jezusa i Graal: Manifest

 Przyjrzyjmy się zatem pojęciu grzechu i winy z punktu widzenia biofizyki. Wyjaśniliśmy, w jaki sposób spójność twojej aury jest wymierna z  tym, co podróżuje, kiedy świadomie śnisz (linia śpiewu/ścieżki snu podążają mierzalnie po liniach magnetycznych – których to fazy zagnieżdzaja się w sobie konstruktywnie)... i kiedy umierasz. To częściowo wyjaśnia, w jaki sposób zdolność do świadomego śnienia jest rozsądnym wyznacznikiem tego, ile pamięci możesz zabrać ze sobą, gdy umrzesz. Wszystko to doskonale koreluje - z Korotkowem i innymi badaniami naukowymi - pomiarami pola elektrycznego umierającej osoby. Spójny ładunek twojej aury („łaska”) jest tym, co mierzysz po śmierci, to („duch”) wędruje do miejsca kompresji ładunku (fraktalnego lub świętego) - i to właśnie przemieszcza się przez statystycznie potwierdzoną sekwencję tego, co zobaczysz, kiedy umrzesz. (Tak zwane „stałe formy Kluvera”, które okazują się być po prostu sekwencją symetrii fałdowania lub splatania, których używa twoje DNA do kompresji ładunku - a tym samym uczynienia go implozyjnym/trwałym w dystrybucji - a zatem nieśmiertelnym: obrazkowe dyskusje pod adresem:
www.goldenmean.info/immortality , www.goldenmean.info/alchemyofdeath ).

Przypuśćmy, że jesteś katolickim księdzem i Twoim celem jest dotarcie do młodych ludzi poprzez duchowość jako realną naukę (i być może - w przeciwieństwie do innych księży - chciałbyś, aby w wiadomościach nazywano Ciebie inaczej niż za pomocą takich słów jak pedofil lub ex-nazista...).
Kontemplowałeś nową naukę Dana Wintera o harmonii między sercem i mózgiem, która wykazała, że mówienie kłamstw (grzech) zmniejsza koherencję w twoim sercu, co pokazują pomiary. Przyszło ci do głowy, że pod pojęciem grzechu kryje się prosta nauka o tym, co karmi energetycznie twoją aurę, a poprzez to twoją duchową nieśmiertelność.

Zacząłeś rozważać, że może najlepszym sposobem przedstawienia przesłania Jezusa młodym ludziom jest dotarcie do nich poprzez lekcje fizyki, elektrotechniki i biologii. By to zrobić potrzebowałbyś małej tablicy odnośników - Słownika Fizyki Jezusa - tłumaczącego słowa chrześcijańskie (jak grzech, świętych obcowanie czy łaska) - na język fizyki. W ten sposób mógłbyś zaoferować precyzyjny język, by nauczać duchowych idei.

Mógłbyś nauczać w jaki sposób OŚWIECENIE jest ENERGIĄ (ładunkiem), którą przyciągasz, gdy wzorce twoich myśli stają się FRAKTALNE (zgodnie ze Złotą Proporcją, co wykazały pomiary EEG). Święci mają aureole - ponieważ OSADZILI SIĘ oni w IDEALNIE ROZPROWADZANEJ ENERGII (oryg. charge)
Kiedy już zrozumiesz kilka podstawowych elektrycznych pojęć biofizyki jako fali koherentnej – WTEDY – ty, kapłan/naukowiec, jesteś „dotknięty łaską!” Sam proces uświadamiania sobie, czym jest ŁASKA – jest chwilą Łaski (spójność ładunku biologicznego). Niewielki przypływ ładunku biologicznego, który odczuwasz – w chwili gdy myślisz, że tą myślą jest fizyka rozkładu pojemności biologicznej. I TO jest właśnie waszą nową fizyką opisującą tzw. KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ!

Możesz zainteresować się szczegółową nauką o tym, jak ładunek biologiczny (łaska) jest mierzony w fizyce: SPRZĘŻONE FAZOWE (lub fraktalne) POLA DIELEKTRYCZNE. Kiedy widzisz, jak ten rodzaj pola samoorganizuje się i lokalizuje inne tego rodzaju – nielokalnie na odległość… możesz nawet pochylić głowę i uroczyście wymówić: CIAŁO CHRYSTUSA. W TYM momencie możesz nawet zdać sobie sprawę dokładnie, co pozwala falom KRYSTALIZOWAĆ się w biologii (fraktal - sprzężenie fazowe - konstruktywna kompresja ładunku) - i uświadomić sobie zasadę CHRISTOSA!
 
Słownik FIZYKI JEZUSA - dla księży / naukowców:

od Dana Wintera - 1 czerwca 2009 (kontynuacja Nowej Nauki Alchemii):  http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=210.0 i więcej:  http://www.goldenmean.info/scienceofalchemy/

Jest oczywistym, że JEDYNĄ rzeczą, która w opowieści o Jezusie (Chrześcijaństwo) jest faktycznie trwała  - to FIZYKA - prawdziwa nauka - czysta zasada. Sugeruję, abyśmy napisali na nowo historię  - w oparciu o właściwe zrozumienie, ze jedyną rzeczą, którą Jezus i jego egipscy przodkowie od Atona musieli lub chcieli -  lub mogli pożytecznie nas uczyć -  była właściwa fizyka  przygotowująca  naszą aurę na wieczne trwanie. (Ostatecznie, oczywiście [przygotowująca - L.] przez Słońce).
Mam pewne wspomnienie z czasów Tutenchamona – którego część stała się mitem o Jezusie – i jestem przekonany, że rzeczywista osoba, którą nazywacie Jezusem, uznałaby chrześcijański kult osobowości za śmieszny – i ogłosiłaby obecny kościół katolicki – siedzący na miliardach, złodziejem i mordercą (inkwizycja) - cały czas głosząc kult cudów, patriarchat - i "bojaźń Bożą" - aby być jedną z najbardziej złych (zaprzeczających życiu - nie wspominając o pedofilii) instytucji planety Ziemi. Tutenchamon faktycznie odziedziczył nauki Hermesa – badanie elektryczności siły życiowej – ponieważ był szkolony w używaniu swojej krwi / kundalini jako zaklinacza deszczu – ponieważ faraonizm zależał od tej umiejętności.
Chrześcijaństwo przeszło długą drogę – obecnie regularnie wybiera się na papieża byłych nazistów. Mężczyzn, którzy dzisiaj nie potrafiliby zebrać wystarczająco dużo ŁADUNKU (łaski), by ożywić grejpfruta . Prawie tak zabójczo aroganccy w swojej głupocie, jak kapłani fizyki, którzy nie widzą, jak fraktalność – poprzez elektryczne wytwarzanie grawitacji i całej siły dośrodkowej – pozwala na stworzenie dowolnego żywego ciała!

Zdobądź wiedzę o fraktalu, a TEŻ doświadczysz przyspieszenia ładunku.
Definicja grawitacji JEST bramą do nieba. Złota Spirala – perfekcyjne przełożenie wirowości i spiralności w czasie – to „ciała spadające w czasie – wychodzące na światło dzienne”. Oto prawdziwy „arkturiański” łuk arturiański na torusie: wyślij wiadomość do ognia - a wstaniesz z krzyża.
Ukrzyżowany na krzyżu - ma utracić koniugację fazową na mocy bycia skrzyżowanym jako fala - pod kątem prostym. Trzyma go to w matrixie.
Tradycja gnozy ezoterycznego Chrześcijaństwa kładzie nacisk na duchowość opartą na głębokim zrozumieniu – prawdziwej zasadzie. Miejmy nadzieję, że oznacza to dojrzałość po utracie mocy wiary w cuda. Oznacza to, krótko mówiąc, że możesz kierować swoją aurę w kierunku świata duchów w oparciu o prawdziwą wiedzę na temat JAK to działa.

W oparciu o to ponownie przedstawimy zasady JEZUSA - prawdziwą fizykę.

Długo mówiliśmy o egipskich i sumeryjskich korzeniach Chrześcijaństwa - jak osoba Akhunatona była spokrewniona z Mojżeszem – którego synem – Jozuem – był prawdopodobnie Jeszua – i został „Sprawiedliwym Kapłanem”. Omówiliśmy gdzie indziej, jak ATUN lub ATON w tej linii krwi oznaczało zarówno SYN-Bóg, SŁOŃCE-Bóg, jak i Synów Enki. Krew Enki stała się arkadyjską, BO z BOheme, BA z BAelzebuba i BAALbelona. Później była to rodzina Beniaminów MAGdalena i ..GRAAL.
Jak wyjaśnialiśmy na licznych wykładach – taka wersja historii jest – naszym skromnym zdaniem – właściwie dowolna. Naprawdę nie jest ważne, jak układasz swoją własną wersję historii - w rzeczywistości tylko twoje działania oparte na czystych zasadach faktycznie decydują o tym, czy z powodzeniem wprowadzisz swoją aurę w nieśmiertelność (przez zrównoważenie dystrybucji ładunku). A więc - ten artykuł - opiera się na filozofii - że opowieść historyczna to tylko kolorowa bajka (właściwie - bardzo koszmarna) - która motywuje nas do zainteresowania się CZYSTYMI ZASADAMI. Kiedy już wydestylowałeś z historii czyste zasady, które umożliwiają przeżycie genetyczne (efekt pola), możesz działać w oparciu o esencję, która staje się nieśmiertelna. W tym momencie – naprawdę kolorowa, ale okropnie makabryczna historia Ziemi –stanie się rzeczywiście krótkim koszmarem, z którego przebudzenie jest wielką korzyścią.
Tak więc zróbmy słownik FIZYKI JEZUSA, abyś mógł ocenić dla samego siebie - co będzie użyteczne przez milion lat od teraz  (surely not personality and miracle worship):

Jezus (św. Issa):
 – niektórzy mogliby powiedzieć – poetycko w fizyce oznacza „OKO, które jest NAMI” w tym sensie, że kiedy rozprowadzasz swoją aurę z prawdziwą fizyką współczucia – prawidłowo identyfikujesz się z polem elektrycznym (zbiorową nieświadomością ), który jest rezerwuarem pamięci o przetrwaniu – dla całego DNA. - Tak więc w tym sensie CHRYSTUS - odnosi się do esencji tego, co umożliwia wszelką CHRYSTALIZACJĘ – możliwą jedynie wtedy, gdy FALE odkrywają doskonały sposób na DZIELENIE się (wszelkie wiązanie (łączenie) jest blokowaniem faz przez doskonałą i przeciwstawną symetrię fal: odkrycie zjawiska dzielenia).

Bóg:
Historyczne znaczenie – odnosiło się głównie do interwencjonistów Draco / Uru / Usu / Annunaki – jak Enki/Enlil ( goldenmean.info/angelscience – patrz Anton Parks) – w ich stosunku do naszych przodków – ich zmanipulowanych gatunków /inżynierii genetycznej.
 JEDNAK- w szerszym sensie Bóg jest spójnością pola większych, środowiskowych, a zwłaszcza MIĘDZYGWIEZDNYCH- faz sprzężonych EFEKTÓW POLA. Płynąca obecność, która jest idealnie spójna w rdzeniu tych domen plazmy – JEST źródłem naszego słowa DOMINUS – Bóg – jest DOMENĄ – w znaczeniu zawartym w fizyce. (badanie plazmy i byty duchowe: www.goldenmean.info/whaledreamers, www.goldenmean.info/yalweh).


Komunia  Święta:
 - (omówiliśmy ją w innym miejscu) , była przede wszystkim starożytnym rytuałem smoka, w którym zjadano okrągłe placki z białego proszku ( ORME z białego złota) w celu wyeliminowania wszelkich chorób (zauważ niebezpieczeństwo podzielenia osobowości - gdy fazowy materiał koniugatu jest przedwcześnie wypchnięty na DNA- budząc tyle piezoelektrycznego dzwonienia DNA - że głosy przodków przytłaczają).
KOMUNIA ŚWIĘTYCH - to ciało elektryczne tej zebranej fazy genetycznej sprzężonej z dobrze rozłożoną mądrością przetrwania - w postaci słabego i szerokiego widma pola ładunku dielektrycznego koniugatu fazowego.

Królewstwo Ojca i Niebo
 - to konkretnie te domeny ładunków elektrycznych, które podtrzymywane przez koniugację fazową i fraktalność - pozwalają na zrównoważony rozkład ładunku. Na mapie - śniący ślad (lucid dream) - linie pieśni( ley lines) - mierzone są jako rzeki przewodnictwa magnetycznego - przecinające się we fraktalu. Podążająca za nimi obecność wód podziemnych jest mierzona sprzężoną fazowo pojemnością dielektryczną. Oznacza to w efekcie - że KRÓLESTWO OJCÓW - jest dosłownie tym królestwem - gdzie ci, którzy zapewnią wystarczającą spójność i fazową dyscyplinę w swojej aurze - będą w stanie poruszać się w stanie przebudzenia. Kiedy Laurence Gardner – przeanalizował żydowską koncepcję PLAINS OF SHARON – jako niezwykle promienistych (ogromnych i szeroko rozmieszczonych) pól elektrycznych – z (koniugat fazowy) grupy metali- platynowców / „PGM” – (Pallad / Platinum / Gold) – był naprawdę blisko. Słowo HE-AVEN- dosłownie oznacza,że ODDECH (HE) ŁADUNKU (Kulomb lub Gołębica) - AVE- leci. ( goldenmean.info/heaven ). Porównaj z AVALON - gdzie AVE (latać) to EL (przesunięcie fazowe - translacja wirowania przez prędkość światła) AN (boga słońca). Oznaczało również MIEJSCE JABŁKA - zaczarowane jabłko lub NIEBIAŃSKIE jabłko

JABŁKO
- które jest toroidalnym kształtem z rdzeniem (jabłkiem) implozyjnego ładunku biologicznego. Zobacz także - DZIEWIĘĆ POZIOMÓW Piekła Dantego - i Dziewięć domen toroidalnych niezbędnych do fazowej koniugacji w celu przywrócenia pola plazmy (ludzkiej LUB gwiezdnej) do ŻYCIA: goldenmean.info/whaledreamers i linki do DZIEWIĘCIU tam.

Kielich Graala :
Pojemnik na koniugaty fazowe (kamień/złoty kielich). Graal we krwi - sprzężone pole fazowe dobrze splecionego (promieniującego błogością) DNA. Tworzy nieśmiertelne życie. (Kamień Graala - porównaj również ze szkłem meteorytowym sprzężonym fazowo - impregnowanym PGM - poniżej)

Róg Obfitości:
 Koniugacja fazowa stożka - umożliwiająca samoorganizację (obfitość). Graal to ścieżka ładowania w dół tego stożka (na przykład do DNA).

ZAMEK GRAALA
– dostępny jest tylko ze STANU ŁASKI… – Niebezpieczne oblężenie – będącym implozyjnym punktem zwrotnym tuż przed alchemicznym połączeniem dwóch domen ładunkowych (porównaj z koniunkcją spalania w astrologii). – więcej o Graalu – jako nauce – poniżej ..

Łaska :
 Koniugacja fazowa - (nielokalnie samoorganizująca się), a więc biologicznie propagowalna - spójność ładunku. (podobne do CHI, Orgonu, Barrakah, Shaktipat itp.).

RYTUALNE OCZYSZCZENIE / CHRZEST:
 weźmy esseńskie użycie wody żywej - bardzo odpowiednie. Zanurzanie się w świeżej, żywej wodzie jest jednym z najsilniejszych sposobów (obok głębokiego oddychania) na sprzężenie fazowe w ciele.
Rozważ naszą zalecaną technikę eliminowania pasożytów - biologicznych i astralnych: głęboki oddech ŚWIEŻEGO powietrza bogatego w tlen - następnie zanurz się w żywej wodzie. Rób to wielokrotnie, a oczyścisz swoją krew i swoją aurę. (Gęstość ładunku bogatego w tlen - wypala większość typów pasożytów).


Alchemia Eucharystii:
- to miejsce, w którym kompresja ładunku fraktalnego - umożliwia łączenie/stapianie się biologicznych aur (szerokospektralnych domen ładunków pojemnościowych) w JEDEN. ( KHEM = dostęp do CZARNEJ dziury).

PIEKŁO:

Pamiętasz - jak jasnowidzenie ujawniło, gdzie złoczyńcy idą po śmierci - w filmach "DUCH" i "PŁASZCZYZNY"? Piekło to miejsce, do którego trafia twoje pole ładunku resztkowego po śmierci - jeśli nie może się skoniugować fazowo. W tym doświadczeniu - brak fraktalności - konkretnie - oznacza, że SPRĘŻENIE BĘDZIE GENEROWAĆ CIEPŁO. Ponieważ jedyną nadzieją twojego DNA na uczynienie czegoś nieśmiertelnym w chwili śmierci jest wykonywanie kolejnych OPERACJI ZAGINANIA IMPLOZJI (Stałe formy Kluvera – ZAŁADUNEK DNA – to MAPA Symetrii, którą zobaczysz po śmierci). ref: www.goldenmean.info/alchemyofdeath Psychologia NIE bycie falą, którą można dzielić (koniugat fazowy) definiuje utratę czystej intencji - co oznacza, że elektrycznie twoje szczątkowe pole ładunku biologicznego lub DOMENA (nieba) - nie może osadzić się w istniejącym zbiorowym polu DNA. Ta fizyka tłumaczy, dlaczego potrzebujesz fraktalnej przestrzeni elektrycznej (zdecydowanie NIE trującego szpitala), aby mieć większe szanse powodzenia po śmierci. - zobacz też goldenmean.info/immortality

Apokalipsa:
 Czwarty Człowiek Horusa Epoki Elipsy. Esseńczycy dokładnie obliczyli czas Końca Świata - w oparciu o swoje centralne solarne nauczanie o powtarzalnej okresowości słonecznej. Tak więc efekt Jezusa jest odpowiedni, aby powrócić teraz – ponieważ – zbiorowa pamięć rasowa – musi być przygotowana do wpasowanie się w aurę wiatru słonecznego – w miarę zbliżania się maksimów słonecznych. W efekcie – Bóg Słońca jest tutaj – ponieważ tylko ci, którzy są gotowi zamieszkać w plazmie Słońca – w rzeczywistości mogą przetrwać.

Grzech:

 - działania, które osłabiają spójność ładunku twojej aury - ponieważ albo higiena jest błędna (nie FA-ATUN / 'tuczy' = karmienie aurą) - i / lub pamięć, którą dodają, nie służy zbiorowemu genetycznemu przetrwaniu (nie można współdzielić - a zatem nie można propagować elektrycznie - nie ma koniugacji fazowej ani fraktala).

Ból:
 - ładunek krwawi w miejscu gdzie fraktal jest uszkodzony - ból służy do skierowania tam naszej uwagi; który będąc koniugacją fazową - ma na celu przywrócenie tej konstruktywnej kompresji ładunku fraktalnego - przywrócenie skutecznego rozkładu ładunku (uzdrawianie).

Błogosławieństwo:
 kierowanie ścieżką sprzężnej koniugacji fazowej ładunku biologicznego – poprzez przesuwanie skompresowanego implozyjnego ładunku do centrum twojego pola uwagi. (Jak mistrz Tai Chi, który popycha cię bez poruszania ciałem, poruszając tylko swoim Dan Tien).

Arka Przymierza:
Kondensator warstwowy z dielektrykiem ("orgonem") Sprzężenie koniugacji fazowej - zdolne do fraktalnego przyciągania napięcia w celu zautomatyzowania produkcji złotego proszku - i wytwarzania iskier na wojnie - i dzięki konstruktywnemu polu kompresji ładunku rdzenia - zdolne do nieniszczącego przechowywania niektórych materiałów radioaktywnych. (Projekt: Syriusz A – skradziony przez Akhunatona, jak wielu uważa – w tym czasie zmienił swoje imię na Mojżesz – aby stać się dojną krową – wytwarzanie złotego proszku przez Esseńczyków – ref: Lawrence Gardner: „Święta Arka”). Przybywający Draco Annunaki - dość szybko zapomnieli, jak obsługiwać swój sprzęt wojenny - ponieważ długa utrata pamięci o tym była kluczowym objawem ich genetycznego „upadku” (Nephalim).


Jerozolima:
- Pierwotnie według projektu Sumerów Annunaki (An) - GWIEZDNE WROTA. Środowisko ładunków koniugujących fazę - aby umożliwić aurze rzutowanie się z powrotem na gwiazdy. (URU-ASSA-EL-M = Draco - Królowa - Miejsce na EL lub PRZESUNIĘCIE FAZY).

Kabbah: Szkło meteorytowe:
- dyfuzyjne z PGM - osadzony w gazie koniugat fazowy (złoto palladowe) - klucz do optyki sprzężonej fazowo, czerwone gotyckie okna katedralne, później zostało zmielone - jako proszek projekcyjny używany do rzeczywistej transmutacji w złoto przez Kelleya i Dee i in. ( goldenmean.info/scienceofalchemy

Melchizedek:

„Kapłaństwo” pochodzi pierwotnie od MAG (królowe Draco – krew jest Matrycą Ognia / AG) z (z) TAK (Orion)> – lub Maa- El- Chi-Zaadok.

Enki/Saam/ Atun / Ptah: rodowód: http://www.goldenmean.info/enki (po angielsku)

Hermes / Thoth / Ningishidda:
 naukowiec genetyczny partner, towarzysz (ale nie syn) Enkiego. (przeczytaj Antona Parksa: goldenmean.info/angelscience). Hermetyczny symbol życia będący całkiem słusznie kaddeuceusem: czyli FAZĄ KONJUGACJI. Słowo Cadduceus- pochodzi od pre-URU / USU (Draco) terminu KADISTU (Projektanci Życia). - patrz FEDERACJA KULTUR GALAKTYCZNYCH - w Galaktycznej Historii od Thota - zgodnie z narracją Vincenta Bridgesa: goldenmean.info/galactichistory/galcthis.html Porównaj 'Kadistu' - w Anton Parks - goldenmean.info/angelscience , Można by założyć - ze jest to przynajmniej częściowo spójną intencją emanującą przez matkę/partnerkę Enki.

Anioł:
plazma zdolna do zamieszkiwania (i wpływania przez sprzężoną fazowo kompresję ładunku centralnego ciała) gwiazd i grup gwiazd -. Elementy symetrii (alfabety) budowy ich ciał - tak je nazywacie (patrz OPHANIM - ENOCHIAN itp. goldenmean.info/scienceofalchemy Zamieszkiwanie i sterowanie głównymi wiatrami słonecznymi - wymaga tych anielskich wezwań.

Serafim:
Skrzydlaty smok, przodek Annunaki (Ciakar / Archon). Ich prapoczątek rodowódowy zamieszkiwał gwiazdy z ich aurą. Opracowali konserwatywną higienę (zapobiegają uwolnieniu się DNA) dla genetycznego przetrwania – co stało się instrukcją ich ambasadora GABRIELA – kiedy inicjował Marię (chrześcijaństwo), Mahometa (muzułmanie) i Józefa Smitha (mormonizm). Sekwencje symetrii pola ładunku (litery alfabetu) ich splotów DNA zostały wypalone na miedzianej i złotej folii. Zasadniczą wadą ich filozofii genetycznej jest błędne przekonanie (Nephalim = upadły), że każde DNA, które się zmienia, jest wadliwe. To jest podstawowy problem Ziemi - dowiedzieć się, jak DNA - w różnorodności staje się fraktalem / harmonicznym wewnętrznie / i w ten sposób uwalnia się, staje się elektrycznie zdolny do kierowania KIERUNKIEM IMPLODOWANIA SWOJEGO ŁADUNKU (a tym samym nawigacją po gwiazdach tworzących czarną dziurę) WARKOCZ.

Ołtarz / Shem:
 - biblijne słowo SHEM (jak również w Shem - AN) stało się chrześcijańskim słowem ALTAR. Sitchen nazwał to WYSOKIM KAMIENIEM OGNIA. Teraz wiemy, że jest to kamień pojemnościowy dielektryczny sprzężony z fazą: tworzy bioaktywne pole elektryczne, które zwiększa wzrost, i może wyeliminować starzenie się. (Związane ze zdolnością Arki Przymierza - zdolnością do nieniszczącego przechowywania materiałów radioaktywnych).

Woda Święcona
: dielektryk sprzężony fazowo w wodzie- zobacz też - sprzężona fazowo woda MAGNETYCZNA (link prywatny tutaj). Porównaj z REDOX – jako miara fraktalności wody – przewiduje zdolność do podtrzymywania życia.

Święte Miejsce: :
 Miejsce, w którym kompresja ładunku fraktalnego umożliwia perfekcyjne rozprowadzenie (w powietrzu - i/lub...)
Dwa obrazki: GDV - pomiary fraktalności powietrza / święte miejsce - i fraktalność w architekturze afrykańskiej:
http://www.goldenmean.info/architecture


Języki Ognia (Pięćdziesiątnica):
 Pojemnościowy i mikrofalowy/szerokospektralny kokon plazmy utworzy się wokół najbardziej skoniugowanych fazowo części twojego ciała (na czubku głowy – na przykład podczas Kundalini). Pięćdziesiątnica odnosi się do symetrii punkt kulminacyjny implozji, który powstaje, gdy fale ładunku zbliżają się do środka w równowadze fazowej z KAŻDEJ z powierzchni brył platońskich w ich gnieździe (łącznie jest ich 50). Wynikowa fuzja tworząca czarną dziurę (KHEM) w dużej mierze definiuje wszystkie biologiczne zjawiska kulminacyjne i komunii- nie mówiąc już o alchemii w ogóle.
Halo: Pojemnościowy i szerokospektralny blask twojej aury (patrz GDV i mierzenie fraktalności w aurze).

Jahwe (Yalweh):
 imię przyjęte przez Enlila w przekleństwie – by stać się żydowskim BOGIEM – pierwotnie odnosiło się do dwóch przeciwstawnych stożków ciśnienia (jod i wah), które umożliwiają ŁĄCZENIE FAZY, a zatem WSZYSTKIE ucieleśnienie (jak na przykład 2 przeciwstawne stożki ładunku, które składają się na kształt Oriona jako Konwersja Plazmowa/Antareańska) – patrz goldenmean.info/orion i goldenmean.info/yalweh). Ponieważ była to istota kontrolująca wojny Oriona – Yalweh stał się raczej okrzykiem bojowym tych wojen.

Wniebowstąpienie:
 gdy wzrasta liczba harmonicznych w słabym polu ładunkowym twojej aury - w wyniku wzrostu liczby nałożonych na siebie osi symetrii ładunku obracających się na jednej złożonej powierzchni (środowiska fraktalnego). (Definiuje - ilość WYMIARÓW). Inkluzywność harmoniczna = fraktalność = przewiduje przeżywalność każdej żywej istoty - zaczynając od fizyki medycznej zmienności rytmu serca. Ostatecznie – aura uczestniczy wtedy w koniugacji fazowej Złotego Podziału i nadświetlnym rozkładzie ładunku – patrz KOMUNIA ŚWIĘTYCH.


Oświecenie:
 (goldenmean.info/enlightenment ) Kiedy szerokie widmo Kundalini (od ULF do mikrofal i dalej) sprzężonej koniugacji fazowej (łączącej się w rdzeniu) - staje się implozyjne i trwałe - aura staje się fraktalna (EEG i więcej w Golden Ratio) - w wyniku czego w ekstremalnie naładowanej promienistej aurze i ekstremalnie poszerzonym obszarze percepcji (zdefiniowanym zasadniczo przez kompresję ładunku sprzężonego fazowo).
Zasadniczo nie powinno się tego próbować ani podtrzymywać w niefraktalnych środowiskach elektrycznych – ponieważ zasysasz swoje środowisko, aby stać się swoim elektrycznym ciałem. Należy również zauważyć, że kundalini i oświecenie są zaraźliwe elektrycznie i mają masę krytyczną. Osoby nieprzygotowane na działanie potężnych sprzężonych pól fazowych – doprowadzą cały swój biologiczny i psychiczny proces do zakończenia – a jeśli nie jest to fala, którą można podzielić – będzie to generalnie oznaczać śmierć (apoptoza komórkowa). (Przykład: czarna dziura w monastycznej komorze korkowej w klasztorze kapucynów w Sintrze w Portugalii – gdzie w pobliżu znajdowało się standardowe miejsce, w którym umieszczano tych, którzy oszaleli przez zbyt długi pobyt. Innym przykładem są jaskinie w Rosji – które wyzwalają Kundalini – jak opisano przez- „Ernst Muldashev - „Das Dritte Auge, Und Der Ursprung Der Menschheit: Spektakulare Erkenntnisse zur Herkunft unserer Zivilisation”
(Trzecie oko i pochodzenie ludzkości: Spektakularne realizacje pochodzenia naszej cywilizacji) - po rosyjsku i niemiecku." - dyskusja: goldenmean.info/babalon

Siódma zasłona(?) Siódma Pieczęć, Siódme Niebo:
odnosi się do uzupełniania przestrzeni symetrii inkubującego tetrasześcianu, co powstaje, gdy 7 osi symetrii tetra/sześcianu jest uzupełnionych w system rotacji ładunku (jak 7 tetraosi ułożonych warstw mięśnia sercowego lub jak siódmy rekurencyjny warkocz DNA uzupełnia implozję ładunku, którą nazywamy DUSZĄ).

Ponury Żniwiarz:
 Największym pasożytem astralnym w Układzie Słonecznym jest prawdopodobnie szczątkowe ciało astralne Enlila (który nazywał siebie Yalweh – ojcem wszystkich wampirów). Przede wszystkim dlatego, że był takim niezdarnym i nieudanym klonem Enki – nie miał szans na zainspirowanie się do żeglugi słonecznej. Jest kulminacją pasożytniczej plazmy w naszym Układzie Słonecznym - uwięziony w astralu przez własne nałogi (złoty proszek i szyszynkowe jedzenie). Pozbawiony gruczołowej błogości (jak większość „wniebowstąpionych mistrzów”) jest na zawsze uwięziony w astralu – jedynym dostępnym mu pożywieniem jest zjadanie innych dusz dla posmaku pozostałości emocji – których one same nie byłyby w stanie wytworzyć. Szczególnie konieczne jest nawigowanie i konsumowanie - astralnie - tej istoty, aby po śmierci odnieść sukces w wejściu do ciała słonecznego ( goldenmean.info/papież , goldenmean.info/hellsmouth ).

Zmartwychwstanie w Dzień Sądu:

 Teraz lepiej rozumiemy fizykę - miejsca, w którym znajduje się pole ładunkowe (duch) przodków. W chwili śmierci - generalnie słabe sprzężone pole fazowe ciała (duch) - szuka miejsca, w którym zachodzi fraktalna (konstruktywna) kompresja ładunku (dielektryk sprzężony fazowo - zobacz jak mierzy się fraktalność w powietrzu). To tak zwana „pamięć miejsca żyje w pięknie”. W rzeczywistości – jak tak pomocnie zmierzył Korotkow – plemienne miejsce, w którym szaman rozmawia ze swoimi przodkami, jest dokładnie miejscem, w którym powietrze jest mierzalnie fraktalne (patrz fraktalność w architekturze afrykańskiej: goldenmean.info/architecture). W ten sposób - podobnie jak w mierzalnych liniach magnetycznych - które Aborygeni nazywają ŚNIEŻoNYM TOREM - biologiczna plazma - pozostałość po życiu - pozostaje w rozkładzie ładunku (żywym). Odnosi się to również do tego, czego dowiedzieliśmy się o miejscach masakr, w których zbyt wiele uwięzionych duchów wpływa na klimat / powoduje suszę itp. Chodzi o to, aby zrozumieć szeroko rozpowszechniony pogląd chrześcijański, że nastąpi powszechne zmartwychwstanie umarłych - na końcu czasy apokalipsy lub pochwycenia. W innym miejscu dyskutowaliśmy, że koncepcja planetarnego uniesienia idealnie pasuje do tego, co dzieje się, gdy planetę uderza gwiezdna burza plazmowa (goldmean.info/whaledreamers). Kiedy tektonika na dużą skalę - międzykontynentalna - nawet na całej planecie jest naprężona i pęknięta - biologicznie wypycha to martwe duchy z ich siedlisk. Jest to tak proste, jak fakt, że ciśnienie w zwężeniu tektonicznym - jest piezoelektryczne w skale - dokładnie przekłada się na NAPIĘCIE. To właśnie wypędza biologiczną plazmę (duchy nieodchodzących przodków) z ziemi. WSZYSTKIE pamięci biologiczne (pola ładunkowe), które „w końcu” nie są w stanie osiągnąć przyspieszenia przez Słońce - (i prędkości światła) - muszą doświadczyć ostatecznej śmierci. Możliwość szamańskiego odzyskania tej pamięci zaczyna się przede wszystkim od zrozumienia, w jaki sposób szaman może przywrócić umierającą osobę. Wreszcie – grupy dusz mogą mieć potencjał z odpowiednim przywództwem – być… „prowadząc Srebrne Ziarno Matki Natury do Nowego Domu w SŁOŃCU”.

Karma:
 - Ciągłe, samoorganizujące się elektryczne przywracanie implozyjnej symetrii w rdzeniu zbiorowego pola ładunku DNA. Mówiąc najprościej - jeśli zakłócisz implozyjny / fraktalny / fazowy rozkład ładunku, który umożliwia DNA przechowywać i rozpowszechniać swoją bibliotekę informacji o przetrwaniu - a następnie pole elektryczne biblioteki – spowoduje to NISZCZĄCE INTERFERENCJE FAL ELEKTRYCZNYCH (jedyne biologiczne znaczenie zła to fale, które NIE potrafią się osadzić w sobie ... we fraktalu - Graalu!)

Źródło: http://www.goldenmean.info/jesusphysics/

 2 
 : Grudzień 02, 2017, 11:55:37 
Zaczęty przez Artman - Nowe: wysłane przez Artman
Witaj

Niedawno wydałem ciekawą książkę (Wyd. KOS). Zawiera aż 188 krótkich, często wesołych porad, wraz z ich omówieniem. Każda z nich jest na jednej stronie.  Dlatego można czytać po kolei, albo na chybił trafił:)
To taki poradnik przypominający o tym, co wnosi do życia radość, spokój i szczęście. Zbiór inspiracji dobrych dla każdego. Pisana w stanie medytacyjnym, więc niesie też dobrą energię.

Na stronie książki można pobrać jej króciutki fragment. Załączam przy okazji wywiad, jakiego udzieliłem NTV na jej temat.

Niedługo Mikołajki i święta, więc jeśli zamierzasz dać komuś (albo sobie) jakiś prezent, to może właśnie tę książkę. Wszystkie opisane w niej proste i radosne porady mogą wpłynąć na zwiększenie Twojego i najbliższych Ci osób poczucia szczęścia i radości na co dzień. Więc warto zastosować chociaż jedną z nich Uśmiech

Książka jest dobra zarówno dla tych, którzy od lat "siedzą" w rozwoju, jak i dla początkujących.

Zatem... miłego czytania i oglądania.
1. https://www.kos.com.pl/pl/p/Poradnik-szczesliwego-czlowieka/429
2. https://www.youtube.com/watch?v=ooXR0mN2G54&feature=youtu.be&t=1s

Pozdrawiam
Krzysztof


 3 
 : Sierpień 12, 2017, 19:46:49 
Zaczęty przez Artman - Nowe: wysłane przez Artman
Witaj Uśmiech

Została wydana drukiem, przez znakomite wydawnictwo KOS, książka "Poradnik szczęśliwego człowieka". To ciekawa, wesoła i mądra książka zawierająca wiele cennych i prostych porad, jak można żyć bardziej radośnie i pięknie.

Skłania do własnych przemyśleń, poszukiwań i odkryć. Uczy, ugruntowuje i pokazuje jak bardziej wykorzystać swój potencjał i możliwości oraz po prostu cieszyć się sobą i życiem.

Ta książka jest dobra dla każdego - zarówno dla zajmującego się czy interesującego jakąś formą rozwoju - osobistego lub duchowego, jak i kompletnego laika. Warto sięgnąć po nią i zobaczyć. Wystarczy przeczytać kilka stron, nawet otworzonych na chybił trafił, aby zobaczyć i odczuć, jaka jest fajna.
http://www.kos.com.pl/pl/p/Poradnik-szczesliwego-czlowieka/429

Warto też przeczytać książkę "Uśmiech słońca". Są tam pogodne, krótkie, inspirujące opowiadani nawiązujące do duchowości, ekologii i rozwoju. Dostępna w Empiku http://www.empik.com/usmiech-slonca-chrzastek-krzysztof,p1096879730,ksiazka-p lub na Allegro jako wersja drukowana czy ebook.

 4 
 : Sierpień 12, 2017, 19:46:22 
Zaczęty przez Artman - Nowe: wysłane przez Artman
Witaj Uśmiech

Została wydana drukiem, przez znakomite wydawnictwo KOS, książka "Poradnik szczęśliwego człowieka". To ciekawa, wesoła i mądra książka zawierająca wiele cennych i prostych porad, jak można żyć bardziej radośnie i pięknie.

Skłania do własnych przemyśleń, poszukiwań i odkryć. Uczy, ugruntowuje i pokazuje jak bardziej wykorzystać swój potencjał i możliwości oraz po prostu cieszyć się sobą i życiem.

Ta książka jest dobra dla każdego - zarówno dla zajmującego się czy interesującego jakąś formą rozwoju - osobistego lub duchowego, jak i kompletnego laika. Warto sięgnąć po nią i zobaczyć. Wystarczy przeczytać kilka stron, nawet otworzonych na chybił trafił, aby zobaczyć i odczuć, jaka jest fajna.
http://www.kos.com.pl/pl/p/Poradnik-szczesliwego-czlowieka/429

Warto też przeczytać książkę "Uśmiech słońca". Są tam pogodne, krótkie, inspirujące opowiadani nawiązujące do duchowości, ekologii i rozwoju. Dostępna w Empiku http://www.empik.com/usmiech-slonca-chrzastek-krzysztof,p1096879730,ksiazka-p lub na Allegro jako wersja drukowana czy ebook.

 5 
 : Październik 30, 2014, 11:55:43 
Zaczęty przez Artman - Nowe: wysłane przez Artman
"Uśmiech słońca" to pięknie wydana książka, w grubej oprawie. Jeżeli interesujesz się rozwojem, świadomością, ekologią, to warto po nią sięgnąć. Jest to książka dla każdego, która zawiera krótkie, treściwe i mądre opowiadanka z przesłaniem. Wiele z nich ma drugie dno. Są dowcipne, radosne i piękne. Nawiązują do tego, co w życiu najważniejsze - radości życia, spełnienia i Stwórcy. Dodatkowo każde opowiadanko ubarwione jest trzema aforyzmami - złotymi myślami. Warto przeczytać, zainspirować się i pomyśleć głębiej nad poruszanymi w niej tematami. Jeżeli chcesz zmienić coś na lepsze w sobie lub inaczej spojrzeć na życie, uśmiechnąć się i odetchnąć, to sięgnij po tę książkę. Dodatkowo, jeżeli lubisz czy też lubiłeś książki chociażby de Mello, to tym bardziej będziesz z niej zadowolony. Szczerze polecam. Warto ją przeczytać.
Książka dostępna jest m.in. na stronie Empiku czy Allegro.
http://www.empik.com/usmiech-slonca-chrzastek-krzysztof,p1096879730,ksiazka-p

 6 
 : Październik 30, 2014, 11:54:50 
Zaczęty przez Artman - Nowe: wysłane przez Artman
"Uśmiech słońca" to pięknie wydana książka, w grubej oprawie. Jeżeli interesujesz się rozwojem, świadomością, ekologią, to warto po nią sięgnąć. Jest to książka dla każdego, która zawiera krótkie, treściwe i mądre opowiadanka z przesłaniem. Wiele z nich ma drugie dno. Są dowcipne, radosne i piękne. Nawiązują do tego, co w życiu najważniejsze - radości życia, spełnienia i Stwórcy. Dodatkowo każde opowiadanko ubarwione jest trzema aforyzmami - złotymi myślami. Warto przeczytać, zainspirować się i pomyśleć głębiej nad poruszanymi w niej tematami. Jeżeli chcesz zmienić coś na lepsze w sobie lub inaczej spojrzeć na życie, uśmiechnąć się i odetchnąć, to sięgnij po tę książkę. Dodatkowo, jeżeli lubisz czy też lubiłeś książki chociażby de Mello, to tym bardziej będziesz z niej zadowolony. Szczerze polecam. Warto ją przeczytać.
Książka dostępna jest m.in. na stronie Empiku czy Allegro.
http://www.empik.com/usmiech-slonca-chrzastek-krzysztof,p1096879730,ksiazka-p

 7 
 : Maj 18, 2014, 10:38:54 
Zaczęty przez Artman - Nowe: wysłane przez Artman
Witam serdecznie

Od wielu lat zajmuję się rozwojem duchowym, piszę książki i artykuły. Rozwijam mądrość i wgląd w naturę rzeczy. Doradzam, pomagam i wspieram.

Zapraszam na analizy czakr, rozwoju świadomości, sesje regresywne podczas których docieramy do przyczyn problemu, aby je usunąć i uwolnić towarzyszące im emocje. Pomagam również uzdrowić jakieś relacje czy zmienić niekorzystne tendencje. Czasami podczas pracy z daną osobą wykonuję różne procesy duchowe i energetyczne, które podpowiada mi intuicja. Wszystko odbywa się w medytacji i z prowadzeniem przez Wyższe Ja. Moja pełna oferta jest tutaj: http://artman33.w.interia.pl/analizy.html

Zapraszam również do poczytania artykułów oraz nabycia mojej książki "Uśmiech Słońca", która niedługo ukaże się drukiem Uśmiech http://www.empik.com/usmiech-slonca-chrzastek-krzysztof,p1096879730,ksiazka-p Na pewno będzie to wspaniały prezent dla siebie i innych osób.

pozdrawiam i zapraszam 
Analizy czakr, sesje regresji, wsparcie duchowe i książka:)

 8 
 : Maj 18, 2014, 10:37:52 
Zaczęty przez Artman - Nowe: wysłane przez Artman
Witam serdecznie

Od wielu lat zajmuję się rozwojem duchowym, piszę książki i artykuły. Rozwijam mądrość i wgląd w naturę rzeczy. Doradzam, pomagam i wspieram.

Zapraszam na analizy czakr, rozwoju świadomości, sesje regresywne podczas których docieramy do przyczyn problemu, aby je usunąć i uwolnić towarzyszące im emocje. Pomagam również uzdrowić jakieś relacje czy zmienić niekorzystne tendencje. Czasami podczas pracy z daną osobą wykonuję różne procesy duchowe i energetyczne, które podpowiada mi intuicja. Wszystko odbywa się w medytacji i z prowadzeniem przez Wyższe Ja. Moja pełna oferta jest tutaj: http://artman33.w.interia.pl/analizy.html

Zapraszam również do poczytania artykułów oraz nabycia mojej książki "Uśmiech Słońca", która niedługo ukaże się drukiem Uśmiech http://www.empik.com/usmiech-slonca-chrzastek-krzysztof,p1096879730,ksiazka-p Na pewno będzie to wspaniały prezent dla siebie i innych osób.

pozdrawiam i zapraszam 
Analizy czakr, sesje regresji, wsparcie duchowe i książka:)

 9 
 : Luty 21, 2014, 13:10:06 
Zaczęty przez Artman - Nowe: wysłane przez Artman
Witam
Ponieważ mówiono mi, że warto mieć taką książkę pod ręką w wersji wydrukowanej (a nie tylko e-booka), aby zajrzeć do niej w wolnym czasie, postanowiłem uruchomić projekt croudfundingowy. Zatem jeżeli chcesz ujrzeć drukowaną książkę "Poradnik Szczęścia", poczuć jej zapach i szeleszczące kartki pod palcami, poprzyj ten projekt:) http://www.megatotal.pl/pl/project/poradnik-szczescia
Pozdrawiam
http://megazin.megatotal.pl/jak-wesprzec-projekt/ instrukcja

 10 
 : Luty 21, 2014, 13:09:48 
Zaczęty przez Artman - Nowe: wysłane przez Artman
Witam
Ponieważ mówiono mi, że warto mieć taką książkę pod ręką w wersji wydrukowanej (a nie tylko e-booka), aby zajrzeć do niej w wolnym czasie, postanowiłem uruchomić projekt croudfundingowy. Zatem jeżeli chcesz ujrzeć drukowaną książkę "Poradnik Szczęścia", poczuć jej zapach i szeleszczące kartki pod palcami, poprzyj ten projekt:) http://www.megatotal.pl/pl/project/poradnik-szczescia
Pozdrawiam
http://megazin.megatotal.pl/jak-wesprzec-projekt/ instrukcja

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

hohol vocaloid-world wolfs-rain bhpelblag swiatmuzyki