Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Merkaba (Kwiat Życia) warsztat Toma de Winter 10-12 września 2010 w Warszawie  (Przeczytany 1685 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
AgnieszkaJ
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« : Sierpień 11, 2010, 19:35:07 »

MERKABA
warsztat prowadzi  Tom de Winter
10-12 września 2010 w Warszawie
[/size]


Merkaba to żyjące pole energetyczne człowieka. Aktywacja tego pola otwiera niewiarygodne możliwości, od ochrony po uzdrawianie siebie i  innych. Medytacja Merkaba to 17 oddechów, połączonych z odpowiednimi mudrami; wiedza pochodzi z tradycji Atlantydy i starożytnego Egiptu.

Warsztat wg DRUNVALO MELCHIZEDEKA:
*  nauka medytacji  Merkaba 
* święta geometria      
*  siła intencji
*  starożytne praktyki oddechowe 
* uzdrawianie wewnętrznego dziecka

Słowo Merkaba złożone jest z trzech egipskich słów: Mer, Ka i Ba.  Mer oznacza specyficzny rodzaj światła, które było widzialne jako dwa pola światła wirujące w przeciwnych kierunkach, ale w tej samej przestrzeni. Efekt ten można uzyskać przez określony sposób oddychania. Ka odnosi się do pojedynczego ducha (duszy), natomiast  Ba oznacza sposób interpretacji rzeczywistości przez ducha. W naszej Rzeczywistości Ba jest zwykle definiowane jako ciało lub rzeczywistość fizyczna. W innych wymiarach, gdzie dusze nie posiadają ciała, Ba odnosi się do niesionych przez nie percepcji lub interpretacji rzeczywistości.

Dzień 1 – Święta geometria
10 września (piątek) 18.00 – 21.00
Tematy, które będą omawiane podczas pierwszego dnia: zapoznanie się ze wszystkimi kształtami świętej geometrii oraz ich znaczeniem, wymiary piramid oraz specjalne wymiary stosowane przez Michała Anioła. Znak Ankh, który znaleziono już jako malowidła ścienne w świątyniach w starożytnym Egipcie oraz Thoth - Władca Czasu. Zapoznamy się też z ośmioma podstawowymi komórkami, z których powstało ciało ludzkie oraz nauczymy się rozpoznawać świętą geometrię w kształtach i figurach, które napotykamy w swoim codziennym życiu. Przy pomocy kilku ćwiczeń zostaną pobudzone obydwie półkule mózgowe, które rozpoczną harmonijną współprace w równowadze w stanie, w którym serce zacznie działać jako centrum energetyczne. Dzięki ćwiczeniu starożytnej techniki oddychania każdy z nas będzie się mógł nauczyć jak zintegrować i umieścić na stałe w swoim życiu uczucia jedności i miłości odczuwane z głębi samego siebie.

Dzień 2 - Gwiazda z ostrosłupów
11 września  (sobota) 10.00 - 18.00
Pracując wspólnie każdy z nas stworzy swoją własną gwiazdę z ostrosłupów dzięki czemu w widoczny sposób będzie mógł odczuć żywe pole Merkaby wokół siebie. Tom de Winter wprowadzi każdego z nas krok po kroku w tajemnice medytacji Merkaby. Dzięki wspólnym ćwiczeniom nauczymy się jak wydawać sobie wewnętrzne polecenia, aby uaktywnić własne pole Merkaby. Uzdrawiając siebie i niewinne wewnętrzne dziecko oczyszczamy drogę do stworzenia połączenia z Wyższym Ja. Technika ta pozwoli na jak najpełniejsze doświadczenie działania Merkaby. Również w tym drugim dniu zostanie wprowadzony Oddech Zjednoczenia -  sposób oddychania, który wprowadzi poczucie jedności z Ziemią i Niebem.

Dzień 3 - medytacja Merkaba
12 września  (niedziela) 10.00 - 17.00
Tego trzeciego dnia wszystkie nabyte do tej pory techniki oddychania, wewnętrzne polecenia i ćwiczenie Oddechu Zjednoczenia zostaną połączone w jedną medytację, która pozwoli każdemu z nas uaktywnić własną Merkabę. Przy pomocy praktycznych narzędzi każdy z nas osiągnie poszerzenie świadomości, którego celem jest osiągnięcie pełni w byciu istotą ludzką. Będzie to miało ogromny wpływ na codzienne życie każdego z nas.

Opłata: 740 zł. Osoby powtarzające 580 zł

Miejsce: Warszawa Centrum Konferencyjne, ul. Bobrowiecka 9 (Czerniaków)

Zapisy: Agnieszka Jurko, 501 625 528, agnieszka.jurko@wp.pl

Pełna informacja: http://www.merkaba.pl,   http://agnieszkajurko.pl/tom-de-winter-warsztaty.html
Zapisane
Strony: 1   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

rodzina realliferpg rootsunderground lionoftiger twistedgamers