Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Analiza czakr, rozwoju duchowego, konsultacje, porady  (Przeczytany 10264 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Artman
Nowy użytkownik
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 20



Zobacz profil WWW Email
« : Listopad 22, 2012, 17:25:14 »

Analiza czakr, rozwoju duchowego, konsultacje, porady

Jeżeli chciałbyś sprawdzić, jak funkcjonują Twoje czakry, pod względem energetycznym i świadomości, to wykonuję różnorodne analizy, są to m.in.:

1. Analiza rozwoju i pracy czakr, cena 40 zł, oczekiwanie do około 3 dni.


Do analizy pracy i zakłóceń czakr dołączony jest barwny wykres.

dodatkowo na życzenie mogę zbadać wskaźnik ERD – Etapu Rozwoju Duchowego, który mówi na ile osobowość danej osoby realizuje w danym okresie swój potencjał duchowy (skala od 0 do 36) czyli wiadomo, na którym jesteśmy etapie i ile jeszcze może zrobić.

2. Analiza Rozwoju Duchowego - ARD , Analiza psychometryczna, Psychometryczna analiza rozwoju duchowego, cena 150 zł, z opisem 200 zł, oczekiwanie do około 7 dni.
Tutaj badam ponad 70 parametrów w % (od 0 do 100) dotyczących rozwoju świadomości, aspektów czystej świadomości, wzorców destrukcyjnych, obciążeń karmicznych itd. plus rozwój czakr w % i rozwój cech na czakrach

3. Analiza Ogólna, cena 70 zł, oczekiwanie do około 5 dni.
Tutaj badam aktualną sytuację danej osoby pod względem energetyki i świadomości plus odpowiadam na krótko sformułowane dwa-trzy pytania.

4. Analiza związku, analiza  partnerów, cena 70 zł, oczekiwanie do około 5 dni.

Mogę zbadać związek pomiędzy dwoma osobami lub potencjalne możliwości nawiązania wzajemnej relacji albo intuicyjnie, patrząc na układ energii pomiędzy partnerami, albo wahadłem badam 45 parametrów, które pokazują, na ile dany związek ma szansę powodzenia.

5. Analiza rozwoju poszczególnych niższych ciał duchowych, cena 30 zł, oczekiwanie do około 3 dni.

Badam rozwój niższych ciał duchowych w skali 0-36.  Należą do nich:
- ciało fizyczne
- ciało eteryczne
- ciało astralne
- ciało mentalne

Ten zbadany parametr mówi o tym, na ile osobowość danej osoby realizuje w danym okresie swój potencjał określonego ciała.

Poza tym udzielam konsultacji, sesji regresji, regresingu, ThetaHealing, coaching, piszę dekrety afirmacyjne, modlitwy i wiele innych.

Kontakt: artman33@tlen.pl
Moja strona: http://artman33.w.interia.pl/
[size=18][/size]
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2012, 15:29:13 wysłane przez Artman » Zapisane

Rozwój duchowy
Smaczny i zdrowy:)
Artman
Nowy użytkownik
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 20



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 25, 2013, 12:48:56 »

Ogłaszam wakacyjną promocję na analizy:)
Dla wszystkich tych, którzy wpłacą od teraz do 31 lipca 2013 obowiązują następujące ceny:

1) analiza czakr (7 podstawowych) + krótki opis = 20 zł
2) pełna Analiza Rozwoju Duchowego = 120 zł
3) Analiza Rozwoju Duchowego z opisem = 150 zł
Do każdej analizy potrzebne jest w miarę aktualne zdjęcie z widoczną twarzą - oczami i sercem.

Ceny na konsultacje, porady, regresing i Theta Healing pozostają bez zmian.

Proszę pisać na artman33@o2.pl i wpłacać na mBank 11 1140 2004 0000 3802 3679 0644
Czas oczekiwania do 3-5 dni.
Moja strona: http://artman33.w.interia.pl/ (warto co nieco poczytać)

Pozdrawiam:)
Zapisane

Rozwój duchowy
Smaczny i zdrowy:)
Strony: 1   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pegasus zapresentojswojefora wojnawatah wiedzminlandrp polishmaxlive