Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: "Świńska grypa! Wszyscy zginiemy" (artykuł z Gazety Wyborczej)  (Przeczytany 5400 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391Zobacz profil WWW Email
« : Maj 21, 2009, 23:43:41 »

Świńska grypa! Wszyscy zginiemy...
Jacek Zawadzki, Gazeta.pl 2009-05-08

No może nie wszyscy, ale na pewno tyle osób, żeby cała operacja była opłacalna dla Światowego Rządu lub koncernów farmaceutycznych. Do zarobienia są miliony dolarów na szczepionkach, lekach, maseczkach i gwałtownych zmianach kursów akcji. Całkiem możliwe jednak, że za groźbą pandemii stoi FEMA, wszechpotężna amerykańska agencja rządowa, która chce spacyfikować obywateli. Takie teorie spiskowe nt wirusa A/H1N1 rozpalają masową wyobraźnię.
Pierwszy przypadek zarażenia człowieka wirusem A/H1N1 zarejestrowano w Meksyku, w pobliżu miejscowości Oaxaca. Ofiara już nie żyje i trudno dokładnie ustalić w jaki sposób się zaraziła. Mieszkała w pobliżu farmy świń - tam mogło być źródło choroby.

Wirus H1N1 nie jest żadną nowością. Jest często spotykany wśród świń i ludzi, ale dotychczas nie był śmiertelny w takiej skali. Tym razem naukowcy podejrzewają, że doszło do mutacji. Wymieszały się geny wirusa grypy świńskiej, ludzkiej i ptasiej.

Tak rodzi się spisek

Niejasne okoliczności, w jakich doszło do rozprzestrzenienia się wirusa A/H1N1 to pożywka dla tropicieli spiskowych teorii. Nie dopuszczają oni możliwości naturalnych przyczyn pandemii i upatrują w niej celowego działania różnych "ich". Dodatkowym bodźcem są oskarżenia o opieszałość, jakie społeczeństwa kierują pod adresem rządów i międzynarodowych organizacji.

Naukowcy z Meksyku oskarżyli Światową Organizację Zdrowia (WHO), że zwlekała z reakcją na doniesienia o epidemii. WHO nie przejęła się tym specjalnie, ale ludzie i tak wymyślili, że Meksyk jest poligonem doświadczalnym dla: naukowców, rządu USA, koncernów farmaceutycznych, tajnych organizacji, innych (niepotrzebne skreślić). A jeśli nawet nie poligonem, to miejscem gdzie celowo wypuszczono wirusa, żeby "oni" mogli osiągnąć swoje globalne cele.

Ile zarobią koncerny farmaceutyczne?


Najprostsza teoria spiskowa nt wirusa A/H1N1 mówi, że pandemia to odwrócenie uwagi od fatalnego stanu gospodarki światowej.

Najczęściej wymieniani "oni", to jednak koncerny farmaceutyczne. W ich przypadku tropiciele spisków wymieniają dwa główne motywy.

Pierwszy to promocja nowej szczepionki na grypę. Emocje podgrzała informacja o końcowej fazie prac nad uniwersalnym specyfikiem zapobiegającym tej chorobie. 28 kwietnia media triumfalnie obwieściły, że "zrobiono pierwszy ważny, krok by powstrzymać wirusa". Uniwersalna szczepionka, skuteczna przeciwko wszystkim mutacjom, przeszła pozytywnie pierwsze testy na ludziach. Niebawem zostanie wprowadzona do sprzedaży. Światowa pandemia mogłaby przyspieszyć ten moment.

Internauci wyśledzili, że intensywne prace nad tą szczepionką trwają od ponad 6 miesięcy, "Gospodarcza recesja opóźniłaby badania lub nawet je zastopowała. A jeśli nie, to wprowadzenie szczepionki na rynek mogłoby się okazać klapą" - snują domysły internauci. Świńska grypa wydaje się w tym kontekście idealnym rozwiązaniem.

Jest też remedium na spadające ceny akcji koncernów farmaceutycznych i innych firm, związanych z ochroną zdrowia. Żeby zachęcić inwestorów trzeba szybko podnieść obroty, a to się da zrobić zmuszając ludzi do kupowania. Kiedy ludzie zaciskają pasa, najłatwiej otworzyć ich portfele strachem. Do tego też najlepiej nadaje się pandemia, odpowiednio nagłośniona przez media. I już zarabiają producenci leków podnoszących odporność, przeciwgrypowych i maseczek chirurgicznych. Najwięcej zarobią koncerny Roche i Glaxosmithkline, które produkują lek Tamiflu, pomagający prawie w 100 proc. w przypadków zarażenia wirusem A/H1N1.

Jeśli dodać do tego jeszcze, że z koncernem Roche jest powiązany b. amerykański Sekretarz Obrony Donald Rumsfeld, to wszystkie części spiskowej układanki zaczynają do siebie pasować.

W ramach spiskowych teorii medycznych warto wspomnieć także, o tych, którzy uważają, że "biedny Meksyk" został wykorzystany do przetestowania różnych leków przeciwwirusowych w terenie. "Afryka już im się wyeksploatowała, przy okazji HiV i Eboli. Trzeba szukać nowych królików" - przypuszczają internauci.

Ciekawy jest też wątek rasowy. Niektórzy wskazują na coraz większe wymieszanie białych i latynosów w USA i wyciągają jednoznaczne wnioski: "Lepiej eksperymentować na ludziach bliższych rasowo, niż na czarnych w Afryce" - argumentują badacze tajemnic.

Archiwum X świńskiej grypy


Jeśli dotychczas było naiwnie, to i tak dotknęliśmy dopiero wierzchołka góry lodowej. Wyobraźnia i zdolność kojarzenia faktów jest nieograniczona.

Weźmy np. pusty pociąg na bocznicy i magazyn plastikowych trumien. Na pozór nic ich nie łączy. Jeśli jednak okazuje się, że pociąg jest bardzo nietypowy, niepodobny do żadnego innego towarowego, a trumny zostały zrobione na zamówienie FEMA (Federalna Agencja Zarządzania Kryzysowego), to zaczyna się robić ciekawie. Ta rządowa agencja jest bohaterem wielu teorii spiskowych w Stanach Zjednoczonych. Oficjalnie jej zadaniem jest przygotowywać społeczeństwo na wypadek wszelkich katastrof. Tropiciele spisków wskazują jednak na bardzo duże wpływy FEMA. W sytuacji kryzysowej organizacja może nawet przejąć uprawnienia rządu.

Ale wróćmy do pociągu. Internauci wyśledzili tajemnicze wagony, które na pierwszy rzut oka przypominają te do przewozu bydła, na bocznicach przy dużych miastach. Kraty wewnątrz, pomieszczenia dla obsługi, nietypowy sposób ewentualnego "załadunku" (bydło ładuje się po bocznych rampach, a nie od końca wagonu) każą postawić pytanie co ma być nimi przewożone. Pojawiły się twierdzenia, że to pociągi koncentracyjne, którymi do miejsc eksterminacji będą przewożeni ludzie zarażeni, np. wirusem świńskiej grypy. Tropienie obozów zagłady, budowanych przez FEMA, na wzór tych nazistowskich, to także temat poruszający amerykańskich internautów.

http://www.youtube.com/watch?v=oUd2Kn4EWbQ

Zwłoki miałyby być potem "pakowane" w specjalne plastikowe trumny, które mają chronić otoczenie przez "zawartością". W stanie Georgia FEMA zgromadziła takich trumien ok. 500 tys.

Tylko po co tyle zachodu? Wyjaśnienie wydaje się banalne: "Nowy Porządek Światowy chce podporządkować sobie ludzkość. Nie udało się dotychczas wprowadzić stanu wojennego w USA, więc uknuto nowy spisek. Pod pozorem kwarantanny ludzie zostaną pozamykani w obozach FEMA i staną się niewolnikami."

Zbędni ludzie w kryzysie

Ale może wcale nie chodzi o zniewolenie narodu amerykańskiego. Są też bardziej makabryczne teorie. Np. wywołując epidemię rząd USA chce odegnać groźbę secesji, np. Teksasu. Być może chce też zniwelować skutki recesji. "Pozbywając się" części obywateli radykalnie można zmniejszyć bezrobocie. Jeszcze inni wskazują na radykalne osłabienie dolara jako przyczynę wywołania epidemii.

Zmniejszenie liczby ludzi na świecie to zresztą temat, który powraca przy okazji każdej poważnej epidemii na świecie.

Wirus eliminuje produktywnych

W tle teorii spiskowych jest potwierdzone przez władze USA zaginięcie trzech fiolek z tajemniczym wirusem w laboratorium Fortu Detrick. Łowcy sensacji natychmiast zwietrzyli trop i zaalarmowali, że wojsko celowo wypuściło śmiercionośnego wirusa, którzy przedostał się do Meksyku i zaczął siać spustoszenie.

To był chybiony strzał, bo w fiolkach z Detrick był wirus, ale inny - wenezuelskiego końskiego zapalenia mózgu.

Wiara w wojskowe pochodzenie wirusa A/H1N1 jest jednak bardzo żywa. Tropiciele spisków dopatrzyli się np. w budowie wirusa ingerencji inżynierów genetycznych. Nie wierzą, że trzy wirusy naturalnie połączyły się w jeden.

Dodatkowo ze statystyk wynika, że chorują ludzie w wieku produkcyjnym, a nie ci najsłabsi, jak w przypadku zwykłych wirusów grypy. To ma być kolejny dowód na genetyczną manipulację. W ten sposób rząd USA być może chce rozwiązać problem nielegalnych imigrantów z Meksyku, bo dotychczasowa polityka okazała się nieskuteczna.

I tak dalej... Jeden fakt pobudza lawinę skojarzeń, aż do powstania kolejnej teorii spiskowej.

Fakty

Prawdą jest jednak banalna. FEMA zgromadziła 500 tys. plastikowych trumien w Georgii. W stolicy tego stanu, Atlancie, mieści się Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorób, które w przypadku jakiejś śmiertelnej epidemii będzie zabezpieczało ciała zmarłych. Hermetyczne trumny są potrzebne, żeby wirusy lub bakterie nie przedostały się do środowiska. Jak przypomina bloger Marcin Król, kiedy FEMA zamówiła 500 tys. czarnych, plastikowych worków na zwłoki nikt nie podnosił alarmu. Ale worków nie widać, a rzędy trumien na polu robią wrażenie. Dla twórców teorii spiskowych to żaden argument. Trudno z nimi polemizować, bo potrafią każdy argument przekuć w potwierdzenie swoich domysłów. Teraz FEMA jest gotowa pogrzebać nie 500 tys., ale 1 mln osób.

Również pospieszne opracowywanie szczepionki na świńską grypę to przesada. Prace nad zabezpieczeniem przez szczepem H1N1 trwają już od lat 70.

Problemem jest jednak brak dostatecznej informacji ze strony rządów i organizacji międzynarodowych w sprawie wirusa. Każde niedomówienie to zostawienie miejsca dla domysłów. Dzięki temu teorie spiskowe mnożą się na całym świecie i przynoszą rewelacje nt przyczyny epidemii świńskiej grypy.

Na razie brakuje tych o kosmicznym pochodzeniu wirusa i karze bogów. Ale kto wie? Faktem nie jest nawet liczba ofiar. WHO podaje, że wirus zabił jak dotąd 42 osoby, a zarażonych jest ponad 2 tys. Według tropicieli spisków te dane są bardzo zaniżone.

Wicedyrektor WHO Keiji Fukuda szacuje, że gdyby doszło do pandemii, mogłyby zachorować 2 mld osób. To jest już bliższe teoriom spiskowym, choć te radykalne szacują, że musi umrzeć 80 proc. mieszkańców Ziemi. No to wszyscy zginiemy...

Jacek Zawadzki, Gazeta.pl

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6583899,Swinska_grypa__Wszyscy_zginiemy___.html
Zapisane

miłość radość piękno
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Maj 23, 2009, 23:10:47 »

Z wielkiej chmury mały deszcz  http://www.wykop.pl/ramka/177022/nie-ma-juz-swinskiej-grypy-zmiana-nazwy-i-liczby-ofiar
Dezinformacja jest matką paniki , a dzięki tej ostatniej zarabiają  ... wiadomo kto  :-)
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
Laguna__
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4

10914147
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 07, 2009, 11:48:51 »

Witam
Moim zdaniem nie chodzi jedynie o pięniądze , sianie takiej dezinformcji ma jeszcze inną fome - bez rozpisywania sie zbędnego jest to nic innego jak zbieranie , gromadzenie energii za pomoca ludzkich myślokształtów na cel , który ma się dopiero wydarzyc w przyszłości . w zależności od stopnia ludzkich mysli oraz jego zangazowania w ową dezinformację taki będzie w przyszłości skutek planowanej EPIDEMII , Ale ona dopiero wybuchnie , kiedy ? Wtedy , kiedy będzie taka potrzeba ..
pozdrawiam Laguna__


« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2009, 11:55:24 wysłane przez Leszek » Zapisane

Laguna__
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 07, 2009, 11:55:37 »

w zależności od stopnia ludzkich mysli oraz jego zangazowania w ową dezinformację taki będzie w przyszłości skutek planowanej EPIDEMII , Ale ona dopiero wybuchnie , kiedy ? Wtedy , kiedy będzie taka potrzeba ..
pozdrawiam Laguna__


Witaj Laguno! Uśmiech (nie wiem czy to "Ty" Laguno?)
Jeśli możesz i chcesz, to czy mogłabyś opisać mechanizm działania tego o czym mówisz?
Jak to konkretnie działa?
I jak można sterować tym kiedy ta zgromadzona energia ma zadziałać?
Pozdrawiam! Uśmiech
Zapisane

miłość radość piękno
Igmana (ptak)
Użytkownik
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 66


8067684
Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Czerwiec 07, 2009, 16:23:00 »

Sądzę, że Laguna ma rację. Też mam podobne odczucia, że to co wydarzyło się z udziałem wirusa,
to jedynie próba przed tym, co będzie. I myślę, że nie tylko chodzi o zbieranie energii, ale także
o doświadczenie, potrzebne do dalszej, ręcznie sterowanej mutacji wirusa.

Pozdrawiam  Uśmiech
Zapisane

PRAWDA - WOLNOŚĆ - MIŁOŚĆ
Laguna__
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4

10914147
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Czerwiec 07, 2009, 18:21:25 »

Witaj Leszku to ja . ta Laguna__ , którą masz na myśli...UśmiechUśmiechUśmiech
Moje obserwację zaczęły sie od badania i obserwacji , zaczełam analizy przy pomocy gematrii , bardzo ogólnie i w dużym stropniu intuicyjnie. Moja 1 analiza dotyczyła przekazu Pani Bolssom , zresztą chyba wiesz ,że sama swego czasu siedziałam nad channeling , postanowiłam iśc śladem Pani Bolssom i sama , również napisałam taki przekaz, zaczełam się zastanawiac , bo wibracyjnie były to zupełnie innego rodzaju przekazy , zaczęłam analizować zadawać pytania, wtedy przy okazji odkryłam mechanizm działania -MANIPULACJI ENERGIAMI -ZDAZENIAMI... Myślę ,że śmiało mogę wkleic tu moją analizę jakiej dokonałam (zresztą umieściłam ją również na forum P.CH)..........

Może na początek zamieszcze mmój channeling :

Bolsson Goodchild - 14.10.2008 r. w nawiązaniu do tej własnie daty nawiązałam kontakt z rzekoma FEDERACJA SWIATŁA
Przekaz z dnia : 21.09.2008 r.
spisujący : Dorota


 
Zaczełam od inwokacji....jednak nie było nawet potrzeby , aby zacząć zadawać pytania , informacje same spływały jak strumień wody..
 
Witaj kobieto swiatla czekalismy Ciebie juz od dawna , ale nie czułas nie słyszałas.Witaj kobieto swiatlem Cię witamy . Jestesmy po to , aby ludzkosc zrozumiec mogla jakie istnieje zagrozenie ze strony ciemnej energii i to przelomowy czas , choc nie istnieje to my nazwiemy to czasem badz inaczej sekwana czasu kalubrycznego w przestrzeni ilulorycznej powstajacej z warstw galaktycznych , chemy abyscie wszyscy zaczeli byc swiadomi tego co sie dzieje zarowno na ziemi oraz w przestrzeni globalnego wandalizmu jaki zapanowal na przestrzeni kosmicznej
 
Ten wlasnie okreslony zbytecznie przez Was ludzi czas  jest tylko zaledwie kosmiczaprzestrzenna polowa iluloryczna istnienia galaktycznej powloki , ktora zostala uszkodzona pod wplywem niszczycielskiej wojny jaka miala miejsce miedzy niektorymi cywilizacjami , mialo to duzy wplyw na obecny stan rzeczy , a Wy to nazywacie stanem materii, ona znajduje sie rowniez w kosmicznym polu i zapewne odegrala duze znaczenie w polu magnetycznym ukladow slonecznych , a miedzy innymi w Waszym ukladzie .Polega to na tym , iz wiekszosc ilulorycznych czastek powstalo z zlej materii , a to spowodowalo zachwianie powloki calej galaktyki .Dlatego tak wazne jest , aby ludzie byli swiadomi  tego co nadchodzi do Was , jestesmy z wami wsrod tego co nazywacie potocznie kosmosem .Zalezy Nam na tym , aby zostala przywrocona rownowaga jaka ma wrocic do odpowiedniego wspolczynnika jakosci ilulycznej badz bedzie musialo nastapic przerwanie wiezow kosmicznych jakie Wasza planeta musi miec . Jestesmy po to , aby promien Swiatla byl podtrzymywany , abyscie mogli wejsc na wyzszy poziom nietylko swiadomosci , ale na poziom swiatla. Dzieki naszej wspolnej pracy bedziecie bezpieczni jak i cala galaktyczna rodzina .
Powiemy jeszcze cos , aby mogly sie kontakty pokrywac z Waszymi innymi lacznikami  Jestesmy Waszymi przyjaciolmi od wspolnoty kosmicznej , ktora bedzie bardzo owocnie z Wami wspolpracowac w imie swiatla i dla swiatla jakie powinno wypelnic nietylko Wasza planete , ale rowniez uzupelnic czarena dziure jaka wciaz jest i sie powieksza .
Jestesmy rowniez po to abyscie mogli byc obecni swiadomie w tym co My czyli cala GALAKTYCZNA RODZINA .
Jestesmy wzajemnie do siebie zalezni nikt nie jest sam w sobie , a data o ktorej myslisz (chodzi o 14.10.2008)istoto to tylko symbol zaszyfrowana wiadomosc , aby moglo sie wszystko odbyc bez wiekszego klopotu ze strony tych ktorzy nie moga pogodzic sie z nadchodzacymi zmianami .
Jestesmy przekonani , ze bedziesz wiedziec co oznacza ta data , bo jest ona dla Ciebie symbolem , o ktorym ty kobieto wiesz ..SYMBOLEM _ZYCIA
 
DOROTA: Jak to Symbolem zycia, dlaczego robicie z tego tajemnice skoro innym podaliscie ta date jako date ujawnienia sie pojazdu kosmicznego ?
 
Tak taka date podalismy i jest  ona prawdziwa , ale jest symboliczna . a Ty to odkryjesz dlaczego.........zreszta juz wczoraj mowilismy Tobie kobieto swietlana dlaczego tak ma byc ..nikt do konca nie rozumie tej daty...
 
DOROTA: Z przekazow Blosomwynika , ze kluczowym miejscem ujawnienia sie pojazdu na  byc Alabama , co to za miejsce?
 
Tak to wlasnie jest miejsce w ktorym nastapi skrzyzowanie wysokosci mierzenia pol i to pozwoli abysmy byli widoczni i to wcale nie  bedzie jak mysla wszyscy , to miejsce to punkt ruchomy jego polozenie zmienia sie pod wplywem fal jakie na nie oddzialowuje , jest to miejsce takie na ziemi , gdzie jest to mozliwe ,abysmy takie widzenie moglo dojsc do skutku bo i o to chodzi ...napelnione energia miejsce o szczegolnych walorach energetycznych majacy takie natezenie , aby doszlo do kontaktu .
 
ALA  BAMA (tak wlasnie napisali co mnie zdziwlo odzielili ten wyraz na dwie czesci )to nic innego jak brama, ktora sie oworzy i wtedy bedziemy widoczni , a ludziom jest to potrzebne ......
 
DOROTA: W jakim miejscu jest ta BRAMA ??
 
Kobieto zrozum Cie prosimy , ze to ma byc tajne , aby nikt z wrogow naszego widzenia nie mogl popsuc . I takk juz duzo wiecie reszta nadejdzie w odpowiednim momencie....
 
Tak kobiety sa u was bardzo wazne ich DNA jest dobrym materialem na budzenie sie swiatla powinniscie sie laczyc , aby jedna mogla zyskac przy drugiej ..... Jestesmy zadowoleni ze wspolpracy nawiazalismy juz sporo lacznikow , ale oni maja laczyc sie tylko wtedy bedzie to siatka energetyczna , ktora rowniez odegra duza role i znaczenie w przebudzeniu ludzkosci .......
 
Staramy sie wspierac Wasze energie , ale czas jest bardzo nieublagany i ciagle jest juz mniej tego waszego czasu , a naszej chwili.....................
 
Przekaz ten przekaz innym niech wyczekuja zmian i niech porzuca leki i strach bo to i tak nic nie da , swiatlo zrobi swoj porzadek naturalnie , ale My chemy wa pomoc w tym ,
 
ZYCZMYMY WAM RADOSCI W SERCACH ONE SA WASZYM ZEGAREM WIECZNOSCI.......

Przekaz jednak był zdecydowanie inny wibracyjnie więc dokonałam pewnego rodzaju analizy po części intuicyjnej w oparciu o gematrie

To co zamieszcze niżej to moja inna forma analizowania tego przekazu jaki dotyczył daty 14.10.2008 r. Nie publikowałam tego nigdzie , bo owe analizy robiłam wylącznie dla swojej wiadomości

ANALIZA dokonana  dnia 21.10.08r

Co mnie skłoniło do zadawania sobie pytań? Czytając przekaz p. Booslom i mój oraz to co czułam podczas tego przekazu było zupełnie inną w odczuwaniu wibracją ...
Z wiedzą jest w ten sposób ,że jeśli zadajesz sobie pytania to przychodzą do Ciebie informacje , otrzymujesz odpowiedzi ...


DATA -21.10.08 rok
Hipoteza: p. Bloosom jak wiemy wspolpracuje od 10 lat z szamanami Aborygenów , to wynika z jej biografi jaka jest na stronie .
 
Nawiązując do daty 14-10-2008 r - doszliśmy do dwojakich wniosków :
- jako cel - pozyskanie energii w celach wyborczych dotyczących 04.11.2008
- oraz wystąpił nowy wątek FEDERACJA ŚWIATŁA -odnosząca się do miasta w Australii o nazwie Rockingham :
 
Oglądaliśmy również gematrię daty 14.10- pieczęć , demon .
oraz inna kombinację 04.11- bardzo ciekawe wnioski , a patrząc w biblię nasuwają się nastepne , które prowadzą do Busha . 10:14
może teraz to zbyt chaotyczne i niebede sie rozpisywać.W każdym razie nie dziwie się ,że to właśnie pani Blooslom Godchild była zapalnikiem , który rozpętał skupienie uwagi milionów ludzi na wydarzeniu jakie miało nastąpić
City of Rockingham
Western Australia Western Australia 
 
Rockingham jest przedmieście regionalne centrum i południe-zachód od Perth centrum miasta i na południe od Fremantle. It has a beachside location at Mangles Bay, the southern extremity of Cockburn Sound . Posiada Tuż przy plaży lokalizacja na Mangles Bay, południowego krańca Cockburn Sound. To its north stretches the maritime and resource-industry installations of Kwinana, Western Australia and Henderson . Rozciąga się na północ do jej morskiej i zasobów branży instalacji Nowogard, Australia Zachodnia i Henderson. Offshore to the north-west is Australia's largest naval fleet and submarine base, Garden Island , connected to the mainland by an all-weather causeway. Offshore do północno-zachodniej Australii jest największym okrętów floty i podwodne bazy Garden Island, połączony z lądem poprzez grobla każdych warunkach pogodowych. To the west and south lies the Shoalwater Islands Marine Park . Na zachód i południe leży Suwaaki Wyspy Marine Park.
 
Dalej: W Australii znajduje się czakram ziemi zwany :ULURU (A jest to czakra  zawana czakrą OSOBOWOŚCI)Uluru (Australia)
Uluru (znany także jako Oolora, Ayers Rock oraz The Rock) to wielka skała w centralnej części Australii. Ma ona 318 m wysokości (863 m n.p.m.) i 8 kilometrów w obwodzie. Znajduje się w australijskim parku narodowym Uluru-Kata Tjuta, niedaleko miasteczka Yulara. Przez wiele lat Uluru uważany był za największy monolit świata. Jest miejscem świętym dla Aborygenów, których liczne malowidła można odnaleźć w jaskiniach u podnóża skały. Okolice Uluru były zamieszkane już ponad 10 tysięcy lat temu. Ayers Rock jest corocznie odwiedzany przez tysiące turystów, których część decyduje się na trudne wejście na szczyt.

 
 
W 1985 rząd Australii oddał prawo własności Uluru miejscowym aborygenom, plemieniu Anangu, które oddało ją rządowi w 99-letnię dzierżawę. W miejscu tym utworzono mający 1325 km² park narodowy (ang. Uluru – Kata Tjuta National Park). Wjazd dla turystów na teren parku jest płatny (około 20 dolarów australijskich za samochód).

Największą atrakcję dla turystów stanowi obserwowanie skały Uluru o zachodzie słońca lub o wschodzie słońca kiedy z minuty na minutę zmienia ona swój kolor w zależności od oświetlenia. Turyści gromadzą się na miejscach widokowych gdzie przez parę godzin piknikują. Do dobrego tonu należy otwarcie butelki szampana w momencie gdy słońce zachodzi i przestaje oświetlać skałę. Większość turystów przylatuje samolotami na położone w pobliżu skały lotnisko, ogląda Uluru o zachodzie i wschodzie słońca. W pobliżu jest też kompleks hoteli i kempingów oraz restauracji.

 


. Zapis DREAMTIME można znaleźć w skale, jej rysy, skały i jaskinie. The main path up to the summit of the rock is the traditional route taken by aboriginal ancestors upon their arrival at Uluru in the creation time. Główne trasy aż do szczytu skały jest tradycyjną trasę, którą przebyła rodowity przodków w momencie ich przybycia Uluru w czasie tworzenia. Various outcrops represent different ancestral spirits, and by touching the rock, an Aborigine can invoke the spirits for blessings and communicate with Dreamtime. Wychodnie różnych reprezentują różne duchy przodków, i dotykając skały, AN Aborigine może powoływać się na spirytus do błogosławieństwa i komunikować się z DREAMTIME.

According to one Aboriginal myth , two tribes of ancestral spirits were invited to a feast in the area, but became distracted by beautiful Sleepy Lizard Women and dallied at a waterhole. Według jednej Aboriginal mitu, dwóch pokoleń przodków spirytusu zostali zaproszeni na uroczystość w dziedzinie, ale stał się roztargniony przez piękne kobiety i Sleepy Lizard dallied na Waterhole. Angry at being stood up, the waiting hosts sang evil into a mud sculpture that came to life as the dingo, a wild dog that has been known to carry off babies. Rozgniewał się na Wstałam, oczekiwania gospodarzy śpiewali zła w błocie rzeźba, że wszedł do życia jako Dingo, dzikiego psa, który został znany porwać dzieci. There was a terrible slaughter followed by a great battle, which ended in the deaths of the leaders of both tribes. There was a terrible uboju, a następnie wielka bitwa, która zakończyła się w śmierci przywódcy obu pokoleń. The earth itself rose up in grief at the bloodshed—and this is Uluru. Ziemi sam wstał w smutek na rozlew krwi i jest to Uluru.

 
Uluru remains sacred to several Aboriginal tribes in the area, who still use it for rituals and leave paintings in its caves. Uluru pozostaje święte kilku aborygenów plemiennych w obszarze, który nadal go używać do rytuałów i pozostawić swoje obrazy w jaskiniach. The meanings of the rock's features are passed on to youth in songs at initiation ceremonies conducted in the caves along the base of Uluru. Znaczenie w skale cechy są przekazywane do młodzieży w pieśni na rozpoczęcie uroczystości prowadzone w jaskiniach wzdłuż podstawy Uluru. The rock is also sacred to New Age practitioners, some of whom have adopted Dreamtime into their beliefs. Skalnym więconego jest również do New Age praktyków, niektóre z nich przyjęły DREAMTIME do swoich przekonań.

History Historia
 

Australia's native people believe themselves to be direct descendents of these ancestral beings, and continue to carry on the rituals and responsibilities associated with their ancestral land. Australia's native ludzie wierzą, że są bezpośredni potomkowie tych istot przodków, i nadal wykonują rytuały i obowiązków związanych z ich ziemi przodków.

 Anangu, słowo, które pierwotnie oznaczało po prostu "istota ludzka", ale do odnoszą się do aboriginals (szczególnie w zachodniej i centralnej Australii), w przeciwieństwie do Australii Europejskiej potomkowie. The Uluru-area Anangu include two different language groups, the Yankunytjatjara and Pitjantjatjara. Uluru w strefie Anangu zawierać dwie różne grupy językowe, w Yankunytjatjara i Pitjantjatj

DALEJ: Z tego co znalazłam na różnych stronach Aborygeni byli zawsze bardzo uciskanym narodem , znalazłam dość świerzy art.:z lutego b.r.

Canberra przeprosi dziś rdzennych mieszkańców Australii za lata poniżeń, prześladowań i nieludzkiej polityki mniejszościowej. Publiczne pojednanie śledzi cały kontynent


 
Fot. MARK GRAHAM AP
Delegacja Aborygenów z wyspy Galiwnku wczoraj pod australijskim parlamentem w Canberze
ZOBACZ TAKŻE
Australijski rząd zakazuje Aborygenom picia i oglądania pornografii (22-06-07, 00:00)
Czy zaginiony wilk tasmański powróci sklonowany? (24-07-02, 00:00)
- Za ból i cierpienia skradzionego pokolenia, ich potomków i bliskich, przepraszamy. Matki i ojców, braci i siostry, za rozdzielanie rodzin i całych społeczności, przepraszamy. Za upokorzenia i poniżenie, które cierpieli dumni ludzie i ich wielka kultura, przepraszamy - miał powiedzieć w nocy z wtorku na środę czasu polskiego premier Kevin Rudd w parlamencie w Canberze. Treść przemówienia została ujawniona wczoraj.
 
Przewodniczący australijskiej Partii Pracy po raz pierwszy w 107-letniej historii państwa przeprasza rdzennych mieszkańców kontynentu za lata okrutnych prześladowań. W telewizji i w radiu ma słuchać go cały naród. Do stolicy ciągną Aborygeni z całej Australii, żeby być świadkami historycznej deklaracji. Przed budynkiem parlamentu w stolicy trzeba było dla nich rozstawić telebimy.[/b]

DALEJ:Czyżby chodziło o to ,że juz nie mogą panować nad swoimi manipulacjami i potrzebowali świadomej współpracy z Aborygenami pod płaszczykiem nagłej dobroci i zadośćuczynienia?A jeśli tak to zapewne od lutego dużo się wydarzyło w kraju dobrego.....(Bloosom
była  jedynie zapalnikiem dla lawiny wsparcia miedzynarodowej szajki. Moje odczucia są takie: Tu się odwołam do czakramu ziemi i jaki to ma związek z wyborami USA- Jak wiadomo czakra zwana również słoneczną  wiąże się z funkcją mentalną -oznacza moc-ambicje -kariere,
Krótko  mówiąc bez zbędnego rozpisywania się w zależności od zapotrzebowania Agendy Esoteric wywolują oni   poprzez skupienie uwagi milionów ludzi- przed zaistniałym wydarzeniem na określonym miejscu , ale to ma zawsze związek z okolicą w którym znajduję się czakram ( w zależności od potrzeb oraz funkcji jaką pełni określony czakram )Ale to czasami wymaga ofiar więc one są , owe skupienie może mieć rózny charakter i to również ma ścisły związek z wywołaniuem określonego celu jaki chcą uzyskać.Następnie poprzez myślokształty milionów ludzi, którzy skupiają swoje myśli z zaistniałym wydarzeniem daje dodatkowe wsparcie , z tym że póżniej energią zbierana  jest np. na tak zacny cel jakim sa wybory w USA , aby ich człowiek wygrał , robią tak od zawsze i w taki sposób są na pozycji wygranej .. Tym razem był to czakram osobowości -bo była potrzeba uzyskania kontroli , spełnienia ambicji oraz zapewnienia kariery ich ludziom.
Dlatego jeśli są jakies ważne wydarzenia można doskonale przewidzieć ich ruchy i to jest ten ich cały matrix , ale już wiemy o tym więc jak to możemy zatrzymać??


przepraszam ,że niektóre fragmenty nie są włąściwie przetłumaczone , ale wklejałam to opracowanie z moich materiałow zapisanych w kompie i w zasadzie chodzi bardziej tu o sens niz o wnikliwe czytanie tych urywków , ktore pojawiły sie w jez. angielskim.
[/b]
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2009, 18:39:35 wysłane przez Laguna__ » Zapisane

Laguna__
(Nie)Ja
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 160Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Czerwiec 08, 2009, 19:28:46 »

a propos wirusów..

gdzieś zetknęłam sie z informacją, że aktualnie mogą się one rozprzestrzeniac drogą elektromagnetyczną.. czy ktoś z Was wie o co tu chodzi?  Czy jest to teoretycznie możliwe?  Z politowaniem

ps. popijam sobie glistnika i żadne wirusy mi nie straszne  Duży uśmiech
Zapisane

..podważam wszystko i nie wykluczam niczego..
radoslaw
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 209Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Czerwiec 08, 2009, 20:09:32 »

Wirusy:


Doświadczenie Kozyriewa


Kozyriew odowodnił że wirusy są częstotliwością i mogą przenikać szkło.

"Even if they DID understand the frequency component, and found a way to try to use it, that still wouldn’t be able to hurt people. Russian pyramid studies clearly showed that higher-intensity torsion fields automatically out-resonate anything that could be harmful to life — even turning toxic poisons into inert, safe substances. "

Wilcock o Illuminati

"Jeśliby nawet zrozumieli czynnik udziału częstotliwości w przenoszeniu virusów i opracowaliby metodę wykorzystania tej technologii ciągle nie byliby w stanie skrzywdzić ludzi. Rosyjskie eksperymentowanie z piramidami jasno pokazało że intensywne pola torsyjne (krążąca CHI) automatycznie nie przenosi niczego szkodliwego dla życia - czasami nawet przekształcając toksyczne trucizny w obojętne, bezpieczne substancje"

więcej po angielsku u Wicocka http://divinecosmos.com/index.php?option=com_content&task=view&id=472&Itemid=70

pozdrawiam
Zapisane
(Nie)Ja
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 160Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Czerwiec 10, 2009, 12:28:38 »

Kozyriew odowodnił że wirusy są częstotliwością i mogą przenikać szkło.


a jednak..

Wilcock o Illuminati

"Jeśliby nawet zrozumieli czynnik udziału częstotliwości w przenoszeniu virusów i opracowaliby metodę wykorzystania tej technologii ciągle nie byliby w stanie skrzywdzić ludzi. Rosyjskie eksperymentowanie z piramidami jasno pokazało że intensywne pola torsyjne (krążąca CHI) automatycznie nie przenosi niczego szkodliwego dla życia - czasami nawet przekształcając toksyczne trucizny w obojętne, bezpieczne substancje"


cóż, póki co radzą sobie doskonale i to bez skomplikowanej technologii..  Z politowaniem

dzięki za informację
pozdrawiam Uśmiech
Zapisane

..podważam wszystko i nie wykluczam niczego..
Strony: 1   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

tysiacmasek the-world-is-magic mustangsplock fsite rr214