Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: 1 2 3 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: To co jemy i pijemy...  (Przeczytany 32413 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« : Luty 04, 2009, 23:46:56 »

KILKA OBRAZKÓW NA POCZĄTEK...


Przepływ wody w formie, której budowa opiera się na Złotej Proporcji (liczbie Phi) dodaje energii wody "gęstości obrotu".


Wzrost roślin w środowisku zaburzonym przez metalowe elementy klatki jest o ok. 30 -35% słabszy.




http://www.goldenmean.info/germination/
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2009, 22:03:43 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
sztudynt
Nowy użytkownik
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 14


awakening

1831467
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #1 : Październik 31, 2009, 23:52:06 »

Odnosząc się do zdjęcia na którym widnieją roślinki. Czy ktokolwiek z was spróbował przeprowadzić jakikolwiek eksperyment aby dowieść, że faktycznie geometria ma wpływ na wzrost lub jego zahamowane u roślin, chociażby takich tanich i szybko wzrastających jak rzeżucha?

Bo przeglądając cały serwis czytam i czytam, że wszystkich ta geometria tak zachwyca. Piszecie, że rozumiecie kojarzycie jedno z drugim, ale żadnych istotnych informacji od was drodzy czytelnicy tego forum tutaj nie mogę znaleźć. Nie wspominając już o tym, że nikt nie wykazuje chęci by coś zrobić a tym bardziej podzielić się tym z innymi.

Jest tu wiele zacnych użytkowników którzy zasypują nas naprawdę ciekawymi, bardzo dobrymi informacjami pod postacią artykułów, filmów itp. Ale co z tego wszystkiego wynika? Komu z was w praktyce ta cała wiedza cokolwiek dała?
Zapisane

"Never ever give up!"
sztudynt
Nowy użytkownik
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 14


awakening

1831467
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #2 : Listopad 03, 2009, 10:42:55 »

Cytuj
Czy ty aby nie bijesz piany?

Możesz jaśniej? Niestety nie rozumiem co masz na myśli odnosząc się do mnie za pomocą w/w teksu. Co?
Zapisane

"Never ever give up!"
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #3 : Listopad 03, 2009, 12:11:36 »

Odnosząc się do zdjęcia na którym widnieją roślinki. Czy ktokolwiek z was spróbował przeprowadzić jakikolwiek eksperyment aby dowieść, że faktycznie geometria ma wpływ na wzrost lub jego zahamowane u roślin, chociażby takich tanich i szybko wzrastających jak rzeżucha?

Sztudynd oczywiście, że są takie doświadczenia. Jeden masz opisany hasłowo w "Dan Winter - Sekretne życie i bioarchitektura"
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=21.0

A tu w obrazkach chodzi o to, że:
- klatka jest metalowa, co zmniejsza wzrost roślin o ok. 30 % (odwrotnie jest z kamieniami - paramagnetykami, które zwiększają wzrost - najogólniej sprzyjają biologii - znów odsyłam tu do filmiku "Sekretne życie i bioarchitektura")

- ta SriYantra miała paramagnetyki na przecięciach linii i geometria ta spowodowała w ciągu kilku lat powstanie mikroklimatu wokół niej - w promieniu 15 km

- woda puszczona przez konstrukcję z 1 obrazka energetyzuje się. Jest to pomysł Viktora Schaubergera (j. ang.)
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=7.msg913#msg913

+ info z World Expo poświęconego wodzie (j. ang)
http://www.goldenmean.info/fractalwater/

http://www.lawebdelagua.com/portal/index.php?option=com_content&task=view&id=15&Itemid=44

Tematów jest tak wiele, że musiałbym mieć cały etat, aby zajmować się wszystkim, co jest związane z forum...
Robię to jednak hobbystycznie.
Pozdrawiam Uśmiech

« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2009, 20:13:19 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
sztudynt
Nowy użytkownik
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 14


awakening

1831467
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #4 : Listopad 03, 2009, 12:48:37 »

Cytuj
Sztudynd oczywiście, że są takie doświadczenia. Jeden masz opisany hasłowo w "Dan Winter - Sekretne życie i bioarchitektura"
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=21.0

Uśmiech Ja doskonale wiem, że są takie doświadczenia. Te i inne przeróżne dokonywane w każdej chwili na całym świecie. Mimo to chyba nikt nie zrozumiał o co pytam.

Pytam o to czy ktokolwiek z was drodzy forumowicze przeprowadził jakiekolwiek doświadczenie by to potwierdzić. Można to udokumentować przecież za pomocą zdjęć, filmików itp. Ale jak mówię wy tu tylko czytacie i wypisujecie to samo co z każdego filmu można wywnioskować samemu. Przecież ta ogromna dawka wiedzy ma czemuś służyć.

Przykładowo co z tego, że większość osób miało fizykę w podstawówce skoro większość nic z niej nie pamięta a druga część nie wie jak ją zastosować w praktyce. Po co mi wiedza której nie potrafię nigdzie wykorzystać. Sądzę, że większość z was tutaj dużo się dowiedziało, ale co z tego? Jakie korzyści macie z tej wiedzy?

Chcę po prostu się dowiedzieć kto z was(bo z taką osobą najchętniej bym podyskutował) przełożył tą wiedzę na praktyczne namacalne działanie Co? Bo to nie są tylko słowa, to cały nasz świat którego doświadczamy.

Przecież dzięki tej wiedzy można czynić "cuda", których mimo wszystko chyba nie jesteście świadomi.
Zapisane

"Never ever give up!"
Xellos
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 100



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Listopad 03, 2009, 20:04:07 »

To co proponujesz jako doświadczenie ? Uśmiech Ja może bym coś wykombinował. Tak sobie myślę z prostych rzeczy to mogę zasadzić cebule w doniczce i porobić zdjęcia Mrugnięcie Wlewać po tyle samo wody i zobaczymy czy mocniej lub mniej urośnie ;p Tylko nie wiem czy znajde klatkę, może otoczę jedną doniczkę żelastwem a drugą kamieniami ;p

Co do kamieni, jeżeli to prawda to większość ludzi używa ich daru na co dzień. Każdy kto ma ładny ogródek ładuje tam kamienie odgradzając rośliny ;p Przecież nikt nie używa żelastwa w tym celu. Więc odnośnie akurat tego zjawiska z roślinami i zastosowania na co dzień. To akurat nie ma chyba za bardzo co się podniecać bo na co dzień nikt nie wsadza roślin w metal a prędzej właśnie robi sobie w ogródku ładne kształty z kamieni większych bądź mniejszych.
Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #6 : Listopad 03, 2009, 20:26:02 »

Wrzucam kilka obrazków. Cała metodologia tego wzrostu jest tutaj http://www.goldenmean.info/biofield/  ale po angielsku.
Poniżej: roślinki po prawej podlewane były wodą przepuszczoną przez spiralny Imploder.
Imploder:










Poniżej opis tego eksperymentu (niestety po angielsku) Brak czasu...

Germination Results- Two individual germination studies were conducted using mustard seeds. In the first experiment, 25 mustard seeds were planted onto a square cotton mat inside of a shallow plastic container about 7 inches in diameter and 1.5 inches in height. For each experiment three dishes were set up prior to planting. One was used for the control water sample and the other two for the magnet water sample. In the first experiment 25 mustard seeds were planted in each dish and 50 ml of test water was added to each dish. The dishes were covered initially with paper towels and the evaporated water was replenished periodically as needed. After 7 days of germination the seedlings were weighed on an analytical balance to the nearest milligram. The results showed an average increase in germination yield of 12% with the magnet water compared to the untreated tap water. A second experiment was conducted in a similar manner except that 30 seeds were used in each dish and the dishes were covered with plastic wrap to avoid evaporation and subsequent water replenishment. The plastic wrap was ideal since the initial water charge of 50ml was more than enough to keep the seedlings moist over a period of 7 days without having to replenish the water. The results of this study showed a much more prominent effect with the average germination yield of the two magnet water samples at 25% greater than the control water sample.

A propos wiedzy i jej wykorzystania.

Ludzie mają różne potrzeby, m. in. poznawcze i praktyczne. Niektórym sprawia satysfakcję samo poznawanie czegoś, innym wykorzystywanie wiedzy w praktyce NA RÓŻNE SPOSOBY wraz z rozwijaniem własnego potencjału czy czynieniem jak to określił Sztudyt tzw. cudów. To ciekawy temat i masz okazję Sztudyncie coś napisać. Czemu oczekujesz, że inni to zrobią skoro Ty jesteś tym żywo zainteresowany? Napisz i zobaczysz sam jak będzie... No chyba, że uważasz to z jakichś względów za niewskazane...
Decyduj Uśmiech

Na maksa w dążeniu do rozwijania swojego potencjału szli tzw. wtajemniczeni. Wystarczy wspomnieć tzw. tybetańskich mistrzów, którzy potrafili "zniknąć" pozostawiając po sobie paznokcie, włosy i poświatę w kolorach tęczy... Można też zerknąć choćby na post pt. Dźwięk Tula, DNA i Graal, czyli o znaczeniu częstotliwości dotyczący szczególnego zastosowania dźwięku... Mrugnięcie http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=327.msg1059#msg1059

Pozdrawiam! Uśmiech



« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2010, 23:45:24 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
konserwa
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 196


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Listopad 04, 2009, 00:06:47 »


Cytuj

Chcę po prostu się dowiedzieć kto z was(bo z taką osobą najchętniej bym podyskutował) przełożył tą wiedzę na praktyczne namacalne działanie Co? Bo to nie są tylko słowa, to cały nasz świat którego doświadczamy.

Przecież dzięki tej wiedzy można czynić "cuda", których mimo wszystko chyba nie jesteście świadomi.

Człowieku!

ta wiedza została nam wymazana z twardego dysku jakieś 5-10 tys. lat temu, po czym zaaplikowano nam przez setki pokoleń programy zaporowe przed jej odzyskaniem, a Ty chcesz po oglądnięciu kilku filmów stać się przysłowiowym jogginem? to za proste....
otóż, mamy możliwość odkrycia zasad tworzenia świata/światów co tylko powinno nas upewnić, iż Wiedza obecna między innymi wśród Tybetańczyków i Majów od tysięcy lat ma swoje naukowe, zrozumiałe w 3D podstawy;
to ma nam pomóc wrócić do Źródła, cel już niedaleko!!! ale cierpliwości...
dla mnie osobiście ta Wiedza ma takie znaczenie jak wiedza o zasadach budowy samochodu: nie znam ich w sposób szczegółowy, ale umiem prowadzić auto i czuję jak to działa w oparciu o opary wiedzy o tym.... po co mi więcej?
te "opary" wiedzy o świętej geometrii zbieram na tym forum (Leszku jeszcze raz dzięki!), "mechanikiem Życia" raczej nie zostanę ale kierownica w aucie "ŻYCIE" ostatnimi tygodniami leży mi jakoś lepiej w rękach i te kierunki jakoś lepiej zaczynam kontrolować...
chyba właśnie o to chodzi?
Zapisane
sztudynt
Nowy użytkownik
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 14


awakening

1831467
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #8 : Listopad 04, 2009, 01:12:44 »

Cytuj
po czym zaaplikowano nam przez setki pokoleń programy zaporowe przed jej odzyskaniem

Chyba obejrzałaś o jeden filmik za mało i stąd właśnie twoja zapora wynika.

Cytuj
a Ty chcesz po oglądnięciu kilku filmów stać się przysłowiowym jogginem? to za proste....

Po pierwsze nie wiem skąd myśl o jogginie(najwyraźniej tylko z tym ci się kojarzy geometria, a szkoda Uśmiech ), po drugie to właśnie bardzo proste i najzwyczajniej wyznaczyłaś sobie okrężną drogę do celu który masz pod nosem. W gruncie rzeczy nawet nie masz pojęcia kim jestem co robię i co wiem, a oceniasz mnie w taki sposób jak byś zapomniała o tym wszystkim co ci dan winter przekazuje. Gdzie twoja miłość, serce, wyrozumiałość Co?

Cytuj
cel już niedaleko!!! ale cierpliwości...

...czekaj dalej, aż ktoś ci poda wszystko na tacy. W zasadzie nie wiem czego oczekujesz, że ktoś cię dotknie magiczną różdżką i zrozumiesz wszystko?

Nie będę z tobą prowadził dalej konwersacji mam nadzieje, że uszanujesz mój wybór. Z góry dziękuję.


Chciałbym wcześniej zwrócić ci Leszku uwagę na to, iż nie życzę sobie byś odmieniał bądź zniekształcał mój nick. Uśmiech Pisz po prostu "sztudynt" i będzie mi bardzo miło.


Wracając do eksperymentu.



Nie mam zamiaru się tutaj mądrzyć, szukam tylko osób które chętnie coś WSPÓLNIE robią wyciągając z doświadczeń konstruktywne wnioski.

Cytuj
Czemu oczekujesz, że inni to zrobią skoro Ty jesteś tym żywo zainteresowany?

Nie oczekuję by inni to zrobili za mnie, jak sugerujesz. Chcę się podzielić tym co zaobserwowałem, zaciekawić innych i zachęcić do robienia czegoś co może nam wszystkim się w praktyce przydać. Na początek Uśmiech zaproponowałem temat roślin, zdrowej żywności której na 100% w marketach nie kupicie, a dzięki minimalnemu wkładowi i wiedzy każdy kto ma tylko skrawek ziemi może się cieszyć zdrowymi posiłkami. Mam nadzieję, że chociaż garstka ludzi okaże trochę wiary i wykaże chęć wspólnego poznawania tej cudownej wiedzy, która jest ogólnie dostępna w internecie bądź innych źródłach.

W dziale "hyde park" zamieściłem temat "ORMUS" póki co cisza, nie wiem tylko czym ona jest spowodowana. Bo forum to chyba miejsce na wymianę zdań, konwersację, dzielenie się informacją oraz wspólne jej analizowanie.

Sam przeprowadziłem proste doświadczenia oparte na eksperymentach Wiktora Grebiennikowa.
Nie będę wszystkiego tutaj wypisywał, gdyż całość możecie znaleźć pod niżej podanym adresem:

http://www.electrino.pl/Forum/viewtopic.php?p=924&sid=483491f649d69ed7c361b92a40326951#924


Cytuj
To co proponujesz jako doświadczenie ?  Ja może bym coś wykombinował. Tak sobie myślę z prostych rzeczy to mogę zasadzić cebule w doniczce i porobić zdjęcia  Wlewać po tyle samo wody i zobaczymy czy mocniej lub mniej urośnie ;p Tylko nie wiem czy znajde klatkę, może otoczę jedną doniczkę żelastwem a drugą kamieniami ;p

Xellos

Cieszę się, że wykazujesz chęć zrobienia czegokolwiek. Możesz przeanalizować co ja zrobiłem, może jakiś pomysł przyjdzie ci do głowy. Nie wahaj się pytać, jeśli coś dla ciebie jest nie jasne. Ja sam zabieram się do wypróbowania konstrukcji o której wspominam na w/w forum. Chodzi mi o koncentrator z stalowych rurek i bawełny. Przypuszczam że lepszym rozwiązaniem będą miedziane rurki, ale mogę się mylić.

Jestem obecnie w ciężkiej sytuacji finansowej, nie będę się użalał, że to wina, rządu, systemu itp. Po prostu szukam pracy jednak jej nie znajduję. Do przeprowadzenia dalszych ciekawych eksperymentów muszę zdobyć środki i mam nadzieję, że szybko mi się uda.

pozdrawiam i wszystkim dużo uśmiechu życzę Uśmiech
Zapisane

"Never ever give up!"
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #9 : Listopad 04, 2009, 01:31:02 »

Sztudynt: "Chciałbym wcześniej zwrócić ci Leszku uwagę na to, iż nie życzę sobie byś odmieniał bądź zniekształcał mój nick. Uśmiech Pisz po prostu "sztudynt" i będzie mi bardzo miło."

Zauważyłem, poprawiłem. Pośpiech...
Przepraszam.

Zapisane

miłość radość piękno
Strony: 1 2 3 »   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

proskills watahafernflower watahanowiu fox watahapolnocnejciszy