Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ograniczanie możliwości wypowiadania się na forum internetowym PRAWDA2.INFO  (Przeczytany 10343 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« : Maj 28, 2009, 12:13:39 »

Zamieszczam poniżej swoje dwa wpisy z forum prawda2.info na które nie uzyskałem odpowiedzi od administratora niejakiego Bimiego.

Ograniczanie wypowiedzi na forum internetowym PRAWDA2.INFO[/size]

Otwierając forum prawda2 tutaj: http://prawda2.info/index.php , w nagłówku do działu WIADOMOŚCI (Wiadomości  Prawda2 :: Forum - Wiadomości) czytamy:

"Znalazłeś w mediach ciekawego newsa? Chcesz się nim podzielić, zanim zostanie on zapomniany? Masz ochotę podyskutować o nim, tam gdzie nie panuje cenzura? Pisz tutaj..."

Poza innymi postami, wrzuciłem wiadomość z TVN24 i... ograniczono mi możliwość pisania postów do jednego na dobę. Spytałem czemu, w odpowiedzi Bimi napisał: "tym razem to za propagandę proufofilską http://prawda2.info/viewtopic.php?p=93924#93924 ostrzegałem"

Ostrzegałem? Nikt mnie nie ostrzegał, że na forum PRAWDA2 są tematy (a może witryny internetowe) zakazane, a w nagłówku działu WIADOMOŚCI, jest wyraźnie napisane "Masz ochotę podyskutować o nim, tam gdzie nie panuje cenzura? Pisz tutaj..."
Jak ma się ta deklaracja o braku cenzury do ocenzurowania cytatu z portalu TVN24, który ma miliony widzów???

W ten sposób wylądowałem w "pier...ni", aby upomnieć się o swoje prawa i jestem tam do dzisiaj... Nadal nie rozumiem dlaczego...

Brak merytorycznej reakcji ze strony Bimiego skłonił mnie do napisania nieprzyjemnego dla Prawda2.pl posta pt.
"Jak pozbyć się kogoś z forum PRAWDA2.INFO?" (tekst jest poniżej) Obrazuje on potencjalny mechanizm wywalania niewygodnych ludzi z forów. Bimi, nie ustosunkował się do niego merytorycznie w żaden sposób. Zresztą, prawda jest taka, że słowa słowami, a fakty, faktami..., więc... uzasadnienia mogą być różne, a liczą się FAKTY. W moim przypadku faktem jest, ze od prawie dwóch tygodni mogę pisać tylko jeden post na dobę... Nie trzeba śledzić cenzury w internecie i światowych spisków a'la Iluminaci, Rothschild czy Bilderberg. Cenzurę mamy tu na tym forum...

DZIĘKUJE forumowiczom "LECH", "okiem_agnostyka" i Bacchante, którzy zadeklarowali udostępnienie swoich limitów postów, abym mógł tu pisać. Korzystam z konta Bacchante, która po prostu zadeklarowała się jako pierwsza.
Jeśli zbanuja mnie tu całkowicie, uzasadniając to np. napisaniem tego posta (nieustanne ograniczenie mojego limitu do 1 służy temu, abym zaczął psioczyć na to forum, na co nie mam ochoty) to zapraszam gdzie indziej, gdzie gromadzę informacje o świętej geometrii i nie tylko.
Chciałem na forum prawda2.info umieścić watek o świętej geometrii (w końcu wiedza ta znana tzw. wtajemniczonym od tysiącleci), ale najwyraźniej nie można tego zrobić na forum poświęconym prawdzie. Kiedyś (dnia 2008/05/21, 13:45) moje podanie zostało odrzucone, bo zawierało post o świętej geometrii właśnie
Czym ona jest? Zainteresowani niech zerkną tutaj: http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=40.0

Myślę, że na prawda2.info ten temat też powinien zaistnieć. Wrzucę więc celem rozpoznania to, co moim zdaniem warto poznać - kilka fragmentów filmu "Purpose of DNA" Dana Wintera, który tłumaczyliśmy z Redmulucem i jego bratem, i o którym była już na tym forum już mowa. Teraz wrzucam 2-3 minutowe fragmenty z moimi komentarzami. NIESTETY, ZAMIESZCZAM LINK DO INNEGO FORUM, BO NADAL MAM TU LIMIT...
Link do fragmentów "Purpose of DNA": http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=96.0

Chciałem z tego tematu zrobić mój autorski wątek, ale chcę go móc założyć własnego konta i mieć możliwość udziału w dyskusji... i nie posługiwać się kontami innych forumowiczów... Korzystanie z uprzejmości innych i korzystanie z ich limitów postów jest dla mnie niezręczne i wprowadzałoby zamieszanie, bo pod jednym nickiem pisałyby dwie osoby, co tworzyłoby chaos...
POZDRAWIAM SERDECZNIE!
Leszek

P.S
Czy się upomnę o swoje prawa czy nie, to i tak mam limit do jednego posta na dobę... Tak czy inaczej nic się nie zmienia panie Bimi... Jak czuje się w świetle takich faktów administrator forum PRAWDA-do-KWADRATU?
Tak czy inaczej pozdrawiam i życzę więcej wyrozumiałości i nie nadużywania władzy administratora co cenzurowania myśli innych osób...

Dlaczego mam ograniczenia... Dla Zainteresowanych...
http://prawda2.info/viewtopic.php?p=93984#93984

Poniżej zamieszczam jeden post z "pier...ni" ("cudowne" konotacje tego słowa dla osób, które zmuszone były tam pisać...), bo po miesiącu zostanie on automatycznie skasowany i zniknie z forum...

Jak pozbyć się kogoś z forum PRAWDA2.INFO?


Mały dość zgrabny, ale czytelny mechanizm - w świetle tego, co już napisałem powyżej:

1) Komuś dla Was niewygodnemu pod dowolnym praktycznie pretekstem obcinana się limit ilości postów, które może zamieszczać w ciągu doby.

2) Ten ktoś może wypowiadać się wówczas , ale w ... "pier...ni"...

3) Nazwa z góry sugeruje, że lądują tu ludzie którzy coś pewnie bredzą...

4) W "pier...ni" zniechęca się ich do dalszego pisania na tutejszym forum, aby po prostu sami odeszli...

5) "pier...nia" jest NIEWIDOCZNA bez zalogowania się na forum, czyli pozbywacie się ludzi 'po cichu"

6) po miesiącu wątek w "pier...ni" (zgodnie z regulaminem)  sam się kasuje, więc po niewygodnym delikwencie i tym, co teraz piszę, nie pozostanie nawet śladu....

Tak to wygląda panowie i panie... To są FAKTY!

DALEJ KTOŚ SIĘ DZIWI, że zadaję pytanie czy Bimi jest agentem wpływu? Na które oczywiście nie uzyskałem odpowiedzi. Podobnie jak i od KFI. Ten ostatni produkuje taką ilość tłumaczeń, że wygląda to raczej na zorganizowaną akcję niźli samodzielne wysiłki jednego człowieka. Pewnie dlatego też nie ma czasu  ani ochoty odpowiadać na tak absurdalne pytanie z mojej strony...

No, ale czemu taka agentura wpływu miałaby służyć?
Kontroli informacji i przez to myśli ludzi inteligentnych i poszukujących. Trzeba ich przecież jakoś "zagospodarować" i skierować ich myślenie na właściwe tory... Tych, którzy się temu opierają i dalej piszą jakieś "brednie" na wolnomyślicielskim forum PRAWDA2.INFO, trzeba napiętnować, a jak się nie da, to system PRAWDY organiczy im możliwości dokonywania wpisów.... Wylądują w "pier...ni", a stąd już prosta droga do wywalenia z forum. Jak?
Opisałem to powyżej w sześciu punktach.

Zresztą możemy zrobić eksperyment odnośnie tego co wolno i czego nie wolno na forum
Założę wątek "Czy admin PRAWDA2.INFO jest agentem wpływu?"
Zgoda?
Niech się wszyscy przekonają jak tutaj kto myśli i na co pozwala?
Tylko proponuję, ba błagam na kolanach trzymajmy się wówczas faktów!!!

PRZYNAJMNIEJ BEZ:
1) jakichkolwiek wycieczek personalnych
2) ośmieszania i obrażania
3) odwracania uwagi od meritum eksperymentu pod jakimkolwiek pretekstem, a szczególnie:
a) "rozluźnienia atmosfery";
b) "skoncentrowania się wreszcie na tym co łączy, a nie dzieli"
c) "pisaniu o sprawach naprawdę ważnych";
d) "powrotu do pozytywnego myślenia";
e) "obrony forum przed forumowymi terrorystami" Tych ostatnich należy oczywiście odizolować...  Brawo!

===

Bimi,

"Niezależnie od tego co piszesz LICZĄ SIĘ FAKTY, a fakty są takie, że czynisz wszystko, aby zniechęcić mnie do pisania na tym forum. Kto posługuje się takimi metodami? Poszukiwacz prawdy???

[size=16]P.S
Mam ochotę opisać to co robisz na innych forach. Nie masz nic przeciwko? Myślę,  że jak jesteś przekonany do swojej filozofii, to nie powinieneś mieć nic przeciwko.

Pytam się Ciebie o to, bo nie wiem czy za NAPISANIE PRAWDY o mechanizmach działania wolnościowego forum  PRAWDA2.INFO na zniewolonych forach korporacyjnych  nie zostanę po prostu stąd zbanowany, co już byłoby kompletnym absurdem...[/size]


« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2009, 14:47:07 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #1 : Maj 28, 2009, 12:26:49 »

PRAWDA NIE BOI SIĘ DIALOGU...

Witajcie!
Byłem przekonany, że admin (moderator?) stanie na wysokości zadania, ściągnie mi limity i będzie po sprawie. Ten nawet się nie odezwał. Zamiast tego graniczył limit postów Bacchante z ośmiu do czterech!!
!
NIE SPOTKAŁEM SIĘ Z TAKIMI CENZORSKIMI W ISTOCIE PRAKTYKAMI JAK TUTAJ NA ŻADNYM INNYM FORUM!


[Aby nie wdawać się w logikę walki, deklaruję dobrą wolę i jutro (bo mam limit postów) powołam do istnienia w dziale autorskim wątek o świętej geometrii. Informacja warta poznania powinna być wszędzie... Nie oznacza to puszczenia w niepamięć cenzorskich zapędów administracji tego forum. Niech każdy kto ma z tym problem napisze na PW. Tutaj, a jak się nie da, to ma moim forum http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=40.0 ]

Więc...

Przed chwilą dostałem na gg info od Bacchante. Zamieszczam skan:


Profil Bacchante sprzed kilku minut
[/URL]

No proszę! Autorka tego wątku napisała w "pier...ni". Załączam skan:
------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że jest to zachęta dla innych, którzy chcieliby udostępnić mi swoje limity. Teraz widzę, że jest to także zachęta dla ludzi, którzy szerzą wiedzę o manipulacji na forach internetowych...

Brawo! Gratuluję! Ocknij się chłopie!
[size=14]Mogę tylko zaapelować do ludzi, którzy cenią WOLNĄ WYMIANĘ MYŚLI, aby nie dać się zastraszyć na tym forum, bo tu powinien panować duch prawdy![/size]
ADMIN POWIENIEN O LUDZI DBAĆ I Z NIMI ROZMAWIAĆ, a nie używać swojej władzy do ograniczania możliwości ich wypowiadania się!
Czy wiedza o manipulacji jest na forum prawda2.info, poświęconym m.in. manipulacji prawdą niemile widziana?

Jeśli tak, to można sobie o niej tutaj:
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=46.0

Takie są skutki anty-wolnościowej polityki. I jeśli mam rację co do motywów Bimiego i innych, to nie wróżę temu forum długiego życia, a szkoda, bo jest tu wiele ciekawych i mądrych osób.
Dalej zakładam, że zostaną zdjęte mi limity albo przynajmnie publicznie moderator lub admin wytłumaczy się ze swego postępowania.

Bimi.
Jeśli nie przywrócisz Bacchante limitu, to naprawdę nie będziesz godzien wypowiadać słowa PRAWDA, a tym bardziej administrować forum, które ma prawda w nazwie.
Forum zawsze ma swojego "ducha'. Forum PRAWDA powinno mieć ducha wolnościowego, wolnomyślicielskiego. Odnoszę niestety wrażenie, że zaczyna tu panować duch cenzury....


P.S
Uczciwie pytam czy mogę poinformować inne fora jak się zachowujesz? Jak cenzurujesz innych i ograniczasz możliwości wypowiadania się przez innych? Odpowiedziałeś już w "pier...ni",  ze Ciebie to nie obchodzi. Mi zależy na PRAWDZIE. Tobie najwyraźniej na czymś innym... I najlepiej milczeć, zignorować, jak temat jest niewygodny, prawda? Naprawdę prościej jest pozwolić ludziom ze sobą rozmawiać niż ich kneblować...

===========================================================================
Jako, że mam limit, to załączam jeszcze jeden post z "pier...ni". Uważam, że jest ciekawy, a przez Bimiego został w sposób "władczy" wyśmiany. SIła argumentu, a nie argument siły powinien być podstawą funkcjonowania forum wymiany myśli... Tym bardziej forum, które ma PRAWDA w nazwie....


Cytuję tekst z Pier...:
"Powtórzę pytanie: Bawicie się w zniechęcanie do forum?

Niech każdy sam wyrobi sobie zdanie o tym co się robi na forum PRAWDA2.INFO z ludźmi, którzy cenią wolność słowa i wypowiadają sie w tym duchu. Po prostu zniechęca się ich do pisania, aby w końcu sami odeszli i można było powiedzieć "przecież sami odeszli"... TO SĄ FAKTY PANOWIE! Gratuluję!

W świetle powyższej wklejki o odróżnieniu FAKTÓW o OCEN pozwolę sobie zacytować

Wypowiedź Bimiego:
Cytat: Bimi
proszę.
jak już będziesz pisał ten JEDEN post na dobe to mam nadzieję bardziej się wysilisz niż teraz referując linki do sensacyjnych materiałów dla osób którym zaczyna się już nudzić Uwaga na TVN

Widzę tu wyraźną sugestię, że Bimi pozostawi mi jeden wpis na dobę, bo jak się z kimś nie zgadza albo go nie lubi, to po prostu pozostawi mu jeden post.... BRAWO! Po co sie przejmować argumentami?

Według Bimiego Nudziarze z TIMESa oraz NEWS.COM.AU  , którzy po prostu informują o planach depopulacji...




Czekam na dalsze zniechęcanie mnie do pisania tutaj. Broń boże nie używajcie tylko argumentów merytorycznych. Wystarczy wyśmiewanie, poniżanie, ocenianie. Na tym polega przecież wolność w dyskusji i szukanie prawdy...

Wasze reakcje kojarzą się z niszczeniem szlachetnych ludzkich dążeń do poszukiwania prawdy. Czy jesteście tego świadomi? Forum zawsze ma swojego "ducha'. Forum PRAWDA powinno mieć ducha wolnościowego, wolnomyślicielskiego. Odnoszę niestety wrażenie, że zaczyna tu panować duch cenzury....
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2009, 17:51:55 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #2 : Maj 28, 2009, 15:26:34 »

Poniższy skan to dwie ostatnie "wolnościowe" deklaracje administratora forum "prawda2.info" poświęconego prawdzie...
Tego, co poniżej nie trzeba chyba komentować. Czy na forum prawda2.info chodzi o Prawdę czy o "prawdę"?...



http://prawda2.info/viewtopic.php?t=7669

« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2009, 19:11:02 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
ravenno
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 14



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Maj 28, 2009, 16:13:42 »

Witam!

To są po prostu jaja Duży uśmiech
Ale naprawdę mocno się dziwię, że ludzie tam jeszcze są... i coś tam piszą.
Ja gdy tylko zobaczyłem tekst o "podaniu" dotyczącym rejestracji pomyślałem
od razu - a może tak jeszcze życiorys, dwa zdjęcia i wpisowe ?

Forum prawda2.info sprawia wrażenie manipulacji - oby tak nie było...

+ tenże wolnościowy serwer jest umiejscowiony w USA

a to forum jest w Polsce - i tego wolę się trzymać...

pozdrawiam

ravenno

P.S. przez chwilę przemknęła mi myśl, że Siteadmin testuje granicę, do której może dotrzeć
        w tak jawnym poniżaniu i szmaceniu ludzi. Wobec CAŁEGO Internetu. PADAKA !!!

       Aż chciałoby się krzyknąć - Obudżcie się! - nie widzicie co sie dzieje ?
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2009, 16:18:59 wysłane przez ravenno » Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #4 : Maj 28, 2009, 20:17:50 »

Bimi i liczba Pi

Ludzie lubią czasem sugerować się zdaniem innych. Dlatego wysoka albo niska ocena wątku dokonana przez użytkowników forum jest jednocześnie  wskazówką, co jest na forum ciekawe a co nie jest.

W tym kontekście proszę zerknąć na poniższą ciekawostkę. Jest to ocena wątku, jaką widzą osoby, które nie mogą się na forum prawda2.info zalogować, bo ich podanie o rejestrację (sic!) zostało odrzucone... lub po prostu tylko przeglądają to forum:


a taka ocenę widzą osoby zalogowane na forum:


Widzimy, że w pierwszym przypadku oceny dokonało 7 osób, a w drugim przypadku 10 osób.
Proszę jednak zerknąć, jak głosowało owe 10 osób: 8 osób oceniło wątek na 5,0;  jedna na 4,0; a admin Bimi na.. 1,0... dokładnie tyle ile postów mogę zamieszczać na forum w ciągu doby...

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=7617

Suma dziesięciu ocen wynosi 45. Gdy podzielimy je przez 10 osób dokonujących oceny, to średnia ocena wątku wyniesie 4,50 - tak jak to widzą zalogowani użytkownicy.

Osoby niezalogowane widzą jednak średnią ocenę wątku = 3,14 dokonaną (przez 7, a nie 10  osób)
Nawet jeśli weźmiemy najniższych siedem ocen wątku, czyli 1, 4 i pięć x 5, to suma ocen = 30 podzielona przez siedem osób daje średnią ocenę wątku = 4,28.

Dlaczego więc osoby niezalogowane widzą średnią 3,14?


Czy to przypadek czy też administracja forum z "prawdą" wypisaną na czole steruje w ten sposób uwagą czytelników forum?

Liczba 3,14 to ładna, okrągła liczba - to liczba PI. A PI,  to "pole koła o promieniu równym 1".
Koło kojarzy się z czymś kompletnym, skończonym.

Jaki można z tego wyciągnąć wniosek?

Dla mnie prosty. Administracja forum "prawda2.info" kompletnie i całościowo manipuluje możliwościami zamieszczania informacji i dokonywania ocen przez forumowiczów oraz steruje uwagą czytelników tego forum.... PI to liczba, niewymierna, czyli nieskończona. Czy taka sama jest "dojrzałość" administratora forum i jego "mądrość"?
Czy to obraza?
Ależ skąd! Proszę przeczytać, co poniżej napisał sam admin Bimi.


i dotrzymał słowa. Oto, co przeczytałem, chcąc założyć nowy watek...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=7669

Panie Bimi, chciałeś konkret, więc masz. Taki malutki, nieznaczący i baw się dalej w swojej piaskownicy we włatcę limitów, ocen i wag...

Jakby ktoś pytał, co jest na poniższym obrazku, to odpowiadam: mechanizm powstawania równi pochyłej...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pi

Dla osób, znudzonych klimatem cenzury na prawda2.info polecam inny wątek, odwrotny do ponurego "Bimi i liczba Pi". Kończę więc na pogodnej reklamie wątku "Miłość i liczba Phi":
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=300.msg778#msg778
lub "Dan Winter, fizyka Świętego Graala i nie tylko" :
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=7617
albo alternatywny http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=96.0
jeśli pierwszy zostanie z forum prawda2.info usunięty, oczywiście w imię poszukiwania prawdy...

Pozdrawiam serdecznie wolnomyślicieli! Uśmiech
Bimiemu życzę po ludzku dojrzałości obywatelskiej i emocjonalnej owocującej otwartością na rozmowę z ludźmi, a nie zasklepianie się w destrukcyjnym poczuciu wAdzy...

Reszta w wątku "Sterowanie przepływem informacji na forach":
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=7581&postdays=0&postorder=asc&start=25
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2009, 17:55:53 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
Echnaton
Aktywny użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 241



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Listopad 30, 2009, 17:17:45 »

Miałem okazję wymienić się z tym człowiekem poglądami. Poziom merytoryczny koszmarny. Myślałem że nazwa forum zobowiązuje, niestety... Kompletna kpina i pomyłka. Admin tego forum jest osobą mocno zakompleksioną, ksenofobiczną. To jakaś karykatura dyktatora...
Podejrzewam, że jest osobą tak młodą, że nie zdaje sobie sprawy jak bardzo wystawia sie na pośmiewisko, lub że nie jest w pełni świadomy tego co pisze.
Swego czasu chciałem z tym coś zrobić (zgłosić to komuś...), ale mój znajomy (admin) który jest mocno zaznajomiony z tematyką "buszmenów w internecie" sprowadził mnie na Ziemię. Machnąłem ręką...
...a teraz czytam historię Leszka i wraca do mnie jak bumerang ta historia. U mnie akurat przelotna, ale naprawdę szczęka opada. Skąd się biorą takie typy...

Pozdrówko
Zapisane

Wolność daje kolosalną energię, intensywność i żywotność. Tracicie ją zupełnie, uznając autorytety profesorów, czy duchowych przywódców. Uczuciowo jesteście sentymentalni, ogromnie przywiązani do jakiegoś boga, czy jakiejs osoby. Nie daje to energii ponieważ kryje w sobie lęk. - Jiddu Krishnamurti
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #6 : Listopad 30, 2009, 19:21:52 »

@Echnaton,
stare dzieje. Jak dla mnie szkoda czasu na takie klimaty.
Po prostu  "Róbmy swoje"....

Przyda się to osobom zainteresowanym technikami "kierowania uwagą"  na forach internetowych...

Pozdrawiam Uśmiech

« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2009, 19:28:57 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
Michał-Anioł
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 669


Nauka jest tworem mistycznym i irracjonalnym


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Listopad 30, 2009, 23:48:21 »

Bimi i liczba Pi

Ta animacja TT (pi) jest genialna

historia lubi się powtarzać  Smutny
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2010, 21:06:48 wysłane przez Michał-Anioł » Zapisane

Wierzę w sens eksploracji i poznawania życia, kolekcjonowania wrażeń, wiedzy i doświadczeń. Tylko otwarty i swobodny umysł jest w stanie odnowić świat
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #8 : Sierpień 30, 2010, 18:02:34 »

Przeniesiony:
http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,245.msg1495.html#msg1495
Zapisane

miłość radość piękno
Strony: 1   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

gang-nd wataharainbow minecraft kolospawalniczeswc junioreurowizja