Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: « 1 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Emile Borel, Fred Hoyle, prawdopodobieństwo a powstanie życia...  (Przeczytany 15076 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
(Nie)Ja
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 160



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Czerwiec 12, 2009, 21:34:58 »

Krew to życie , które wysysają z nas te "złe" istoty  , itd itp.
Lecz jeśli odrzucić bajkową  otoczkę to co zostanie ? 


tylko ciekawe kto jest tu naprawdę "zły" a kto "dobry"? mówi się, że czasem ciemność przybiera postać światła i odwrotnie..


jednym z trujących apektów wstawienia na naszą orbitę Księżyca (w czasie wojen Draco) było PRZYSPIESZENIE owulacji u kobiet - żeby osłabić nasze geny i zdolności psychokinezy. Humanoidalne kobiety wszędzie - ja te z Syriusza - przechodzą o wiele dłuższą owulację z większą MOCĄ.

(..) Jesteśmy w tym momencie blisko zdefiniowania przez naukę słowa "zło".


bardzo ciekawe rzeczy Uśmiech

rozumiem, że dłuższa owulacja to rzadsza zdolność do rozrodu, powiedzmy raz w roku.. super sprawa! Uśmiech
jak dla mnie to zdolność do rozrodu powinna zależeć od wielu czynników np. poziomu rozwoju moralnego

ale czy naprawdę Księżyc aż tak nas determinuje? czy naprawdę jest "zły"?  Z politowaniem
Zapisane

..podważam wszystko i nie wykluczam niczego..
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Czerwiec 12, 2009, 23:59:24 »

Cytuj
Księżyc JEST ważny, ale glównie z powodu jego DESTRUKTYWNEGO WPŁYWU NA BIOLOGICZNE ŹYCIE - powinniśmy go unikać.

Jeśli zgłębimy zagadnienia agrokultury - widzimy że właściwue NIEZBĘDNE jest pomijanie PEŁNI KSIĘŹYCA jeśli chcemy z sukcesem wysiać nasiona. Cykle Księżyca wcale nie są święte. To co powinniśmy zrobić to zrozumienie CZEMU Księżyc jest biologiczną trucizną (dowody na jego toksyczność to niekiełkowanie nasion, wypełnione po brzegi szpitale i wzmożone trzęsienia Ziemii - wszystko podczas pełni).
(..)
Jako biolog musimy uczyć - że słowo "święte" - oznacza zagnieżdżanie czy osadzanie fal i obrotów wytwarzających przetrwanie i wzrost roślin. Co jest więc w Księżycu co nie pozwala odpowiednio osadzać fal. Jesteśmy w tym momencie blisko zdefiniowania przez naukę słowa "zło".
Ośmielę się nie zgodzić z tezą,że Księżyc to destrukcja.

Księżyc nie może być nigdy rozpatrywany w oddzieleniu od całego Układu , to jest  Ziemia-Księżyc-Słońce .
Tylko taki, pełen układ zapewnia stabilizację i warunki dla rozwoju życia .
Są planety takie jak Mars i Venus, które nie mają TAKIEGO Księżyca i na nich życie, o ile kiedykolwiek było  - nie zdołało się utrzymać . Możliwe ,że istniały tam przejściowo warunki dla jakiegoś życia, ale raczej wątpliwe, aby kiedykolwiek mogło się rozwinąć do tak bujnych form jak na Ziemi, a do tego, aby to życie rozwinęło się do wysoce zorganizowanych form inteligentynych , które spełniałyby przy tym fraktalne założenia budowy wszechświata .
Pierwsza ludzka , globalna cywilizacja, czyli ludzie epoki neolitu , wznosiła swoje neolityczne budowle ( takie jak Stonhenge )  NA CAŁEJ ZIEMI  zawsze  uwzględnieniając  zależności UKŁADU Ziemia-Księżyc-Słońce wskazując wyraźnie na szczególne momenty przesilenia zima/wiosna i potem jesień/zima . Można przy ich pomocy było wyliczyć nawet zaćmienia Słońca.
Zwracając uwagę wyłącznie na pełnię Księżyca, jako na działanie destrukcyjne naszego satelity jako takiego dokonuje się nadużycia, gdyż trzeba brać pod uwagę cały jego cykl i to w powiązaniu ze wspomnianym Układem.Jeden fakt : Księżyc jest "odpowiedzialny" za utrzymanie tej cieniutkiej warstwy atmosfery wokół Ziemi , dzięki której oddychamy. Gdyby nie było Księżyca , promienie Słońca już dawno spaliłyby powierzchnię tej  Planety na suchy pył.
Na przestrzeni dziejów Księżyc był zawsze wiązany z kobiecością zapewne ze względu na swoje powiązanie z cyklem miesięcznym ( 28 dni ) u kobiet, zaś Słońce to był silny , męski awatar. Starożytni wiedzieli, że Księżyc zawsze naśladuje pozorny ruch Słońca po nieboskłonie, czyli ,że droga Księżyca latem jest drogą Słońca po niebie zimą. I odwrotnie . Pierwiastki  żeński i męski, jak wiemy zawsze występują łącznie, są swoim dopełnieniem , jedno , bez drugiego nie zapewni życia . Zatem nawet hamowanie procesów zagnieżdżania fal przez określoną fazę Księżyca ma jakiś cel . Dobro i zło nie mają z tym nic wspólnego. Jest to część skomplikowanego procesu , o którym zapewne musimy się jeszcze wiele nauczyć zanim zaczniemy wygłaszać autorytatywne osądy ...

pozdrawiam,.
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
radoslaw
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 209



Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Czerwiec 13, 2009, 00:28:05 »

Wiesz East ktoś go projektował, więc musiał spełniać parę warunków.
Niedobrze że jest z metalu...

Koncepcja wprowadzenia tutaj Księzyca zaczęła się ostatnio dzięki Vieliczkowskiemu, a wspomia o niej dużo osób.
Alex Colier, Steward Swerdlow, Al Bielek, Dan Burish i inni.
Księzyc ma niewątpliwie duży wpływ na nas, ale "stabilizacja pola magnetyczmego Ziemii" to już dość blisko "manipulacji polem magnetycznym Ziemii", wpływ magnetyzmu na świadomość jest chyba gdzieś poruszony na forum Bracie...
piss!
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2009, 00:32:30 wysłane przez radoslaw » Zapisane
(Nie)Ja
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 160



Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Lipiec 16, 2009, 22:08:54 »

ktoś go projektował, więc musiał spełniać parę warunków.
Niedobrze że jest z metalu...

być może jestem totalną ignorantką i nie wiem o rzeczach oczywistych, ale niby skąd wiadomo że Księżyc jest z metalu?

ps. wielokrotnie planowałam wystawiać kryształy na światło Księżyca, ale zawsze jakoś wypadało mi to z głowy.. przypadek? Uśmiech
Zapisane

..podważam wszystko i nie wykluczam niczego..
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Lipiec 17, 2009, 11:49:17 »

radosławie. Ok ,
Istnieją hipotezy, że Księżyc , pod swoją skorupą jest zbudowany z gigantycznych płyt na teleskopach zogniskowanych w jądrze. Już kilka razy obeserwowano efekty "drżenia" całego Księżyca po eksplozji odrzuconych zbiorników z paliwem z naszych satelitów.
Według obserwatorów "Księżyc zadrżał jak dzwon"
Wskazuje to na fakt, że Księżyc jest wewnątrz z metalu ,ale jeśli ten metal to złoto ?
Wg. Dana Wintera właśnie złoto i Pallad są metalami "harmonicznymi", spełniającymi założenia golden ratio, co tłumaczy ich długowieczność.
Jakoś nie wyobrażam sobie ,aby maszyna , która ma funkcjonować 4,6 mld lat zbudowana była z jakiegoś nietrwałego metalu typu żelazo, albo stal.
Możliwe, ze każdej nocy  nad naszymi głowami przemieszcza się skarbnica, przy której mityczne Klondike to małe miki ;-)
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
(Nie)Ja
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 160



Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Lipiec 17, 2009, 15:38:27 »

fakt, kiedyś obiło mi sie o uszy, że Księżyc to taki gigantyczny gong, ale żeby był ze złota? Uśmiech
..to już teraz wiemy czemu "dwóch takich" chciało go ukraść  Duży uśmiech

dzięki Mrugnięcie
Zapisane

..podważam wszystko i nie wykluczam niczego..
Strony: « 1 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

skandynawistyka neverdie kolospawalniczeswc watahafernflower proskills