Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: zrozumiec dana  (Przeczytany 7000 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
eljasz
Gość
« : Listopad 23, 2009, 11:40:34 »

witam,
 aby zrozumiec co chce przekazac dan trzeba najpierw poznac podstawy czyli znaczenia słowa - duchowy co oznacza - informatyczny.
pomieszal wszystkie mozliwe informacje bez skladu i ładu, choc wiele z nich jest autentycznych i biorących udział w STWORZENIU !

zapraszam do WIEDZY
Z iluzji swiata do Rzeczywistosci Stworzenia

Dorobek cywilizacyjny nauk humanistycznych i technicznych jaki dokonal sie od zaistnienia czlowieka na ziemi, jego dazenia do odkrycia swej Istoty,
byly planem prowadzacym do poznania dzialania Procesora,
ktory jest zrodlem tworzenia jego mysli.

http://www.rozmowy.all.pl/ 
LIVECHIP,  New Jeruzalem, Chwala - rzeczywistosc czy iluzja PROCESOR nowej generacji - animacja
http://video.google.pl/videoplay?docid=-4146097084852258579&pr=goog-sl

Czy czlowiek poznal juz pelny Obraz Stworzenia? - nawet nie zajrzal do
przedsionka wiedzy, doswiadczenia naukowe sluza jedynie udowadnianiu
Zycia bez udzialu Boga.
Jednak wychodzac z odmiennych zalozen poczatkowych
wykorzystujac obowiazujace doswiadczenia naukowe mozna
w polaczenie z wiedza Objawiona wykreowac nowa wizje czlowieka.
Zapraszam do lektury o Istocie czlowieka, wiedzy przedstawiajacej i
udowadniajacej dualizm czlowieka, jako oddzielne czastki somy i psyche.

Zapraszam do lektury o Istocie czlowieka, wiedzy przedstawiajacej i
udowadniającej dualizm człowieka, jako oddzielne czastki somy i psyche.

Zapraszam do wyjasnien dotyczacych systemow sterowania metabolizmem - magnetyzm hemoglobiny wykorzystany do przesylu informacji, (generator zapisu, generator kasowania).
sposob tworzenia stanow PSYCHICZNYCH, ktore sa narzucane mechanicznie i oczywiscie chemicznie realizowane w ukladzie biologicznym neuronow.
zanim zaczniesz wyjasniac zachowania psychiczne przeanalizuj dzialanie tzw. drugiego mozgu - brzusznego!
Wiedza, ze czlowiek nie mysli mozgiem i nim NIE jest.
Nowa budowa atomu (jego wzory w symbolach religijnych), struny (palmy w nazewnictwie Pisma sw.) jako osrodki akumulacji energii, ......

tak nawiasem P.S. do leszka:
moze podjałbys sie tlumaczenia WIEDZY z polskiego na angielski, zeby dan tez mógł jej łyknąć.

pozdr.eljasz
Zapisane
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Listopad 23, 2009, 18:47:52 »

Ot i kolejna koncepcja. Ktoś głosi swoją najprawdziwszą prawdę.
Ilu ich już było ?  A ilu jeszcze będzie ?
Ale to dobrze, gdyż z wielości tych koncepcji może się wyklarować coś zupełnie nowego, niezwykłego, odkrywczego.

Pewne zdanie z wykładów Davida Icke utkwiło mi szczególnie w pamięci. "W tym miejscu w którym stoję nadaje kilka tysięcy stacji radiowych, ale ja ich nie słyszę. Mogę je usłyszeć dopiero, gdy się do którejś z nich dostroję " .
W zdaniu tym najważniejszy jest podmiot - CZŁOWIEK.
On ma wolność dostrojenia się, wyboru do takiej koncepcji, jaką uważa dla siebie za najwygodniejszą. Albo wyłączenia się z tego wszystkiego i stworzenia własnej.
Ten przytłaczający wybór bywa powodem frustracji. Przypomina to dezinformującą informację. Niektórzy woleliby w ogóle nie mieć wyboru , woleliby , aby ktoś za nich wybrał, aby im powiedział co mają robić, jak żyć .I taką rolę do tej pory pełniły religie. Teraz już nie będzie tak łatwo. Paradoksalnie - to z jednej strony bardzo  dobrze, ale z drugiej strony wcale nie.
Wydaje się, ze jedynym logicznym krokiem jest powiedzieć " A DAJCIE MI WSZYSCY ŚWIĘTY SPOKÓJ "  - i poszukać odpowiedzi w sobie. I to jest najwłaściwsza koncepcja- bo moja własna Uśmiech

Z wielości propozycji mogę ewentualnie wybrać to, co ze mną rezonuje, a i to nie na zawsze. Tylko do czasu, kiedy będzie spełniało moje oczekiwania, do czasu, kiedy będzie wzmacniało moje poczucie spójności i wewnętrznej kompletności.
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
eljasz
Gość
« Odpowiedz #2 : Marzec 17, 2010, 22:29:40 »

uwolnij się od wydzielin swojego pasożyta, ....który zniewala twoją psychikę i  zacznijcie myśleć!, bo tysiące doświadczeń wskazują i udowadniają, że mózg nie myśli, a jest
JEDYNIE WZMACNIACZEM  jako komórki wydzielnicze.
na podobieństwo chipseta programowalnego.

chciałbym zwrócić uwagę na bardzo ciekawy, wprost fundamentalny opis działania pasożytów w czasopiśmie
"charaktery" styczeń 2010 art. p.t. "Teatr Marionetek". pisze Simone Einzmann.

w krótkim komentarzu zwrócę uwagę, aby nie brać pod uwagę przypuszczeń badaczy co do MECHANIZMOW działania pasożytów tam opisanych, bo w swojej niemocy intelektualnej oświadczają, że owady są mądrzejsze od człowieka w znajomości dozowania neuroprzekaźników.
odwołuję się do wiedzy o systemach sterowania opartych na NOWEJ Wiedzy o Procesorze, który jest źródłem tworzenia jego myśli.
fragmenty na
http://www.rozmowy.all.pl/ 

o TAKIE działania chodzi przy zarażaniu nosicieli.
każde dzialanie somatyczne jest wynikiem programu - pliku informacjnego, bitów, a nie chemii, która jest jedynie nośnikiem i źródłem zasilania.

i tak np. są opisane przypadki oddziaływania wścieklizny na człowieka już po wyleczeniu. jako zmiany psychiczne u takiego zarażonego.
pójdę dalej w interpretacji zjawiska i dodam, że taki wirus przebudowy wuje DNA i wydzielane neuroprzekaźniki usposabiają takiego osobnika do przyjaznych oddziaływań w stosunku do źródła wirusa czyli do PSA. wtedy człowiek bez żadnych oporów zaczyna kochać psy, które stają się władcami ludzia.
zaczyna je karmić, zabijając inne zwierzęta i leczyć ze wszelkich dolegliwości, a potem wpajać człowiekowi że "ja pies myślę i czuję", "jestem twoim bogiem" .

opisują w artykule jak to osa prowadzi zarażonego karalucha na smyczy do swojego gniazda, aby go pożreć.
i czy różni się ten mechanizm od relacji pies ludzki osobnik.

na całym świecie , szczególnie w rejonie tropikalnym jest zarażonych prawie miliard ludzi różnymi pasożytami.


Zapisane
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Marzec 18, 2010, 12:47:49 »

No tak .. psy i owady  kierujące ludźmi ..... ciekawa teoria . Już w pierwszym zdaniu sugerujesz uwolnienie się od pasożyta ( umysłu , jak mniemam ). a potem nawołujesz : ZACZNIJ MYŚLEĆ ! Ha ha ha  - pewnie CI się wydaje, że możesz się uwolnić przy pomocy myślenia. Mam nadzieję , że nie rozmawiam z trolem Uśmiech
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
Strony: 1   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

brodria killers chopin magiaslonca foxlive