Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wątek o świętym Graalu  (Przeczytany 8052 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391Zobacz profil WWW Email
« : Czerwiec 12, 2009, 17:47:28 »

Czym jest Święty Graal?

Zapraszam do nowego opracowania tematu tutaj:

http://www.swietageometria.info/wyklad-z-barcelony-luty-2009?start=1
 
Według Dana Wintera Święty Graal ma kształt kielicha, znajduje się on w naszej krwi i jest ściśle związany z ludzkim DNA. Istnieje bowiem ścieżka, którą podąża Energia Życia, by wejść do naszej krwi i do DNA... Ścieżka ta ma kształt trójwymiarowej Złotej Spirali, której budowa opiera się na Złotym Podziale. Złoty Podział wyznacza też budowę ludzkiego DNA. Dlatego człowiek człowiek może wejść na ścieżkę Graala, na której DNA spotyka Energię Życia.

Złota Spirala tworzy fraktalny Kielich Graala, który może pomieścić nieskończoną ilość informacji, ponieważ tworząca go Złota Spirala idąc ruchem dośrodkowym "zagęszcza się" i przyspiesza, aż dochodzi do swego "punktu zerowego", który zawiera paradoks - bezruch, będący potencją nieskończonej ilości obrotów.

Znalezienie świętego Graala, to wypełnienie swej krwi czystą energią, światłem, "ogniem", to urzeczywistnienie swej najgłębszej istoty, swego "złotego" potencjału wyznaczonego przez kształt DNA, to fraktalny związek wszystkiego ze wszystkim, co harmonijnie ze sobą współbrzmi. Osiąga się to dzięki procesowi autentycznego, żywego doświadczenia (wspinania się po złotej spirali doświadczenia - złotej nici Różokrzyżowców), dzięki któremu odkrywasz najgłębszą prawdę o tym kim jesteś.
Poniższy fragment wykładu pokazuje też jak złote spirale układają się w starożytny symbol swastyki.

Tak więc jak urzeczywistnić drzemiący w nas potencjał?
Dan Winter daje w swych filmach tylko wskazówki. Cała reszta zależy od Ciebie...


<a href="http://www.youtube.com/v/oC8CTHPiclU&amp;hl=pl&amp;fs=1" target="_blank">http://www.youtube.com/v/oC8CTHPiclU&amp;hl=pl&amp;fs=1</a>
http://www.youtube.com/watch?v=oC8CTHPiclU

Poniżej bardzo syntetyczny fragment dotyczący fizyki Graala z filmu "Purpose of DNA".

<a href="http://www.youtube.com/v/Ob3oV7KWV40&amp;hl=pl&amp;fs=1" target="_blank">http://www.youtube.com/v/Ob3oV7KWV40&amp;hl=pl&amp;fs=1</a>
http://www.youtube.com/watch?v=Ob3oV7KWV40
Link2: http://www.dailymotion.pl/video/x9aw65_1-dna-i-geometria-ywiytego-graala-p_tech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2010, 11:48:34 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 12, 2009, 17:54:34 »

Zbadajmy więc historię Świętego Graala.
Na dole po prawej - jest widok z boku pola elektrycznego wchodzącego w Twoje DNA.
A to widok z góry.
To jest ścieżka, którą podąża ładunek elektryczny, by wejść do krwi, do DNA.
To jest 10 spiral w złotej proporcji na tym stożku.
Jeśli podążę tą ścieżką, w dół spirali złotego środka
Zobaczcie co otrzymam.
Nazywa się to Świętym Graalem we krwi. "Sangreal"
Zawiera w sobie skrzydlate serce Sufich, żeńskie narządy rozrodcze
I możecie to powiększać bez końca i zawsze otrzymacie tą samą rzecz.
To jedyny możliwy trójwymiarowy fraktal.
Jeśli go obrócę - na niebieskim ekranie po lewej u góry.
Widzicie czym tam jest swastyka? To po prostu mapa dla idealnej kompresji.
Do tego zostało zaprojektowane wasze DNA, w oparciu o tą geometrię.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 14, 2009, 01:42:22 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #2 : Sierpień 24, 2010, 11:17:38 »

Zamieszczam poniżej fragment z nauk różokrzyżowców (Lectorium Rosicrucianum - ezoteryczne Chrześcijaństwo).
Myślę, że trzyma się tematu.


Coś o... Duchu, informacji, sercu, krwi i krążeniu energii...

"(...) Serce jest miejscem kontaktu Iskry Ducha (...) z krwią. Jest ono bramą, przez którą energia z pra-atomu może wpłynąć do krwi. Energia ta posiada wyższą wibrację i w ten sposób oczyszcza krew. Innymi słowy, nieczysta krew duszy naturalnej oczyszcza się w sercu dzięki energii Chrystusowej. Dlatego powiedziane jest: „Krew Jezusa Chrystusa oczyszcza nas ze wszystkich grzechów."

Zasadniczo krew składa się z wody, w której znajdują się komórki oraz rozmaite substancje. Obecne są w niej również informacje i energia o charakterze niematerialnym. Woda jest materialnym wyrazem tego co eteryczne. Jest ona nośnikiem informacji. Woda, a zatem również i krew, może asymilować i przechowywać informacje i energię promieniowań i substancji. Krew zawiera istotę całego naszego stanu bytu w tym polu życia, dlatego też mówimy, że krew jest nośnikiem duszy. Przekaz informacji czy energii do wody podlega pewnym ograniczeniom. Przekaz ten przebiega najlepiej, kiedy woda jest w ruchu. Jednakże ruch prostoliniowy, jak na przykład w rurach dostarczających wodę lub w kanałach, jest nienaturalny i nieodpowiedni dla rewitalizacji wody. Naturalny sposób ruchu wody to fala lub wir.

Istnieje bardzo szczególna forma ruchu po linii nazywanej lemniskatą. Linia ta może być przedstawiona jako położona poziomo cyfra 8 i powstaje w wodzie, kiedy połączą się ze sobą dwa spiralne prądy - jeden z wirem obracającym się w prawo i jeden obracający się w lewo.

  <----- lemniskata

Matematyka używa poziomej cyfry 8 jako symbolu nieskończoności, a w filozofii jest ona symbolem wieczności. Jest to również symbol czegoś, czego nie możemy wyobrazić sobie konkretnie i co należy do innego wymiaru. Symbole nie powstały w sposób przypadkowy. Ruch po lemniskacie, łącząc dwa światy, tworzy przejście do innego wymiaru.
Dzięki budowie serca, a zwłaszcza istnieniu czterech komór i szczególnej kolejności ich skurczów oraz spiralnie ułożonych mięśni sercowych, krew w sercu krąży po lemniskacie.
Już w czasie tworzenia się serca w embrionie możemy zauważyć w obiegu krwi spiralny napływ, skierowany w lewo i spiralny odpływ, obracający się w prawo
. Dzięki ruchowi po lemniskacie, do krwi wpłynąć może energia, która nie pochodzi z tego świata.

Róża jako złożenie prawo
i lewoskrętnych spiral Złotego Środka
KREW

Krew wprowadzona jest w ten szczególny ruch, aby oczyszczające siły (...) mogły zostać przyswojone.
W budowie serca możemy znaleźć jeszcze inną wskazówkę dla potwierdzenia powyższego stwierdzenia. Cztery komory serca tworzą krzyż. Krzyż, podobnie jak lemniskata, jest symbolem przecięcia dwóch światów, przeniknięcia Nadnatury do tego pola życia. W anatomii serca znajdujemy organiczne warunki dla kontaktu energii Chrystusowej z duszą naturalną.P.S

Związek między sercem i płucami

Serce i płuca są organami pracującymi w pewnym rytmie. Płuca powiązane są bardziej ze świadomością, zaś serce z nadświadomością. Świadomość może wywierać wpływ na rytm płuc, lecz zasadniczo nie wpływa ona na rytm serca. U ludzi zdrowych stosunek pomiędzy rytmem płuc i serca wynosi dokładnie 1:4. W czasie potrzebnym na jeden oddech serce uderza czterokrotnie. Kiedy częstotliwość bicia serca wzrasta, na przykład podczas wysiłku fizycznego, liczba oddechów wzrasta proporcjonalnie. Natomiast kiedy częstotliwość oddechu zmienia się wskutek emocjonalnej reakcji, puls również dostosowuje się do tego. Procesy rytmiczne mają charakter falowy. W płucach i sercu ruch nie przebiega w sposób ciągły. Pomiędzy wdechem i wydechem ma miejsce krótka przerwa, moment bezruchu. W sercu przerwa ta wynosi jedną dziesiątą sekundy pomiędzy każdym skurczem i rozluźnieniem mięśnia. W czasie tej przerwy gromadzi się energia do następnego uderzenia serca. Na wyższym poziomie, przerwy te są niezbędne dla siły percepcyjnej serca. Moment ciszy jest warunkiem każdej formy postrzegania. Serce zatem jest organem zmysłu, postrzegającym i odbierającym energie płynące we krwi. Co przekazuje krew? Krew przenosi istotę wszystkich organów, ponieważ każdy organ przekazuje informacje o swoim stanie do płynącej przez niego krwi. W sercu istota wszystkich części całego organizmu łączy się, aby utworzyć określony stan umysłu. Kiedy w jakimś organie pojawi się zakłócenie, informacja ta przenoszona jest do krwi. Kiedy krew przechodzi przez serce, organ ten rejestruje i przetwarza tę informację w odpowiedni stan umysłu.(...)

Źródło: Pentagram 1/2007

« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2010, 15:42:33 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #3 : Sierpień 24, 2010, 15:42:43 »

Prosimy Was o pisanie nowych postów w tym temacie w nowej lokalizacji.

Tutaj: http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,47.msg950.html#msg950

Wątki przekopiowane do nowej lokalizacji będą tutaj zamykane i z podaniem linka do nowej lokalizacji - jak wyżej.
(Jest to zawsze link do OSTATNIEGO posta, który widzisz w wątku na starym forum)

Przepraszamy za mały kłopot, bo trzeba się zarejestrować ponownie w nowej lokalizacji. Mogę (jako admin) zrobić to za każdego, który sobie tego zażyczy i przesłać mu na e-maila nowe hasło (z nowego forum), które sam  łatwo sobie zmieni w zakładce PROFIL/Ustawienia dotyczące konta.  Wyślę wszystkim instrukcję jak to zrobić.

Wszystkich poinformuję w środę/czwartek o powodach przenoszenia forum.
Wyślę wówczas wszystkim forumowiczom wiadomość na PW.

Przepraszamy za tą niedogodność. Liczymy na wyrozumiałość.

Pozdrawiamy! Uśmiech

Zespół Forum
Zapisane

miłość radość piękno
Strony: 1   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

psfaf abismo malopolaki calbana pokemonissho