Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: « 1 2 3 4 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Witajcie  (Przeczytany 24358 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
chanell
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 29



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Czerwiec 30, 2009, 14:34:54 »

Witam wszystkich Uśmiech i znajomych z Pch też Uśmiech
Widzę że odwiedzamy te same fora Uśmiech Nie wiem czy będę udzielać się czynnie pisząc, bo nie wiem o co chodzi w tej  świętej geometrii ,ale napewno bedę czytać.Narazie ,bo jak napisał Leszek powinniśmy się uczyć Uśmiech
Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #11 : Czerwiec 30, 2009, 20:04:09 »

Witaj channel Uśmiech
Myślę, że jak dojdziemy do etapu praktyki, to się wiele rozjaśni... Mrugnięcie

To naprawdę proste. Wszechświat jest u energią uporządkowana we struktury geometryczne  - podobnie jak cząsteczki chemiczne.
Energia "wyłaniając się z chaosu" samoorganizuje się w różne kształty, a kształty to już geometria...
Święta jest dlatego, że tworzy świat w którym żyjemy i nas samych...
Różnica doświadczanych przez nas "jakości świata" to u samych podstaw różnica w geometrycznym kształcie wiązań energetycznych - podobnie jak różnice w kształcie wiązań chemicznych dają nam np. różne smaki.
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=15.10

Podobnie jest z kształtem emocji... Uśmiech
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=300.0

Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane

miłość radość piękno
MEM HEJ SHIN
Gość
« Odpowiedz #12 : Lipiec 01, 2009, 01:55:13 »

Nie wiem czy będę udzielać się czynnie pisząc, bo nie wiem o co chodzi w tej  świętej geometrii ,ale napewno bedę czytać.

Może Chanell spróbuj na początek wykorzystać tą więdze, którą poprostu znasz  lub, którą można w bardzo łatwy sposób  pojąć.
Czyli znamy cegiełkę, z której zbudowany jest cały wszechświat i wszystko łącznie z nami. Ta cegiełka jak o tym dobrze wiesz, to  wartość i zarazem wymiar F- 0,618.
Co można zrobić ?Może podsunę  Ci kilka prostych pomysłów - doświadczeń, dzięki, którym  poczyjesz po sobie jak organizują one system życia, czyli system energii.
Zacznij od najprostrzych rzeczy np. pomiarów wszystkich kości swoich dłoni.
Dalej zmierz odległość od ziemii do pępka lub od głowy do pępka i stwierdzisz, że wielkość ta wyraża się w F- 0,618. Oczywiście uwzglednij błąd pomiaru, czyli nie bawmy się już w pojedyncze milimetry.
Albo, może takie doświadczenie: poukładaj sobie szklanki w swoim kredensie np. w takiej odległości od siebie: 1cm, 1cm, 2 cm, 3 cm, 5 cm, 8cm, 21 cm. Następnie do tych samych  szklanek nalej  wody w takich samych proporcjach.Następnie z cienkiego drucika powyginaj kształty zgodnie ze ''złotą'' proporcją i powrzucaj do tych samych szklanek z wodą.Potem po kilku dniach zrób sobie z tej wody kawę lub herbatę.
Zauważ jedną niesamowitą rzecz: że gdy będziesz to robiła, to w tym samy dosłownie czasie, będzie się zmieniała energia, którą wyraźnie odczujesz w sobie. Zaczynamy od prostych rzeczy, a ponieważ poprzez takie fraktalne działania organizujemy w sobie i wokół siebie energię, sama dorzeżesz coś takiego, że w jakiś dziwny, inteligentny sposób coś będzie Ci podpowiadało  co możesz zrobić dalej.....
Ja zrobiłem  już setki rozmaitych doświadczeń. Można nawet przenieść się myślą na druga osobę i w wyobraźni wyrosować na jej ciele linie długości  - 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34 cm. Wtedy ta osoba poczuje się znacznie lepiej i Ty poczujesz się znacznie lepiej. Jednak ważne jest, aby te długości odcinków, które w wyobraźni będziesz tworzyć, faktycznie miały rozmiary 1, 1, 2, 3 , 5, 8 itd......
Po pewnym czasie takiego  rysowania w wyobraźni sama odczujesz kiedy te odcinki będą faktycznie miały tą długość.
Działaj ! bo to są naprawdę  niezwykłe doświadczenia, które pchną Cię dalej.. i dalej .. ..  w doświadczaniu  (fraktalnej) rzeczywistości .
Doświadczenia, które coraz bardziej będą oraganizować Twój system życia, przez co będzięsz osiągać coraz wiekszą świadomość, a tylko o to chodzi w tej całej grze o nazwie ''życie''

Tu masz kalkulator do obliczeń:
http://taat.pl/narzedzia/zloty_podzial/

Oczywiście w praktyce  nie musimy się bawić w pojedyncze  milimetry, powiedzmy dokładność do kilku milimetrów, czy nawet może trochę więcej w zależności na ile dana konstrukcja pozwala, jednak bez jakichś drastycznych odchyleń.

Pozdrawiam


« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2009, 02:11:13 wysłane przez MEM HEJ SHIN » Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #13 : Lipiec 01, 2009, 09:18:40 »

Dosyć to techniczne, ale jak chcesz to wstaw do swego posta....

     Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2009, 21:13:10 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
Igmana (ptak)
Użytkownik
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 66


8067684
Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Lipiec 01, 2009, 20:19:34 »


MEM HEJ SHIN, odpowiedziałam Ci w Kafejce "Pod Gwiazdami"
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=317.msg929#new
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2009, 23:17:42 wysłane przez Leszek » Zapisane

PRAWDA - WOLNOŚĆ - MIŁOŚĆ
bajka107
Nowy użytkownik
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 7



Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Lipiec 04, 2009, 22:19:22 »

Witam wszystkich serdecznie :-)
Zapisane
chanell
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 29



Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Lipiec 04, 2009, 23:36:10 »

Witaj bajeczko Uśmiech
Zapisane
www
Moderator Globalny
Nowy użytkownik
*****
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Sierpień 05, 2009, 21:32:05 »

Dzieńdobry, cześć i czołem  Duży uśmiech
Witam wszystkich, widzę dość dużo znanych mi osób Z Projektu Cheopsa.
Obserwuję to forum.
Pozdrawiam.
Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #18 : Sierpień 05, 2009, 22:13:09 »

Witaj! Uśmiech
No jest trochę ludzi  z PCh,
Jak tam wnioski  z obserwacji? Mrugnięcie
Zapisane

miłość radość piękno
(Nie)Ja
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 160



Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Sierpień 19, 2009, 17:40:21 »

no właśnie jakie wnioski z obserwacji? Uśmiech

ps. co do PCH to  już nie obserwuję, bo mnie zbanowali (cokolwiek to znaczy) i nie mam tam już wstepu Z politowaniem
Zapisane

..podważam wszystko i nie wykluczam niczego..
Strony: « 1 2 3 4 »   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

suerte black-for pet-city grafikaztelenowel polskiedayzmta