Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Aktualności
Forum przenieśliśmy w nowe miejsce:
http://forum.swietageometria.info/
 
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 2. Project Montauk  (Przeczytany 6497 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391Zobacz profil WWW Email
« : Czerwiec 26, 2009, 10:39:58 »

TYLKO LINK


http://en.wikipedia.org/wiki/Montauk_Project [ENG]
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2010, 21:33:01 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
Jerzy Karma
Moderator Globalny
Użytkownik
*****
Wiadomości: 94


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #1 : Listopad 13, 2009, 14:17:38 »

Bardzo ciekawe

Przeczytałem po przetłumaczeniu przez program kompterowy.

Jak ktoś będzie zainteresowany takim tłumaczeniem mogę tu wkleić póki nie ukaże sie lepsze. Mi wystarczyło, by sie zorientować.

Aż dziwne, że jeszcze nie pojawiło sie w polskiej wikipedii  Z politowaniem
Ale jesteśmy do tyłu...
Zapisane
konserwa
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 196


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Listopad 13, 2009, 16:14:58 »

Bardzo ciekawe

Przeczytałem po przetłumaczeniu przez program kompterowy.

Jak ktoś będzie zainteresowany takim tłumaczeniem mogę tu wkleić póki nie ukaże sie lepsze. Mi wystarczyło, by sie zorientować.

Aż dziwne, że jeszcze nie pojawiło sie w polskiej wikipedii  Z politowaniem
Ale jesteśmy do tyłu...

wklejaj, temat jest niezły najwięcej opisów znajdziesz na www.ukrytesprawy.org, a resume tego chaosu (tzn. mniejszy chaos) zrobił @bobik na http://davidicke.pl/forum/wszystkie-hipotezy-w-pigu-ce-t360.html
Zapisane
Jerzy Karma
Moderator Globalny
Użytkownik
*****
Wiadomości: 94


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #3 : Listopad 14, 2009, 00:52:15 »

Cytuj
Montauk Projekt został utrzymany, by być serią sekretuZjednoczone Stany projekty rządowe prowadziły wBohater obozowy alboStacja sił powietrznych Montauk dalejMontauk,Długa Wyspa dla celu rozwijaniapsychologiczna wojna techniki i egzotyczne badanie zawierającepodróż czasu.Jacques Vallee[ 1 ] opisuje zarzuty Montauk Projekt jako narośl historii oFiladelfia Eksperyment,teoria konspiracji imiejska legenda to gruntownie zostało obalone.

Teorie konspiracji o Montauk Projekt krążyły od wczesny 1980s. Według astrophysicist i badacz UFOJacques Vallee, Montauk Eksperyment historie wydają się powstać z rachunkiem zNicyhds Preston, kto twierdził wyzdrowiećstłumione pamięci jego własnego zaangażowania.[ 1 ]

Nie ma żadnej ostatecznej wersji Montauk Projekt opowiadania, ale księgowości najbardziej popularnego opisują to jako rozszerzenie nazwy pliku albo kontynuacjaFiladelfia Eksperyment, utrzymany, by mieć miejsce 1943. według osób składających propozycję, Filadelfia Eksperyment przypuszczalnie wymierzyła oddaćUSS Eldridge niewidoczny do wykrywania radarowego z katastrofalnymi skutkami. Przeżywając badaczy odFiladelfia Eksperyment spotkany w 1952 - 1953 z celem kontynuowania ich wcześniejszej pracy nad manipulowaniem " elektromagnetycznym ochraniać " który został użyty, by zrobić USS Eldridge niewidocznego do radar i do nagiego oka i oni zażyczyli zbadać możliwe wojskowe aplikacje zmagnetyczne pole manipulacja jako sposób zpsychologiczna wojna.

Wspólne wersje opowieści mają początkowe propozycje badaczy odrzucone przezZjednoczone Stany kongres z powodu strachów przez potencjalne niebezpieczeństwa badania. Zamiast, badacze obchodzą kongres i otrzymują poparcie odDział Obrony, po obiecaniu rozwoju broni, która mogłaby natychmiast wywołaćpsychotyczny symptomy. Teoria konspiracji wiąże się, że finansowanie pochodziło z dużej kryjówki zNazistowskie złoto znalazł w serii przez U.S. żołnierze bliskoSzwajcar brzeg wFrancja. Osoby składające propozycję utrzymują, że seria została zniszczona i wszyscy żołnierze włączyli w odkryciu został zabity jako część coverup.

Różne żądanie theorists konspiracji, które eksperymenty rozpoczęły poważnie od 1982 przez do 1987 - 1988. Oni twierdzą, że podczas tego razu jednego, jakiś albo wszystko co następuje zdarzył się w miejscu. Poszły za żądaniami są całkowicie niesprawdzeni:

Eksperymenty zostały przewodzone w teleportation, równoległych wymiarach i podróży czasu.
Dalej albo na około sierpień 12, 1983 projekt podróży czasu w Obozie Bohater łączył w hipotetycznie z oryginalną Projektową Tęczą z powrotem w 1943. USS, którego Eldridge został pociągnięty do hipotetycznie i złapał w pułapkę tam. Dwaj ludzie, Al Bielek i Duncan Cameron zarówno żądanie, by skoczyć od pokładu USS Eldridge kiedy to było w hipotetycznie i skończyło się po okresie surowej dezorientacji w Bohaterze Obozowym w roku 1983 w Montauk Punkt. Tutaj oni twierdzą spotkać von Johna Neumann, sławnego fizyka i matematyka, chociaż on umarł w 1957. Johnie Von Neumann przypuszczalnie pracowany nad oryginalną Filadelfią Eksperyment, ale Zjednoczona Marynarka wojenna Stanów zaprzecza to.
" iluminator ( portal) w samą porę ” został utworzony, którzy dozwoleni badacze podróżować, gdziekolwiek w samą porę albo obsza. To zostało rozwinięte do stajni " Tunel czasu. ” Podziemne tunele z opuszczonymi kulturalnymi archiwami zostały zbadane na Marsie używającym tę technikę, gdzie widocznie jakiś rodzaj " Marsjanie ” raz żył dużo tysiące i tysiące lata wcześniej.
Kontakt został zrobiony z obcym extraterrestrials przez Tunel Czasu i posunięte naprzód rodzaje ‘ eteryczna technologia " został wymieniony z nimi, którymi poprawionych Montauk Projekt. Ten pozwolony obszerniejszy dostęp do hipotetycznie. Stewart Swerdlow też rozwinął się " język hipotetycznie ”, utylizując archetypy i glyphs jak również kolor i odcień, inaczej mówiąc, " nie - lingwistycznego języka ”, język Twórcy, który jest sam Bóg. Jednakże wielu badaczy zapytało ważność Swerdlow i czegoś co on właciwie zrobił w Montauk Projekt.
Enrico Chekov, hiszpański rosyjski dysydent, zgłosił się w 1988, po defecting do Ameryki, że nadzór satelity schwytał podczas 1970s przedstawionego formację dużej bańki czasoprzestrzeni skoncentrowanej na miejscu, pożyczając dalej poprzeć do D1 Podstawa Czas Tunel badania. Gdy Chekov podzielił się fotografie z reporterem od Nowego Jorku Czasy, jego apartament w Manhattanie został włamał się i zdjęcia były te wszystkie został wzięty.
Ludzie mieli ich psychiczne zdolności poprawione do rzeczy, gdzie oni mogliby zmaterializować przedmioty z niewidzialność. Stewart Swerdlow żądania, by zostać włączony w Montauk Projekt i jako skutek, on mówi, jego " psionic ” wydziały zostały podwyższone, ale za cenę emocjonalnej i psychologicznej niestałości, poczta urazowego nieporządku nacisku i innych zagadnień, zawierających zaprogramowanych z mikroukładami, jak również przez użycie " kontrola umysłu psychotronic ”. Obcy przypuszczalnie zaprojektował krzesło, w którym osoba mogłaby usiąść, by podwyższyć jego umysłowego i władze precipatory. Duplikat prototypu został dany do Brytanii i został położony udogodnienie na Rzece Tamiza.
Udogodnienie zostało rozwinięte do tak dużo jak dwanaście poziomów i kilku stu pracowników. Jakieś sprawozdania mają udogodnienie rozciągające pod miastem samego Montauk i łączony z ogromnymi sieciami tunelu maglev do innego " Głębokie Podziemne Wojskowe Podstawy ”, też znany jako " D1 Podstawy ”.
Nikola Tesla, którego śmierć został sfałszowany w konspiracji, był głównym zarządcą operacji w podstawie ( który, jeśli oni zaczęliby się 80s zrobiłby jego 120 +).
Masa psychologiczne eksperymenty, takie jak użycie ogromnych podprogowych projektów wiadomości i tworzenia " Ludzie w Czarnym ” korpus, by zmieszać i przestraszyć społeczeństwo, został wymyślony tam.
Gdy finansowanie było na miejscu, pracuj rzekomo zaczął się wBrookhaven Narodowe Laboratorium ( BNL) dalejDługa Wyspa,Nowy Jork pod imieniem " Projektu Feniksa ", ale projekt wkrótce wymagał dużego i zaawansowanego radarowego dania. TheZjednoczone siły powietrzne Stanów miał podstawę decommissioned wMontauk, Nowy Jork, nie daleko od BNL, który miał kompletnegoMĘDRZEC instalacja radarowa. Miejsce było duże i zdalne, zPunkt Montauk jeszcze nie turystyczna atrakcja. Dostęp wodny przypuszczalnie pozwolił wyposażenie zostać wprowadzony i nieudokumentowany. Klucz do Montauk Projekt zarzutów, PRZENIKLIWY radar pracował nad częstością 400  MHz - 425  MHz, dostarczając dostępu do zasięgu 410  MHz - 420  sygnałów MHz powiedziało przez osoby składające propozycję teorii, by wpłynąć człowiekaumysł.

Wyposażenie zostało ruszone doBohater obozowy w Montauk AFS w 1967 - 1968 i zainstalował w " Głębokiej Podziemnej Wojskowej Podstawie " żeAgencja bezpieczeństwa narodowego ( NSA) iPakiet oprogramowania biurowego Marynarskiej Informacji ( ONI) był redeveloping i rozrastając pod Montauk AFS na powierzchni w Montauk Punkt. Według konspiracji theorists, zamaskować naturę projektu, jako który miejsce zostało zamknięte w 1969 i zostało darowaneschronienie przyrody, z zaopatrzeniem, że wszystko podziemne w " D1 Podstawie " pozostało własnościąZjednoczone siły powietrzne Stanów.

Jednakże, Montauk AFS pozostał w operacji do wczesny 1980s. Miejsce zostało otworzone do społeczeństwa na wrześniu 18, 2002 jako Park Stanu Bohatera Obozu. Radarowa wieża została umieszczona na państwo iRejestr krajowy Historycznych Miejsc. Są plany dla muzeum i interpretacyjnego centrum, skupiając dalejWojna światowa II iZimna Wojna- historia ery.


« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2010, 09:23:38 wysłane przez Leszek » Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #4 : Sierpień 22, 2010, 21:33:45 »

Prosimy Was o pisanie nowych postów w tym temacie w nowej lokalizacji.

Tutaj: http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,88.msg485.html#msg485

Wątki przekopiowane do nowej lokalizacji będą tutaj zamykane i z podaniem linka do nowej lokalizacji - jak wyżej.
(Jest to zawsze link do OSTATNIEGO posta, który widzisz w wątku na starym forum)

Przepraszamy za mały kłopot, bo trzeba się zarejestrować ponownie w nowej lokalizacji. Mogę (jako admin) zrobić to za

każdego, który sobie tego zażyczy i przesłać mu na e-maila nowe hasło (z nowego forum), które sam  łatwo sobie zmieni w

zakładce PROFIL/Ustawienia dotyczące konta.  Wyślę wszystkim instrukcję jak to zrobić.

Wszystkich poinformuję w środę/czwartek o powodach przenoszenia forum.
Wyślę wówczas wszystkim forumowiczom wiadomość na PW.

Przepraszamy za tą niedogodność. Liczymy na wyrozumiałość.

Pozdrawiamy! Uśmiech

Zespół Forum
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2010, 09:23:11 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
Strony: 1   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

klasztorna saigo-no-chi playyourstories classicdayz tanisuszcbd