Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kawiarenka "Pod Gwiazdami" :-)  (Przeczytany 78074 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : Październik 02, 2009, 10:08:11 »

Dobrze napisane . Dzielmy się swoją wiedzą i przemyśleniami.
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #31 : Październik 02, 2009, 10:52:15 »

Silver jesteś bardzo inwazyjny psychologicznie...

Link już nie działa. I to nie Ayshien się chwaliła, bo jest skromna. To ja podałem link.
I poprosiła mnie o zamknięcie jej konta na moim forum, bo nie zareagowałem na twoją inwazję.
Czy Ty naprawdę naprawdę nie czujesz, że nieustannie dokonujesz inwazji psychologicznej?

Nie robi się komuś "psychoanalizy" kiedy sobie tego nie życzy, a tym bardziej nie daje się niechcianych porad, jakby osoba do której się zwracasz była dzieckiem...
Piszesz powyżej
"A ten link prowadzi do otwarcia strony z napisem :
 1.Blog o podanym adresie nie istnieje.
 2.Reklamy Peugeota 207
 3.Reklamy jakiegoś kolejnego banku, który  momentami natarczywie  wjeżdza na całą stronę.
Więc co to ma być, co sugerujesz, bo nie mogę jakoś dociec.
A swoja drogą ! Jeżeli ktoś robi coś wartościowego, pięknego i wspaniałego,  to... chyba nie wymaga to reklamy.
"

I znów mała "inwazja"...
Nie wiem co to oznacza, ale jak znam Ayshien, to najwyraźniej chce mieć spokój i usunęła adres, bo właśnie jest skromna i to co robi robi bez rozgłosu. Ty jednak z góry oceniłeś jej motyw. Mimo, że to ja podałem link...
Uszanuj jej wrażliwość..

Po raz ostatni proszę o powstrzymanie się od personalnych wycieczek. Brak mojej reakcji powoduje, że wartościowi ludzie odchodzą... Rób "psychoanalizy" tam, gdzie ludzie ich oczekują. Każdy wybiera jak żyje i pyta o radę jak chce...
Naprawdę nie mam czasu zajmować interwencjami tu na forum i nie mam zamiaru prowadzić psychologicznych dysput.

I jeśli jeszcze jedna osoba zwróci się do mnie z pretensjami że naruszasz jej osobistą przestrzeń, to będę zmuszony zablokować twoje konto. Jeśli masz w zwyczaju naruszać osobistą przestrzeń innych ludzi, to archiwizuj od teraz swoje posty...
Nie będę zabierał już głosu w tej sprawie.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2009, 12:44:09 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
konserwa
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 196


Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : Październik 02, 2009, 12:30:19 »

No to może namów Ayshien niech do nas wróci...?
może niech potraktuje to jak kolejne doświadczenie; przecież to my nadajemy znaczenie naszym doświadczeniom - w sumie dla nas wszystkich ta wymiana poglądów może mieć pozytywne znaczenie, jeśli tylko tak do tego podejdziemy;
jak mawiał Don Juan: nie jesteśmy tacy ważni Mrugnięcie
przyjmijmy założenie, że wolno nam myśleć bez żadnych ograniczeń, wystarczy że nie będziemy siebie nawzajem oceniać na forum  i na forum przypisywać sobie nawzajem intencji - to na prawdę wystarczy...po prostu niech każdy mówi tylko za siebie
Zapisane
konserwa
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 196


Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : Październik 02, 2009, 12:43:29 »

Ayshien
mam nadzieję, że jesteś jeszcze na forum....

a co do dzieci: oczywiście, że są źródłem niesamowitej wiedzy itd., ale potrafią się tak zapiekle kłócić o "byle co", że wiesz czasem mam ochotę usunąć się w piaty wymiar; i trochę ta Wasza dyskusja mi przypomniała "dyskusje" moich córek;
myślę, że cały paradoks naszych nieporozumień polega na trudności w zaakceptowaniu stanu, że wszyscy jednocześnie możemy mieć rację....bo co to znaczy racja?
Zapisane
konserwa
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 196


Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : Październik 02, 2009, 15:11:01 »

Silver wyluzuj!
nie dajmy się zwariować....
przecież wystarczy zrozumieć jedno proste przesłanie Wintera : czysta w sercu miłość da nam "zbawienie"
im więcej słów tym gorzej,
może gesty honorowe zostawmy na sytuacje, w którcych rzeczywiście są one niezbędne, tutaj między sobą w takich dyskusjach spalamy się zupełnie niepotrzebnie....
Zapisane
konserwa
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 196


Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : Październik 02, 2009, 15:56:34 »

za moim ulubionym Don Juanem powiem Ci:
folgujesz sobie, oj folgujesz!
to wojownikowi nie przystoi Mrugnięcie
Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #36 : Październik 02, 2009, 17:27:37 »

To nie ma sensu konserwa. Zerknij na forum Cheopsa.
http://www.cheops.darmowefora.pl/
Jeśli Silver nie widzi tego, że jest inwazyjny, to bardzo chętnie zastosuję się do prośby i usunę jego konto.
Mam też prośbę Silver o zarchiwizowanie swoich postów. Jutro usunę twoje konto razem z twoimi ostatnimi postami z forum (tak jak uprzedzałem)
Możesz sobie pisać co tylko chcesz. Fakty są takie, że jest konflikt z twojego powodu i dalsze ciągnięcie tego zmienia forum w połajanki słowne, co zresztą widać powyżej.
Aby nie było, że zamykam komuś usta, to informuję, Silvera można znaleźć na forum Cheopsa (paranauki i Hydepark), gdzie jeśli ktoś zechce to go znajdzie, a i on sam może ustosunkować się tam publicznie do tego co tu zaszło generując oczywiście kolejny,  wszystkim bardzo potrzebny konflikt... Bo ten styl pisania generuje tylko konflikty a nie harmonię i równowagę...

Możesz tez dać inne namiary na siebie jeśli Ci na tym zależy.

« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2009, 17:49:08 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : Październik 02, 2009, 17:28:48 »

Odpowiem , również za Castanedą tak ..
“To nie jest tak, że ludzie dookoła ciebie tkwią w błędzie” – powiedział don Juan. “Oni nie potrafią sami sobie pomóc. Błąd jest w tobie, ponieważ możesz pomóc sam sobie, ale ty masz zamiłowanie do osądzania innych, w swym głębokim poziomie ciszy.”

Carlos Castaneda, Active Side of Infinity

Wracajcie tu , Silver i Ashien  ... wyrkyć  i napawić błędy w sobie.


Acha i podam od razu ciekawy  link do strony miłośników Carlosa Castanedy  , może się komuś przyda  .. http://www.laughanworld.net/
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #38 : Październik 02, 2009, 17:37:40 »

East, sorry, ale ja byłbym bardzo szczęśliwy, gdyby jednak Silver "naprawiał błędy w sobie" gdzie indziej...
Zobacz co się dzieje. Klasyczne włożenie kija w mrowisko i kolejne posty z przytykami. I teraz Ty coś napiszesz, a potem on coś napisze i potem ja i siedzimy w bałaganie...



« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2009, 20:15:13 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : Październik 02, 2009, 17:56:05 »

No to ja już na razie w tej sprawie zamilknę
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

dogworld forumszkoly svcraft killers brodria