Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kawiarenka "Pod Gwiazdami" :-)  (Przeczytany 78039 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Igmana (ptak)
Użytkownik
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 66


8067684
Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : Październik 03, 2009, 16:36:12 »

Masz wszelkie prawa Ayshien, nie mnie je ograniczać … i do usłyszenia w cieplejszych klimatach …

Pozdrawiam  Uśmiech
Zapisane

PRAWDA - WOLNOŚĆ - MIŁOŚĆ
Whoever
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 27



Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : Październik 03, 2009, 16:37:35 »

Szkoda tylko, że Silver został potępiony i usunięty z forum. Niewątpliwie wnosił tu wiele cennych treści, ale cóż, EGA niektórych są zbyt „wrażliwe” i domagające się radykalnych cięć … a w czym tak naprawdę zagrażał Silver? No i gdzie ta miłość?

Igmano ile jeszcze razy masz zamiar wypominac mi i innym ich EGO? czy to przypadkiem Twoje wlasne wybujale EGO nie przemawia w tej chwili? Uśmiech

A Silvera nie potepilam.. Zwrocilam mu tylko wyraznie uwage na to co mi sie nie podobalo w jego stosunku do mnie.. Chodzilo mi tylko o usuniecie pierwszego jego postu, ktory byl nie za bardzo w temacie, bo nie chcialam wlasnie tego do czego doszlo..

Mowilam wczoraj Leszkowi, ze chetnie porozmawiam z Silverem i ze fajnie gdybysmy wszyscy mogli ze soba porozmawiac wlasnie w taki ludzki, zyczliwy sposob, bez naskakiwania na siebie i wytykania sobie bledow...
Zapisane
Whoever
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 27



Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : Październik 03, 2009, 16:43:32 »

Masz wszelkie prawa Ayshien, nie mnie je ograniczać … i do usłyszenia w cieplejszych klimatach …

Pozdrawiam  Uśmiech

Igmano uwazam, ze pomimo roznic zdan mozemy sie wszyscy porozumiec, choc czasami faktycznie bywa to trudne..

niekiedy nawet porozumienie w obrebie wlasnej wielowymiarowej istoty jest trudne, gdy do glosu dochodza rozne czesci..

rowniez Cie pozdrawiam Uśmiech))
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2009, 16:48:02 wysłane przez Ayshien » Zapisane
Igmana (ptak)
Użytkownik
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 66


8067684
Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : Październik 03, 2009, 16:45:03 »

Mowilam wczoraj Leszkowi, ze chetnie porozmawiam z Silverem i ze fajnie gdybysmy wszyscy mogli ze soba porozmawiac wlasnie w taki ludzki, zyczliwy sposob, bez naskakiwania na siebie i wytykania sobie bledow...

Fakt jest taki, że Silvera już TU nie ma …
Zapisane

PRAWDA - WOLNOŚĆ - MIŁOŚĆ
Whoever
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 27



Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : Październik 03, 2009, 16:49:25 »

to niech wraca, o ile Leszek uzna, ze tak bedzie OK Uśmiech
Zapisane
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #65 : Październik 04, 2009, 14:23:31 »

Drogie  Panie .
Czy mogłybyście przestać "krążyć po  kole " ?
Zacytuję w tym miejscu to, co mnie najbardziej się spodobało w Kawiarence

Cytuj
Jest takie miejsce w centrum siebie … miejsce ciszy i bezruchu, miejsce otwierania oczu … miejsce zrozumienia, empatii, współodczuwania … miejsce bycia jednym ze wszystkim … miejsce akceptacji …
Cudownie byłoby przenosić doświadczenia stamtąd na TU …
i TERAZ.

I nawiążę jeszcze do postu zamieszczonego przez Arkadiusza ( witaj na forum ) 
Jeśli przywiązujemy zbytnią uwagę do wartości jakimi posługuje się nasze EGO to zwykle zapominamy na chwilę o TYM MIEJSCU W CENTRUM o którym Igmana wspomniała

Arkadiusz napisał 
Cytuj
A jeżeli faktycznie mówiąc o innych mówimy naprawdę o sobie…?

Właśnie to pytanie , a raczej stwierdzenie ze mną rezonuje. In Lakee`ch  =  ja to inny Ty.

Więc jak byśmy chcieli mówić o sobie ?  Jak byśmy chcieli postrzegać innego siebie ? tak właśnie wyrażajmy siebie ..
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
konserwa
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 196


Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : Październik 04, 2009, 14:33:43 »

In Lakech
ta dyskusja ma jednak sens, pozwala kolejny raz lepiej zrozumieć istotę majańskiego pozdrowienia

po raz trzeci w okresie ostatniego miesiąca zrozumiałem, że tocząc z kimś polemikę na tematy egzystencjalne, w istocie polemizuję sam z sobą....
Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #67 : Październik 05, 2009, 15:45:38 »

to niech wraca, o ile Leszek uzna, ze tak bedzie OK Uśmiech

Uśmiech
Ja naprawdę nie prowadzę tu polityki personalnej.
To co w ostatnich (usuniętych już) postach robił Silver nakręcało spiralę agresji.
Tak więc nie mam nic przeciwko obecności na forum kogokolwiek jeśli traktuje innych życzliwie;
niezależnie czy dotyczy to forumowicza czy też autora umieszczonego tu artykułu lub filmu.
Są przecież takie frazy jak "moim zdaniem"; "wydaje mi się";  "czy mogę cię o coś spytać" itp.
Czy naprawdę trzeba o tym przypominać?

Pozdrawiam serdecznie Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2009, 19:23:30 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
radoslaw
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 209



Zobacz profil
« Odpowiedz #68 : Październik 08, 2009, 17:06:09 »

Co z naszym guru na Ślęży w przyszłym roku?
Janusz Zagórski zapowiedział jego przyjazd na następną Harmonię Kosmosu.
Jest trochę czasu na przygotowanie pytań...
pozdrawiam
Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #69 : Październik 08, 2009, 21:19:22 »

Gdzie zapowiedział i komu?
Poza tym wszystko zostało wstępnie ustalone. Teraz Dan musi przesłać "program zajęć" Mrugnięcie Wtedy pojawi się jakieś konkretne info. To dopiero za rok... Teraz jest na tapecie Nassim Haramein.

P.S
Jeśli o mnie chodzi, to odcinam się od określenia "guru".
Po prostu jest Dan, jest Nassim itd.. Mrugnięcie


« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2009, 21:21:59 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

skandynawistyka kolospawalniczeswc devils proskills watahafernflower