Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dziennikarka pozywa ONZ i WHO o bioterroryzm i zamiar ludobójstwa - A/H1N1  (Przeczytany 135288 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Michał-Anioł
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 669


Nauka jest tworem mistycznym i irracjonalnym


Zobacz profil
« Odpowiedz #130 : Grudzień 16, 2009, 22:35:13 »

Gorączka Q zabija w Holandii czyli prognozy na przyszły rok Uśmiech
Wybicie prawie 36 tysięcy kóz zarządziły władze holenderskie w związku z zagrożeniem, jakie dla ludzi stanowi przenoszona przez te zwierzęta tzw. gorączka Q, potocznie zwana "kozią grypą". Choroba ta zabiła już sześciu ludzi.

W 55 gospodarstwach hodowlanych, w których stwierdzono bakterię Coxiella burnetii, wywołującą tę chorobę, wybite muszą zostać wszystkie ciężarne kozy. Poprzednie wytyczne nakazywały jedynie wybicie ok. 20 tys. zarażonych zwierząt.

Na wybicie także zdrowych ciężarnych samic we wszystkich hodowlach, w których wystąpiła bakteria, zdecydowano się na wniosek ekspertów, którzy uznali, że jest to konieczne dla ochrony ludzi przed tą chorobą - wskazywali szefowie resortów zdrowia i rolnictwa Ab Link i Gerda Verburg. Zagrożenie polega na tym, że podczas porodu uwalnia się bakteria wywołująca "kozią grypę.

Nazwa "kozia grypa" przyjęła się, ponieważ objawy chorobowe są podobne do tych, które wywołuje grypa. Oficjalnie choroba nazywa się gorączką z Queensland (lub w skrócie gorączką Q), od nazwy stanu w północno-wschodniej Australii, gdzie zdiagnozowano ją po raz pierwszy w 1937 roku u pracowników rzeźni.

Nigdy dotąd na świecie nie zanotowano tak dużego wybuchu tej choroby, jak obecnie w Holandii. Tylko w tym roku zaraziło się nią 2.300 osób, sześć osób zmarło.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,18032,title,Goraczka-Q-zabija-w-Holandii;-wladze-nakazuja-uboj-koz,wid,11784802,wiadomosc.html?ticaid=194ae
Zapisane

Wierzę w sens eksploracji i poznawania życia, kolekcjonowania wrażeń, wiedzy i doświadczeń. Tylko otwarty i swobodny umysł jest w stanie odnowić świat
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #131 : Grudzień 17, 2009, 00:55:51 »

Tysiące kóz odda życie za brak wystarczającego poziomu witaminy C  u hodowców . Takie durne czasy
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
konserwa
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 196


Zobacz profil
« Odpowiedz #132 : Grudzień 17, 2009, 08:40:43 »

gdybym był strategiem NWO też zacząłbym robić porządek w Europie od Holandii;
tam wyrosło zbyt wielu niezależnych myślicieli, trzeba trochę strachu napędzić, przy okazji tych egzekucji kózek ileż to naprodukuję się myślokształtów o mocno negatywnym zabarwieniu
równie dobry ruch należało zrobić na wschodzie, ale na Ukrainie za dużo bimbru i AH1N1 nie dał rady,a wcześniej Czesi udowodnili, że czasami może wyglądają na głąbów ale to przeinteligentny naród i nie dali sobie wrzucić tego wiruska do swoich laboratoriów....
co tu zrobić jeszcze z tą Polską....?
Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #133 : Styczeń 02, 2010, 22:54:15 »

TVN-UWAGA - program o szczepionkach na świńską grypę
<a href="http://www.youtube.com/v/NHigU-YsKF0&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/NHigU-YsKF0&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;560&quot; height=&quot;340&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/NHigU-YsKF0&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/NHigU-YsKF0&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;560&quot; height=&quot;340&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;</a>
Zapisane

miłość radość piękno
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #134 : Styczeń 03, 2010, 00:37:49 »

Za wszczęciem parlamentarnego dochodzenia w sprawie masowego zakupu szczepionek przeciwko nowej grypie we Włoszech opowiedział się szef klubu rządzącej partii Lud Wolności w Senacie Maurizio Gasparri. Jego zdaniem za decyzją o zakupie milionów szczepionek stały potężne koncerny farmaceutyczne.
(...)
- Trudno nie myśleć o spekulacyjnych manewrach w wymiarze światowym ze strony pozbawionych skrupułów międzynarodowych koncernów farmaceutycznych, na tyle potężnych, by wpływać na informację, która ze swym alarmistycznym tonem służy tym rekinom - powiedział senator Gasparri. Dodał: "Nie ujdą im na sucho nielegalne zyski".

- Trzeba ustalić, czy ten, kto zarobił bez powodu, może zwrócić zyski zgromadzone dzięki kłamstwom - oświadczył włoski polityk.
(...)

Całość
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Przez-rekiny-farmaceutyczne-wydalismy-miliony-euro,wid,11821614,wiadomosc.html
Zapisane

miłość radość piękno
Michał-Anioł
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 669


Nauka jest tworem mistycznym i irracjonalnym


Zobacz profil
« Odpowiedz #135 : Styczeń 03, 2010, 13:11:58 »

Mechanizm powstawania korupcji wśród lekarzy animowane przez firmy farmaceutyczne


<a href="http://www.youtube.com/v/OCMoTjKleEA&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/OCMoTjKleEA&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;560&quot; height=&quot;340&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/OCMoTjKleEA&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/OCMoTjKleEA&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;560&quot; height=&quot;340&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;</a>

<a href="http://www.youtube.com/v/m19EH6QwK1A&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/m19EH6QwK1A&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;560&quot; height=&quot;340&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/m19EH6QwK1A&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/m19EH6QwK1A&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;560&quot; height=&quot;340&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;</a>

żeby było ciekawiej firmy farmaceutyczne zyski zostawiają tylko dla siebie

FRANCJA. Pracownicy dwóch fabryk należących do Sanofi-Pasteur we Francji produkujących szczepionki na grypę rozpoczęli strajk, domagając się wyższych pensji.

Pracownicy fabryk w Val de Reuil i w Marcy rozpoczęli spór zbiorowy 15 grudnia, domagając się 3% podwyżki o minimalnej wysokości 150 euro miesięcznie. Szefowie proponowali jedynie 1,2%. W strajku bierze udział prawie 3 tys. pracowników.

Wściekłość pracowników wywołała przyczyna odmowy podwyżki podana przez kierownictwo: niskie zyski. Jednak zyski firmy, związane ze sprzedażą szczepionek, wzrosły prawie dwukrotnie w porównaniu z zeszłym rokiem. Również pensje zarządu wzrosły o 6%, a dywidenda z akcji firmy o 23%.

W odpowiedzi na strajk, zarząd zgodził się na minimalną podwyżkę w wysokości 46,12 euro miesięcznie, ale z groźbą wycofania się z tej oferty jeśli strajk nie zostanie natychmiast zakończony. Zarząd twierdzi, że i tak pracownicy zarabiają więcej niż średnia w tej branży.
 http://wolne.media.pl/
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2010, 16:12:03 wysłane przez Michał-Anioł » Zapisane

Wierzę w sens eksploracji i poznawania życia, kolekcjonowania wrażeń, wiedzy i doświadczeń. Tylko otwarty i swobodny umysł jest w stanie odnowić świat
Michał-Anioł
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 669


Nauka jest tworem mistycznym i irracjonalnym


Zobacz profil
« Odpowiedz #136 : Styczeń 06, 2010, 00:23:54 »

Szczepionka przeciwko wirusowi grypy A/H1N1 była testowana na Polakach. Zgodę wydało ministerstwo zdrowia - donosi "Superwizjer" TVN. Ministerstwo przesyła oświadczenie.

Chodzi o szczepionkę Focetria produkowaną przez firmę Novartis. W ramach badań klinicznych lek został podany prawdopodobnie kilkuset Polakom.

Jak ustalili reporterzy "Superwizjera" TVN, do niedawna szczepionka była testowana w dziesięciu placówkach na terenie całego kraju: publicznych szpitalach i prywatnych przychodniach.

- Potwierdzam, że w urzędzie jest zarejestrowane badanie z zastosowaniem produktu Focetria. Zostały wydane wszystkie wymagane zgody, ale po szczegóły odsyłam do koncernu – mówi Wojciech Łuszczyna, rzecznik Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych. Urząd podlega Ministerstwu Zdrowia.

Z pytaniami do Szwajcarii

Biuro prasowe koncernu Novartis w Warszawie nie odpowiedziało na pytania dziennikarzy "Superwizjera" TVN dotyczące Focetrii, twierdząc że należy je skierować do centrali firmy w Szwajcarii. Dziennikarze przesłali pytania blisko półtora miesiąca temu i – mimo monitów – do dziś nie otrzymali odpowiedzi.

Ze strony internetowej Europejskiej Agencji ds. Leków (EMEA) można się dowiedzieć, że badanie Focetrii wciąż trwa. Przebadano 661 zdrowych dorosłych (w tym 251 powyżej 60 roku życia i starszych). Podobne badanie jest także przeprowadzane na próbie 720 zdrowych dzieci i młodzieży w wieku od sześciu miesięcy do 17 lat. Czy chodzi o badania prowadzone w Polsce? Firma Novartis milczy.

Lekarze w szpitalach i przychodniach, gdzie – według Urzędu Rejestracji Leków – miało być prowadzone badanie kliniczne Focetrii potwierdzają jedynie, że prowadzili lub prowadzą badanie kliniczne szczepionki przeciwko grypie, ale nie znają jej nazwy. Taka jest bowiem praktyka, że koncern przekazując do badań klinicznych jakiś lek nie informuje lekarzy o jego nazwie handlowej.
Tymczasem niektóre państwa europejskie, które za miliony euro kupiły miliony szczepionek dla swoich obywateli, mają obecnie problemy z ich nadmiarem. We Włoszech wykorzystano zaledwie co 70 szczepionkę. Francuzi kupili 94 miliony szczepionek, ale do tej pory zaszczepiło się zaledwie 5 mln obywateli. Zaledwie kilka procent Niemców przyjęło szczepionkę."    19 listopada 1996 roku w Strasburgu we Francji wydarzyło się coś, co może w zasadniczy sposób pozbawić pacjentów ich praw. Wydarzeniu temu nie nadano wówczas rozgłosu ani nie czyni się tego teraz.

     

    Po wlokących się przez bardzo długi czas obradach Komitet Ministrów 39 krajów członkowskich UE uchwalił Konwencję Praw Człowieka i Biomedycyny. Konwencja ta pozwala na eksperymentalne stosowanie leków na dużych liczbach pacjentów bez konieczności pytania ich o zgodę.

     

    Na niebezpieczeństwo są szczególnie narażeni ludzie chorzy umysłowo, którzy nie są zdolni do wyrażania swojego zdania, chorzy na choroby, na które nie ma lekarstwa ( AIDS, rak, CJD ), ludzie znajdujący się w stanie śpiączki, pacjenci potrzebujący natychmiastowej pomocy i, co uważam za najbardziej groźne, dzieci.

     

    Chociaż konwencja ta dotyczy jedynie krajów członkowskich UE, amerykański urząd ds. Leków i Żywności niemal jednocześnie i bardzo dyskretnie dokonał zmiany swoich zasad tak, że stały się one niemal identyczne z Konwencją Strasburską. Nowe zasady zawarte w tej konwencji oznaczają również, że całe grupy ludności mogą być włączone do medycznych badań bez informowania ich o tym i pytania ich o zgodę.

     

    Jeśli chodzi o ochronę praw "jednostki", konwencja głosi, że w szczególnych przypadkach "interes ogółu" jest nadrzędnym w stosunku do interesu jednostki. Jest nawet przyzwolenie na usuwanie organów osób żyjących bez ich zgody dla celów transplantacyjnych w "wyjątkowych okolicznościach"."

     

    Źródło: Doris Jones w What Doctors Don't Tell You, wrzesień 1997 / Nexus Wrzesień-Październik 1998r.
http://newworldorder.com.pl/artykul.php?id=1770&tytul=Szczepionka+przeciwko+%22%C5%9Bwi%C5%84skiej+grypie%22+by%C5%82a+testowana+na+Polakach...
Zapisane

Wierzę w sens eksploracji i poznawania życia, kolekcjonowania wrażeń, wiedzy i doświadczeń. Tylko otwarty i swobodny umysł jest w stanie odnowić świat
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #137 : Styczeń 07, 2010, 23:00:38 »


http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Swiatowa-zmowa-koncernow-farmaceutycznych;-bedzie-europejskie-sledztwo,wid,11837042,wiadomosc.html?ticaid=196bd

To samo tekstem

Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy żąda śledztwa w sprawie szczepionek na świńską grypę - podaje radio RMF FM. Dochodzenie miałoby wyjaśnić, czy firmy farmaceutyczne naciskały na europejskie rządy i na Światową Organizację Zdrowia. Zgromadzenie chce także powołania komisji śledczej. Jak mówił w rozmowie z reporterką radia przewodniczący Zgromadzenia Parlamentarnego RE, ogłoszenie pandemii świńskiej grypy to "największy skandal medyczny w historii".


Przewodniczący Zgromadzenia Parlamentarnego RE mówi, że miliony ludzi szczepiło się nieprzetestowanymi szczepionkami, narażając się na nieznane skutki uboczne. Dodaje, że doszło do ogromnego marnotrawstwa środków publicznych.

Jak podaje radio RMF FM powołując się na nieoficjalne informacje, deputowani mają podejrzenia, że doszło do lobbingu lub nawet zmowy koncernów farmaceutycznych i ekspertów ze Światowej Organizacji Zdrowia.


Za dwa tygodnie, prawdopodobnie 26 stycznia, deputowani przesłuchają obie strony, czyli przedstawicieli koncernów i WHO. Ma się to odbyć za zamkniętymi drzwiami. Potem ma powstać raport i rekomendacje dla 47 rządów Rady Europy. Ma też paść wezwanie do rządów, by przeprowadziły własne wewnętrzne dochodzenia.
Zapisane

miłość radość piękno
chanell
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 29Zobacz profil
« Odpowiedz #138 : Styczeń 07, 2010, 23:18:24 »

A to afera !!! wiedziałam że to tylko wymysł ( ta grypa) teraz pewnie ktoś zrobi karierę na tej aferze po to tylko żeby dostać się na szczyt albo dorwać do władzy.Jednak z drugiej strony to dobrze,bo więcej ludzi dowie się jak wielkie firmy farmaceutyczne nimi manipulują.
Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #139 : Styczeń 29, 2010, 13:06:43 »

WHO marionetką w rękach przemysłu farmaceutycznego?

Co najmniej sześciu ekspertów Światowej Organizacji Zdrowia pobiera honoraria od wielkich firm, produkujących leki. Te wybuchowe rewelacje przynosi francuski “Le Parisien”. Bezpośrednich dowodów na celowe wyolbrzymienie ryzyka epidemii świńskiej grypy wprawdzie nie ma, ale fakty, ujawnione przez dziennik, są niepokojące.


Eksperci, którzy dostają honoraria od firm farmaceutycznych, są członkami naukowych komitetów doradczych WHO. A komitety te zaleciły ogłoszenie alarmu epidemiologicznego najwyższego stopnia. Czterech specjalistów opłacanych jest przez koncerny, które produkują własne szczepionki przeciwko A/H1N1.

Eksperci nie zaprzeczają informacjom o swoich związkach z przemysłem farmaceutycznym. Zapewniają jedynie, że mimo wszystko są bezstronni.

Przedstawiciele Światowej Organizacji Zdrowia będą się dzisiaj tłumaczyć z tych podejrzanych związków na forum Rady Europy.

RMF FM
http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-who-marionetka-w-rekach-przemyslu-farmaceutycznego,nId,234568
Zapisane

miłość radość piękno
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

szczesliwirodzice rolniczemodele piraci endriuadventurezg for-the-win