Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: « 1 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Spisek Archaniola Michala?  (Przeczytany 18661 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
(Nie)Ja
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 160



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Lipiec 29, 2009, 20:46:53 »

U mnie zaczelo sie podczas medytacji, lezalam ze zlozonymi na Sercu rekoma, oddychalam i koncentrowalam oddech na dloniach i sercu.. Wsluchiwalam sie tez w bicie Serca, ktore stawalo sie coraz bardziej wyraziste, az w pewnym momencie poczulam jak ten rytm/ta wibracja obejmuje poprzez rece cale moje cialo/cala istote i wtedy wlasnie zaczelam sie 'zwijac' do postaci kuli.. Towarzyszylo temu poczucie ogromnej wolnosci..

Fascynujące.. Uśmiech choć jestem trochę za bardzo strachliwa, żeby świadomie doświadczać takich rzeczy  Z politowaniem Ostatnio śniło mi się np że moje ciało staje się półmaterialne i półprzezroczyste i mam możliwość przechodzenia przez ściany i strasznie mnie to przeraziło, bo działo sie to za szybko i bałam się, że nie wrócę do stanu poprzedniego..  Z politowaniem

Wracając do kuli, to moja siostra miała półświadome doświaczenia tego typu. "Śniło" jej się, lata temu, że była kulą światła unoszącą się nad polami i był to stan (jak mówiła) nieziemskiej ekstazy Uśmiech W owych czasach nie intreresowała się zjawiskami paranormalnymi, więc była bardzo zaskoczona gdy dowiedziała sie, że w miejscach powstawania kręgów zbożowych obserwuje się świetliste kule.. może więc sami tworzymy te kręgi nawet o tym nie wiedząc  Z politowaniem

Pobieżnie przejrzałam Melchizedeka i też Merkaba mi jakoś nie pasuje, ale mnie w ogóle odrzuca wszelka "technologia" więc chyba nie jestem obiektywna Uśmiech

A co do Jahwe i reszty, to niewiele o tym wiem niestety, ale bardzo proszę kontynuuj, bo to bardzo ciekawe.
Gadzie sprawy bardzo mnie ostatnio interesują Mrugnięcie

pozdrawiam Mrugnięcie
Zapisane

..podważam wszystko i nie wykluczam niczego..
Whoever
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 27



Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Lipiec 30, 2009, 13:36:37 »

Witaj Habibi Dah Uśmiech

fascynujacy jest tez twoj sen, oraz doswiadczenie twojej siostry.. calkiem mozliwe, ze zjawisko zbozowych kregow polaczone jest z dzialalnoscia nas samych, ale oddzialywujacych na swiat z innych poziomow istnienia.. moze z przyszlosci? znalazlam tez ostatnio w jednej z ksiazek Ernsta Meckelburga kilka ciekawych historii nt. metalowych kul o dziwnych wlasciwosciach, ktore poodnajdywano swego czasu w roznych miejscach swiata.. bardzo ciekawa sprawa..


Pobieżnie przejrzałam Melchizedeka i też Merkaba mi jakoś nie pasuje, ale mnie w ogóle odrzuca wszelka "technologia" więc chyba nie jestem obiektywna Uśmiech

A co do Jahwe i reszty, to niewiele o tym wiem niestety, ale bardzo proszę kontynuuj, bo to bardzo ciekawe.
Gadzie sprawy bardzo mnie ostatnio interesują Mrugnięcie

Kiedys gdy czytalam Drunvalo to jakos zupelnie pominelam fakt iz uwaza Jahwe za glownego Boga (Logosa) naszego Wszechswiata.. Choc w sumie od samego poczatku nie wszystko mi u niego pasowalo.. Teraz zaczelam czytac go raz jeszcze, ale powiedzmy bardziej wnikliwie.. Moze wiec za jakis czas  cos dodam.. Bardzo tez jestem ciekawa przemyslen i odczuc innych osob..

Rowniez pozdrawiam Uśmiech)))))))))
Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #12 : Lipiec 31, 2009, 00:09:15 »

(...) lezalam ze zlozonymi na Sercu rekoma, oddychalam i koncentrowalam oddech na dloniach i sercu.. Wsluchiwalam sie tez w bicie Serca, ktore stawalo sie coraz bardziej wyraziste, az w pewnym momencie poczulam jak ten rytm/ta wibracja obejmuje poprzez rece cale moje cialo/cala istote i wtedy wlasnie zaczelam sie 'zwijac' do postaci kuli..

Taki mały drobiazg dla... lewej półkuli Mrugnięcie
http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,151.msg943.html#msg943
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2010, 10:38:42 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
Whoever
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 27



Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Lipiec 31, 2009, 14:36:44 »


Wszystko to jest bardzo ciekawe i w duzym stopniu takie bliskie, znajome, czasami w trakcie czytania takich tekstow pojawiaja sie pewne uczucia, emocje, czasami takze obrazy, dzwieki, kolory, zapachy.. Nie mam jednak zaciecia naukowego i nie potrafilabym z wlasnych doswiadczen wyprowadzic az takich skomplikowanych i logicznych wnioskow.. Ciesze sie jednak, ze inni to potrafia i tak pieknie lacza to co naukowe z tym co duchowe.. Ja po prostu opisuje swoje doswiadczenia takimi jakimi je pamietam i co najwyzej kiedy pewne zdarzenia lacza sie ze soba w jakis niesamowity ciag, zaczynam sie glebiej zastanawiac - dlaczego tak sie dzieje i czuje, ze powinnam podazac w glab tej historii.. Niekiedy olsnienia pojawiaja sie nagle, innym razem potrzeba dalszych podpowiedzi.. Czasami informacje pojawiaja sie wprzod, a dopiero pozniej cos sie wydarza w rzeczywistosci i takie sytuacje sa najbardziej niesamowite.. Tak jak w przypadku historii z Szmaragdowym Straznikiem, Kamieniem Faraonow, Jezykiem Ptakow, itd.. Teraz np. czuje, ze w tym tekscie, do ktorego podales mi link Leszku jest dla mnie jakas konkretna informacja, moze wlasnie chodzi o ten Kapelusz Ozyrysa, albo jeszcze o cos innego.. w kazdym badz razie te informacje o Sercu, o Pra Atomie, itd - to jest tak bliskie :>
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2009, 15:06:09 wysłane przez Ayshien » Zapisane
1/64
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Kwiecień 07, 2010, 21:15:24 »

Cytuj
Pobieżnie przejrzałam Melchizedeka i też Merkaba mi jakoś nie pasuje, ale mnie w ogóle odrzuca wszelka "technologia" więc chyba nie jestem obiektywna

Choć z jednej strony  rozumiem i coś jest na rzeczy,
to z innej mam dystans do takiego dzielenia świata na "technologie" i "nietechnologie"
np w kontekscie podobnych podziałów na cywilizacje "atlantydy" (rzekomo tech.) vs. "lemurian" (rzekomo serca).
Obserwacje wskazuja że "sercowcy" miewają niemal techniczne uczucia, a technolodzy miewaja wielkie serca Mrugnięcie

Swoją droga... skoro Cie "odrzuca" - to musiałaś nieźle narozrabiać przy użyciu "technologi" - ze sie tak wstrętujesz do niej... Co Ci przypomina?.. może warto zajrzeć
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2010, 21:17:55 wysłane przez 1/64 » Zapisane
Michał-Anioł
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 669


Nauka jest tworem mistycznym i irracjonalnym


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Kwiecień 07, 2010, 21:34:57 »

Od razu  spisek   Mrugnięcie
Zapisane

Wierzę w sens eksploracji i poznawania życia, kolekcjonowania wrażeń, wiedzy i doświadczeń. Tylko otwarty i swobodny umysł jest w stanie odnowić świat
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #16 : Wrzesień 01, 2010, 10:40:50 »

Prosimy Was o pisanie nowych postów w tym temacie w nowej lokalizacji.

Tutaj: http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,327.msg1845.html#msg1845

Wątki przekopiowane do nowej lokalizacji będą tutaj zamykane i z podaniem linka do nowej lokalizacji - jak wyżej.
(Jest to zawsze link do OSTATNIEGO posta, który widzisz w wątku na starym forum)

Przepraszamy za mały kłopot, bo trzeba się zarejestrować ponownie w nowej lokalizacji. Mogę (jako admin) zrobić to za każdego, który sobie tego zażyczy i przesłać mu na e-maila nowe hasło (z nowego forum), które sam  łatwo sobie zmieni w zakładce PROFIL/Ustawienia dotyczące konta.  Wyślę wszystkim instrukcję jak to zrobić.

Wszystkich poinformuję w środę/czwartek o powodach przenoszenia forum.
Wyślę wówczas wszystkim forumowiczom wiadomość na PW.

Przepraszamy za tą niedogodność. Liczymy na wyrozumiałość.

Pozdrawiamy! Uśmiech

Zespół Forum
Zapisane

miłość radość piękno
Strony: « 1 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

watahapolnocnejciszy zagroda-slonca neverdie proskills kolospawalniczeswc