Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Niezwykłe miejsca na Ziemi - krajobrazy i budowle  (Przeczytany 3330 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« : Lipiec 26, 2009, 10:50:05 »

Tristan da Cucha to największa wyspa archipelagu o tej samej nazwie. Jest jedną z najbardziej odosobnionych, zamieszkanych wysp na świecie. Najbliższym sąsiedztwem jest położona 2420 km na północ Święta Helena. Wyspę zamieszkuje obecnie 266 mieszkańców, z których każdy nosi jedno z siedmiu występujących na wyspie nazwisk, w praktyce dnia codziennego nazwiska nie są więc używane.


Patagonia (Argentyna i Chile) to jedne z najbardziej spektakularnych krajobrazów jakie można znaleźć gdziekolwiek na świecie. Miedzy innymi Fitz Roy wzbijający się ponad 3 km ponad sawannę, lodowiec Perito Moreno oraz Park Narodowy Torres del Paine

« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2009, 10:52:01 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
chanell
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 29



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Lipiec 26, 2009, 12:42:06 »

Niesamowita !!! piekna !!! tylko jak tam mieszkać ? z czego żyć ? pewnie nie znają tam pieniedzy ? W pewnym sensie im zazdroszczę ,ale ja niestety jestem miastowa i nie wiem czy potrafiłabym tam żyć Chichot  hmmm.....napewno nie potrafiłabym  Z politowaniem
Zapisane
(Nie)Ja
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 160



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Lipiec 26, 2009, 20:20:39 »

jak to z czego żyć? Przecież natura daje nam wszystko Uśmiech
"Robinson Cruzoe" pod pachę i w drogę Uśmiech ..a dla rozrywki można się przecież teleportować by powdychać miejskiego smogu.. i kupić troche ciuchów, gdyby te z liści okazały się mało wygodne Duży uśmiech

jedno jest pewne.. ich Kodeks raczej nie dosięgnie  Mrugnięcie
Zapisane

..podważam wszystko i nie wykluczam niczego..
Strony: 1   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

magiaslonca dogworld svcraft forumszkoly brodria