Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: « 1 2 3 4 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ian Xel Lungold: Kalendarz Majów - ewolucja  (Przeczytany 37804 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
konserwa
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 196


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Sierpień 25, 2009, 22:46:35 »

właśnie "przypadkowo" nabyłem książki Hanny Kotwickiej "Ja jestem inny" (przewodnik i klucz do kalendarza Majów) i mimo dość nieciekawej oprawy (fu.... nlp) nie wiem jak będzie dalej, ale początek tej lektury jest bardzo zachęcający!
znacie te pozycje?
Zapisane
radoslaw
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 209



Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Sierpień 25, 2009, 23:07:38 »

Pozwolę sobie zacytować początek:

"
OSTATNI AKT CIEMNYCH MOCY
(obszerne fragmenty)

Jest tylko jedna MOC na Ziemi:

MIŁOŚĆ

OBOWIĄZEK bez miłości czyni NIEZADOWOLONYM
PRAWDA bez miłości czyni KRYTYKUJĄCYM
WYCHOWANIE bez miłości czyni ZBUNTOWANYM
MĄDROŚĆ bez miłości czyni ROZDARTYM
ODPOWIEDZIALNOŚĆ bez miłości czyni BEZWZGLĘDNYM
PRAWORZĄDNOŚĆ bez miłości czyni ZATWARDZIAŁYM
GRZECZNOŚĆ bez miłości czyni PŁACZLIWYM
PORZĄDEK bez miłości czyni DROBIAZGOWYM
ROZPOZNANIE bez miłości czyni UPARTYM
WŁADZA bez miłości czyni GNĘBIĄCYM
SZACUNEK bez miłości czyni DUMNYM
MAJĄTEK bez miłości czyni CHCIWYM
WIARA bez miłości czyni FANATYCZNYM
BIADA TYM, KTÓRZY SKĄPIĄ MIŁOŚCI!
Oni poniosą winę, jeśli świat umrze od własnego jadu!
Po co żyjesz, jeżeli nie potrafisz kochać?
POZWÓL NAM ZBAWIĆ ZIEMIĘ MIŁOŚCIĄ!
– Laotse


MITYCZNY ZEW
(według A. Spilsbury i M. Bryner)


Przed eonami lat Galaktyczne Konsylium, chcąc ratować proces ewolucji, wystosowało mityczne orędzie do wszystkich Świetlanych Świadomości we wszystkich systemach słonecznych. Niezliczona liczba istot z najdalszych nieskończonych przestrzeni odpowiedziała na ten zew i w określonym czasie zjawiła się w wyznaczonym miejscu. Wtedy pojawił się sam Wielki Duch – Najwyższa Miłość Galaktyk – zaszczycając zebranych następującymi słowami Niebieskiego Światła:
“Jesteście proszeni o inkarnowanie się w pewnym świecie, gdzie dokona się wielka transformacja. Ci z was, którzy pójdą za tym wezwaniem, udadzą się do pewnego miejsca ewolucji, gdzie ILUZJA STRACHU i ROZŁĄKI będzie wyjątkowo surowym nauczycielem. Zwracam się teraz do tych, którzy mają niezbędne zdolności, aby wystąpili tam jako Moi posłańcy i pomogli Mi podnieść i przetransformować wibracje tej planety. Chodzi bowiem o to, aby zakotwiczyć tam MIŁOŚĆ. Tam staniecie się stwórcami nowej realności – REALNOŚCI ZŁOTEJ OKTAWY.
W dotychczasowych podróżach we Wszechświecie każdy z was okazał się doskonałym gwiezdnym sternikiem. Jako Posłańcy ŚWIATŁA pokazaliście, że potraficie wysoko wznosić Światło. Dlatego zapraszam was teraz do inkarnowania się pośród mas i plemion na Ziemi, aby pomóc Gai i jej dzieciom w wyjątkowo trudnej transformacji.
Do tego planu należy jednak przyodzianie woalu zapomnienia. Jeżeli zdołacie obudzić w sobie rajską pamięć i dziecinną ufność, staniecie się zaczynem harmonizującego cyklu inicjacji. Będziecie inkarnować się w różnych punktach strategicznych i często na obszarach o bardzo niskiej wibracji. W niektórych t was iluzja rozłąki ze ŚWIATŁEM wywoła uczucie zniechęcenia, braku wsparcia i wyobcowania. Jeżeli jednak zaakceptujecie wasze człowieczeństwo, wasza MIŁOŚĆ przeniknie sferę dualizmu, a wasze ŚWIATŁO przyspieszy proces ewolucji.
Wasz udział w Moim planie jest całkowicie dobrowolny. Jednak transformacja na Ziemi jest czymś bardzo rzadkim i drogocennym. Jeżeli zechcecie podjąć się tej misji, otrzymacie sposobność scalenia w przyspieszonym tempie wszystkiego, co zdobyliście w poprzednich inkarnacjach. Wasza Świadomość doświadczy rzadko doznawanego skoku kwantowego. Wybór należy do was. Od was będzie zależeć, czy zatańczycie z Gają taniec zwycięstwa w czasie ceremonii zstąpienia ŚWIATŁA".
Tak powiedział Stwórca – Najwyższe ŚWIATŁO Galaktyk.
Świetlane Istoty szukały różnorodnych gwiezdnych popleczników, wybierały różne związki i konsylia, aby inkarnować się na planecie Ziemi. W plan ten wbudowano pewne zabezpieczenia, pomocne w budzeniu Świetlanych Istot z duchowego letargu na Ziemi. Dzieci Gwiazd zostały uwrażliwione (zakodowane) na wiele sposobów: na dźwięki, kolory, światło, obrazy, słowa i symbole. Był to swego rodzaju rezonans wibracji, który miał im pomóc w przypomnieniu sobie o zobowiązaniach wobec Najwyższego ŚWIATŁA. Kody te wynurzały się wszędzie: w muzyce, w przeszywającym spojrzeniu, w mowie i uczuciach – wszystkie wyzwalały budzący impuls: chęć stania się wcieleniem MIŁOŚCI.
Teraz też tak się dzieje i my, DZIECI SŁOŃCA, znów kąpiemy się w promieniach przypomnienia. Jako Wysłannicy Słońca i Kurierzy Gwiazd jesteśmy doskonale przygotowani do spełnienia obietnic i urzeczywistnienia prastarego mitu. Kiedy zakotwiczymy miłość na Ziemi, wszyscy przywdziejemy szaty bogów.
Mityczny zew rozlega się ponownie:
“Obudźcie się Wojownicy Tęczy, Kurierzy Słońca, Jasne Umysły galaktycznych konfederacji, związków i soborów! Jeżeli wynurzacie się dopiero teraz, w tym czasie, odkryjcie wasze uzdrowicielskie zdolności i wzmacniajcie słabszych. Dodawajcie im otuchy, wspierajcie na duchu, pokazujcie drogę powrotu. Przesyłajcie fale miłości wszystkim dzieciom Gai będącym w potrzebie. Kiedy waszym narzędziem stanie się miłość, humor, śmiech, radość, śpiew, taniec, wytworzycie silną falę transformacji, która przełamie bariery dualizmu, rozłąki, osamotnienia i zrodzi CUD JEDNOŚCI i POKOJU.
Ukażcie się nowo uformowani – w całej okazałości waszego piękna i siły waszej prawdziwej tożsamości! Zróbcie to w darze dla Gai! Odsuńcie na bok wszystkie wątpliwości! Wy jesteście przecież Dziećmi Słońca. Idźcie tam, gdzie poprowadzi was serce, i tam rozdawajcie wasze dary. Poddajcie się magii ŚWIATŁA, a CUD dokona się na Ziemi. Przypomnijcie sobie, że TERAZ tańczymy i śpiewamy ku chwale JEDNEGO SERCA!"
Zapisane
konserwa
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 196


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Sierpień 25, 2009, 23:57:44 »

to mnie przeraża? nie, przytłacza? nie umiem tego wyrazić....
to wszystko stawia mnie przed dość oczywistym wyborem, którego zresztą już dokonałem
to Światło mnie po prostu przeszywa, przeprogramowuje, obezwładnia...wszystko w ciągu zaledwie kilku miesięcy,a ja kończę 39 lat gregoriańskich...
i to od lat towarzyszące mi poczucie "zdziwienia" dot. zwykłych relacji międzyludzkich i wypaczeń systemowych, które kiedyś dawno skwitowałem mimochodem "ja chyba nie jestem stąd"...
i jak patrzę na mój KIN 133, który dzisiaj odkryłem....nie, muszę się wyciszyć, zaraz zrobię klika magicznych kroków aby ego było jednak pod kontrolą Światła
dziękuję za kolejny dobry znak!
Zapisane
(Nie)Ja
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 160



Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Sierpień 28, 2009, 22:31:57 »

słyszałam o tej książce wiele lat temu, ale byłam przekonana, że to kolejna pozycja dla jajogłowych, z której nic nie zrozumiem, a tu proszę.. szok Uśmiech

sądząc ze wstępu dużo tu zbieżności z przekazami Plejadian więc zapowiada się bardzo, bardzo ciekawie..

wielkie dzięki chłopaki UśmiechUśmiechUśmiech
Zapisane

..podważam wszystko i nie wykluczam niczego..
VAV EL
Użytkownik
**
Wiadomości: 60


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Sierpień 29, 2009, 00:53:05 »

.

Super film !

 Warto  spojrzeć jeszcze raz na spokojnie na ten dziewięciostopniowy schemat piramidalny  . Szczególnie interesująca jest kompresja dni i nocy na poszczególnych poziomach, jeden dzień na najniższym poziomie komórkowego rozwoju trwa 1,26 biliona lat podczas gdy na najwyzszym levelu rozwoju "uniwersalnego" ten sam dzień trwa 20 dni..... nieźle , trzeba będzie się naprawdę mocno skupić zeby niczego nie pominąć  Duży uśmiech Fraktalność i kompresja czasu wg Karla Johana Callemana. Co to oznacza w praktyce? Warto by się zastanowić. Możliwe ze ta malutka światynia z okienkiem na szczycie piramidy jest oznaczeniem dla jakiegoś specjalnego wydarzenia typu Mega Implozja Świadomości Zbiorowej  Uśmiech

___________

Aby dokładnie opisać jaki proces odbywa się teraz na naszej planecie i do czego to wszystko zmierza:


Dziś żyjemy w ósmym poziomie świadomości, (a może lepiej byłoby powiedzieć że żyjemy już w ośmiu poziomach jednocześnie) który rozpoczął się w 1999r i zakończy się w 2011.
To co się tworzy teraz to świadomość Etyki, w której wszystkie wieże manipulacji negatywnych energii są zwijane – następuje ich rozkład.

Etyka w najszerszym znaczeniu, oznacza spontaniczne rozwiązania poprzez zastosowanie prawa i uprawnienia do świadczeń dla wszystkich. Jest to błyszcząca od wewnątrz osobista wiedza każdego, kto wie co jest właściwe i robi to, co jest słuszne .
To Świadomość Wyrafinowana.

Potężni tego świata, tworzący prawa, prowadzący narody i społeczeństwa będą musieli odejść z niczym , wraz ze wszystkimi nadużyciami swej władzy.

Ta świadomość prowadzi do ostatniego, dziewiątego kroku systemu ewolucji Majów w kierunku Świadomego Współtworzenia, który rozpoczyna się pod koniec 2011 roku.
Tutaj możemy mówić o integracji wszystkich dziewięciu systemów, co prowadzi do jednego planetarnego harmonijnego systemu.

Zrozumienie różnicy między analizą i syntezą ma zasadnicze znaczenie dla wprowadzenia do teorii tego systemu.
Analiza była dominującym sposobem myślenia w świecie zachodnim od 400 lat.
Analiza zajmowała się badaniem jak działają poszczególne kawałki systemu, dziś jednak musimy dokonać syntezy w celu zrozumienia całości systemu i interakcji między jego częściami, zrozumieć jak ze sobą współpracują…


To moje wolne tłumaczenie fragmentu tego tekstu:
http://www.redicecreations.com/article.php?id=7633




Proces trwa i jest nie do uniknięcia 
David Icke świetnie to opisał porównując to co się dzieje z naszą świadomością do piłek zanurzonych głęboko w wodzie - nie ma siły ,żeby w końcu piłki nie wypłynęły na powierzchnię wody.
Ci którzy chcą je utrzymać w ciemnej głębinie wkładają coraz więcej siły, aby trzymać nasze piłki głęboko pod powierzchnią wody , ale one i tak wypłyną 
Bo taka ich Natura...  Mrugnięcie

http://www.dailymotion.pl/video/xaa3lq_david-icke-melbourne-australia-2009_news

Postępowanie etyczne - miłość- ułatwia i przyśpiesza ten proces wewnątrz nas.

.
Zapisane
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Sierpień 29, 2009, 22:19:47 »

Szczególnie interesujące jest to ,że  wszystkie zjawiska maksymalnie przyspieszają.  Wszechświat rozpędzał się bardzo powoli, przez  16 mld lat  od chwili swojego "powstania". Musiało upłynąć  aż 11,5 mld ,aby ustabilizowały się prawa fizyki i utworzyła się Ziemia + Księżyc. Procesy te ciągle przyspieszały , aż do czasów naszej, zachodniej cywilizacji. ludzkość już kilka razy mogła uniknąć "ciemnych czasów" ,ale siły kontrolujące ludzkie umysły zawsze były o krok do przodu. Jednakże coraz trudniej im kontrolować świadomość , gdyż coraz więcej i szybciej się wszystko dzieje podczas, gdy dotychczasowe sprawy  same w sobie stały się trudne do opanowania.  Przyspieszenie postępuje w tempie geometrycznym co jest już widoczne "gołym okiem".Umysł nie nadąża już z kontrolą. Teraz intuicja jedynie może dać radę ogarnąć ten dynamiczny rozwój. Ona jednak nie poddaje się umysłowi, gdyż pochodzi z najgłębszego poziomu Istnienia. Intuicja przemawia do mnie, abym szanował człowieka jak brata swego i siostrę.
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
konserwa
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 196


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Sierpień 30, 2009, 21:04:11 »

słyszałam o tej książce wiele lat temu, ale byłam przekonana, że to kolejna pozycja dla jajogłowych, z której nic nie zrozumiem, a tu proszę.. szok Uśmiech

sądząc ze wstępu dużo tu zbieżności z przekazami Plejadian więc zapowiada się bardzo, bardzo ciekawie..

wielkie dzięki chłopaki UśmiechUśmiechUśmiech

niestety dorobek Majów wymaga wysiłku myślowego, ale warto z tym się zmierzyć bo wygląda na to że zostawili nam mapę do poruszania się w międzywymiarowej  rzeczywistości;
dla początkujących może warto zacząć od najlżejszej pozycji Jose Arguellesa "Surferzy Zuvuyi".....?
ma to jedną wadę: zabiera cholernie dużo czasu, co samo w sobie jest dość zabawne i potwierdza duże poczucie humoru Majów - mistrzów CZASU Duży uśmiech
zastanawiam się czy w cholerę nie rzucić tych wszystkich książek i na tydzień wyjechać do lasu porozmawiać z drzewami i sarnami... Uśmiech? myślenie rzeczywiście boli....
Zapisane
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Sierpień 30, 2009, 21:12:39 »

"Sarny , uwaga Sarny  .."  heh taki mi się utwór , chyba Tabu, przypomniał  Mrugnięcie
Ale to rzeczywiście dobra myśl Bracie.
Ja dzisiaj pojechałem się przewietrzyć na rowerze. Na odpoczynek wybrałem sobie przystań jachtową ( nomen omen ) HOM-u ( Harcerski Ośrodek Morski ), a tam odnalazłem kawałek dzikiej plaży z widokiem na jezioro i tak ze 30 min pomedytowałem. To rzeczywiście pomaga. A jak wróciłem to musowo Yerba Mate Mrugnięcie  - gorąco ( i n zimno ) polecam serdecznie

pozdr East
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
konserwa
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 196


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Sierpień 30, 2009, 21:38:56 »

OOO...
i yerba nas także łączy!
prawdę mówiąc byłem do jej picia namawiany prze ponad rok, co zbywałem śmiechem...
potem dziwnymi okolicznościami zostałem "zmuszony" do jej spróbowania, no i prąd po mnie przeszedł od stóp do go głowy; potem szereg dziwnych "zbiegów okoliczności"  rozpoczął mój proces przebudzenia -przypomnienia i trwa to od 10 miesięcy do dzisiaj;
klasyczne Pajarito jest moim codziennym rytuałem do dnia dzisiejszego, a dynamika przebudzenia przybiera ze skompresowaną siłą...

ściskam
Zapisane
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Sierpień 30, 2009, 22:44:42 »

No coś rzeczywiście jest w tej Yerba Mate. U mnie aktualnie króluje odmiana Barbacua ( La Merced ). Powoli zapominam o kawie.
W tym zielu jest dużo witamin i ponad 400 związków aromatycznych - samo zdrowie od Matki Ziemi. Zdaje się, że Indianie Guarani byli również obecni na terenie imperium Majów . Kolejny "zbieg okoliczności " ?
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
Strony: « 1 2 3 4 »   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

fox kolospawalniczeswc watahapolnocnejciszy watahanowiu skandynawistyka