Mikrochipy RFID w banknotach euro i dolarach?

(1/2) > >>

Leszek:
Szpiegowskie mikrochipy znajdują się obecnie w prawie każdym banknocie euro i dolarze drukowanym po 2005 roku. Małe mikroukłady do europejskiej waluty dostarcza grupa Hitachi. Po co?
   
   W 2005 roku w dzienniku EETimes pojawił się artykuł o planach Europejskiego Banku Centralnego dotyczących wprowadzenia do banknotów euro mikrochipów RFID, które miały zostać upowszechnione już w 2005 roku. Obecnie jest to technologia stosowana powszechnie, co ciekawe - bez wiedzy użytkowników.

Cały artykuł:
http://hotnews.pl/arttechnika-358.html

east:
Cytuj

"Zapłaciłeś za towar po "dogadaniu" się z kontrahentem? Super. Ale "my" już wiemy, u kogo najpierw było to 1000 euro... prosimy o wyjaśnienie faktu znalezienia się tej sumy u wykonawcy... - nieprawdaż, że miło?:)  (..) nowa technologia umożliwi bezproblemowe śledzenie ruchu jednostki bez jej wiedzy i to po całym świecie. Nie ulega więc wątpliwości, że oczy Wielkiego Brata to coś więcej niż opowiadania domorosłych fanów teorii spiskowych."

Od dzisiaj jestem przeciwnikiem przyjęcia wspólnej , unijnej waluty  euro  :)
Na szczęście  , jak czytamy w tym artykule  :
Cytuj

"Po umieszczeniu w mikrofalówce, mikrochip wskutek wzbudzenia elektronów eksploduje. "
Zatem nawet jak przyjmiemy już euro , to pierwszym  zakupem jak zrobie w nowej walucie będzie kuchenka mikrofalowa dużej mocy heh. Oby tylko wraz z mikroczipem nie sfajczył się papier...

Leszek:
Zanim to zrobisz, to poczekaj na ostateczne wyniki "domowych badań", jakie ktos ma zrobić i poinformować na hotnews.pl ;)

Mikrofala do celów spożywczych, to nie jest najlepszy pomysł ... ;)


(Nie)Ja:
Cytat: Leszek  Sierpień 21, 2009, 23:42:33

Mikrofala do celów spożywczych, to nie jest najlepszy pomysł ... ;)

w pełni się zgadzam..

"1.Wyższa częstość występowania raka żołądka i jelit, a także ogólne zwyrodnienie komórek tkanek peryferyjnych i przewodu pokarmowego.

2.Zmniejszenie  sprawności układu chłonnego, co  wpływa na degenerację układu odpornościowego i spadek mocy systemów ochronnych przed nowotworami na skutek zmian chemicznych w żywności poddanej działaniu mikrofal.

3.Znaczne obniżenie wartości odżywczej produktów poprzez obniżenie bioprzyswajalności  witamin B-complex, witaminy C, witaminy E, zasadniczych składników mineralnych oraz składników lipotropicznych (choliny, inozytolu) – substancji, które uniemożliwiają nieprawidłowe nagromadzenia tłuszczu i są niezbędne do zachowania zdrowej wątroby).

4.Tworzenie się w poddanym ekspozycji na mikrofale, przygotowanym już mięsie rakotwórczych związków w postaci  d-nitroso-diethanolaminy.

5.Sprzyjanie powstawaniu rakotwórczych wolnych rodników.

6.Pojawienie się większego  odsetka komórek nowotworowych w surowicy krwi.

7.Zaburzenia w układzie pokarmowym.               

W grudniu 1989 r. brytyjscy naukowcy w opublikowanym w prestiżowym piśmie brytyjskim „Lancet” artykule przedstawili wyniki badań wskazującymi  zachodzenie zmian w  odżywkach dla niemowląt, które to pokarmy podgrzewano w kuchenkach mikrofalowych. Według badań, zawarty w pokarmach aminokwas l-prolina, składnik wielu białek,  w wyniku działania promieniowania mikrofalowego przybiera postać izomerów o właściwościach toksycznych dla układu nerwowego i nerek.

Sztuczne promieniowanie EM niszczy całkowicie energię życiową w pokarmach ponieważ następuje przerwanie wiązań chemicznych w białkach. Jeśli połączymy promieniowanie kuchenek  mikrofalowych z wcześniejszym głębokim mrożeniem pokarmów, to w wyniku otrzymujemy pokarm wartości odżywczej papieru. Organizm jest zmuszony do wydatkowania olbrzymiej ilości energii, by taki „pokarm” strawić. Typowe objawy po zjedzeniu takiego posiłku to zmęczenie i senność. Z czasem pojawiają się  zaburzenia pracy jelita grubego, problemy z flora jelitową i produkcją endogennej witaminy K (skutkujące m.in. niebezpiecznymi  krwawieniami z nosa), stany przygnębienia, depresje czarnowidztwo"

http://www.eioba.pl/a95277/kuchenki_mikrofalowe_precz_z_naszych_kuchni_jednak_nie_tylko_o_tym_art

east:
a czy ja twierdze ,że mikrofala mi do celów spożywczych miałaby służyć ? Nie mam jej do dzisiaj i sobie radzę, więc nie sądzę, abym jej do celów spożywczych potrzebował w przyszłości :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

besterlive krolestwowegier world-rpg mocy alchemistsproject