Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: « 1 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Piast Koło Dziejów toczy  (Przeczytany 16904 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
percepcja
Nowy użytkownik
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 32


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : Styczeń 25, 2010, 12:13:17 »

@miszka
nie przywiązuję wagi do tego typu symboli mających nas reprezentować więc się nie trudziłem nad zrobieniem tego typu Awatara, choć lubię sztukę, piękno, inspirację poetycką (w tym sensie to mi się podoba).
Poza tym uważam, że każdy z nas ma swojego AVATARA, którym jest nasz INSTRUMENT LUDZKI (ciało, duch i dusza), przez który próbuje się przejawić nasza pierwotna jaźń, ale jak to było w filmie Camerona ten świat jest tak fascynujący, że zapominamy kim jesteśmy.

Pozdrawiam poszukujących
Zapisane
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Styczeń 25, 2010, 18:24:15 »

Cytuj
Śmiało można powiedzieć, że Polacy to potomkowie Wandali,

oo tak, z tym nie sposób się nie zgodzić Mrugnięcie  To widać, słychać i czuć hehe . Oczywiście - żartem.
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
miszka
Aktywny użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 123



Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Styczeń 27, 2010, 05:26:27 »

tak tylko troszku prowokowałam.Bo  Izi Rajder się rozebrał ;-).  Ja też się z Tobą zgadzam. W sumie to nic nie ma znaczenia. Najważniejsze że jesteśmy :-)))
Zapisane
konserwa
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 196


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Styczeń 27, 2010, 09:43:40 »


Poza tym uważam, że każdy z nas ma swojego AVATARA, którym jest nasz INSTRUMENT LUDZKI (ciało, duch i dusza), przez który próbuje się przejawić nasza pierwotna jaźń, ale jak to było w filmie Camerona ten świat jest tak fascynujący, że zapominamy kim jesteśmy.


gdybyż to rzeczywiście fascynacja tym światem powodowała zapomnienie....niestety okoliczności tego "zapomnienia" są bardziej złożone
Zapisane
fufek
Nowy użytkownik
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #14 : Marzec 07, 2010, 02:57:07 »

Zbigniew Kozłowski - Apokalipsa Kosmosu (książka w formacie PDF)
http://www.przeklej.pl/plik/apokalipsa-kosmosu-pdf-000bcs67r6jo
Zapisane
Strony: « 1 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

chopin szczurypustyni super-krasnale planszowanie articz