Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dan Winter - Wyjaśniając grawitację (PREZENTACJA)  (Przeczytany 89107 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
zigmund
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #70 : Październik 11, 2009, 17:31:53 »

Cytat: waldemar.m
jednolitość pola oznacza jednorodność, a więc nierozróżnialność, a jednak Pan jest inny niż ja, a kamień wyrzucony ręką Lucyfera w moją stronę, może trafić mnie w głowę i rozbić ją.

Nie ma dla ludzkości najmniejszego znaczenia, czy na początku było jednolite pole. Dla nas jest ważne dzisiaj i jutro, a to stan daleki od tej jednolitości. .


Zupełnie inaczej pojmuję  jednorodność i nierozrożnialność - niż Pan.
Moim zdaniem jest tu Pan w KOLOSALNYM błędzie implikującym błędy kolejne. Ale to Panska droga.

Cytat: waldemar.m
Przejść tą granicę możemy tylko bez cielesnej powłoki.
Nieprawda. Jest wręcz przeciwnie. Ja ją przeszedłem w cielesnej powłoce.
Być może jest Pan reprezentantem gatunku, który nie potrafi zachować fizyczności, lub z jakichś powodów nieznanych mi - nie jest mu to dane, NIEMOŻECIE.
Tak nawiasem.. z kim sie Pan utożsamia, pisząc "my nie jesteśmy w stanie"?

Zapisane
zigmund
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #71 : Październik 11, 2009, 18:01:48 »


Cytat: waldemar.m
Nie ma dla ludzkości najmniejszego znaczenia, czy na początku było jednolite pole.
przepraszam, że niedoczytałem. Teraz dopiero dowiaduję sie, iż uważa się pan za "ludzkość", skoro wyraża Pan, w sposób tak radykalny, co ma dla Pana znaczenie.. to jest dla "ludzkości", za którą się Pan personalnie uważa, jak to wynika z radykalizmu Pana deklaracji.

Cytat: waldemar.m
Bo próżni nie ma! Nikt jej nie widział. Nikt jej nie badał. Nikt w próżni nie badał światła.
To że Salomon nie nalewał - nie musi wszakże oznaczać, że takowych mnie ma.
Z pewnością jest to specyficzne miejsce.

p.s. szczerze mówiąc dalsze czytanie było trochę stratą czasu, bo dyskusja zeszła na "boczne" tory.


Zapisane
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #72 : Październik 11, 2009, 23:13:12 »

zigmund -dzie o ile wiem, to waldemara.m nie ma juz na tym forum.  Obraził się na wszystkich Uśmiech
Tylko on nam tu 'Panował" , co dodawało kolorytu jego wypowiedziom. Mam nadzieję, ze wypowiem się za wszystkich uczestników, że preferujemy tutaj formę bezpośredniego zwracania się do siebie per "ty". Witaj w gronie.

Mógłbyś napisać coś o swoich doświadczeniach z energiami ?
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
waldemar.m
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 34


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #73 : Październik 11, 2009, 23:43:09 »

zigmund -dzie o ile wiem, to waldemara.m nie ma juz na tym forum.  Obraził się na wszystkich

Jakie to życie jest perfidne! Wydaje się nam, że coś wiemy, a tu masz "babo placek". Na kogo miałbym się obrażać i dlaczego? Chorób się nie wybiera.

Powiedziałem to, co miałem do powiedzenia i przyglądam się waszym oszałamiającym wywodom.

Cytuj
Mógłbyś napisać coś o swoich doświadczeniach z energiami ?

To może być interesujące! Też czekam.
Zapisane
konserwa
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 196


Zobacz profil
« Odpowiedz #74 : Październik 11, 2009, 23:56:20 »

Kochani,
tylko nie wracajmy do emocjonalnych wywodów;
zaakceptujmy specyficzną wrażliwość Waldemara M. i komentując poglądy nie czyńmy żadnych osobistych ocen;
Zapisane
waldemar.m
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 34


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #75 : Październik 12, 2009, 01:47:02 »

tylko nie wracajmy do emocjonalnych wywodów;

Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Lucyfer
Moderator Globalny
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 134



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #76 : Październik 12, 2009, 15:43:20 »

Ruchomy Fraktalny neutron dla pana waldemara.m Uśmiech

1) 2) 3)

4)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2010, 10:48:32 wysłane przez Leszek » Zapisane
waldemar.m
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 34


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #77 : Październik 12, 2009, 23:36:46 »

Ruchomy Fraktalny neutron dla pana waldemara.m Uśmiech

Zadał Pan sobie trochę trudu, ale nie osiągnął Pan tego celu, który można byłoby uznać za zadowalający. Proszę sobie wyobrazić, że neutron wiruje statystycznie, więc jego trzy elektrony mogą pojawić się w dowolnym miejscu w dowolnej chwili, a nie tylko tak jak Pan narysował - na obwodzie.

Jak to zobaczyć? Wziąć dowolną kulkę i narysować na jej powierzchni trzy równo oddalone od siebie punty, a następnie obracać tą kulą w dowolny sposób. Przecież już w drugim półobrocie, jeden z elektronów może pojawić się w takim miejscu, jakby był dokładnie naprzeciw obserwatora!

Tak przy okazji - co ma wyrażać ostatnia animacja?
Zapisane
Lucyfer
Moderator Globalny
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 134



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #78 : Październik 13, 2009, 12:16:58 »

Cytat: waldemar.m
Zadał Pan sobie trochę trudu, ale nie osiągnął Pan tego celu, który można byłoby uznać za zadowalający. Proszę sobie wyobrazić, że neutron wiruje statystycznie, więc jego trzy elektrony mogą pojawić się w dowolnym miejscu w dowolnej chwili, a nie tylko tak jak Pan narysował - na obwodzie.

To było  w 2D


A teraz 3D Mrugnięcie
 
Zapisane
waldemar.m
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 34


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #79 : Październik 13, 2009, 12:25:12 »

A teraz 3D Mrugnięcie

Nie chę drażnić innych użytkowników tego Forum, więc odpowiedziałem Panu na e-mail Uśmiech

Pozdrawiam
Zapisane
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

dogworld killers magiaslonca foxlive forumszkoly