Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: PROGNOZA ASTROLOGICZNA NA 2010 ROK  (Przeczytany 2662 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Michał-Anioł
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 669


Nauka jest tworem mistycznym i irracjonalnym


Zobacz profil
« : Sierpień 23, 2010, 22:58:50 »

Przeczytajcie całość  SzokPROGNOZA ASTROLOGICZNA NA 2010 ROK WEDŁUG ASTROLOGA PIOTRA PIOTROWSKIEGO       PDF      Drukuj      Email
Ocena użytkowników: / 19
SłabyŚwietny
astrologia
Wpisany przez pc   
Sobota, 02 Styczeń 2010 02:07
Rok 2010 zapowiada się niezwykle dynamicznie, bo na niebie utworzą się wyjątkowe, przełomowe i rewolucyjne konfiguracje planetarne, wskazujące na potężne i gruntowne zmiany. Już w styczniu Jowisz opuszcza znak postępowego Wodnika i przesuwa się do spirytualnych Ryb, co symbolizuje duchową ofiarę, potrzebę dopasowania się do nowych warunków, a także wzrost znaczenia religii, zwłaszcza chrześcijańskiej, oraz szacunek dla podstawowych wartości etyki świeckiej.
 

Byłby to zresztą dobry czas dla papieża Benedykta XVI, który mógłby ogłosić swoje opus magnum, dzieło uwieńczające dorobek jego duchowego i intelektualnego życia, względnie dokonać czegoś, co nada jego posłannictwu nowe znaczenie. Warto zresztą podkreślić, że w horoskopie Josepha Ratzingera Jowisz również znajduje się w znaku Ryb, i to na ascendencie!
 W rytmie Saturna i Plutona

Inną, niesłychanie ważną konfiguracją będzie kwadratura Saturna z Plutonem, do której dojdzie w pierwszych stopniach kardynalnych znaków Wagi i Koziorożca (styczeń/luty, sierpień/wrzesień). Ten napięciowy i konfliktowy układ kosmiczny tworzą dwie potężne planety, które zazwyczaj zapowiadają historyczne zmiany.

Cykl Saturn/Pluton jest niezwykle istotny dla dziejów świata i zawsze zwiastuje przewrót powstały w wyniku ścierania się sprzecznych interesów: starego porządku z jednej strony oraz nowych, nieodwracalnych zmian z drugiej. Nic więc dziwnego, że podczas zamachów terrorystycznych na WTC i Pentagon miała miejsce opozycja Saturna z Plutonem, która wkomponowała się zresztą w najbardziej newralgiczne punkty horoskopu USA. Z kolei tegoroczna kwadratura Saturn/Pluton wypadnie dokładnie na Słońcu horoskopu nowoczesnej Rosji, zwiastując niemal identyczną zawieruchę jak ta, która dziewięć lat temu dotknęła Amerykę.

Niekoniecznie musi dojść do spektakularnych zamachów terrorystycznych na Moskwę, ale na pewno Kreml będzie musiał zmierzyć się z potężnym wrogiem, którego niewykluczone sam sobie wyhodował. Rosjanie będą demonstrować swoją siłę i przewagę, wykażą się też potężną determinacją i wolą walki. Niewykluczone, że dojdzie do głębokiej reorganizacji władzy bądź też władza użyje wszystkich dostępnych jej środków, by osiągnąć zamierzone cele. Astrologia widzi w Plutonie patrona złóż naturalnych, tak więc gaz oraz przemysł naftowy po raz kolejny stanie się kartą przetargową, tym razem w dużo bardziej kategorycznych żądaniach.

Wojna w cyberprzestrzeni

Rewolucyjne zmiany szykuje nam również rebeliancki Uran, który wraz z Jowiszem zawita w połowie roku do znaku pionierskiego Barana. Możemy się więc spodziewać ważnych odkryć i ogromnego postępu technologicznego, zwłaszcza w dziedzinie Internetu i szeroko rozumianej komunikacji. Niewykluczone, że znajdą się skuteczne metody zapobiegające rozprzestrzenianiu się wirusów komputerowych, których liczba podczas pobytu Urana w znaku zwodniczych Ryb (od 2003 roku) drastycznie wzrosła. Uran w znaku Barana to także zwiastun nowych technologii militarnych, broni, bomb itp. Co więcej, Uran może wskazywać, że wprawdzie skończą się oszustwa internetowe, ale jednocześnie nastąpią przygotowania do wojny cybernetycznej, zmasowanych ataków internetowych na sieci komputerowe wojskowych baz danych. To wszystko jednak nie stanie się w najbliższych miesiącach, bo Uran przez znak Barana będzie wędrował aż do 2018 roku.

Polska: Merkury w opałach

Dla Polski będzie to czas przełomów, które rozegrają się wielopłaszczyznowo. W historycznym horoskopie naszego państwa (chrzest Mieszka I) półkrzyż planetarny tworzony w 2010 roku przez Saturna w Wadze, Plutona w Koziorożcu oraz Jowisza z Uranem w Baranie obejmie swym działaniem przede wszystkim Merkurego – patrona komunikacji, informacji, podróży, dokumentów. W horoskopie Polski Merkury przebywa w domu dziewiątym symbolizującym duchowieństwo, sądownictwo, dyplomację międzynarodową, szkolnictwo wyższe, eksport i import oraz przemysł stoczniowy. Dlatego to właśnie w tych obszarach zajdą największe i zarazem najbardziej zasadnicze zmiany.

Oprócz tego Merkury w horoskopie naszego państwa powiązany jest z parlamentem, polityką wewnątrzpaństwową, odpowiada także za budżet, skarb państwa, finanse i ogólnonarodowy kapitał. Jak widać, konsekwencje wpływu półkrzyża na Merkurego będą dla Polski ogromne i dalekosiężne. Czekają nas więc kolejne afery, finansowe zawirowania oraz spektakularne przetasowania w Kościele.

http://przyszloscwprzeszlosci.info/astrologia-i-magia/91-astrologia/1034-prognoza-astrologiczna-na-2010-rok-wedug-astrologa-piotra-piotrowskiego
Zapisane

Wierzę w sens eksploracji i poznawania życia, kolekcjonowania wrażeń, wiedzy i doświadczeń. Tylko otwarty i swobodny umysł jest w stanie odnowić świat
Strony: 1   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

watahanowiu shi-no-gakko foside pikarika psiasfora