Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 3.0 Wszystko Jest Czarną "Całością" FILM  (Przeczytany 65948 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Xellos
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 100



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #20 : Październik 29, 2009, 00:02:00 »

Niestety próbując to ogarnąć się pogubiłem  Z politowaniem Dan Winter pokazuje dwunastościan a Nazzim sześćio-ośmiościan. Jak to ma się do siebie. Te figury. Czy oni mówią o czymś innym czy tym samym ? Uśmiech

I jeszcze jedno...co to jest:

http://www.youtube.com/watch?v=pPgII_4ciFU

Wygląda na coś BARDZO długiego bo składa się z 45 części. Będziecie to tłumaczyć ?
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2009, 00:05:09 wysłane przez Xellos » Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #21 : Październik 29, 2009, 02:08:24 »

Niestety próbując to ogarnąć się pogubiłem  Z politowaniem Dan Winter pokazuje dwunastościan a Nazzim sześćio-ośmiościan. Jak to ma się do siebie. Te figury. Czy oni mówią o czymś innym czy tym samym ? Uśmiech

I jeszcze jedno...co to jest:

http://www.youtube.com/watch?v=pPgII_4ciFU

Wygląda na coś BARDZO długiego bo składa się z 45 części. Będziecie to tłumaczyć ?

Spróbuję zająć się ewentualną "kompatybilnością" geometrii Dana i Nassima jak już skończymy tłumaczyć do Nassima.
Myślę, że da się je połączyć, a jak nie możesz wytrzymać to zwróć uwagę, że i Dan i Nassim posługują się "równowagą wektorową" Buckiego Fullera... Dan w wielu miejscach bawi się nawet ta zabawką i to jest moim zdaniem część wspólna, pewien łącznik pomiędzy tymi panami. To na razie tyle. Mrugnięcie
Pozdrawiam!

P.S
To, co  wskazałeś na You Tube jest POPRZEDNIĄ wersją tego, co obecnie tłumaczymy. Obecna wersja została przeredagowana i jest jaka jest. Na pewni jest lepszej jakości...
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2009, 02:15:17 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
Bezimienny
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 12


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #22 : Październik 29, 2009, 11:22:56 »

George Smoot: The design of the universe (eng)
http://www.youtube.com/watch?v=c64Aia4XE1Y&feature=player_embedded#

Tak mniej więcej ok 14:45 tego wykładu można zobaczyć niezwykły OBRAZ, trwa to kilka chwil ale warto na TO spojrzeć z perspektywy tego czym jesteśmy w "Środku". Tym jesteśmy, a cała reszta krąży dookoła Nas w ruchu wirowym:). Pojawiają się niezwykle ciepłe odczucia, właśnie w Centrum Nas, przynajmniej u Mnie-no, ale każdy może przekonać się sam lub nie:)

Pozdrawiam Serdecznie

ps: można poszperać również tutaj http://thehiddenrecords.com/documentary.htm
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2009, 11:29:34 wysłane przez Bezimienny » Zapisane
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Październik 30, 2009, 00:40:00 »

Bezimienny , mnie również zrobiło się przyjemnie w tej 14:45 min.. wydawało mi się, że oglądam  pulsujące serce ..
Przy czym należy pamiętać, ze miało ono wiele megaparseków ( miliardów lat światlnych )  ..
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
radoslaw
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 209



Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Październik 30, 2009, 00:48:40 »

Niestety próbując to ogarnąć się pogubiłem  Z politowaniem Dan Winter pokazuje dwunastościan a Nazzim sześćio-ośmiościan. Jak to ma się do siebie. Te figury. Czy oni mówią o czymś innym czy tym samym ? Uśmiech

I jeszcze jedno...co to jest:

http://www.youtube.com/watch?v=pPgII_4ciFU

Wygląda na coś BARDZO długiego bo składa się z 45 części. Będziecie to tłumaczyć ?

Co do pogubienia może pomoże: http://www.goldenmean.info/kit/
A Twój link nie działa Duży uśmiech

pozdrawiam


p.s. Wielkie dzięki Bezimienny!!!
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2009, 00:50:39 wysłane przez radoslaw » Zapisane
Xellos
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 100



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #25 : Październik 30, 2009, 01:26:58 »

Czyli mam rozumieć, że bryła Nassima jest w środku tej bryły Dana Uśmiech Brzmi ok, tylko co ze skalowalnością. Skaluje się ta mniejsza czy ta duża ?

To dla mnie istotny aspekt, gdyż najciekawszą dla mnie rzeczą z tych wykładów jest skalowalność procesów. Chodzi mi o to z pierwszego wykładu tą linie. Czyli co dla kogo jest mikro a dla kogo makro - o kolejne przejścia.
Zapisane
radoslaw
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 209



Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Październik 30, 2009, 02:14:16 »

Skalowalność kojarzy mi się z torusem.
I z podróżowaniem.
Nasze DNA, Ziemia, Słońce, Centrum Galaktyki, Centrum Gromady Galaktyk itd.
Oczywiście nasze słońce w swoim ruchu względem Centrum Galaktyki zachowuje się dokładnie tak jak planety naszego układu w stosunku do słońca - to do Leszka:)
pozdrawiam
Zapisane
Bezimienny
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 12


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #27 : Październik 30, 2009, 08:59:50 »

Bezimienny , mnie również zrobiło się przyjemnie w tej 14:45 min.. wydawało mi się, że oglądam  pulsujące serce ..
Przy czym należy pamiętać, ze miało ono wiele megaparseków ( miliardów lat światlnych )  ..

east

Jeśli chodzi o moje wrażenia, to i mnie skojarzyło się to z Sercem, z którym Moje zaczęło po prostu rezonować,niezwykłe uczucie, co do samej treści wykładu, mój angielski jest ubogi, więc zrozumienie tego, co mówi ten Pan jest podobne, jak nie mniejsze:) No, ale dla mnie istotą jest, co czuje:)

Co nie zmienia faktu, że każdy na swój sposób dociera do Prawdy, jak widać opcji i możliwości jest coraz więcej...

A korzystając z okazji chciałem podziękować za przetłumaczenie wykładów N. Haramein, koleś jest super. Poza stroną merytoryczną i olbrzymią wiedzą, którą posiada widać, że po prostu kocha swoją pracę i daje wiele radochy:)

Pozdrawiam

Zapisane
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : Październik 30, 2009, 11:26:22 »

Nassim to nie tylko teoretyk. On po prostu żyje tą wiedzą na dowód czego nagrał i umieścił w sieci poród swojej żony Amber -  gdy większość kobiet cierpi , Amber przetransformowała ten ból w orgazm. Oto jakie możliwości tkwią w człowieku. To napawa nadzieją.
Każdy negatywny program można W SOBIE przetransformować w coś wspaniałego. Dlatego potrzebne są takie wykłady , jak ten. Gdyby ludzie wiedzieli, ze w każdej chwili mogą WYBIERAĆ , to przecież każdy wybrałby to, co wspaniałe, to , co rozwija.
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
Bezimienny
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 12


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #29 : Październik 30, 2009, 12:57:41 »

Nassim to nie tylko teoretyk. On po prostu żyje tą wiedzą na dowód czego nagrał i umieścił w sieci poród swojej żony Amber -  gdy większość kobiet cierpi , Amber przetransformowała ten ból w orgazm. Oto jakie możliwości tkwią w człowieku. To napawa nadzieją.
Każdy negatywny program można W SOBIE przetransformować w coś wspaniałego. Dlatego potrzebne są takie wykłady , jak ten. Gdyby ludzie wiedzieli, ze w każdej chwili mogą WYBIERAĆ , to przecież każdy wybrałby to, co wspaniałe, to , co rozwija.

Właśnie jest jak piszesz idzie o potencjał Człowiek, który jest ograniczany tylko przez to co uważamy za możliwie, bądź niemożliwie, dlatego ważna jest tzw praktyczność każdej wiedzy z "tamtej strony", ale o tym można przekonać się tylko stosując ją w swoim życiu, na co dzień. Jak dla mnie to inwestycja w siebie:)
A co do tego, że Nassim używa Jej i to z powodzeniem nie mam żadnych wątpliwości (widać to, gdy się na niego patrzy:) ), dlatego z mojego punktu widzenia bardzo ważna była możliwość, którą opisał a dotyczyła "cofnięcia" w czasie i dokonanie korzystnej zmiany sytuacji, z której efektów nie jesteśmy zadowolenia dzisiaj.
No, ale chyba robić się lekki offtopic:D

A tu coś apropos Naszych możliwości http://www.iwasborntowin.com/nick.html

G.

ps: i tym bardziej super, że są Człowieki, które tłumaczą i zamieszczają tak praktyczne informacje!:)
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2009, 12:59:58 wysłane przez Bezimienny » Zapisane
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 »   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wiedzminlandrp polishmaxlive lolwfpolska ironknights colorfulworld