Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 3.0 Wszystko Jest Czarną "Całością" FILM  (Przeczytany 65647 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
konserwa
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 196


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : Październik 30, 2009, 13:30:07 »

dobrze, że Nassim wystawił swoją żonę, bo na tym forum wypowiadają się w tym temacie chyba tylko faceci Duży uśmiech
nawet nie pokazuję tego swojej żonie...,już i tak stwierdziła że zwariowałem, a tu jeszcze orgazm w czasie porodu Duży uśmiech

odnosząc się do głównego tematu, to kolejny raz powtarzam że materia świętej geometrii rekursywnie zapada się w swojej prostocie, tzn., staje się coraz łatwiejsza;

czekam niecierpliwie aż kierownicy tego form odważą się na samodzielne zorganizowanie konferencji w tym temacie, bo dlaczego tylko Winter i Haramein mają jeździć po całym świecie? oni są wspaniali, ale ta wspaniałość to przede wszystkim samo dzieło stworzenia, które działa w oparciu o zasady świętej geometrii!
jestem przekonany, że parę osób z tego forum dałoby radę nie gorzej niż Nassim! czy musimy czekać na nich, aż przyjadą do Polski?
przyjadą i wyjadą...,a my jesteśmy tu i teraz!
Zapisane
Bezimienny
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 12


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #31 : Październik 30, 2009, 13:44:28 »

dobrze, że Nassim wystawił swoją żonę, bo na tym forum wypowiadają się w tym temacie chyba tylko faceci Duży uśmiech
nawet nie pokazuję tego swojej żonie...,już i tak stwierdziła że zwariowałem, a tu jeszcze orgazm w czasie porodu Duży uśmiech

odnosząc się do głównego tematu, to kolejny raz powtarzam że materia świętej geometrii rekursywnie zapada się w swojej prostocie, tzn., staje się coraz łatwiejsza;

czekam niecierpliwie aż kierownicy tego form odważą się na samodzielne zorganizowanie konferencji w tym temacie, bo dlaczego tylko Winter i Haramein mają jeździć po całym świecie? oni są wspaniali, ale ta wspaniałość to przede wszystkim samo dzieło stworzenia, które działa w oparciu o zasady świętej geometrii!
jestem przekonany, że parę osób z tego forum dałoby radę nie gorzej niż Nassim! czy musimy czekać na nich, aż przyjadą do Polski?
przyjadą i wyjadą...,a my jesteśmy tu i teraz!

Właśnie, właśnie, jak rzecze staropolskie (chyba) przysłowie: "cudze chwalicie a swego nie znacie", czy jakoś tak, myślę że dotyczy to również żon Chichot
Zapisane
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : Październik 30, 2009, 14:02:37 »

Bezimienny , dzięki za film. Wzruszyłem się .
To nie jest off-top.  
Cały czas chodzi o PRZEKRACZANIE HORYZONTU ZDARZEŃ, i ten mały człowieczek Nick Vujicic to właśnie pokazuje. Nie tylko , ze poradził sobie z własnymi problemami, ale je PRZETRANSFORMOWAŁ.. Naucza teraz młodzież jak nie poddać się słabościom, że nie ma rzeczy niemożliwych i że ZAWSZE można się podnieść ot tak ... zaczynając dosłownie (jak  w jego przypadku)   RUSZAĆ GŁOWĄ. Ale żeby ruszyć głowę potrzebna jest ta wielka wola i wiara w to ,że wszystko jest możliwe. Wiarę tą pokazują swoim życiem Ci niezwykli ludzie tacy  jak Nassim i Nick  i wtedy wszystkim łatwiej przekroczyć własny horyzont zdarzeń. Działa efekt setnej małpy ..

Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
Bezimienny
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 12


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #33 : Październik 30, 2009, 14:10:42 »

Bezimienny , dzięki za film. Wzruszyłem się .
To nie jest off-top.  
Cały czas chodzi o PRZEKRACZANIE HORYZONTU ZDARZEŃ, i ten mały człowieczek Nick Vujicic to właśnie pokazuje. Nie tylko , ze poradził sobie z własnymi problemami, ale je PRZETRANSFORMOWAŁ.. Naucza teraz młodzież jak nie poddać się słabościom, że nie ma rzeczy niemożliwych i że ZAWSZE można się podnieść ot tak ... zaczynając dosłownie (jak  w jego przypadku)   RUSZAĆ GŁOWĄ. Ale żeby ruszyć głowę potrzebna jest ta wielka wola i wiara w to ,że wszystko jest możliwe. Wiarę tą pokazują swoim życiem Ci niezwykli ludzie tacy  jak Nassim i Nick  i wtedy wszystkim łatwiej przekroczyć własny horyzont zdarzeń. Działa efekt setnej małpy ..



Tak to jest wzruszające ale też niezwykle Silny i Intensywny przekaz, On całym sobą pokazuje, że ZAWSZE można przekroczyć swój Horyzont Zdarzeń, gra się toczy o Naszą osobistą wolność i Życie, z którym możemy zrobić co zechcemy.  Poza tym uważam, że my też to pokazujemy, więc warto doceniać przede wszystkim Siebie swoje sukcesy i porażki. Wszyscy mamy w Sobie Słońce, to jasne jak...Słońce:)

Zapisane
Xellos
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 100



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #34 : Październik 30, 2009, 17:34:12 »

Skalowalność kojarzy mi się z torusem.
I z podróżowaniem.
Nasze DNA, Ziemia, Słońce, Centrum Galaktyki, Centrum Gromady Galaktyk itd.
Oczywiście nasze słońce w swoim ruchu względem Centrum Galaktyki zachowuje się dokładnie tak jak planety naszego układu w stosunku do słońca - to do Leszka:)
pozdrawiam

Wszystko się zgadza ale to są ogólne pojęcia. Tymczasem Nassim pokazuje konkret geometryczny. Cytuje z drugiej części:

"i doszedłem do wniosku, że sił wszechświata, że podział próźni, zdaje się zawsze generować bardzo fundamentalną, szególną geometrię i tą geometrią jest geometria kuli"

Później tłumaczy, że szukając stabilności włożył w środek czworościany. Czyli mamy tą kule, z tymi czworościanami w środku. I to jest to co od strony geometrycznej ma być skalowalne jako wzorzec doskonalej równowagi kuli. Według tego co on mówi przynajmniej.

I teraz patrzę sobie na tą figurę Wintera i się po prostu zastanawiam o co chodzi. Bo widzę tutaj coś bardziej rozbudowanego, dwunastościan na zewnątrz a w środku ta kula.

To co mnie interesuje to czy ten dwunastościan się skaluje tak jak ta kula w środku, którą opisywał Nassim.

Po prostu bardzo mi zależy na zrozumieniu strony fizycznej tych wykładów. Oczywiście możemy dyskutować o stronie filozoficznej o przekraczaniu barier, o miłości i współczuciu Mrugnięcie Ale bez jasnych, zrozumiałych i jednoznacznych fundamentalnych podstaw naukowych nikt w to nie uwierzy poza garstką zapaleńców.

Chodzi o to by nie było tak jak kolega pisze:"już i tak stwierdziła że zwariowałem". Tylko móc to rozsądnie i logicznie przekazać dalej bez niedomówień.
Zapisane
Jerzy Karma
Moderator Globalny
Użytkownik
*****
Wiadomości: 94


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #35 : Listopad 02, 2009, 00:21:57 »

Stare chińskie przysłowie:
"Jeśli wierzysz we wszystko, co czytasz, lepiej nie czytaj."

Nawet bardzo umotywowane konstrukcje, wydające się mieć sporo poparcia w dowodach, mogą być wadliwe. Choć w zakresie widzianych dowodów sprawiają wrażenie prawdziwych. Wystarczy poszerzenie horyzontu informacji, a staną się pozbawione sensu.
Jeśli jednak ktoś daje ci coś, co jest dla Ciebie obecnie przydatne, to jest to najlepsza Twoja prawda. Poznawaj prawdę po jej przydatności dla ciebie.
Zapisane
Redmuluc
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 48


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #36 : Listopad 03, 2009, 12:24:54 »

Do uzupełnienia ostatniego wykładu.
Krąg przedstawiający fraktalną strukturę wszechświata, był o tym artykuł w magazynie NEXUS.

Zapisane
Jerzy Karma
Moderator Globalny
Użytkownik
*****
Wiadomości: 94


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #37 : Listopad 03, 2009, 17:35:44 »

Jakie macie skojarzenia?  Duży uśmiech








Poniżej mamy w środku 64 pola siatki bagua i związane z nią energie 4 stron świata.


z http://kasiahaft.blog.onet.pl/2,18,18,album.html
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2009, 17:38:20 wysłane przez Jerzy Karma » Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #38 : Listopad 03, 2009, 18:22:35 »

Szczerze mówiąc, to ja z moją babcią, ciocią, herbatą w szklance i ciastkami  Duży uśmiech

Ciekawe, że ten słonecznikowy wzór w zbożu ma 22 punkty na obrzeżach, tyle co liter w alfabecie hebrajskim..
O Drzewie Życia wg. Wintera i alfabecie hebrajskim z "grubej rury" tutaj:
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=257.msg621#msg621

Swoją drogą - jeśli chodzi o spiralny kształt tego wzoru w zbożu, to co do zasady przypomina "geometryczną różę" Wintera


ale o tym wszystkim po tłumaczeniach...

« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2009, 18:39:53 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
Jerzy Karma
Moderator Globalny
Użytkownik
*****
Wiadomości: 94


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #39 : Listopad 03, 2009, 18:33:06 »

:-)

"Cudze chwalicie, swego nie znacie"

"Nie ma proroka, we własnym kraju"

"Kto ma oczy otwarte..."
Zapisane
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 »   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

skandynawistyka kolospawalniczeswc watahafernflower watahapolnocnejciszy neverdie