Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: 1 2 3 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Polscy przewodnicy  (Przeczytany 24695 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« : Listopad 09, 2009, 14:53:56 »

mam pytanie do znawców tematu, czy w POLSCE jest ktoś taki jak Dan Winter, Nassim Haramein, Michael Tsarion czy David Icke???

żyje w tym kraju już 25 lat i nie zauważyłem kogoś takiego Uśmiech


718'
Zapisane
Xellos
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 100



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Listopad 09, 2009, 16:32:05 »


Muszę przyznać, że to dziwne, że nic od nas nie pochodzi Mrugnięcie Wszystko musimy aby tłumaczyć z zagranicy z napisami...

hehe minister Kopacz to chyba pierwsza osoba od nas na youtube przetłumaczona w drugą stronę Mrugnięcie Aczkolwiek tematyka trochę inna, ale sam fakt...

Z drugiej strony nasze dwie uczelnie w rankingu najlepszych uczelni na świecie są dopiero w czwartej setce...może w tym należy szukać dziury Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2009, 12:46:21 wysłane przez Jerzy Karma » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #2 : Listopad 09, 2009, 17:26:23 »

pytam gdyż...  jestem takim kimś Uśmiech (...)  aktualnie zaczynam pracować nad książką "Święty Graal, Święte Światło", jest to unikalne spojrzenie, bardzo nowatorskie, więc wypatrujcie tego tytułu w roku 2012, wtedy zostanie to wydane... od książki zacznę a potem chcę innym to opowiadać i wyjaśniać / tłumaczyć - aktualnie siedzę w temacie 10 lat, połowa to wiedza książkowa ale druga połowa to medytacje i szeroko zrozumiane praktyki duchowe - inne światy i wymiary - mówiąc krótko...

i powoli się ujawniam  Duży uśmiech

do administracji - to informacja a nie reklama...

pozdrawiam słonecznie,
Heliodor Biernacki
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2010, 09:57:15 wysłane przez Leszek » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #3 : Listopad 14, 2009, 12:45:00 »

Leszek Matela - Studio Astropsychologii (http://pl.wikipedia.org/wiki/Wydawnictwo_Studio_Astropsychologii)

Leszek Kołakowski (http://pl.wikipedia.org/wiki/Leszek_Ko%C5%82akowski)

Jerzy Prokopiuk - GNOSIS (http://pl.wikipedia.org/wiki/Jerzy_Prokopiuk)

LESZKI to fajne chłopaki Uśmiech


to jak dla mnie Polscy Przewodnicy

pozdrawiam,
718'
Zapisane
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Listopad 15, 2009, 00:43:16 »

Ja dzisiaj poznałem osobę, o którą może Ci chodzić Kapłanie. Nazywa się Barbara Wojtkowska i poprowadziła nam dzisiejszy wstęp do świętej geometrii w ramach wykładów z  WESTIVAL u , który odbywa się właśnie w Szczecinie.
Jestem bardzo wdzięczny jej oraz Leszkowi za spotkanie i jestem niesamowicie naładowany energią ..... do jutrzejszego spotkania w Willi Lentza w naszym mieście.
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
Jerzy Karma
Moderator Globalny
Użytkownik
*****
Wiadomości: 94


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #5 : Listopad 15, 2009, 07:43:01 »

Witajcie,
Uważam, że wielu z Was jest polskimi przewodnikami. East, Kapłan, Leszek, Konserwa, oraz wielu innych ludzi chcących świat widzieć lepszym i starając się jakoś w tym uczestniczyć. Nawet więcej, gdyż wychodzicie z tym do innych ludzi na forach - czyniąc to jeszcze czasem wg starego człowieka, bo przecież najtrudniej jest sprawić, by własna przemiana w Nowego Człowieka stała się pełna.
To co Was pcha do przodu, do działania, widzenie właściwego kierunku - jest przybliżeniem Królestwa.
Jezus powiedziawszy to do uczniów posłał ich jako nauczycieli świata. Nawet gdy sami jeszcze nie osiągnęli doskonałości. Bowiem zmierzali ku niej wiedząc już jak.

Serdecznie pozdrawiam Mistrzów i każdą osobę zainteresowaną doskonałością
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2009, 10:14:31 wysłane przez Jerzy Karma » Zapisane
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Listopad 16, 2009, 16:42:14 »

Oj zaraz tam Mistrzowie  Uśmiech
Ale też miłe, dziękuję . W "Pielgrzymie " Paolo Cohelo oraz w szamanizmie Carlosa Castaned-y  pojawia się taki sam ciekawy motyw Nauczyciela, który jednocześnie jest uczniem "w drodze". Przekazując wiedzę sam ją utrwala, doskonali i jednocześnie uczy się czegoś nowego. To samo wynika z nauk Jezusa ,o czym napisałeś powyżej. Czy nie wynika to również z nauki  Buddy ?
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
Jerzy Karma
Moderator Globalny
Użytkownik
*****
Wiadomości: 94


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #7 : Listopad 16, 2009, 22:06:53 »

Oczywiście.
Budda sam siebie postrzegał jako ucznia.
Taka jest natura OTWARTEGO CZYSTEGO UMYSŁU
UMYSŁU PRZESTRZENI
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #8 : Listopad 16, 2009, 22:11:00 »

jestem przeciwko systemowi mistrz-uczeń to zwykła piramida, czyli ten na czubku czerpie energie od tych na samym dole, to jest złe i nie powinno być kontynuowane!

a co do przesłania Nassima 4.0 - to chodzi o to, ABYŚMY WSZYSCY BUDOWALI ARKĘ PRZYMIERZA RAZEM, BEZ MISTRZÓW ALE SAMI DOCHODZĄC DO DOSKONAŁOŚCI...

 
Zapisane
Jerzy Karma
Moderator Globalny
Użytkownik
*****
Wiadomości: 94


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #9 : Listopad 16, 2009, 22:32:57 »

Jestem przeciwko centrum - Powiedział punkt na obwodzie koła ;-)
Zapisane
Strony: 1 2 3 »   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

icecraft novasaecula manunited zwierzaki 2p