Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 4.0 Ujawnienie Tajemnicy – Przyszłość jest w Naszych Rękach FILM  (Przeczytany 140913 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
radoslaw
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 209



Zobacz profil
« Odpowiedz #70 : Listopad 21, 2009, 16:27:11 »

Witam Szanowne Towarzystwo!

Ponieważ jestem zdrowo walnięty na punkcie piramid, naszej pokręconej historii a o Nassimie myślę ostatnio częściej niż o żonie pozwolę sobie wtrącić przysłowiowe 3 grosze do tego tematu Duży uśmiech

Kwestia Arki i Sarkofagu:

Rzeczywiście ciężko to spasować, biorąc pod uwagę fakt że łokci się trochę przewinęło przez historię (może najlepszy byłby święty łokieć = 25 cali = 63.5cm http://greatpyramid.blogspot.com/2008/05/sacred-cubit_24.html).

Pod tym adresem http://www.rickrichards.com/egypt/Egypt7_coffer.html jakichś bystrzacha obalił wywody Nassima na temay Arki i Sarkofagu i zadowolony twierdzi że piramidy zbudowali przodkowie Hawassa 3 tys lat temu, a Arka to sprawka Mojżesza.
Nie wiem czy ten Pan zdaje sobie sprawę że Biblia wiarygodnem źródłem może i była, ale jakieś 3000 wersji przed napisaniem przez niego artykułu Duży uśmiech Szok Duży uśmiech

Popatrzmy na zestrojenie Wielkiej Piramidy (WP) z gwiazdami, oczywiście nie zapominajmy że nasi inżynierowie robią takie sztuczki w 5 minut:

WP i "szyby wentylacyjne" 12,5 tys lat temu:


Wega i Alfa Centauri

WP i "szyby wentylacyjne" 4,5 tys lat temu:


Syriusz, Orion, Thuban z gwiazdozbioru Smoka (warto dodać że Thuban był gwiazdą polarną 12,5 tys lat temu).

Oczywiście można powiedzieć że to koinsydencja.

Popatrzmy może na podłogę w Komnacie Króla (wokół Sarkofagu):


pod adresem http://sonic.net/bernard/kings-chamber.html w artykule pt. "Anatomia Komnaty Króla" możemy znaleźć "dziwne" wyliczenia wskazujące na powiązania wymiarów poszczególnych kamieni i ich relacji z orbitami planet w naszym układzie słonecznym.

Możemy też zauwazyć że w WP są całkiem spore bloki najtwardszego granitu na świecie. Jego twardość w 10 stopniowej skali wynosi około 7.
http://www.cjfundesigns.com/lc_gem_properties_hardness.htm - dzisiaj znamy nie za wiele sposobów cięcia owego granitu, materiały mające twardość powyżej 5 tniemy diamentem i dużymi ilościami wody.
- jak zrobili to Egipcjanie ze sowimi mieczykami z brązu wie zapewne tylko Hawass Duży uśmiech

Piszę tego posta z uśmieszkiem godnym Nassima bo podobnie jak on zdaję sobie sprawę że zbliża się dzień w którym trzeba będzie napisać naszą historię na nowo.
Można się spierać o to czy Arka pasuje do Sarkofagu - ale nie można powiedzieć że znaczki i teksty opisujące strukturę próżni zostały napisane czy zrobione przez koincydencję.
I to wg mnie jest główny zamiar Nassima -  dywagacje na temat Arki mają nam uzmysłowić że nasza historia jest troche inna niż ta w książkach, że jest w niej element kosmicznego eksperymentu, są istoty z innych wymiarów i miejsc kosmosu i jest wiele dziwnych zdarzeń opisywanych i przekazywanych jako mity.
Nassim mówi to samo co Michael Tsarion - mity to nie bajki a prawdziwe zdarzenia, a nasza oficjalna historia to nic nie warte bajki...


Pozwolę sobie przytoczyć krótki cytat z poniższego miejscahttp://www.greatdreams.com/gem5.htm:

"The Purpose of the King's Chamber

By James Furia

What is the purpose of the Kings Chamber?

On a quantum level ,what is the difference between a tree, a human, a rock, water, a plant? Matter is determined by the rate of it's vibrations. Because of the laws of adhesion, cohesion, attraction and repulsion, which are all effects of one energy, what differs in a rock or plant or anything, is the rate of its vibrations. So . . . why did the ancients create the King's chamber with dimensions 5 octaves below the speed of sound? Why is it acoustically SO precise?

It is now my belief that the chamber is indeed a particle accelerator! But why? For what reason? Shape-shifting malleable matter from human to any animal, or, in reverse, any alien species, could shape-shift into human form with such a particle accelerator.

This is the reason for the countless depictions of human bodies with animal heads.

Nowhere in Egypt is there a drawing of the human holding his/her animal mask . . .  they are all attached. This is also why they name the stars with animals -  the Zodiacal constellations. 
"

Nie wiem czy to dobra kolejność, ale jeszcze coś o zwieńczeniu piramidy http://www.subtleenergies.com/ORMus/tw/pyramids.htm :


David Sereda od ponad 20-stu lat pracuje nad częstotliwościami, dźwiękiem i zagadnieniami typu "free energy". To fragment jego wykładu:

<a href="http://www.youtube.com/v/MpFau14X23s&amp;hl=en_US&amp;fs=1&amp;&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/MpFau14X23s&amp;hl=en_US&amp;fs=1&amp;&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;425&quot; height=&quot;344&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/MpFau14X23s&amp;hl=en_US&amp;fs=1&amp;&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/MpFau14X23s&amp;hl=en_US&amp;fs=1&amp;&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;425&quot; height=&quot;344&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;</a>

to oryginalny materiał NASA komentowany przez Seredę - wyraźnie widać wir energii w kształcie złotej spirali, zupełnie jak na wykładzie Dana Wintera...
Tutaj następny wywiad z Seredą:

<a href="http://www.youtube.com/v/S2UYfTalQiM&amp;hl=en_US&amp;fs=1&amp;&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/S2UYfTalQiM&amp;hl=en_US&amp;fs=1&amp;&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;425&quot; height=&quot;344&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/S2UYfTalQiM&amp;hl=en_US&amp;fs=1&amp;&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/S2UYfTalQiM&amp;hl=en_US&amp;fs=1&amp;&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;425&quot; height=&quot;344&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;</a>

W skrócie - Sereda badał np proporcje długości boków sześciokątnych kryształów występujących w przyrodzie i odkrył że ich stosunek nigdy nie jest równy 1.
Natura nie kreśli według linijki i kątomierza:)
Można powiedzieć - Ameryki nie odkrył, ale zauważył że te proporcje są dziwne - tzn wynoszą np 1,121212121212...
0.91919191919191.. 0,954545454545... itd, niewymierne liczby a'la PCHI czy PI...
Arcyciekawą rzeczą było przebadanie stosunków długości boków Wielkiej Piramidy.
Oczywiście też niewymierne końcówki, zupełnie takie same jak przy dzieleniu odwodu Ziemii po równiku do obwodu przez bieguny...
Sereda robi doświadczenia z ŁADOWANIEM KAMIENI ENERGIĄ i próby odczytania danych, stosując cewkę Tesli. Chłop twierdzi że aby piramida zadziałała trzeba jej trochę metalu (vide złoty czubek piramidy).

pozdrawiam

p.s. Enchatoni Mojżesz? czemu nie? Ten faraon jest trochę dziwny - nie ma grobu, jego imię wymazano z egipskich zapisów, a książek wskazujących na więzy krwi między Jezusem, Mojżeszem a Akenatonem zwanym czasem Enchatonem a czasem Amenhotepem IV jest sporo

« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2009, 20:08:08 wysłane przez Leszek » Zapisane
Ela
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 15


Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : Listopad 21, 2009, 18:34:32 »

kurczę pieczone! a ja to znowu wrócę do grubej księgi, którą kiedyś poczytałam, odrzuciłam i po "Bogach Edenu " wydawałao mi się, że wiem dlaczego.
A tu Nassimek trafia mnie swoja interpretacją, a  trafia mnie taką myślą, ze najciemniej pod latarnią! I wiecie, ja nie studiuję Nassimka czy Dana, ja po prostu wchłaniam i cos mi się uruchamia, Kiedyś uwierzyłam przekazom Istot, które rzekły, ze cała wiedza jest w nas, no to ja tak wybieram, a niech mi się uruchamia pamięć komórkowa!
No i jeszcze sobie myslę, ze potrafiłam wyłuskać z nowego Testamentu to co istotne, to może i Biblia mi coś podrzuci? chmmmmm
A przecież Kod zawarty w Biblii (pewnie w tej bez wielkich przekrętów) też coś tam do nas mówi! No i Maurice Cotterrel też odkodował Majów w obrazkach (obrazkach dla naszych oczu).
Radosław boskiś jest i łaski pełen Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2009, 02:53:09 wysłane przez Ela » Zapisane
Miszelos
Gość
« Odpowiedz #72 : Listopad 21, 2009, 21:23:05 »

Wygląda na to że WP służyła jako swego rodzaju punk teleportacyjno-transformujący dla Obcych przybyszów.
Pytanie tylko PO CO mieliby się transformować do naszego wyglądu?

Wydaje mi się, że po to by nas straszyć i panować nad nami. Jeśli tak to teraz rozumiem zakusy Enkiego na uruchomienie
jakiegoś "mechanizmu" i ostatecznie sprowadzenia tych istot tu.
Z drugiej strony coś mi tu nie pasuje: przecież Oni wyprzedzają nas o lata świetlne w technologii.
Po co więc tyle zachodu z odpalaniem jakiś gratów sprzed iluś tysięcy lat?
Jak by chcieli to by mogli się na żadanie zmaterializować bez tych rzeczy.

Tyle tysięcy lat stały sobie te piramidy a teraz nagle tak ich przypiliło... za dużo tu pytań.

Co o tym sądzicie?
Zapisane
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #73 : Listopad 21, 2009, 22:03:48 »

Miszelos  mnie się wydaje,że ONI mają zakazane aby rozpoczynać nowe historie. Mogą tylko próbować korzystać ze starych artefaktów , które już zaistniały.

Czasami , gdy czytam tyle różnych przekazów czuję się z jednej strony dziwnie, jak przedszkolak, lub wychodowany wybryk genetyczny, ale z drugiej strony - z jakichś powodów to zainteresowanie nami sprawia, że jesteśmy bardzo ważni dla innych bytów. Istnieje jakby kontrola , która nas obejmuje ochroną prawną , a może raczej  -rodzicielską ?
Oni na coś czekają . ..
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
Miszelos
Gość
« Odpowiedz #74 : Listopad 21, 2009, 22:32:45 »

Z jednej strony mogą czekać na nasze "przebudzenie" - to pewnie ci dobrzy
A z drugiej (tak jak np PCH) - mogą być "fałszywymi prorokami" i próbują naszymi rękami załatwić coś "brudnego"/.

Generalnie temat jest arcyciekawy i cholernie wciągający: chłonę wszystko jak gąbka i nie mam dość Uśmiech
Gdzieś kiedyś przeczytałem, żeby w takich przypadkach uważać, by nie zwariować...
Zapisane
Mecromon
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 10


Zobacz profil
« Odpowiedz #75 : Listopad 21, 2009, 23:36:04 »

Nie wiem czy to przypadkiem nie chodzi o prąd.
Niby niewidzialną moc, którą kiedyś ludzie nie rozumieli. Arka była niby baterią, posiadała jakiś tam ładunek. Być może była instrukcja jej ładowania ( jak akumulatora, wiecie ktoś coś odkrył i działało + jakis użytek, taki jak na tamte czasy eksperymentator sam nie wiedzial jak to działa, to tłumaczył to ze jest jakiś bóg i tak to poszło ).
My się główkujemy, tworzymy jakieś super mega siły i moce rodem z gwiezdnych wrót ( SF ), a może właśnie chodzi o zwykły prąd Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2009, 23:38:27 wysłane przez Mecromon » Zapisane
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #76 : Listopad 21, 2009, 23:42:18 »

blisko ...
W każdym razie o energię chodzi Mrugnięcie
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
Mecromon
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 10


Zobacz profil
« Odpowiedz #77 : Listopad 22, 2009, 00:12:21 »

Widzę kto ktoś musi poruszyć ten temat.
Trochę nie podoba mi się te fantazjowanie z tymi jaszczurami, entkami innymi dziwadłami wielowymiarowymi.
Tz. walenie glupa.
Wysłuchiwanie jakiś bzdur i wymysłów osoby niby medytującej, która to się z kimś kominikuje, Tak to my wszyscy możemy co wieczór sobie wymyślać komunikacje i możemy mówić ze to bogowie lub jakieś jaszczury mówiły Uśmiech
W końcu przez nasze myśli przechodzi wiele myśli, a że ktoś zaczyna je wyrzucać na zewnątrz, to nie znaczy że to prawda, a my go w tym jeszcze utwierdzamy Uśmiech

Pod tym względem jestem ateista, żadne jaszczury, bogowie, entki itp dziwadła wymiarowe  Uśmiech

Okej, jeśli chcecie obce cywilizacje, to być może chciały nam przekazać technologię elektryczności, bez jakiś tam super mega mocy. Ale nie znając podstaw nic nie mogliśmy zrobić ( byliśmy za głupi ). Dopiero rozwój technologii doprowadził do opanowania nad tą technologią.
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2009, 00:54:01 wysłane przez Mecromon » Zapisane
Xellos
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 100



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #78 : Listopad 22, 2009, 01:21:11 »

Słuchajcie ktoś tu rzucił arcy ciekawą propozycję książkową Pana Sir Laurence Gardner'a a - Krew z krwi Jezusa. Święty Graal i tajemnica potomków Jezusa.
Zacząłem czytać - niesamowita!
Ściągnąłem też inne tytuły - zapowiadają się bardzo ciekawie! Teraz dopiero, po tym jak odrzuciłem religię katolicką, czuję że odżyłem ! Wyszedłem tak jak by ze sztywnej, skostniałej skorupy niewiedzy, nieświadomości!
Widzę świat inaczej, poznaję tajemnice skrywane przez tysiaclecia przez cały ten biznes zwany religią.
Jak to ktoś mądrze kiedyś napisał, że największe zło jakie można było wyrządzić człowiekowi zrobiły właśnie religie.

Welcome, to the real world Uśmiech Tylko jak ekscytacja opadnie, zauważysz, że nie wiele to zmienia Mrugnięcie I tak nadal żyjemy w piramidalnej hierarchii podziałów.

Do czasu opadnięcia roli kościoła do zera, zawładnie nami na dobre NWO. Tym razem zamiast palenia na stosie wyłączą Ci czipa Mrugnięcie

@Mecromon

Cieszę się, że nie jestem sam Uśmiech Też nie wierzę w jakieś channelingi.

Dla mnie channelingi i Enki to nowa religia, New Age to tylko nowa religia, kolejnych kilku cwaniaków chce zawładnąć resztą. Co za różnica, że np. zniknie papież i jego religia a pojawi się ktoś nowy kto bardziej trafia do dzisiejszej młodzieży...bo zamiast starych metod dla babci używa fajerwerków.

Religia dziś jako przeżytek, bo trzeba słuchać smętnych pieśni i klęczeć, młody tego nie kupi, co innego obejrzeć filmik youtube i alienów.

Co do elektryczności, to wątpię bo by się morze nie rozstąpiło od niej.

Pozwolę sobie na małą modyfikację posta Miszelos.

Cytuj
A z drugiej (tak jak np PCH) - mogą być "fałszywymi prorokami" i próbują naszymi rękami załatwić coś "brudnego"/.

Fałszywi i owszem ale raczej próbują waszymi umysłami zarobić.
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2009, 01:37:23 wysłane przez Xellos » Zapisane
Miszelos
Gość
« Odpowiedz #79 : Listopad 22, 2009, 01:28:45 »

No cóż, Xellos. To jednen ze scenariuszów, czarnych scenariuszów które biorę pod uwagę. Jednak mam nadzieję, że tak nie będzie i więcej ludzi przejrzy na oczy. Zauważ, że nie bardzo "im" się udała sprawa szczepień na A/N1H1.
Wdrażają plan B - czyli rozpylanie wirusów z powietrza (chemtrails). I tu ciekawe jak się im przeciwstawimy ...

Nikt też nie pytał nas o zdanie w kwestii wprowadzenia paszportów a już niedługo dowodów osobistych BIOMETRYCZNYCH.
A stąd mały krok do chipów podskornych Smutny
Ale najważniejsze pamiętajcie: nie karmić się negatywną energią! Myśleć pozytywnie, nie dać się zastraszyć, nie panikować! To ich napędza.

Sieg!
Zapisane
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

orchid-ore ganggob polskiserwerzycia ogrodowe divum