Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: « 1 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nowe technologie  (Przeczytany 14710 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
radoslaw
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 209



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Luty 05, 2010, 13:24:41 »

Witaj Etienne!

Myślę że zaprezentowane przez Ciebie urządzonko może działać, ale w dużo większym stopniu będzie działać takie cudo:


http://www.fractalfield.com/

Zaprojektowane przez Wintera, nie wiem jak z patentem, ale wykonanie za pomocą technologii CNC nie powinno stanowić problemu.

pozdrawiam

Zapisane
Etienne
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 5



Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Luty 05, 2010, 15:34:20 »

o. wreszcie mi ktoś pokazał to cudeńko od Winter'a , nie mogłem znaleźć xD DZIEKI
swoją drogą, jak zaprojektował, nawet jak ma patent to mógłby się podzielić samym projektem, to by się ktoś starał zrobić Język
Zapisane

uczmy się, tylko nasza wiedza i głęboka świadomość poparta wspólnymi działaniami może zmienić otaczający nas świat, NA LEPSZY.
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #12 : Luty 05, 2010, 17:44:05 »

o. wreszcie mi ktoś pokazał to cudeńko od Winter'a , nie mogłem znaleźć xD DZIEKI
swoją drogą, jak zaprojektował, nawet jak ma patent to mógłby się podzielić samym projektem, to by się ktoś starał zrobić Język
Czemu nie wejdziesz na podany pod obrazkiem link i nie przeczytasz tego, co jest napisane nad obrazkiem?
A jest tam napisane (na czerwono):
ENG
If you are interested to be part of the team testing our new IMPLODER (measurements below- & in the films)
- please email Dan Winter: danwinter@fractalfield.com

PL:
Jeśli chcesz być częścią zespołu testującego nasz nowy IMPLODER (pomiary znajdziesz poniżej i w filmach), wyślij maila pod adres: Dan Winter: danwinter@fractalfield.com

Wszystko jest tutaj:
http://www.fractalfield.com/
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2010, 17:53:23 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
Etienne
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 5



Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Luty 06, 2010, 00:19:48 »

tak wiem Uśmiech teraz juz wiem, tylko.. jak przegladalem strone D.Wintera widzialem to, ale przeoczylem link i wgl. z moim angielskim chyba nie jest na tyle dobrze zebym sie odwazyl napisac do niego ze chętnie bym to przetestowal xD ja bym chciał zeby to on przetestował tego ADR'a Język
wgl. sorka ze tak bazgram beztwórczo. powinienem skruszony dokształcać się dalej Język
Zapisane

uczmy się, tylko nasza wiedza i głęboka świadomość poparta wspólnymi działaniami może zmienić otaczający nas świat, NA LEPSZY.
Adaś
Nowy użytkownik
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 43

2680916
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #14 : Luty 18, 2010, 12:18:33 »

Czy tu ktoś z forum zdecydował się na testowanie IMPLODER'a? Miło by było jak by ktoś te filmy przetłumaczył.
Zapisane
Strony: « 1 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

dogworld foxlive killers forumszkoly svcraft