Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: 1 2 3 4 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nowy świat, nowy ład, nowy porządek  (Przeczytany 28260 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
bou
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 126


Zobacz profil
« : Styczeń 03, 2010, 19:28:43 »

witam wszystkich,
jestem nowa osoba na forum a to moj debiutancki post - pewnie nic nowego nie wniose, ale podziele sie garscia moich przemyslen i moze podyskutujemy. od dluzszego czasu interesuje sie zmianami jakie zachodza na swiecie i maja nadejsc... coraz wiecej informacji sie pojawia w internecie, coraz wiecej ksiazek w ksiegarniach i art w prasie ezoterycznej na tematy zwiazane z globalnym spiskiem, zmianami na ziemi i kosmosie czy transformacji czlowieka. pojawiaja sie rozne opinie od najbardziej przerazajacych np. patryk geryl czy jordan maxwell do bardzo optymistycznych david iceke, czy srodowiska zwiazane z projektem cheops, januszem zagorskim, elzbieta nowalska i inne idace w strone new age.
nie ukrywam bardziej wole te ostatnie, ale nachodza mnie takie refleksje, dlaczego tak bardzo na topie sa te tematy i czy moze to byc spowodowane zmeczeniem ludzi cywilizacja, postepem, komrecja, coraz wieksza kontrola- prawie niewolnictwem, niesamowitym pedem, strachem dokad to wszystko zmierza, i ludzmi ktorzy bez opamietania biegna w jednym tylko kierunku nie pytajac dokad, po co, dlaczego.
w tym calym zgielku odeszlismy nie tylko od srodowiska naturalnego ale od natury czlowieka. nasz swiat zrobil z nas wykolejencow opetanych na punkcie pieniedzy i dobr materialnych.
moze to tesknota gdzies zasiana w naszej podswiadomosci za normalnoscia, za normalnymi relacjami miedzyludzkimi i zyciem zgodnie z natura powoduje ze powstaja wlasnie ruchy new age, channelingi i inne tego typu sprawy - sprawiajace ze mamy nadzieje na lepsza przyszlosc rasy ludzkiej i nas wszystkich na ziemi
wszyscy z nadzieja czekamy ze zmieni nasz swiat i nasze zycie, obysmy tylko jutro nie obudzili w cyberpanstwie policyjnym z mikrochipem pod skora, bo wtedy zatesknimy za swiatem z 2010 i powiemy ze wtedy bylo normalnie.
Z drugiej jednak strony, natura dazy do rownowagi i szala chyba juz jest za bardzo wychylona w druga strone wiec jest szansa cos co szybko moze to zmienic. Coraz wiecej ludzi jesli nie ma glebokiego wgladu do swojej podswiadomosci czy mozliwosci kontaktow telepatycznych to jednak "czuje" ze cos sie zmienia.
majac nadzieje, ze zmieni sie na lepsze, pozdrawiam wszystkich i czekam na wasze opinie
Bou
Zapisane
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Styczeń 04, 2010, 00:55:39 »

Witaj bou .
Piszesz 
Cytuj
"Coraz wiecej ludzi jesli nie ma glebokiego wgladu do swojej podswiadomosci czy mozliwosci kontaktow telepatycznych to jednak "czuje" ze cos sie zmienia "
Od dłuższego czasu miałem podobne do Ciebie "tęsknoty" i podobnie do Ciebie szukałem jakiegoś wspólnego języka, ludzi , którzy WIEDZĄ o co chodzi, lub chociażby próbują odpowiedzieć na nurtujące mnie pytania. Tak trafiłem na forum PCH ,a potem , za Leszkiem, na to forum. Potrzeba znalezienia odpowiedzi spowodowała, że na swojej drodze życia natknąłem się na ciekawe książki i ciekawych ludzi. Uważam, że sami wywołujemy zdarzenia - one są odpowiedzą Wszechświata na nasze pragnienia i oczekiwania. Sądzę, że wiesz o czym mówię i dlatego też tu jesteś z nami.
Kiedy myślimy o "czuciu" pewnych spraw to wydaje nam się to jakieś takie amatorskie, nieprofesjonalne, nie potrafimy tego umiejscowić , skonkretyzować w życiu. Są jednak ludzie, wielu ludzi, którzy nazywają "czucie" i zamieniają je w konkretne opisy, wizje, a nawet teorie. Są nawet ludzie po stronie nauki, którzy nie nazywają , ale DOŚWIADCZAJĄ i EKSPERYMENTUJĄ ze sferą , do której odnosi się nasze "czucie". Na tym forum znajdziesz mnóstwo informacji , a nawet obliczeń i prezentacji tego, o czym myślisz - to jest próba urealnienia tego , czego nie udaje się nazwać.

Każdy usiłuje tu w jakiś sposób pomóc zbudować, cegiełka po cegiełce, obraz tego "czucia" i mam nadzieję, że będzie się to odbywało tak , jak do tej pory - dwutorowo. Czyli konkretnie - przedstawiając dowody i badania oraz drugim torem , bardziej "ezoterycznym", opisowym, subiektywnie intuicyjnym. Wierzę, że te dwa tory mają szansę się spleść w jedną wiedzę.
zapraszam do odkrywania nowego świata.

East
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
bou
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 126


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Styczeń 07, 2010, 22:16:07 »

ogladalam niedawno wywiad projektu camelot z jordanem maxwellem i jedno zdanie mi sie wbilo w pamiec. ze to tych swoich 40 latach zbierania doswiadczen i badan jedno wie na pewno - ze nic na tym swiecie niefunkcjonuje tak jak myslimy ze funkcjonuje,  -  medycyna i lekarze nie sa po to aby leczyc, szkoly aby edukowac, policja aby chronic, to samo z panstwem, wymiarem sprawiedliwosci itp dlatego tez marze o tym aby to wszystko runelo, ale czy ma szanse?? czy to tylko pobozne zyczenia?
z drugiej strony: mieszkam na zamknietym osiedlu gdzie deweloper wybudowal niezgodnie z prawem za malo miejsc parkingowych. ci co maja miejsca wydrapali by doslownie oczy tym ktorzy osmiela sie postawic auto przy uliczce, nikomu fizycznie to nie przeszkadza ja jednak..wojny trwaja juz 5 lat, sa coraz bardziej brutalne. policja i sady na porzadku dziennym...i tak sie zastanawiam czy tylko my polacy jestesmy tacy roszczeniowi, tak zawistni w stosunku do drugiego czlowieka, do sasiada?  do czego zmierzam, ano do tego ze jezeli nawet system sie zawali to tacy ludzie sie przeciez powybijaja. zero empatii, zero wspolczucia, zero zyczliwosci - jest za to zazdrosc, nienawisc, zla wola i wszechobecne chamstwo. damy rade z takim spoleczenstwem przez to przejsc?
Zapisane
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Styczeń 07, 2010, 22:55:17 »

Cześ bou.
Mam nadzieję, ze teraz będzie inaczej. Jeśli System się zawali, to wraz takimi ludźmi, o których piszesz. Jeśli stracą oni oparcie w tym, co posiadają to miejsce parkingowe będzie najmniejszym zmartwieniem ich własnego ego.
Nowy ład to będzie ład harmoniczny, w moim przekonaniu. Nie nowy w sensie, że na nowo wymyślony, ale taki, który będzie zestrojony z rytmem tej planety i z rytmem wszechświata. 
Przykładowo. Rozwój nauki już teraz doprowadził do tego, że wielu ludzi postrzega świat jako skomplikowany układ wzajemnych powiązań raczej niż chaotyczny zbiór indywidualnych, oddzielonych od siebie bytów. Oddzielenie, zazdrość, nienawiść, chamstwo, i zła wola, to zamknięty krąg, który niczego nie buduje. Ludziom, którzy tak postrzegają życie należy współczuć, gdyż w takim świecie pozostaną już na zawsze jeśli się nie przebudzą. Taki świat ich zabije, a raczej  - oni sami pozabijają siebie. 
Nowy porządek świata będzie opierał się na czymś z goła innym. Będzie to formuła otwarta, formuła włączenia i współ-istnienia.
Moim zdaniem posiadanie i oddzielenie będzie miało marginalne znaczenie, a wyniknie to naturalnie w związku z przedefiniowaniem wszystkiego.
Wszystko , co żyje komunikuje się ze sobą, wymienia informacje i pozostaje w połączeniu. To nie jest wymysł, lecz sprawdzalna rzeczywistość.  Nie inaczej dzisiaj dzieje się w gospodarce. Jeśli gdzieś w USA pęka bańka finansowa to cały świat to natychmiast odczuwa. W pędzącym coraz szybciej świecie ludzie będą zbierać to, co zasieją w coraz krótszym czasie.
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
miszka
Aktywny użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 123



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Styczeń 08, 2010, 12:34:23 »

Puśćmy wodze wyobraźni co by pocieszyć BOU.
Można pomyślmy jak by to mogło być, żeby Ci ludzie się sami zmienili. Mam taki pomysł.
Wystarczy, ze zaczniemy wzajemnie widzieć i czytać swoje aury albo nasze myśli będą jak
otwarta księga w której każdy może czytać kiedy chce. Problem rozwiązał by się sam.
Idzie taki gość z czarną aurą i wszyscy go wytykają palcami :-)))))
Cudne co? Musi za wszelką cenę to zmienić bo będzie jak trędowaty, więc popracuje nad
tym szybciej niż rzesze terapeutow, sądów i innych instytucji powołanych do prostowania osobowości:-))
Myślę, że będzie to rozwiązanie skuteczne.
miszka
Zapisane
bou
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 126


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Styczeń 08, 2010, 12:50:54 »

Uśmiech dobry pomysl miszka. a tak na powaznie to w moim poscie chodzilo mi o to ze z nieistotnych rzeczy robi sie wielki raban, wielka walke - to co sie stanie jak problemy zaczna byc powazne? jak sie beda zachowywac ci ktorzy teraz chca drugiego w szklance wody utopic bo im sie nie podoba jak zaparkowal, jak sie ubiera czy krzywo sie usmiechnal
Zapisane
Michał-Anioł
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 669


Nauka jest tworem mistycznym i irracjonalnym


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Styczeń 08, 2010, 13:17:03 »

Wystarczy że przemieścimy się razem z naszą  częścią spirali galaktyki drogi mlecznej w inną część pola przestrzeni kosmicznej i nasze umysły i dna będzie pracować w oparciu o inne wartości pola, jaki i zmieni sie sposób postrzegania naszj rzeczywistości i ona sama (rzeczywistość)może ulec zmianie Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2010, 13:18:41 wysłane przez Michał-Anioł » Zapisane

Wierzę w sens eksploracji i poznawania życia, kolekcjonowania wrażeń, wiedzy i doświadczeń. Tylko otwarty i swobodny umysł jest w stanie odnowić świat
bou
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 126


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Styczeń 08, 2010, 13:31:43 »

tylko skad o tym wiemy czy wystarczy
Zapisane
1/64
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Styczeń 08, 2010, 15:26:18 »

Wystarczy że przemieścimy się razem z naszą  częścią spirali galaktyki drogi mlecznej w inną część pola przestrzeni kosmicznej i nasze umysły i dna będzie pracować w oparciu o inne wartości pola, jaki i zmieni sie sposób postrzegania naszj rzeczywistości i ona sama (rzeczywistość)może ulec zmianie Mrugnięcie

Cytat: bou
tylko skad o tym wiemy czy wystarczy

z praktyki.
Zapisane
bou
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 126


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Styczeń 08, 2010, 16:14:37 »

możesz bliżej coś na temat tej praktyki że przemieszczanie jeżeli ma miejsce to ma wplyw na nas, nasze dna itd?
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 »   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

watahanowiu zagroda-slonca neverdie watahapolnocnejciszy kolospawalniczeswc