Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: « 1 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: David Wilcock - Przebudzeni i Świadomi [PL]  (Przeczytany 29868 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Adaś
Nowy użytkownik
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 43

2680916
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #20 : Styczeń 19, 2010, 00:02:55 »

Trochę mylne podejście co do miejsc fraktalnych. Prosty przykład; idziesz pod taki głaz jaki był na filmie i nic nie robisz, a energia płynie. U mnie były własnie kamienie, a one same w sobie są fraktalne. Mają energię, którą ludzie od wieków wykorzystywali. Stare domy, sam w takim mieszkałem. Zbudowane z bala (twardego drzewa) ich fundamentem było ogromne kamienne głazy. Dla tego mówiło się; 'ten dom ma duszę'. Czasami może nie wystarczy zrobić coś raz i od razu oczekiwać efektu, bo może on jest, ale go nie odczuwamy. Tu gdzieś na forum widziałem temat gdzie przewinąły się pięć rytuałów tybetańskich. Ja je zawsze z rana ćwiczę od czterech lat w dzień w dzień. I nawet to zapisuję. Do tego dochodzi powitanie słońca Surja Namskara i pranajama z wykorzystaniem mis dźwiękowych. Co daje ok, 40-50 min rannej pracy z ciałem. I to jest tak, że po pewnym czasie jesteś bardziej wyczulony na pewne rzeczy. Jeżeli chcę się coś osiągnąć zmienić we własnym polu trzeba cały czas z tym pracować. A efekty przyjdą same nawet nie wiadomo kiedy. Co do mojego kręgu to muszę większę kamienie skombinować. Uśmiech
Zapisane
MEM HEI SHIN
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 224


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #21 : Styczeń 19, 2010, 09:47:46 »


 A efekty przyjdą same nawet nie wiadomo kiedy. Co do mojego kręgu to muszę większę kamienie skombinować. Uśmiech

Słusznie Adaś.
 Nię będę cytował całego Twojego postu, ale w pełni się z nim zgadzam,  lub lepiej - wpełni i całym sercem popieram.
W życiu liczy się pragmatyzm, a nie misterne dzielenie włosa na czworo, co można przypisać różnym kreacjonistom, których ostatnimi czasy namnożyło się jak grzybów po deszczu, a każdy z nich chce opowiedzieć światu  prawdę.Sęk w tym, że prawda nie potrzebuje niczego w sobie i brani się sama, a co więcej jest ona na wyciągnięcie ręki,  wystarczy tylko po nią sięgnąć.

Dlatego zaciałem się już na 3 minucie wywodów pana. Chucka Misslera, który opowiada ludziom coś, zapominając jednocześnie o tym, że to co tak chwalebnie głosi to tylko głęboki margines rzeczywistości.
 Nie wspomnę już
o ''Powrót Nephilim'', w którym dokonał czarodziejskiej wręcz interpretacji Biblii, w której momentami razi  brak wiedzy i  pomieszanie pojęć.
Odnośnie ''Powrót Nephilim'' napiszę wątek jak znajdę czas ukazując czarno na białym szkolne błędy jakie zostały popełnione, co powoduje zamieszanie w głowach.

Wracając do tematu, to rozmawiamy tutaj o energii i .... o jej przepływie. Aby zrozumieć działanie energii, należy wpierw energie poczuć, należy je wpierw dotknąć.
Sami  w sobie jesteśmy najlepszym przykładem nie tylko fraktalnie zorganizowanej energii, jak i najlepszym przykładem ''świętej geometrii''. Aby jednak z tych energii korzystać należy wpierw na nie się otworzyć.Dlatego wielu ludzi zaczyna dzień od tego, że dziekują ''dawcy'' za dar swojego istnienia, dziekują również Matce Ziemii, za to że Nas tu ugościła. I chcąc niechcąc te myśli mądre i uczucia dobre otwierają nam bramy ku urzeczywistnieniu naszego nieocenionego ludzkiego potencjału.
Idelanym przykładem doświadczenia energii jest zaprezentowany tutaj - 


http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=18.0

G.I. Gurdjieff - Gurdjieff in the monastery
jak również
Hidden Symmetry 1 - OM CIRCLE - Gurdjieff Sacred Dance Demo

Co do kamieni Adaś, to dzieląc się swoim doświadczeniem powiem, że najlepiej ich szukać na łąkach, pod lasem, a więc w odosobnionych miejscach i tam gdzie wcześniej latem kwitło bujne życie.
Pozbierane kamienie umyj w ciepłej wodzie i zawiń do woreczka z naturalnego materiału i kładź je na splocie słonecznym.
Poczujesz aktywizację (ruch i przepływ enegii w sobie), a więc to co prawdziwe i autentyczne,  następnie te same kamienie porozkładaj w swoim fraktalnym ''ogródku''.
Po pewnym czasie kamienie tracą jakby  swoje właściwości i znów trzeba je zanieść w te same miejsca, aby  skumulowały energię, albo poszukać nowych.

pozdrawiam










« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2010, 11:37:50 wysłane przez MEM HEI SHIN » Zapisane

Świat potrzebuje nowej wiedzy, dzięki której nauczylibyśmy się wsłuchiwać w ciszę swego serca.....
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Luty 24, 2010, 00:05:46 »

Ja jeszcze  o D. Wilckock -u
Właśnie sobie przesłuchałem wywiad z nim na coast2coast i rzeczywiście. David sam mówi o sobie, że stara się ostrożnie wyrażać swoje opinie na temat przemiany 2012 r  ,ale nawet te "ostrożne" zdania szokują . Przemiana DNA, świetliste ciała, telepatia, teleportacja, telekineza i inne. W wywiadzie wspomniał ,że tak na prawde przemiana będzie jeszcze bardziej niezwykła niż możemy to sobie wyobrazić .Podróże w czasie ..
Pewne fragmenty jego wypowiedzi wyjątkowo szokują, a inne wydają się wyjątkowo logiczne. Tak jak te o ludziach z przyszłości. Wydaje się, że szczególny status , jaki zachowuje Ziemia w galaktycznej społeczności jest zasługą naszych braci z przyszłości, a ściślej  - nas samych z przyszłości. Gdyby tak nie było , to juz dawno doświadczylibyśmy powrotu zazdrosnych "bogów". Jedyną rasą kosmiczną, której możne tak bardzo zależeć na nas jest .... przyszła rasa ludzka. Bez nas nie byłoby ich. Bez transformacji nie byłoby przyszłości.
Poza tym interesujące, ale bardzo fantasy jest pomysł ludzi-wędrowców. Chodzi o to,ze niektórzy ludzie to dusze wcielone z odległych konstelacji. Ludzie na prawdę wierzą w to i dzwonią do radia , mówią o sobie i swoich przeżyciach, a David wyrokuje  :..tak człowieku, liść , który widziałeś na niebie obserwując gwiazdozbiór Plejad to znak, że stamtąd pochodzisz ", i człowiek w jednym zdaniu ma rozwiązaną zagadkę swojego bytu. Takie zachowanie jest co najmniej dziwne, trąci jakimś sekciarstwem. Nie mówię, że to nieprawdopodobne, ale ... dziwne. Albo jakaś kobieta dzwoni , która z Davidem przechodzi regularne sesje i David ją utwierdza w pzekonaniu ,że jest ona kosmitką bo ma dodatkowy kręg.  Kurcze, albo na tej Planecie rzeczywiście dzieje się coś, o czym ja tak mało wiem, albo to jakaś wielka , kosmiczna ściema. Gdzie leży prawda ?
No to gdzie   jak zwykle we mnie Uśmiech
Ale i tak jestem przeszczęśliwy ,że dane mi jest żyć w erze przejścia naszej Planety przez płaszczyznę Galaktyki ( lub coćby przez "zmarszczkę" energetyczną, jak mówi David ), co zdarza się raz na 26 milionów lat.. Dzięki temu tylko czuję się jak wyjątkowa dusza Uśmiech
Jeśli przy tym dane mi bedzie doświadczyć przemiany DNA to tym bardziej cool.  Kiedy pomyśleć o tych wszystkich ludziach, którym nie dane było dożyć tego momentu w historii to aż łza się w oku kręci. Tym bardziej współczucie ogarnia na myśl o tych, którzy żyją w tym samym czasie co ja, a są w stanie tylko myślec o zagrożeniu , kataklizmach, wojnach i zagładzie. Ich ominie ten wspaniały spektakl wyzwolenia ( nawet, jeśli ma oznaczać odcieleśnienie się ) . Smutek też ogarnia , gdy pomyslę o tych wszystkich , którzy nawet nie wiedzą w jakim czasie przyszło im żyć. W dniu Przemiany pójdą do tych samych zajęć co zwykle, a jeśli coś sie po drodze wydarzy niezwykłego to zapewne zwalą to na rząd, gminę , albo własnego pecha. Gdyby im ktoś powiedział, że właśnie Ziemia weszła w foton belt , co zdarza się raz na 26 milionów lat, i co to dla nich znaczy, to i tak zapewne wzruszą ramionami zajmując się swoją codzienną krzątaniną.

A tu na Ziemi już niektórzy, tacy jak David ilckock ,  czują się jak nowy gatunek człowieka. Co za czasy Uśmiech
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
Strony: « 1 2 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

biblia-ksiega-faktow slubne13 novasaecula tokiogang night-life