Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nassim Haramein - Rogue Valley Metaphysical Library 2003  (Przeczytany 7178 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Nonno
Nowy użytkownik
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4



Zobacz profil
« : Luty 10, 2010, 03:54:51 »

Witam wszystkich. Od dłuższego czasu czytam to forum i naprawdę mnóstwo rzeczy się dowiedziałem. Podziwiam też kulturę i inspirujący klimat, który tutaj panuje, a niestety rzadko zdarza się na innych forach. To tyle tytułem powitania i do rzeczy... Uśmiech
Po zapoznaniu się z panem Nassimem i jego rozwalającymi umysł koncepcjami zacząłem szukać innych jego rzeczy. Nie wiem czy uczestnikom tego forum znany jest ten jego wykład (patrz temat wątku). Udało mi się go dorwać na jednym z elitarnych torrentów, chociaż można go znależć także na video.google.com Uśmiech Cała sprawa zaczyna się dość podobnie do 'Crossing the event horizon', jednak druga część momentami zwalała mnie z nóg. Nie znam na tyle angielskiego, żeby to wszystko przetłumaczyć, ale zrozumiałem wszystko na tyle, żeby zwrócić na ten występ Nassima uwagę szanownego gremium.
Wydaje mi się, że ten wykład odbył się wcześniej niż 'Crosssing...' jednak dużo bardzo ciekawych wątków, które są w Rogue Valley..' nie znalazło się w 'Crossing...'. Zastanawiam się dlaczego...
Między innymi pokazuje on tam (nieosiągalne już pewnie) nagrania video statków wielkości Ziemi wlatujące w osobliwość Słońca... oraz kometę wielkości 2x Jowisza, która przeleciała koło Slońca i została przez nie odepchnięta wyrzutem plazmy... czy w ogóle słyszeliście o takiej komecie?Co?
To na razie tyle, gdyż jest już prawie 3 w nocy, ale nie mogłem czekać do rana... Uśmiech
Jeśli już coś na ten temat było a ja nie znalazłem, cóż przynajmniej spróbowałem, niech admin rozsądzi Uśmiech
A tu coś z ostatniej chwili ( na potwierdzenie słów Nassima):

http://www.youtube.com/watch?v=8POHkMQg0Dw&feature=player_embedded

Pozdrawiam wszystkich!
Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #1 : Luty 10, 2010, 13:26:39 »

Jeśli chodzi o wykłąd Nassima, o którym piszesz poprzedził ten, który przetłumaczyliśmy.
Poniżej obie części tego wcześniejszego wykładu z 2003 roku (w j. angielskim). Każda z nich trwa ponad ... 4 godziny Uśmiech

Nassim Haramein at the Rogue Valley Metaphysical Library.2003  PART1
<a href="http://video.google.pl/googleplayer.swf?docid=6151699791256390335&amp;hl=pl&amp;fs=true style=width:400px;height:326px allowFullScreen=true allowScriptAccess=always type=application/x-shockwave-flash&gt; &lt;/embed&gt;" target="_blank">http://video.google.pl/googleplayer.swf?docid=6151699791256390335&amp;hl=pl&amp;fs=true style=width:400px;height:326px allowFullScreen=true allowScriptAccess=always type=application/x-shockwave-flash&gt; &lt;/embed&gt;</a>

Nassim Haramein at the Rogue Valley Metaphysical Library.2003  PART2
<a href="http://video.google.pl/googleplayer.swf?docid=-1895475242307393956&amp;hl=pl&amp;fs=true style=width:400px;height:326px allowFullScreen=true allowScriptAccess=always type=application/x-shockwave-flash&gt; &lt;/embed&gt;" target="_blank">http://video.google.pl/googleplayer.swf?docid=-1895475242307393956&amp;hl=pl&amp;fs=true style=width:400px;height:326px allowFullScreen=true allowScriptAccess=always type=application/x-shockwave-flash&gt; &lt;/embed&gt;</a>
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2010, 09:33:09 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
Nonno
Nowy użytkownik
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Luty 11, 2010, 02:55:33 »

Tak, dokładnie, to jest ten wykład. Nie chciałbym być namolny, ale jest w nim (pomimo dużych podobieństw do 'Crossing...) sporo ważnych informacji, więc może warto by było i ten przetłumaczyć na język polski Uśmiech
A nawiązując do innego tematu na tym forum, mianowicie o remote viewing, Nassim przewiduje ogromną aktywność Słońca właśnie w 2012 roku, co z kolei głosi od pewnego czasu Ed Dames - jeden z bardziej znanych remote viewer'ów, szkolony przez samego Ingo Swanna i współpracujący kiedyś z wywiadem amerykańskim. Dames nazywa to 'The Kill Shot'.
Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #3 : Luty 11, 2010, 17:49:49 »

Tak, dokładnie, to jest ten wykład. Nie chciałbym być namolny, ale jest w nim (pomimo dużych podobieństw do 'Crossing...) sporo ważnych informacji, więc może warto by było i ten przetłumaczyć na język polski Uśmiech

Jeśli chodzi o mnie, to zmieniła mi się diametralnie sytuacja zawodowa i nie mam już czasu na tłumaczenia. Może ktoś inny?
Jeśli uważasz, że jest tam "sporo ważnych informacji", to może po prostu je wypunktuj? Może ktoś się zainteresuje?
Ten wykład trwa w sumie ponad osiem godzin... Łatwiej byłoby gdybyś wskazał treść i czas tych fragmentów, o których wspominasz.
Pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2010, 17:52:16 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
Nonno
Nowy użytkownik
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Luty 12, 2010, 21:22:57 »

Ok, dobry pomysł Uśmiech Dzisiaj zacząłem ferie, więc mam w planach wyjazd i tygodniowy 'odpoczynek' od Internetu. Zaraz po powrocie obejrzę sobie ten wykład jeszcze raz, z kartką w ręku i podzielę się tym co, moim zdanie, ważne.
Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #5 : Sierpień 24, 2010, 09:41:59 »

Prosimy Was o pisanie nowych postów w tym temacie w nowej lokalizacji.

Tutaj: http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,144.msg850.html#msg850

Wątki przekopiowane do nowej lokalizacji będą tutaj zamykane i z podaniem linka do nowej lokalizacji - jak wyżej.
(Jest to zawsze link do OSTATNIEGO posta, który widzisz w wątku na starym forum)

Przepraszamy za mały kłopot, bo trzeba się zarejestrować ponownie w nowej lokalizacji. Mogę (jako admin) zrobić to za każdego, który sobie tego zażyczy i przesłać mu na e-maila nowe hasło (z nowego forum), które sam  łatwo sobie zmieni w zakładce PROFIL/Ustawienia dotyczące konta.  Wyślę wszystkim instrukcję jak to zrobić.

Wszystkich poinformuję w środę/czwartek o powodach przenoszenia forum.
Wyślę wówczas wszystkim forumowiczom wiadomość na PW.

Przepraszamy za tą niedogodność. Liczymy na wyrozumiałość.

Pozdrawiamy! Uśmiech

Zespół Forum
Zapisane

miłość radość piękno
Strony: 1   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

devils watahapolnocnejciszy neverdie watahanowiu fox