Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Rok 2012 - nauka czy zabobon (różne spojrzenia)  (Przeczytany 69210 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Amiel
Nowy użytkownik
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 8


www.czasduszy.pl


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #50 : Maj 12, 2010, 18:32:20 »

Pokopałem o 5125,36 i znalazłem ten artykuł:
THE HOW AND WHY OF THE MAYAN END DATE IN 2012 A.D.
by John Major Jenkins

http://www.levity.com/eschaton/Why2012.html

pozdrawiam!
Zapisane

Michał-Anioł
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 669


Nauka jest tworem mistycznym i irracjonalnym


Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : Maj 12, 2010, 23:38:55 »

Majowie posiadali dwa kalendarze. Pierwszy z nich nazywał się Tzol'kin. Co znaczy Tzol - licz, kin - dzień. Licznik dni? : ) Tzolkin liczy 260 dni długości. Jest astrologicznym (lub osobistym) kalendarzem majów, który składa się z 13 Intencji i 20 Aspektów co w rezultacie daje 260 dni.Drugi kalendarz nazywa się TUN. Archeolodzy niewiele o nim mówią. Kalendarz TUN nazywany był również Boskim kalendarzem. 360cio dniowy TUN, był połączony z Tzol'kinem. Co każde 52 okrążenia TUN'u kalendarz wracał do pozycji wyjściowej. Za każdym razem Majowie obchodzili wielkie święto. W danym dniu gaszono każdy ogień, każdą pochodnię i przez noc panowała zupełna ciemność w całym "kraju". Następnego ranka ogień był wzniecany w każdej świątyni i rozprowadzany od głównych miast na pojedynczych domach kończąc, a wszystkie długi były anulowane.  Ciekawostką jest, że Majowie dzielili dzień na 13 godzin 13 minut 13 sekund i tak dalej aż do nieskończoności.


Mierzy 12 stóp wysokości i 7 szerokości. Gdy go podnieśli zobaczyli masę wyrytych hieroglifów. Z czasem gdy zostały odczytane, okazało się że są to daty przedstawiające cykle kalendarza TUN. Zbudowany jest z 9 segmentów, w którym każdy następny poziom zawiera się w poprzednim. Każdy następny poziom jest 20 razy krótszy od poprzedniego. Należy zrozumieć, te poziomy są krokami ewolucji Świadomości Wszechświata(także naszej, jako że jesteśmy jego częścią). Jest to proces, który cały czas przyśpiesza, co łatwo zauważyć porównując obecne czasy z przeszłymi. Nie będę tu tłumaczył wszystkich poziomów. Powiem tylko, że wg. Majów i ich kalendarza wszechświat powstał 16,4 miliarda lat temu, a TUN przedstawia jego plan ewolucji.Każdy z tych poziomów jest podzielony na 13 indywidualnych sekcji, które na przemian tworzą 7 dni Światła i 6 dni Ciemności. 7 Dni i 6 Nocy. Oto kroki stworzenia wg. Majów. Czy my już gdzieś o tym nie słyszeliśmy? Może w Biblii? Każdy Dzień przynosi oświecenie lub wzbogaca świadomość. Jest to czas, w którym Świadomość robi "krok" na przód. Zaś każda Noc jest okresem, w którym "nauki" z poprzedniego Dnia zostają wprowadzone w życie. Można użyć takiego porównania : Dzień - teoria, Noc - praktyka. Chociaż niektóre z nocy mogą przypominać błędy, nimi nie są. Są częścią procesu uczenia się i rozwoju Świadomości. Każdy Dzień i Noc ma konkretny cel / Intencję. Jeśli pragniecie głębiej przyjrzeć się przekazowi TUN'u zapraszam do obejrzenia filmu podanego w linku lub ściągnięcie wykresu z cyklami.
[rapidshare.com/files/147251972/cycles.xls.html]
Obecnie znajdujemy się w Galaktycznym Cyklu, w którym Power (Moc) przezwycięży Etyka (Moralność). Czas, w którym tacy ludzie jak "Bilderbergowie" powinni utracić swoją władzę na rzecz etyki i moralności. Oczywiście nie należy się spodziewać, że nastąpi to dzięki ewolucji. Spodziewajcie się raczej rewolucji. Zauważcie, że czasy są "coraz lepsze". Rzeczywistość zmienia się na lepszą. Zdecydowanie lepsza. Oczywiście nasze oczekiwania również wzrosły dlatego może nam się wydawać, że świat schodzi na psy. Tak jednak nie jest. Obecnie nawet zwierzęta mają prawa. Nie tak dawno temu kobiety nie miały praw - były zwierzętami. Wszystko zmierza ku lepszemu z coraz większą częstotliwością.

2 miliony lat temu Świadomość utworzyła umysł - mózg. Jest on narzędziem Świadomości by rozróżnić podobieństwa i różnice pomiędzy rzeczami. Jest narzędziem niczym młotek lub piła. Rzeźbiarz nie myśli, że jest swoim młotkiem. Prawda? Ludzie często myślą, że są swoim umysłem i swoimi myślami. Odrzućcie to. Im szybciej to zrozumiecie tym lepiej dla was. Nie wiem czy większość z was słyszała o częstotliwości migotania (flicker-free). Jest to bardzo ważna częstotliwość wykorzystywana miedzy innymi w filmach. Wasz mózg działa jak klatkowany film o szybkości 24 klatek na sekunde. Tak szybko działa wasz mózg. Wykonuje maksymalnie 24 decyzje na sekundę. Niekoniecznie świadomych. Czy ktoś z was przeżył kiedyś niebezpieczny wypadek? Czy ktoś zauważył, że podczas tego wypadku czas zwolnił? Jeśli należycie do grupy osób, które tego nie doświadczyły nie bądźcie zazdrośni. Wypadek to nic przyjemnego. To były szczytowe doświadczenia w waszym życiu. Założę się, że do tej pory dokładnie pamiętacie co się wtedy działo. Powodem, dla którego to doświadczenia jest tak potężne jest chęć demonstracji, że nie jesteście swoim mózgiem. Praca waszej świadomości nie jest obarczona limitami waszego mózgu. Bardzo ważna informacja. Mózg jest narzędziem służącym do podejmowania decyzji dotyczących waszego przetrwania. Posiada on różnego rodzaju mechanizmy samozachowawcze. Jednym z takich mechanizmów jest stres. Kiedy wasz mózg nie jest pewny tego co nastąpi wysyła naszemu organizmowi sygnał by "wstać i opuścić teren". Zwierzęta zawsze temu się poddają. Jednak my ludzie mamy rodziców, nauczycieli, itp., którzy nie pozwolą nam tak po prostu odejść. Nie dość, że mamy się przystosować do stresu, to jeszcze jesteśmy oceniani pod kątem ile jesteśmy w stanie wytrzymać stresu. Im więcej wytrzymasz stresu tym wyżej zajdziesz po drabinie kariery. W międzyczasie naukowcy twierdzą, że 80% wszystkich zaburzeń w organizmie powodowanych jest stresem. Problem stresu osiągnął rozmiary pandemii. Taki mały przykład skutków dostrzegania jedynie wartości materialnych. Każdego dnia większość z was ma do czynienia z komputerami, które wykonują miliony operacji na sekundę. Nasz mózg wykonuje maksymalnie 24 operacje. Jak widać Świadomość już dawno prześcignęła mózg. Wiedzcie, że Świadomość może być tak szybka jak jesteście w stanie sobie to wyobrazić. Jednak jaki związek ma stres z kalendarzem Majów i przyśpieszającym postępem ewolucji świadomości.
ak wiele osób znacie (nie licząc was), które utknęły w "nieświadomości" nałogu czy samobójstwa. Wielu prawda? Takie są skutki przyśpieszenia ewolucji świadomości dla ludzi, którzy utożsamiają się z własnym mózgiem. A proces ten będzie postępował coraz szybciej i szybciej i szybciej. W przeszłości gdy zmiany następowały wolniej niż w czasach obecnych mieliśmy bardzo dużo 24 klatek na sekundę by zrozumieć wiele zmian. Mózg nie ewoluował by być demonem prędkości. Więc jak sobie z tym wszystkim poradzić? Odpowiedzią jest intuicją. Wasza wewnętrzna moc. Wasza wewnętrzna wiedza. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, że Kościół Katolicki na przestrzeni dziejów zamordował ponad 4 miliony kobiet za posiadanie intuicji. Za posiadanie wiedzy, której nie mogli niczym udowodnić, ponieważ była to wiedza uniwersalna, którą każdy z nas ma w sobie - tyle że kobiety trochę więcej. Jako rezultat intuicja wyszła z obiegu. Odstawiliśmy ją na półkę. Katolicy widzieli co robili, ponieważ to jest wasza osobista moc! Wasza własna moc! Jednak jeśli każdy posiada tą samą moc, to ile warta jest moja moc? Jeśli nikt nie będzie miał mocy oprócz mnie, wtedy moja moc będzie o wiele potężniejsza. I tak to właśnie szło. Na szczęście postęp jest nieubłagany. Ale czym jest nasza wewnętrzna moc / intuicja?
ak wiele osób znacie (nie licząc was), które utknęły w "nieświadomości" nałogu czy samobójstwa. Wielu prawda? Takie są skutki przyśpieszenia ewolucji świadomości dla ludzi, którzy utożsamiają się z własnym mózgiem. A proces ten będzie postępował coraz szybciej i szybciej i szybciej. W przeszłości gdy zmiany następowały wolniej niż w czasach obecnych mieliśmy bardzo dużo 24 klatek na sekundę by zrozumieć wiele zmian. Mózg nie ewoluował by być demonem prędkości. Więc jak sobie z tym wszystkim poradzić? Odpowiedzią jest intuicją. Wasza wewnętrzna moc. Wasza wewnętrzna wiedza. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, że Kościół Katolicki na przestrzeni dziejów zamordował ponad 4 miliony kobiet za posiadanie intuicji. Za posiadanie wiedzy, której nie mogli niczym udowodnić, ponieważ była to wiedza uniwersalna, którą każdy z nas ma w sobie - tyle że kobiety trochę więcej. Jako rezultat intuicja wyszła z obiegu. Odstawiliśmy ją na półkę. Katolicy widzieli co robili, ponieważ to jest wasza osobista moc! Wasza własna moc! Jednak jeśli każdy posiada tą samą moc, to ile warta jest moja moc? Jeśli nikt nie będzie miał mocy oprócz mnie, wtedy moja moc będzie o wiele potężniejsza. I tak to właśnie szło. Na szczęście postęp jest nieubłagany. Ale czym jest nasza wewnętrzna moc / intuicja?Skoro ewolucja będzie przyśpieszać, a nasz mózg stanie się kompletnie niezdolny do podejmowania właściwych decyzji, jedyną rzeczą która będzie działać poprawnie będzie wasza intuicja. W całym tym natłoku zdarzeń, które nas czekają pozostanie wam tylko intuicja, ponieważ nie będziecie mieć czasu na przemyślenia. Pozostanie wiem tylko działanie. Pytanie - jak rozpoznać intuicję? Kiedy jesteście w strefie intuicji nie czujecie strachu. Jesteście spokojni i pewni tego co robicie, ponieważ nie ma czasu na dylematy, rozmyślanie i analizy. Intuicja jest bezpośrednim działaniem. Spokojnym i pewnym. Zaś wasz mózg działa zupełnie odwrotnie. W sytuacjach kryzysowych wasz mózg zachowuje się jak mysz wrzucona do klatki kota. Jak odnaleźć intuicję i się do niej dostroić? Oczywiście większość z was doświadczyła działania intuicji jednak tylko przez chwilę. Zazwyczaj jest bardzo ulotna i przyćmiona wątpliwościami generowanymi przez nasz umysł. Kiedy polecenia intuicji są skrajnie różne od umysłu, następuje atak. Mózg ze wszystkich sił stara się stłamsić intuicję na wszelkie sposoby. Ten cały mózg nie jest waszym przyjacielem, przyjaciele. Mózg woli byście zdechli niż miałby przyznać się do błędu. Czy to brzmi jak ego? W chwili gdy znajdziecie intuicję w sobie, umysł stanie się waszym narzędziem zamiast osobowością z którą się utożsamiacie. Tak więc, jak do tego dojść? Intuicja jest waszą wewnętrzną wiedzą, a każda wiedza pochodzi ze źródła. Nie musimy znać jego imienia. Po prostu pochodzi skądś tam w postaci nurtu - Nurtu Kreacji. Co nie znaczy, że nasza intuicja pochodzi ze źródła, raczej z nurty, który pochodzi ze źródła. Coś w tym stylu. Tak więc nasza świadomość znajduje się w nurcie kreacji / wydarzeń. Czy zauważyliście, że miewacie momenty w życiu, w których gubicie czas? Robicie coś, aż nagle patrzycie na zegarek i się ze zdziwieniem się zastanawiacie gdzie się podział cały ten czas? Przez ten czas po prostu byliście. Właśnie wtedy byliście w Nurcie. Sztuczka polega na tym, by tam zostać zwłaszcza z takim upierdliwym mózgiem. Ale Majowie posiadali dwie pomocnicze orientacje świadomości. Nasza cywilizacja orientuje się tylko na podstawie czasu i miejsca. Same fizyczne wartości. Jedną z tych orientacji jest osobista Intencja - 13. Czy byliście kiedyś w miejscu, w którym nie chcieliście się znaleźć? Czy czuliście się wtedy jakbyście byli w Nurcie? Czy raczej jakbyście znajdowali się gdzieś bardzo daleko? Lecz Majowie wiedzieli ich osobistą Intencję. Dlatego było im łatwiej się orientować każdego dnia. Kolejną orientacja nazywa się Boski Plan. W naszej cywilizacji nie ma czegoś takiego jak plan! Przez 16 miliardów lat zdarzały się tylko same szczęśliwe zbiegi okoliczności, których efektem jesteś teraz wy. Dla naszej nauki nie ma żadnego planu, a wy powstaliście podczas eksplozji fabryki chemicznej. Można by się pokusić o stwierdzenie, że liczba 20 aspektów nie jest przypadkowa, ponieważ jak powinniście wiedzieć wszechświat jest w kształcie dwudziestościanu - tak przynajmniej brzmią ostatnie doniesienia. Symbol, który widzicie na ilustracji powyżej nazywa się - 8 Dywizji Nieba i Miejsca. Potocznie nazywanym przez Majów - Niebem. Może stąd się wzięło powiedzenie: czuję się jak w 7 niebie. Ku temu właśnie służył kalendarz Majów. Nigdy nie służył do mierzenia czasu, lecz do mierzenia Nurtu Kreacji i jego ewolucji. Pamiętacie prawo - Na czym skupiasz uwagę, tego stajesz się świadomy? A co jeśli przez cały czas byście byli w centrum Nurtu Kreacji? Czego byście stali się świadomi? Odpowiedź pozostawiam wam.
http://forumzn.katalogi.pl/Kalendarz_Maj%C3%B3w__Ewolucja_%C5%9Awiadomo%C5%9Bci-t11243.html


Zapisane

Wierzę w sens eksploracji i poznawania życia, kolekcjonowania wrażeń, wiedzy i doświadczeń. Tylko otwarty i swobodny umysł jest w stanie odnowić świat
Michał-Anioł
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 669


Nauka jest tworem mistycznym i irracjonalnym


Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : Maj 14, 2010, 01:20:01 »

Kosmici przechwycili Voyagera 2? Duży uśmiechSonda zaczęła nadawać nowy sygnał.

Para sond Voyager opuściła Ziemię 33 lata temu. W zeszłym roku dotarły na skraj układu słonecznego. Teraz Voyager 2 zaczął nadawać do domu sygnał, którego nikt nie potrafi odczytać.

Wygląda to tak, jakby ktoś przeprogramował lub przechwycił sondę - mówi Hartwig Hausdorf, znany niemiecki badacz tajemnic kosmosu.

Ufolodzy sugerują ingerencję "obcych", eksperci NASA nie są pewni choć zastanawiają się, czy nie zawodzi cyfrowy mózg sondy. Z dodatkowego sygnału technicznego wynika, że przynajmniej jeszcze 1 maja ważąca ponad 700 kg sonda była w dobrym stanie technicznym.

Gdyby wpadła w ręce innej cywilizacji, jej członkowie znaleźliby pozdrowienia w 55 ludzkich językach i muzykę. Na złotym dysku uwieczniono także wizerunek człowieka.
http://www.sfora.pl/Kosmici-przechwycili-Voyagera-2-a20113

<a href="http://www.youtube.com/v/Na1mLpjxmYY&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/Na1mLpjxmYY&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;480&quot; height=&quot;385&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/Na1mLpjxmYY&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/Na1mLpjxmYY&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;480&quot; height=&quot;385&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;</a>
Zapisane

Wierzę w sens eksploracji i poznawania życia, kolekcjonowania wrażeń, wiedzy i doświadczeń. Tylko otwarty i swobodny umysł jest w stanie odnowić świat
bou
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 126


Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : Maj 14, 2010, 06:25:03 » Ludzie często myślą, że są swoim umysłem i swoimi myślami. Odrzućcie to. Im szybciej to zrozumiecie tym lepiej dla was. 


Michal-Aniol a masz moze jakis pomysl w jaki sposob praktycznie to mozna probowac odrzucic?
Zapisane
bou
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 126


Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : Maj 14, 2010, 07:56:24 »

Intuicja, umysł a kalendarz majów

fragment:

 Popatrzmy, kiedy siada nasz biologiczny komputer, jest mnóstwo rzeczy o których umysł nie wie i generuje stres. Tak więc dostosowujemy się do stresu i on się kumuluje, jak dotychczas. Wchodzimy teraz w najwyższe przyspieszenie.
A więc co dalej? Jeśli nie poradzimy sobie ze stresem, umysł wchodzi w stan „walcz lub uciekaj”. Nie ma już więcej podobieństw i różnic. Jest po prostu upust adrenaliny do systemu a ciało ma uciekać albo wywalczyć sobie drogę, by zachować nasz zmysł przetrwania.
Co zatem się dzieje jeśli nie możesz wywalczyć sobie drogi albo uciec?
Jest jeszcze jeden wykolejony wysiłek części umysłu by to przetrwać. Jest to NIEŚWIADOMOŚĆ (nie mylić z podświadomością). Jet to taktyka przetrwania, przy czym jest to matka wszystkich uzależnień i ojciec wszystkich samobójstw. W skrócie jest to zanegowanie doświadczenia.
Wszystkie uzależnienia są wybranymi przez osobę metodami do pozostania w stanie nieświadomości. I nie ma znaczenia czy jest to alkohol, narkotyki, praca, hazard..... czy zakupy.
Widzicie 400 lat temu ludzie mieli mnóstwo czasu usiąść i rozmyślać nad rzeczami zanim uległy zmianie, nawet w 1950 roku tego czasu było aż 19,7 lat. A teraz tak już nie jest i będzie coraz szybciej.
Jest to poważna sprawa. To dla tego świat wygląda tak jakby rozpadał się na kawałki – ponieważ się rozpada.
Umysł nie powstał dla prędkości. Ewoluował w czasach gdy sprawy toczyły się dużo wolniej. To co trwało w XVIII wieku trwało prawie 400 lat, już za 1,5 roku będzie trwało tylko 20 dni. Tego przyspieszenia umysł nie wytrzyma. I to dzieje się ze wszystkimi. Tak wszyscy stracimy głowę, jest to ewidentne.

Więc co nas czeka poza umysłem?
http://homoseparatus.blogspot.com/2010/03/intuicja-umys-kalendarz-majow.html
Zapisane
Lucyfer
Moderator Globalny
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 134Zobacz profil Email
« Odpowiedz #55 : Maj 14, 2010, 10:43:46 »

Ian Xel Lungold: Kalendarz Majów - ewolucja

<a href="http://www.youtube.com/p/2F29E2739BA62DC6&amp;hl=en_GB&amp;fs=1" target="_blank">http://www.youtube.com/p/2F29E2739BA62DC6&amp;hl=en_GB&amp;fs=1</a>

Więcej: http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=357.msg1131#msg1131
Zapisane
MEM HEI SHIN
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 224


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #56 : Maj 14, 2010, 12:22:43 »

Ian Xel Lungold: Kalendarz Majów - ewolucja


  Bardzo ciekawy wykład dający wiele do myślenia.
Jest to wykład generalnie o świadomości i jej ewolucji.
I wtym momencie zaczynamy rozumieć kim jesteśmy i co tu robimy.
Jednak odpowiedź na to pytanie, nie mieści się w żadnych kategoriach społecznych, ani nauk społecznych dotyczących człowieka jako konstrukcji - energii świadomości.
W związku z tym pytanie o czym właściwie uczą nas w akademickich progach  o świadomości ?
Właściwie nie uczą, (tylko programują)  zaganiając skutecznie ludzi do norki o nazwie nieświadomość.
Świadomość to samoświadomość. Świadomość swojego istnienia, swojej tożsamości, swojej prawdy, swojego świadectwa.
Jednak obserwując to co się dzieje można postawić tezę, że niewielu ludzi tak naprawdę podejmuje wyzwanie doświadczenia swojej prawdy.
Własne norki o nazwie nieświadomość są przecież bardzo wygodne.
Więc ludzie żyją jak żyją, bo nie znają innych sposóbów na życie.
Wciąż i bez konca wszystko rozbija się o to samo.
O świadomość !
Zapisane

Świat potrzebuje nowej wiedzy, dzięki której nauczylibyśmy się wsłuchiwać w ciszę swego serca.....
powerman
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #57 : Maj 14, 2010, 16:20:19 »

tu macie wyjaśnienia na wiele zagadnień o końcu czasów EGO, czyli koniec z pojmowaniem czasu jako umysłowego ,lub myślowego , wkraczamy w tu i wieczne teraz poza czasem. Chichot
http://eckharttollepolska.blogspot.com/
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2010, 16:25:29 wysłane przez powerman » Zapisane
bou
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 126


Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : Maj 14, 2010, 16:54:13 »

wkleje maila jakiego dostalam kilka miesiecy temu, ciekawe co o nim sadzicie ??

*********************************************

Uurraahh chatt z Biven Mamontą o transformacji i zmianie polaryzacji Ziemi

Naukowcy całej planety już wiedzą o nadchodzącej zmianie pasm planety ziemia. Jako pierwsi odkryli to 16 lat temu naukowcy japońscy. Jeszcze wcześniej - 13.10.1917 r. było objawienie Świętej Bogurodzicy trzem pastuszkom w Fatimie w Portugalii. Bogurodzica przekazała potężną wiedzę dla ludzkości. Przesłanie to zawierało informacje o zmianie pasm na ziemi i katastrofie na całej planecie. Zarówno wiadomość o końcu świata, a także tłumaczenie nadchodzącego „słonecznego i księżycowego cudu” , zjawienie się na niebie dwóch słońc i dwóch księżyców. Pojawienie się tego można będzie zaobserwować przy złączeniu trzeciego wymiaru przestrzeni z czwartym wymiarem. Fatimska przepowiednia została przekazana do Rzymu, lecz kościół katolicki postanowił utrzymać ją w tajemnicy. Magnetyczne pole ziemi zaczęło słabnąć około 2.000 lat temu. Nagły spadek jego napięcia zauważono 500 lat temu. Jeszcze szybszy spadek zaczął się przed 50 laty. Od 1994 roku rozpoczęły się mocne fluktuacje. W takich momentach należy wszystkimi siłami chronić planetę. Wydarzają się często katastrofy lotnicze, kolejowe i samochodowe. Mapy magnetyczne już nie służą do przelotu ptaków, bo ptaki kierują się magnetycznymi liniami ziemi. Dlatego teraz lecą one w innym kierunku. Wieloryby wypływają na brzeg morza. Istnieje tak zwana „częstotliwość Szumana”, czyli fala wychodząca z serca planety. Rytm ziemi ma specyficzną częstotliwość 7,8 herca. Była ona stabilna przez dłuższy czas, i okręty wojskowe na tej podstawie dostrajały swoje przyrządy. Ale z upływem czasu częstotliwość ta zaczęła wzrastać. W 1994 roku wynosiła 8,6 herca, w 1999 roku – 11,2 herca a w 2000 roku – około 12 herców. Gdy wzrośnie ona do 13 herców, wtedy nastąpi zmiana pasm ziemi. Gdy tylko zacznie się ta zmiana, to będzie łatwo wyczuwalna fluktuacja pola elektromagnetycznego. Widoczna wtedy stanie się emocjonalna niestabilność w zachowaniu ludzi. Zdarzenia takie dzieją się na naszej planecie co 13.000 lat. Doprowadza to planetę do globalnej katastrofy. Powoduje utratę świadomości u wszystkich żywych organizmów i kasowanie pamięci. Jest to związane też z wyrównaniem dnia i nocy. Okres ten ma około 26 tysięcy lat, dokładnie 25900 lat. po minięciu punktów maksymalnego zbliżenia i maksymalnego oddalenia układu słonecznego od centrum naszej galaktyki. Odpowiada to połowie tego cyklu na ziemi wówczas dokonuje się zmiana pasm. W tym czasie oś ziemi wykonuje krąg po wszystkich 12 znakach zodiaku, znajdując się w każdym z nich co 2100 lat. Obecnie nasza galaktyka i planeta znajdują się na styku dwóch epok. W dniu 11.08.1999 r. miało miejsce zaćmienie słońca – „koniec świata” i „parada planet”. Nadchodzi koniec epoki ludzi naszej rasy w stężonym ciele fizycznym. Zaczyna się epoka ludzi szóstej rasy, którzy będą mieć ciała subtelne. Tak oznakowano kwantowe przejście naszej planety, galaktyki i wszechświata na nowy kwantowy poziom istnienia. Dotyczyć to będzie całej ludzkości. Takie przejście następuje co 5125 lat, gdy obserwujemy zjawisko „Parady planet”. Wówczas to planety ustawiają się w jednym rzędzie, następnie rozchodzą się robiąc tunel, po którym przebiega impuls zmian od słońca do naszej planety.
Za pomocą tego impulsu dokonuje się kwantowe przejście, zmiana nachylenia osi planety, włączenie zmian innych parametrów wszystkich planet układu słonecznego. Kiedy ziemia 2
osiągnie krytyczny punkt, wówczas wszystko zacznie się psuć. Przyczyna tego – magnetyczne pole naszej planety będzie wykorzystywane dla zrozumienia samych siebie. To jest system naszej pamięci. W tym jesteśmy bardzo podobni do komputerów. Potrzebujemy pola magnetycznego dla obróbki danych informacji. Nawet przy tymczasowym odłączeniu elektryczności komputera cała jego pamięć operacyjna się zaciera, gdyż przestaje się utrzymywać pole elektromagnetyczne. Analogicznie dzieje się z pamięcią człowieka przy zmianie pasma ziemi. W dniu pełni księżyca oraz w dzień przed i w dzień po pełni wzrasta liczba przestępstw, gwałtów i kradzieży. Związane jest to z tym, że księżyc zaczyna się „pienić”. „Piana” rozrywa energetyczne wiązki zmuszając niezrównoważonych ludzi do przekraczania granic. Ostatnia zmiana pasm ziemi była około 13.000 lat temu i doprowadziła do zniszczenia cywilizacji Atlantów – czwartej rasy. Z naukowego punktu widzenia jest to planetarna katastrofa, która objawia szybki koszmarny koniec. Szczególnie przejawi się ona przy zmianie magnetycznych biegunów ziemi, co spowoduje zmianę położenia osi ziemskiej. Spowoduje to powodzie, erupcje wulkanów, trzęsienia ziemi i nagłe zmiany klimatu. Potężna masa lodu z Grenlandii na północnym biegunie, a także a Antarktydy pod wpływem siły grawitacji może się zsuwać razem z ziemskimi platformami w kierunku równika. Kiedy to będzie ? Ten wyjątkowy punkt czasu nastąpi przypuszczalnie w grudniu 2012 roku. Przemawia za tym kalendarz Majów, który kończy się w dniu 21 grudnia 2012 roku. Ostatnie zapisy w tym kalendarzu przekazują, że „dalej nie ma czasu”. „Przysięgał na wieki wieków, że czasu już nie będzie” – mówi też o tym w księdze „Otwarcie” Joanna –Bogusława (rozdz. 10 wiersz 6). Nie ma w nim podanej daty, lecz oznacza to osobliwe zjawisko, że nie będzie czasu. Obecnie doświadczamy tego zjawiska zmiany biegunów, lub jak określone to zostało jako Apokalipsa – koniec świata. Proces zmiany biegunów na naszej planecie rozpoczął się już w 2000 roku i będzie trwał do roku 2012. W roku 2013 ziemia wejdzie w znak Wodnika. Wiadomo, że nasza pamięć związana jest z polem elektromagnetycznym ziemi. W momencie zmiany biegunów będą 3 dni, w których pole to całkowicie zaniknie. Ponieważ pamięć mieszkańców Atlantydy została wymazana w wyniku zmiany biegunów, doprowadziło to do utraty całej posiadanej przez nich wiedzy. Atlanci cofnęli się do poziomu instynktownego przetrwania, mimo iż do tego momentu ich cywilizacja była na wysokim poziomie. ( Posiadali oni sprzęt latający z grawitacyjnymi silnikami, lasery itd.) Od tego momentu minęło wiele czasu, zanim ludzie ponownie zaczęli się rozwijać. W momencie zmiany biegunów na ziemi – zaniknie pole elektromagnetyczne planety. W wyniku tego nastąpi zniszczenie od 1 do 7 poziomu krystalicznej siatki energo-informatycznego pola ziemi. Ponieważ pamięć człowieka i komputera zależy od tego pola, to w momencie zmiany biegunów – pamięć u ludzi i w komputerach ulegnie zatarciu. Niesie to ze sobą bardzo poważny problem i zagrożenie dla życia ziemian. Komputery kierują wojskowymi i cywilnymi urządzeniami atomowymi, co stworzy olbrzymie zagrożenie katastrofami. Zmiana doprowadzi do przesunięcia biegunów w kierunku równika, co spowoduje gwałtowne topienie się lodów Arktyki i Antarktydy. Poziom wód na ziemi podniesie się o 77 metrów powyżej obecnego poziomu i nastąpi wówczas potop. Taki potop powtarza się cyklicznie co 5125 lat. Sfinks w Egipcie który powstał 5,5 miliona lat temu ma strukturę warstwową, gdyż nie raz został zalany wodą i znajdował się na dnie oceanu. W swoim czasie naukowcy znaleźli na biegunie północnym ciało mamuta, w którego żołądku odkryto zieloną trawę. Świadczy to o jego nagłej śmierci, w wyniku zmiany biegunów. 3
Tym razem nie będzie katastrofy ani potopu. Pod wpływem nadchodzącej kosmicznej energii u wszystkich żywych organizmów naszej planety wystąpi zjawisko mutacji ( u ludzi transmutacji). Rozpoczęło się to na ziemi w dniu 11.08.1999 roku i będzie trwać do 19.12.2012 roku. Ludzkość doszła do tego momentu, że 1,5 miliarda ludzi jest gotowa do przejścia w czterowymiarową przestrzeń. Teraz wiele osób jest na rozdrożu. Czy zniszczyć do końca planetę i samemu zginąć, czy też przejść na duchowy poziom świadomości i rozwijać się dalej – nie niszcząc, lecz uzdrawiając, odbudowując ekologię świadomości i środowiska. Dla takiego przejścia na nowy poziom niezbędne jest aby na ziemi znajdowało się około 169 tysięcy istot o świadomości Chrystusowej, które będą wywierały silny wpływ na resztę ludzi. Z ich pomocą wszyscy ludzie osiągną wysoki poziom świadomości, poprzez jedno planetarne pole świadomości. W 2013 roku na ziemi o czterowymiarowej przestrzeni pozostaną tylko ludzie szóstej rasy. To przejście w czterowymiarową przestrzeń odbywa się pod wpływem promieniowania kosmicznego o wysokiej częstotliwości, które zaczęło intensywnie wzrastać od 2000 roku. W wyniku tego promieniowania słońce, ziemia i inne planety układu słonecznego zaczęły przekazywać święte kody, potrzebne do przebudzenia duchowego i dokonania ewolucyjnego skoku. Obecną epokę reinkarnacji, kiedy nieśmiertelna dusza wędruje od jednego ciała do drugiego zastąpi epoka kosmicznej mutacji: ciało i dusza człowieka staną się nieśmiertelne. Pod wpływem narastającej kosmicznej radiacji warstwa ozonowa otaczająca ziemię stopniowo zaniknie. Ponieważ wpływ promieni kosmicznych wzrasta, to nastąpi mutacja żyjących na ziemi organizmów. U ludzi zaczyna się trasmutacja ciał fizycznych, emocjonalnych, psychicznych i innych. Objawia się ona niezrozumiałymi chorobami, chronicznym zmęczeniem, wysoką gorączką i przebudową wszystkich układów organizmu. Transmutacja – to bardzo trudny fizjologiczny proces przebiegający na poziomie molekuł, atomów i mikroleptonów. W ludzkim organizmie komórki zmienią się do tego stopnia, że doprowadzą ciało do nowego stanu, który pozwoli przejść na odżywianie się energią kosmiczną. Potrzeba jedzenia powoli zacznie zanikać, co wiąże się z tym iż żywność, woda i powietrze są ekologicznie zatrute i jedynym ratunkiem będzie uwolnienie się od tego sposobu odżywiania. W pierwszym etapie dojdzie do kosmicznej mutacji, a następnie do ludzkich komórek wprowadzony zostanie inny kod zawierający program człowieka szóstej rasy. Aktywizacja matrycy z programem piątej rasy zaczęła się w dniu 13 września 1999 roku. Każdy z nas może dostać kod i być człowiekiem nowej cywilizacji. Dlatego należy rozwijać się duchowo i zmienić swoją świadomość – poczuć się jako cząstka kosmosu. W momencie zmian biegunów niższe światy też przechodzą do innych światów (infraświaty) dając im możliwość podniesienia na wyższy poziom, a człowiekowi do poziomu człowieka-boga. Zadaniem każdego rozumnego człowieka jest nieść pomoc tym istotom w adaptacji w tej nowej przestrzeni, ewoluować i nauczyć dbać o nowe prawa przestrzeni. I dlatego obserwujemy to przejście jako degradację ludzi na planie fizycznym. Spotykamy ludzi, którzy mówią „wsadźcie mnie do więzienia, ja nic nie umiem robić, tam będą mnie karmić za darmo”. Istoty infraświatów przynoszą elementy i atrybuty własnego świata do naszego fizycznego świata. Hippisi, pankowcy, metlowcy, estradowi muzycy i piosenkarze niskiego poziomu oraz bezdomni i ubodzy itd. – z nimi często przychodzi niechęć do pracy, skłonność do przestępstw i kradzieży, lęki, moda na tatuaże, ubranie z symbolami śmierci, buty przypominające kopyta szatana itp. 4
Jeżeli rozumny człowiek nie nauczy się stosować praw pozytywnej przestrzeni, to on sam ulegnie degradacji. Jeżeli człowiek nauczy się budować wokół siebie autonomiczne, wielowarstwowe, magnetyczne pola ochronne z duchowej bioplazmy miłości, ognia i światła, to uchroni swoją pamięć od skasowania i przejdzie na nowy stopień ewolucji w czterowymiarową przestrzeń. Jednak pod naciskiem agresji, lęków i różnych pragnień człowiek automatycznie „wpada” w trzeci wymiar. Jeśli takiej ochrony nie ma – to pamięć człowieka zostanie zatarta i będzie jak czysta karta papieru. Z pamięci wytarte zostaną również przeszłe wcielenia. Już teraz są ludzie z całkowitą utratą pamięci. Dla ułatwienia rozwoju duchowego na drugim forum „Nowy Projekt Ludzkości” w listopadzie 2009 roku zostaną przekazane nowe specjalistyczne praktyki dla przygotowania ochrony z magnetycznych pól, stwarzania wibracyjnego systemu przestrzeni człowieka szóstej rasy i matrycznych kodów nowej epoki. Dziękuję wszystkim za cierpliwość. Ten kto dla wiedzy nie śpi tej nocy jest człowiekiem nowej rasy. Życzę udanej transformacji. Pytania na ten temat kierujcie pod adres: team@uurraahh.com


Zapisane
Michał-Anioł
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 669


Nauka jest tworem mistycznym i irracjonalnym


Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : Maj 15, 2010, 23:13:32 » Ludzie często myślą, że są swoim umysłem i swoimi myślami. Odrzućcie to. Im szybciej to zrozumiecie tym lepiej dla was. 


Michal-Aniol a masz moze jakis pomysl w jaki sposob praktycznie to mozna probowac odrzucic?


<a href="http://www.youtube.com/v/B4oSBfJVaHE&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/B4oSBfJVaHE&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;480&quot; height=&quot;385&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/B4oSBfJVaHE&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/B4oSBfJVaHE&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;480&quot; height=&quot;385&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;</a>
Zapisane

Wierzę w sens eksploracji i poznawania życia, kolekcjonowania wrażeń, wiedzy i doświadczeń. Tylko otwarty i swobodny umysł jest w stanie odnowić świat
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 »   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

clankoh piraci rolniczemodele programowanie kociarnia