Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: « 1 2 3 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: KOD PIRAMID : Epizod 1 i 2 [Napisy PL]  (Przeczytany 33096 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
zohoz
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 13


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Luty 19, 2010, 14:35:00 »

Jeśli :-) dowiem się :-) jak wkleić obrazki na forum to pokażę geometrię dzwięków które stworzyłem....
to na górze znam i dziękuję... według mnie straciły część swoich  właściwości z powodu zmiany kompresjii na potrzeby internetu ... choć działające dzwięki wygenerować można  także  w mp3....

:-)
Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #11 : Luty 19, 2010, 15:23:19 »

Jeśli :-) dowiem się :-) jak wkleić obrazki na forum to pokażę geometrię dzwięków które stworzyłem....
(...)
:-)
Tu jest instrukcja. Jak jest niejasna, to daj znać gdzie i poprawię. Uśmiech

http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=248.0
Zapisane

miłość radość piękno
zohoz
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 13


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Luty 19, 2010, 22:54:41 »

Przepraszam za zamieszanie
Jednak się udalo :-)
nie wiem czy to dobre miejsce ale wklejam:-)
Oto wizualizacja dzwięków o częstotliwościach od 100hz do 825hz
oczywiście przy odtwarzaniu te formy graficzne żyją
podobnie wyglądaja mantry śpiewane przez mnichów z tybetu

:-)
Zapisane
zohoz
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 13


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #13 : Luty 19, 2010, 22:57:20 »

Teraz zostaje tylko udostępnić próbki dzwięków  (nie wiem jak)

Pozdrowienia
Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #14 : Luty 20, 2010, 11:31:09 »

Mnie też z tej pierwszej części zainteresował wątek dźwięku, energii (+ domniemnego leczenia dźwiękiem), gdzie piramidy zdają się być rezonatorami wzmacniającymi określone czestotliwości. Ciekawe, że źródłem dźwięku - o czym mówi ten Egipcjanin - jest woda znajdująca się (płynąca?) pod powierzchnią Ziemi w okolicy miejsca, gdzie stoją piramidy.


Teraz zostaje tylko udostępnić próbki dzwięków  (nie wiem jak)
Pozdrowienia

Najprościej umieść plik np. na serwerze "przeklej" - http://www.przeklej.pl/
Jak plik się załaduje, to "przeklej" sam wygeneruje Ci link do pliku, który wklejasz na forum i każdy będzie mógł go ściągnąć.
Nie wiem czy można gdzieś ładować plik tak, aby mógł być od razu odtwarzany ze strony forum.
P.S
Rozumiem, że generowałeś dźwięk, ale CO rysowało te obrazki? Coś przeoczyłem?
Jak wyglądała procedura?
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2010, 13:57:09 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
Raistlin
Nowy użytkownik
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 31


18252176
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #15 : Luty 20, 2010, 13:02:09 »

Dobrze by było jak byś dokładnie podpisał jaką dokładnie częstotliwość odzwierciedla dana wizualizacja.

Sądząc po tych wizualizacjach nie każde z tych częstotliwości wróżą dobry wpływ na nasz organizm.
obiecująco wyglądają częstotliwości 2 i 3 z lewej od dołu oraz ostatnia z prawej. Szczególnie ta 2 wygląda  trochę jak Graal skonstruowany przez Wintera. Co do reszty podchodził z rezerwą .

Byłoby pomocne jak byś powiedział co dokładnie przedstawiają te wizualizacje na białym tle. Chodzi mi o perspektywę, czy jest to rzut z góry, z boku przekrój itp.

Pozdrawiam Chichot
Zapisane

"W wszechświecie jest nieskończona ilość informacji które można pozyskać.Wiele z tych informacji nie da się z rozumieć logiką. Nie które z nich jest błędnych sprzecznych lub nieprawdziwych. INTUICJA jest drogą  która pomaga nam się pomiędzy nimi poruszać i wybrać najwłaściwsze"
Lucyfer
Moderator Globalny
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 134



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #16 : Luty 20, 2010, 21:45:16 »

18 tonów Solfeggio wyświetlonych na oscyloskopie
<a href="http://www.youtube.com/v/AZkPC2p8rDg&amp;hl=en_GB&amp;fs=1" target="_blank">http://www.youtube.com/v/AZkPC2p8rDg&amp;hl=en_GB&amp;fs=1</a>
Więcej: tutaj
Zapisane
radoslaw
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 209



Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Luty 20, 2010, 22:27:56 »

Krótki komentarz od autora tłumaczenia:

"...No więc - co jest takiego niesamowitego w I czesci ? Jesli jest tu ktoś kto zajmuje sie muzyką i widział kiedyś studio nagraniowe - bedzie wiedział. Pod koniec I czesci jest pokazana prawdziwa moc - nie chce tu wchodzic w szczegoly, ale specjalnie zaznaczyłem w tłumaczeniu "koniec wybrzmiewania zrodła".

Chodzi o to Egipcjanie MUSIELI wiedziec jak rozpraszac dzwięk by stał sie falą stojącą, zanikał z długim czasem wybrzmiewania. Poglos od zrodla dzwieku trwa tam ok 4 sekundy, to jest BARDZO długo - jak dla mnie , faceta który zajmuje sie dzwiekiem. W pewnem chwili gdy zobaczyłem wnętrze piramidy w ktorej robili ten experyment, złapałem sie za głowę "przeciez tam jest ciasnooo!!!" - I BYŁO - ale zwrocccie uwage jak zbudowany jest strop - ku górze, ciągnie się schodkowo - tak piramidalnie - a teraz zachęcam do wklepania sobie w google fraz
"wygłuszanie pomieszczen", "pułapki basowe", "rozpraszacze akustyczne". Wcale mnie nie dziwi ze tego ludzie nie zauważyli - to jest wiedza z akustyki z lat 60-tych tego stulecia. A kto tu zajmuje sie akustyką?
....
"
http://davidicke.pl/forum/kod-piramid-pas-pokoju-t1695.html

Oraz ciekawy post Redmuluca:

"Joseph P. Farrell napisał książkę "Gwiazda śmierci z Gizy"
Wielka piramida najpotężniejszą bronią czasów starożytnych.
Piramidę nazwał "Death Star".


Joseph P. Farrell opral swoje założenia na bardzo mocnych podstawach naukowych i naprawdę niezłych teoriach stanowiących dosyć spójną logiczną całość:

Czym była Wielka Piramida? Jak wyjaśnić geometryczne i astronomiczne korelacje budowli Gizy? Co robi w samym centrum tego kompleksu wielki posąg lwa z ludzką głową, wpatrujący się w przestrzeń i czas? I dlaczego w arabskiej tradycji Sfinks jest znany jako „ojciec grozy”? Joseph P. Farrell – fizyk, badacz tajemnic przeszłości – na podstawie świadectw archeologicznych i najnowszych odkryć fizyki stawia zaskakującą hipotezę: Wielka Piramida była potężną bronią masowej zagłady. Stworzyła ją naukowo-techniczna cywilizacja, która znała fizykę wykorzystującą nie tylko dzisiejsze najnowsze teorie, jak teoria kwantów, ale również teorię jednolitego pola i teorię superstrun, które nastręczają poważnych trudności współczesnej nauce. Wielka Piramida była przykładem urządzenia skonstruowanego w oparciu o tak zaawansowaną wiedzę – „fazowo sprzężoną haubicą” zaprojektowaną tak, by gromadzić różne formy energii, wzmacniać i kierować do celu – na Ziemi lub w kosmosie!

* Wielka Galeria: komora wzmacniania akustycznego i rezonatory Helmholtza
* Przedsionek: ekran dźwięku
* Szyb wentylacyjny: mikrofalowy sygnał wejściowy i wyjściowy
* Sarkofag: optyczna wnęka rezonansowa masera
* Komora Królowej: generator wodorowy

W zamierzchłej przeszłości ta straszliwa „gwiazda śmierci” została użyta. I zniszczyła cywilizację swoich twórców!

.....

Cytuj
Wybór granitu wydaje się zrozumiały, ponieważ już sam ciężar piramidy, naciskającej na miliony ton granitu poprzez warstwy kamieni, wywołuje napięcie (piezoelektryczne) w drobnych kryształach kwarcu.W połączeniu z faktem, że konstrukcja piramidy przypomina "przegub kulowy" pozwala jej poruszać się jako sprzężony oscylator harmoniczny, oznacza iż wszystkie kryształy kwarcu stale pulsują w zgodzie z rezonansem Schumanna samej Ziemi. Ale pamiętajmy też, że takie naprężenia moga także wytwarzać obłok świetlny w formie pioruna kulistego, zjonizowaną plazmę gazową zawierającą energię.
Ziemia wpływa na funkcjonowanie Wielkiej Piramidy. Wpisując w piramidę te same podstawowe wymiar, które charakteryzują planetę, zwiększono skuteczność piramidy, dzięki czemu mogła ona być harmoniczną całką planety.

Przez zastosowanie technologii Tesli w piramidzie, przy wykorzystaniu przemiennie zsynchronizowanych impulsów na wierzchołku piramidy oraz oraz w podziemnej komorze być może zdołamy wprawić w ruch 5273834 tony kamienia Jeśli mielibyśmy problem z poruszeniem obok stoją mniejsze od których możemy zacząć Teoretycznie te mniejsze piramidy mogły być używane by pomóc tej wielkiej osiągnąć rezonans z ziemią.
...

Patrząc na zaawansowaną obróbkę mechaniczną (np ultradźwiękowe wiercenia) która jest zdumiewająca doszedłem do przekonania, że patrzę na pozostałości wyjątkowo wielkiej maszyny, z tym że została ona z jakiegoś powodu pozbawiona wewnętrznych części" To uwaga Christophera Dunna (inżyniera) jest naprawdę zdumiewająca ponieważ potwierdza informacje Sitchina który to opisuje w swojej książce "Wojny Bogów i Ludzi" że po drugiej wojnie o piramidy zwycięski obóz zniszczył wnętrze i wiele części ukrył. , niektóre kryształy(jeden ze Świata równoległego sic!) zostały zniszczone.
....

Brakujące elementy konstrukcji
Sitchin i Dunn na podstawie całkiem rożnych materiałów dowodowych, najwyraźniej niezależnie dochodzą do tego samego wniosku - że w Wielkiej Piramidzie brakuje najważniejszych części.
1. Zdaniem Dunna do tych brakujących elementów należą zestawy rezonatorów Helmholtza pozostających w rezonansie z rożnymi harmonicznymi wartościami Ziemi, które pierwotnie znajdowały się w komorze akustycznego wzmacniacza Wielkiej Galerii.
2. Dunn zaznacza także,że jakaś maszyna do wytwarzania wibracji, mających "uzbrajać" Wielką Piramidę , mogła kiedyś znajdować się w komorze podziemnej lub w podziemnych komnatach innych piramid w Gizie.
3.Zdaniem Sitchina do brakujących elementów należą "kryształy emitujące promienie", które znajdowały się w Wielkiej Galerii
i wydzielały różnokolorową tęczę oślepiającego światła. Inne "magiczne kamienie" służyły do określania celów i sterowania bronią.

Jakim typem broni była wiec Wielka Piramida i jak działała?

Było to niezwykle zaawansowane "fazowo sprzężone zwierciadło" "fazowo sprzężona haubica" zaprojektowana tak , by gromadzić, wzmacniać i kierować do celu akustyczną, elektromagnetyczną, nuklearną oraz "eterową " lub grawitacyjną energię sub kwantowej lokalnej (czyli ziemskiej, słonecznej i galaktycznej) czasoprzestrzeni w taki sposób, że każdy z tych odmiennych rodzajów energii docierał do celu w tym samym momencie i dokładnie harmonicznie w "fazie " z celem.... Gdy cel został wybrany, a jego wartości harmoniczne ustalone, broń mogła w niego uderzyć dzięki odpowiedniemu zestrojeniu i skonfigurowaniu brakujących wewnętrznych komponentów z innymi budowlami. W zależności od tego, jaki efekt zamierzano wywrzeć, pozostawały dwie możliwości. Można było wzbudzić pulsowanie w celu lub w jego pobliżu w lokalnej czasoprzestrzeni, wytwarzając w nim wyładowania elektromagnetyczne. Akceleracja fali akustycznej poprzez eterowe i elektromagnetyczne wyładowanie wytwarzała nagłą akustyczna kawitację w jadrach atomów celu, wskutek czego trawił on sam siebie w gwałtownej reakcji termojądrowej. Ze względu na naturę tej broni można by wywołać taką reakcję w każdym materiale.Drewno stal plastik wybuchały równie gwałtownie jak uran 235 lub pluton. Alternatywnie można by było cel po prostu "powoli ugotować" jonizując go, co dawało efekt równie skuteczny, choć z pewnością "czystszy" W obu przypadkach fala pilotowa swobodnie przenosi energię elektromagnetyczną i akustyczną do do jader atomów, w których energie te są akcelerowane, by wytworzyć kawitację. Trudno sobie wyobrazić jak przerażająca była to broń."


Ostatnie znaleziska po angielsku:

http://www.mysteriousworld.com/Journal/2003/Summer/Osiria/

http://www.gizapower.com/
http://www.gizapower.com/Blast.htm

pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2010, 23:43:54 wysłane przez Leszek » Zapisane
radoslaw
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 209



Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Luty 25, 2010, 14:36:14 »

Nie ma chyba sensu mnożyć bytów, więc wstawiam drygą część:

Kod Piramid - Zaawansowana technologia 1/4 [Napisy PL]:

<a href="http://www.youtube.com/v/yzDS7uD5kOk&amp;hl=en_US&amp;fs=1&amp;&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/yzDS7uD5kOk&amp;hl=en_US&amp;fs=1&amp;&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;560&quot; height=&quot;340&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/yzDS7uD5kOk&amp;hl=en_US&amp;fs=1&amp;&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/yzDS7uD5kOk&amp;hl=en_US&amp;fs=1&amp;&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;560&quot; height=&quot;340&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;</a>

pozdrawiam


p.s. gdyby ktoś chciał podziękować tłumaczowi poprzez drobne wsparcie finansowe proszę o wiadomość na PW lub bezpośredni kontakt z Aya Sophią z forum davidicke.pl
Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #19 : Luty 25, 2010, 20:51:56 »

Epizod 2 w wersji *.AVI
http://www.przeklej.pl/plik/kod-piramid-epizod-2-zaawansowana-technologia-rar-000alcadp8nq

Dodałem też  Epizod 2 do pierwszego posta tego wątku.
Będę wklejał tam kolejne epizody jak się pojawią, aby były w jednym miejscu.
Nie widzę problemu, aby przeklejać je tak jak w tym przypadku.
Dzięki Radosław! Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2010, 20:54:34 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
Strony: « 1 2 3 »   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

fox watahanowiu watahafernflower skandynawistyka devils