Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Geolokalizaja - zobacz siebie w necie  (Przeczytany 4351 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« : Luty 21, 2010, 11:53:25 »

Co sądzicie o takim małym "szpiegu" ?

Wystarczy kliknąć na poniższy link i zobaczysz gdzie się znajdujesz... Tylko nie wiem czy wg lokalizacji dostawcy, bo mam różne sygnały.

http://geotool.flagfox.net/

Można też wpisać w okienko inne numery IP.

Mrugnięcie

« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2010, 13:11:45 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
Echnaton
Aktywny użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 241



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Luty 21, 2010, 13:32:50 »

Lokalizacja dostawcy.
Przynajmniej u mnie na to wygląda.

Zaraz nam wymienią dowody, potem chipy pod skórę... wszystko w ramach wyeliminowania terroryzmu i zapewnieniu bezpieczeństwa.
Zapisane

Wolność daje kolosalną energię, intensywność i żywotność. Tracicie ją zupełnie, uznając autorytety profesorów, czy duchowych przywódców. Uczuciowo jesteście sentymentalni, ogromnie przywiązani do jakiegoś boga, czy jakiejs osoby. Nie daje to energii ponieważ kryje w sobie lęk. - Jiddu Krishnamurti
Raistlin
Nowy użytkownik
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 31


18252176
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Luty 21, 2010, 17:05:00 »

U mnie też wskazuje Lokalizacje dostawcy
Ale ciekawi mnie sprawa szczegółowości.
Miasto w  którym jest mój dostawca  można oglądać tylko z dokładnością do 500 stóp
ale wioski leżące na południe w tym moją można już oglądać z dokładnością do 100 stóp.
Ktoś wie od czego to zależy Co?

Pozdrawiam Chichot
Zapisane

"W wszechświecie jest nieskończona ilość informacji które można pozyskać.Wiele z tych informacji nie da się z rozumieć logiką. Nie które z nich jest błędnych sprzecznych lub nieprawdziwych. INTUICJA jest drogą  która pomaga nam się pomiędzy nimi poruszać i wybrać najwłaściwsze"
strzygław
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 31


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Luty 22, 2010, 03:01:36 »

A ja sądze, że mały szpieg jest tak naprawdę wielkim doradcą, żeby ludzie wiedzieli, co na interku wyprawiają. Warto też rzucić okiem na:

http://pleaserobme.com/

Dla nieznających angielskiego stronka nazywa się "weź mnie obrabuj" i tam jeden rozsądny holender wyświetla ogólnodostępne informacje z sieci jak: nazwiska, adresy i kiedy właścicieli nie ma w domu. Oczywiście nie żeby rabować, ale żeby się socjobukowcy i naszoklasiści opamiętali wreszcie.

A "małego szpiega" pod nazwą Flagfox można mieć jako plugina jakby się komuś podobało. Pokazuje na żywo gdzie jest faktycznie serwer, z którego stronę oglądamy:

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/5791

Oczywiście zakładam, że na ŚG używamy Firefoxa. Bo jak ktoś używa przeglądarki nie-OpenSource, to wnioskuję niniejszym do admina o odebranie takim indywiduom sprawności tropiciela spisków i nadania im najniższej klauzuli tajności bez dostępu do planów strategicznych i taktycznych.
śledzigław
Zapisane
Strony: 1   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

svcraft forumszkoly brodria dogworld car-o