Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: 1 2 3 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: podswiadomosc a przyszlosc  (Przeczytany 20637 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
bou
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 126


Zobacz profil
« : Marzec 08, 2010, 14:30:39 »

witam.
niedawno mialam przyjemnosc goscic u siebie szamanke z syberii. przez kilka dni mialam okazje rozmawiac na przerozne tematy m.in dotyczace przyszlosci. powiedziala ze w ciagu nastepnych kilku lat wszystko na ziemi zmieni sie tak diametralnie, ze w tej chwili nie potrafimy sobie nawet tego wyobrazic.
swoja droga ja tez czuje gdzies w glebi duszy, ze cos sie dzieje cos co jest poczatkiem wielkich zmian i trzeba sie jakos do tego przygotowac, ale z drugiej strony moj umysl gasi we mnie te podszepty. mam jednak nadzieje ze podswiadomosc mnie nie oszukuje. a moze jednak? jak myslicie?
Zapisane
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Marzec 08, 2010, 17:18:24 »

Witaj bou.
Według mnie to "coś" , co przeczuwasz już jest bardzo blisko. Sam próbuję to uchwycić na swój męski, lewopółkulowy sposób Mrugnięcie
Próbuję odnaleźć jakieś prawidłowości w życiu i sprawdzam ,czy mają powiązanie z Uniwersum.
Jedną z takich prób jest ten temat
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=742.msg4286;topicseen#msg4286
w którym całościowo chciałbym się odnieść do zjawisk w skali całych społeczeństw.
Osobiście bardzo mi odpowiada aborygeńskie postrzeganie świata uzupełnione o wiedzę z zakresu kwantowej fizyki i filozofii pola świadomości.
Mam wrażenie , że obecnie dokonuje się z jednej strony wielkie scalanie czasu w jeden punkt - do teraźniejszości, a z drugiej strony dokonuje się rozwarstwienie między duchem = świadomością, a egotycznym umysłem. Wobec tego rozwarstwienia musi dojść do transformacji - wg mnie - umysłu. Do tego wszystkiego dochodzą zjawiska na skalę kosmiczną ( zanik heliosfery, zmiany na i wewnątrz samych planet US, aktywność Słońca )
W efekcie  wszystko przyspiesza tak, jakbyśmy wpadli do jakiegoś wiru. Mamy jeszcze szansę ,aby mocą własnych wyborów dostroić się do wzorca wiru, jako do naturalnego zjawiska w skali Wszechświata , albo uparcie dążyć pod prąd jak miliardy  ludzi do tej pory pod dyktando egotycznego umysłu.
Skala zjawisk jest tak wielka, a jednocześnie tak subtelna, że wydaje się czymś nierealnym w naszej konkretnej, ludzkiej skali postrzegania rzeczywistości. Jednak nie można już jej zapobiec. Niczego, poza własną , wewnętrzną przemianą ,nie da się już zrobić. Nic już nie jest w stanie tego odwrócić.
Wydaje mi się, że wiedzą już o tym również na szczytach władzy, dlatego, że generalnie nie dziwi mnie postawa władzy, o jakiej rozmawiają Ci panowie

<a href="http://www.youtube.com/v/vbcOodImr7o&amp;color1=0xd6d6d6&amp;color2=0xf0f0f0&amp;hl=en_US&amp;feature=player_embedded&amp;fs=1&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowScriptAccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/vbcOodImr7o&amp;color1=0xd6d6d6&amp;color2=0xf0f0f0&amp;hl=en_US&amp;feature=player_embedded&amp;fs=1&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; allowScriptAccess=&quot;always&quot; width=&quot;425&quot; height=&quot;344&quot;&gt;&lt;/embed&gt;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/vbcOodImr7o&amp;color1=0xd6d6d6&amp;color2=0xf0f0f0&amp;hl=en_US&amp;feature=player_embedded&amp;fs=1&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowScriptAccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/vbcOodImr7o&amp;color1=0xd6d6d6&amp;color2=0xf0f0f0&amp;hl=en_US&amp;feature=player_embedded&amp;fs=1&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; allowScriptAccess=&quot;always&quot; width=&quot;425&quot; height=&quot;344&quot;&gt;&lt;/embed&gt;</a>

Bo jak ma wszystko klapnąć, to po co się przejmować ? Mrugnięcie
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
bou
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 126


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Marzec 08, 2010, 18:21:54 »

Tak, z tym ze nie chodzi tylko o zmiany w samej swiadomosci. szamanka powiedziala ze nasz swiat zupelnie sie zmieni. podawala przyklad ze nie tak znowu dawno nikt sobie nie wyobrarazal ze mozna miec miec telefon przy sobie, teraz prawie kazdy ma komorke nawet male dzieci. mozesz z nia wyjechac na drugi koniec swiata i kazdy moze sie skontaktowac. ostatnio zmiany nastepuja bardzo szybko i to jeszcze ma jeszcze przyspieszyc. z tego co mi mowila wynika ze dookola ziemi jest pole swiadomosci wszystkich istnien, cala przyszlosc i przeszlosc. niektorzy maja dostep do tego pola i stad ich wiedza. Nie wiem co o tym myslec, ale czuje ze gdzies tam moze byc racja:)
Zapisane
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Marzec 08, 2010, 18:54:57 »

Ci, którzy mają dostęp do wszystkich informacji to tak, jakby mieli dostęp do superkomputera, ogromnej mocy obliczeniowej i niewiarygodnej prędkości. Wiedzą więcej i szybciej, również o możliwych scenariuszach dotyczących przyszłości. Ich rola to informować resztę. Byle wiarygodnie .
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
radoslaw
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 209



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Marzec 09, 2010, 14:53:53 »

Cytat z wypowiedzi usera ASTRO z innego forum:

"
Przy okazji powiem Wam skąd bierze się między innymi ta wiedza o ,,jaszczurach,, i wielu różnych tzw.dziwnych rzeczach, które ten współczesny inteligenty racjonalista uznaje za bzdury.

Otóż mój kuzyn pracuje w Centrum Zrowia Dziecka na dość , wysokim,, stanowisku i ma wgląd w wiele rzeczy, o których nie wolno mówić.
Otoż jak mi powiedział do C.Z.D przywożą czasem dzieci o tzw.paranormalnych zdolnościach.
Te dzieci robią różne dziwne rzeczy.Nie tylko lewitują, piszą na klawiaturach komputerów, które znajdują się wogóle w innych pomieszczeniach, nawet innych budynkach, przyciagają sobie jedzenie, strącają czepki z głów pielęgniarek, niektóre mówią różnymi językami itd .......
Ale dzieją się jeszcze inne rzeczy, a mianowicie gdy zapyta się tych dzieci np: ile jest 74834758848747 x 6374859490454 to wynik podają natychmiast.Gdy zapyta się ich np: w którym roku była bitwa pod Chios to też bez problemu odpowiadają, a nawet poprawiają datę, bo mówią, że była zmiana kalendarza.
I również gdy ich zapytać co to działo się kiedyś, kiedyś w historii ludzkości, to też powiedzą, więc moga powiedzieć jak to przybyli na Ziemię projektanci i co tu oni w tym ,,Edenie,, poczynili.
Te dzieci jak powiedział mi kuzyn zabierają amerykanie i ponoć one wracją tu do Polski ,, normalne,,, czyli nie mają już tych objawów, które medycyna ortodoksyjna nazywa zaburzeniami na tle rozwoju.
Oczywiście źródłem różnej ,,dziwnej,, wiedzy nie tylko są dzieci, ale wiele setek, tysięcy ludzi na całym świecie, którzy funkcjonują tak jak i my na codzień, ale mają dostęp do wiedzy, czyli do pamięci, która jest wieczna i wszystko w niej jest zapisane.
Stąd mamy wiedze o jaszczurach i co tu oni powyprawiali i tysięce innych rzeczy.
"

pozdrawiam
Zapisane
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Marzec 09, 2010, 15:16:08 »

Wszystkich nie zabiorą Ci Amerykanie, jak nastąpi zmiana całego gatunku ludzkiego. Dlatego chcą wyprać jak najwięcej mózgów  i doprowadzić wcześniej do NWO. Zaczipować , wziąć pod kontrolę tak wielu z nas , ilu się  da. Niepokornych czeka eksterminacja. To oczywiście czarny scenariusz, który wcale nie musi sie wydarzyć . Jeśli otworzymy się na nowe możlwości, jeśli przebudzimy się ze snu, wtedy sami zadecydujemy o własnej przyszłości. Przyciągajmy ku sobie to, co dobre, a nie czarne scenariusze.
Wystarczy niewielka liczba przebudzonych z ogromnymi możliwościami, aby umożliwić obejście starych struktur przez coraz większą liczbę ludzi.
To chyba Buckminster Fuller powiedział, że postęp w sposób naturalny sprawia, iż dotychczasowe rozwiązania stają się nieefektywne i umierają.
Dlatego tak ważna jest świadomość nadchodzącej potęgi , a co za tym idzie wzostu własnych możliwości. To już się dzieje na wielu obszarach społecznych ,ale  przede w nas samych.
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
miszka
Aktywny użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 123



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Marzec 09, 2010, 15:51:10 »


http://www.youtube.com/watch?v=AbASOcqc1Ss&feature=related

Dobra. Zobaczcie bo warto a do reszty nadprzyrodzonego wątku się nie odniosę.
misz
Zapisane
bou
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 126


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Marzec 09, 2010, 15:56:10 »

Mysle, ze wlasnie tzw "dzikie" plemiona moga pomoc nam odnalezc droge do prawdy. Oni sa przebudzeni od zawsze. Pamietam jak kilka lat temu czytalam jedna z ksiazek Cejrowskiego zdaje sie "Gringo wsrod dzikich plemion" Zafascynowala mnie sama ksiazka, jego przygody, bajkowe opisy sutuacji w ktorych sie znalazl. Pamietam, ze pomyslalam wtedy ze niepotrzebnie pofantazjowal i zamiescil rodzial dotyczacy praktyk z pewnym szamanem i jego rozmowy telepatycznej (obaj nie mogli sie porozumiec ze wzgledu na bariere jezykowa), zadziwiajaca wiedza "dzikiego czlowieka" o naszej planecie, swiecie, kosmosie. Teraz z perspektywy czasu wiem i rozumiem ze mogly to nie byc tylko fantazje, ze moglo to sie zdarzyc. Duzo sie dowiedzialam od tamtej pory, duzo zrozumialam, klocki  zaczynaja powoli ukladac na swoich miejscach. Ale z drugiej strony dluga droga przede mna, bo proza zycia ciagle wrzuca wsteczny.
Jeszcze jedna sutuacje opisze. spotkanie z pardzo prostym starym czlowiekiem na sri lance - bez mediow, zero informacji ze swiata. dziwna sprawa, bo po tsunami nie odbudowal swojego domostwa, mieszka na zgliszczach tymczasowo polatanych. na pytanie dlaczego nic nie robi w tym kierunku aby mu sie lepiej zylo odpowiedzial ze w 012 bedzie jeszcze wieksze tsunami.
Zapisane
miszka
Aktywny użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 123



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Marzec 09, 2010, 15:57:14 »

Tu następny. Tez film. Też bardzo ciekawy.
Geniusz i takich jest wielu, trzeba się zainteresować.
Ciekawe czemu Amerykańcy nie wyłapali Co? Przeoczyli czy co?
Musi nie mają dobrego wywiadu  Duży uśmiech
http://www.youtube.com/watch?v=a8YXZTlwTAU
Zapisane
bou
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 126


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Marzec 09, 2010, 16:05:03 »

czyli "czary" to nie bajka:)
Zapisane
Strony: 1 2 3 »   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pyn dogworld chopin brodria svcraft