Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Witam Was wszystkich serdecznie :)  (Przeczytany 5988 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Aggia26
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Marzec 20, 2010, 01:11:51 »

Od dłuższego już czasu (od lipca...?) czytam Was i przyszła pora, żebym podzieliła się z Wami pewną , może mało odkrywczą, ale jednak refleksją - jesteście wspaniali Uśmiech
Dzięki Wam za to, że jesteście i tworzycie to forum. Dzięki wielkie Tobie, Leszku... Uśmiech
Zapisane
miszka
Aktywny użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 123



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Marzec 20, 2010, 01:37:53 »

O jak miło, że dziewczynka :-) Może te proporcje się jakoś wyrównają, bo na razie ze statystyk widzę, że jest 3:1 dla chłopaków.
Ale damy radę :-)) Witaj.
miszka - też dziewczynka
Zapisane
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 12, 2010, 21:50:34 »

Ja tutaj już jakiś czas pisżę i pomimo tego, że z Leszkiem widujemy się od czasu do czasu i mamy okazję pogadać na żywo to w tym miejscu,  oficjalnie , tak dla wszystkich wiadomości, chciałbym napisać , że jestem Leszkowi bardzo wdzięczny za to forum. Ono jest kopalnią wiedzy i często do tej wiedzy wracam, kiedy rozpoczynam z kimś "zielonym " rozmowę. Tutaj mam wszelkie źródła, mnóstwo informacji, wszystko pod ręką i w dodatku  - to ze mną rezonuje.
Dlatego jeszcze raz
Leszek baardzo Ci dziękuję za to , co robisz. A Wam wszystkim drodzy współ-userzy serdeczne dzięki za Wasze prawdziwe, szczere i kulturalne wypowiedzi.

tak mnie coś wzięło ... wiec napisałem
East
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
darlut
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 36


jesteśmy czymś więcej niż ciało fizyczne i umysł


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 12, 2010, 22:14:51 »

Też dołączam się do podziękowań i nie tylko Leszkowi ale i Tobie east i kilku jeszcze innym wspaniałym osobom.Zaglądam na ŚG codziennie bo czuję dobre energie płynące z Waszych tekstów Uśmiech
Nie wiedziałem gdzie wkleić ten filmik bo pasuje do różnych tematów więc zostawiam go tutaj by Nas dalej inspirował.Przekornie zatytułowałem go: przepis na bycie egoistą ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=zADGRMx4M9g&feature=player_embedded
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2010, 22:16:37 wysłane przez darlut » Zapisane
tijavar
Gość
« Odpowiedz #4 : Kwiecień 13, 2010, 18:35:35 »

Jak Cię east wzięło tak i po mnie poszło  Duży uśmiech jestem pełna podziwu dla tego miejsca i tych, którzy je współtworzą. Jestem pełna sympatii dla postaci Leszka, którego miałam okazję poznać jakiś czas temu, choć nie osobiście, ale myślę, że to do nadrobienia kwestia jest  Mrugnięcie to, jak pokierował swoim zamiłowaniem do Świętej Geometri, jest godne podziwu. Przyjemnie jest móc obserwować tak pozytywne zjawisko. Dziękuję za tą możliwość  Uśmiech
Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #5 : Kwiecień 14, 2010, 19:21:40 »

Też dołączam się do podziękowań i nie tylko Leszkowi ale i Tobie east i kilku jeszcze innym wspaniałym osobom.Zaglądam na ŚG codziennie bo czuję dobre energie płynące z Waszych tekstów Uśmiech
Ja też się dołączam do tych podziękowań Uśmiech
Forum jest takie jacy my jesteśmy. To my kształtujemy jego oblicze. I fajnie, że coś z tego wyszło.
Sobie mogę przypisać (dość mozolną) pracę związaną założeniem forum i z układaniem tematyki od zera.
Potem zaczęło to jakoś żyć (chyba od wykładów Nassima) i się rozkręciło! Uśmiech
Wszyscy możemy sobie za to podziękować!
Pozdrawiam serdecznie!  Uśmiech

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2010, 19:24:45 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
Strony: 1   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

zapresentojswojefora wiedzminlandrp wojnawatah colorfulworld pegasus