Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kartka z kalendarza, dzień 10 kwietnia, roku 2010  (Przeczytany 112008 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
darlut
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 36


jesteśmy czymś więcej niż ciało fizyczne i umysł


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #20 : Kwiecień 13, 2010, 09:39:41 »

MEM HEI SHIN napisał <Żadna nauka, ezoteryka nie ma i nie posiada najmniejszych dowódów na to co próbujesz tutaj wysnuć>
Wyjątkiem są badania zwolenników Medytacji Transcendentalnej (w skrócie TM).Twierdzili że zaledwie 1% medytujących wpływa na obniżenie przestępczości w dużej aglomaracji.W większości te badania zostały sfinansowane przez tę organizację, więc nie sposób ocenić czy przedstawiają rzetelne wyniki.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2010, 09:41:16 wysłane przez darlut » Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #21 : Kwiecień 13, 2010, 09:48:01 »

MEM HEI SHIN napisał <Żadna nauka, ezoteryka nie ma i nie posiada najmniejszych dowódów na to co próbujesz tutaj wysnuć>
Wyjątkiem są badania zwolenników Medytacji Transcendentalnej (w skrócie TM).Twierdzili że zaledwie 1% medytujących wpływa na obniżenie przestępczości w dużej aglomaracji.W większości te badania zostały sfinansowane przez tę organizację, więc nie sposób ocenić czy przedstawiają rzetelne wyniki.

Swoją drogą Winter polemizował ze studentami i nauczycielami TM przez ok. pół roku. Wzmiankowałem o tym:



http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=15.msg266#msg266

Pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2010, 09:50:16 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
bou
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 126


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Kwiecień 13, 2010, 10:14:27 »


 
Miłość, prawda i piękno tego nieocenionego wszechświata nie da się zdegradować fałszem i obłudą, wzniosłymi i nie wiele znaczącymi hasłami.


MEM HEI SHIN tak sledze twoje wpisy, opinie, "informacje z ostatniej chwili" i tak mysle ze to zdanie ktore napisales powinienes przemyslec pod swoim katem. nie znam cie ale moim zdaniem wg tego co piszesz to ten falsz i oblude mozesz podpiac pod siebie. bedzie jak ulal. wysylasz na forum niesprawdzone klamliwe informacje, traktujesz ludzi jak glupi motloch ktory nic nie wie a ty z poblazaniem mu sie przygladasz. ja nie przyszlam tu drzec koty i wysluchiwac bzdurnych tez pod swoim i innych ludzi adresem. tak jak wiekszosc ludzi ktorzy tu zagladaja jestem zagubiona w dzisiejszym swiecie, szukam odpowiedzi, chce dobra. powiem dosadniej mam w dupie takie obsrywanie z gory jak ty to czynisz przy kazdym podejsciu, problemie, pytaniu
wiec prosze cie jezeli juz tu piszesz o troche inny stosunek do wspolbraci, o nietraktowanie ich z gory, o nie za uwazanie siebie za boga i jedynego znajacego prawde a reszte jak motloch i zlych ludzi,   inaczej (przebraszam wszystkich czytajacych i adminow) wypierdalaj do agenta bimiego.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2010, 14:24:40 wysłane przez Leszek » Zapisane
darlut
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 36


jesteśmy czymś więcej niż ciało fizyczne i umysł


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #23 : Kwiecień 13, 2010, 10:26:41 »

Tak nie można 'bou' !
Nie tutaj Smutny
To forum już zapracowało żeby z większym szacunkiem do siebie się odnościć !
Zapisane
bou
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 126


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Kwiecień 13, 2010, 10:39:44 »

dlatego przeprosilam wszystkich z gory, raz jeszcze przepraszam, przepraszam tez adresata, ale to byly moje odczucia po przeczytaniu kilku jego ostatnich wpisow. moze adresat sie zastanowi. wymieniajmy sie wiadomosciami, informacjami, ale nie szkalujmy drugiego czlowieka ja niestety tego doswiadczylam na tym forum od adresata. i ten jego ostatni wpis o milosci itp mnie po prostu rozwalil
Zapisane
radoslaw
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 209



Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Kwiecień 13, 2010, 12:59:19 »

MEM HEI SHIN tak sledze twoje wpisy, opinie...

Bou proszę Cię jako zwykły szary człowieczek o wykasowanie tego wpisu, lub radykalne przredagowanie go.
Kilka osób tworzacych to forum wkłada oprócz pracy całe swoje serce w to co tutaj pisze.
Nikt nikomu nie każe ze wszystkimi się zgadzać, nie twierdzę też że 100% postów z tego forum jest dla wszystkich zrozumiała...

Ocenianie, krytykowanie - na wszystko jest miejsce, ale jeśli już chcesz zajmować się takimi gierkami to rób to na poziomie trochę wyższym niż to co mogliśmy wszyscy przeczytać  Co?

Wszyscy jesteśmy jednym, bądźmy dla siebie mili Uśmiech

Czyli pamiętajmy o falowej naturze wszechświata:

"Tak jak kamień wrzucony do wody, tak każdy człowiek wytwarza w swoim życiu fale i kręgi na wodzie. Pamiętaj , że fale te mogą zakłócić spokój innych Istot. Pamiętaj, że odpowiedzialny jesteś za to, co wkładasz do swego kręgu i o tym, że twój krąg styka się z innymi. Musisz żyć w taki sposób, aby pokój pochodzący z twego kręgu przenikał do innych, z całym swoim błogosławieństwem. Kręgi pochodzące ze złości lub zawiści będą promieniować te uczucia na inne kręgi. Jesteś za to odpowiedzialny. Cokolwiek się dzieje wewnątrz nas - rozchodzi się to na cały świat, przekazując bądź piękno bądź niepokój innym kręgom życia."

Jamie Sams



pozdrawiam Cię ciepło

p.s. jak mawia Winter - błędy rzecz ludzka, nie mamy prawa nikogo za nie obwiniać - gorzej gdy unikamy za nie odpowiedzialności lub probujemy przez lata utrzymać w tajemnicy
Zapisane
bou
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 126


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Kwiecień 13, 2010, 13:27:08 »

przyjelam informacje, chcesz aby przeredagowac nie zrobie tego, to nie byla gra z mojej strony, jestem ostatnia osoba ktora chce siac klotnie, nie chce tego i nigdy nie mialam zamiaru, to co napisalam i co czulam nie wyniklo z jednego posta. po prostu wkurzylam sie jak czlowiek. wszzyscy popelniamy bledy, ale nie zniose tego ze ktos manipuluje, ktos mi madrze napisal madrosc sie nie wywyzsza, milosc tym bardziej. robmy to co mamy do zrobienia, wspierajmy sie, nie wywyzszajmy sie nad drugiego czlowieka, dzielmy sie z miloscia i wiedza. pytam sie jak zagubiony czlowiek co sie ze swiatem dzieje, a dowiaduje sie od Pana Boga z forum ze ja jestem wszystkiemu winna, falszywa, i to co robie jest zlem, od Pana Boga ktory nie wie kim jestem , co robie, nie zna mnie a jz zdazyl mnie osadzic??? a za chwile pisze o milosci i zrozumieniu? wstyd mi za takich ludzi i tyle, na prawda2 jest mnostwo fanow ktorym sie to podoba. ja nie oceniam tego czlowieka, ocenilam jedynie jego posty. ale czuje w nich jad, a nie milosc ktora sie co i rusz podpiera
Zapisane
MEM HEI SHIN
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 224


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #27 : Kwiecień 13, 2010, 14:22:02 »

pytam sie jak zagubiony czlowiek co sie ze swiatem dzieje, a dowiaduje sie od Pana Boga z forum ze ja jestem wszystkiemu winna, falszywa, i to co robie jest zlem, od Pana Boga ktory nie wie kim jestem , co robie, nie zna mnie a jz zdazyl mnie osadzic???

 Nie jesteś wszystkiemu winna, fałszywa i nic nie robisz źle.
Nikt czegoś takiego tutaj nie napisał, (że Ty jesteś wszystkiemu winna, czy robisz coś źle) i żadne z moich słów nie było adresowane do Ciebie, jak również moja wypowiedź nie była cytatem Twoich wypowiedzi.

Przyglądamy się tylko pewnej prawdzie. Lub inaczej,.... diagnozujemy co się dzieje.

Jesteś po prostu zdesperowana tak samo jak ja patrząc na cały świat, na ludzi i pytasz co oni właściwie robią ?
Bo tyle wokół  bólu, cierpienia i łez ...
Zadajesz pytania takie jak ja, wszyscy je zadajemy : dlaczego, dlaczego ludzie prowadzą ze sobą bratobójcze wojny , dlaczego panuje głód w Afryce i umiera z głodu dziennie tysięce niewinnych dzieci...
Zadajesz pytania dlaczego , no właśnie ( pomimo tych wzniosłych haseł o miłości, braterstwie, pojednaniu) pozwalamy na to, aby dochodziło do tak przeogromnych ludzkich tragedii ) ?
Stąd użyłem słów ( wzniosła hasła, poglądy, słowa o miłości, które w istocie rzeczy nie mają zbyt wielkiego odzwierciedlenia w prawdzie) !

Patrzę na świat globalnie, patrzę jako jedno wielkie pole energii życia, a nie tylko poprzez pryzmat swojego własnego domu, swojej rodziny, swojej miejscowości, w której mieszkam, czy nawet Polski.
Te pytania zadaję o wielu lat, szukając na nie odpowiedzi.....
Boli mnie bardzo, gdy umiera każde dziecko na świecie  z głodu, z nędzy, a panowie tego świata wydają biliony dolarów budując rakiety, czołgi, broń masowej zagłady, po to, aby innych zabijać.
Boli mnie to, że ludzie nie potrafią jakoś wziąć odpowiedzialności za te niecne czyny, tylko przyglądają się jakby nic nie można było z tym zrobić.Przechodzą jakby do porządku dziennego i tak z dnia na dzień.
Historia ludzkości, to historia imponujących klęsk ! Smutny

Mamy bożków w postaci wielkich religii, wielkiej władzy, wielkiej polityki
którym to ludzie złożyli swoją odpowiedzialność za swój los i swoje własne życie.

Ale taka postawa jest postawą, która prowadzi na manowce i oznacza właśnie to o czym wcześniej pisałem -  społeczny  fałsz.

Na koniec zacytuje słowa,  które pochodzą wprost ze szkół psycholgii, gdzie o tym  uczą, a które są właśnie wyjaśnieniem przyczyn tego co się dzieje:

Cytat :
 ''Jedynym grzechem, złem, i błędem całej ludzkości  jest ignorancja, nieświadomość, psychiczne uśpienie i niezdawanie sobie sprawy ze swej prawdziwej tożsamości. Tylko w takim stopniu, w jakim połączymy się z tym, kim naprawdę jesteśmy, znikają cierpienia, lęk i zamęt i zostaną  zastąpione przez mądrość, miłość i pokój.

Nie mogę wziąć odpowiedzialności za interpretację i zrozumienie
tego co piszę przez czytelników forum.

Proszę tylko,  o zrozumienie......




« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2010, 14:47:10 wysłane przez MEM HEI SHIN » Zapisane

Świat potrzebuje nowej wiedzy, dzięki której nauczylibyśmy się wsłuchiwać w ciszę swego serca.....
tijavar
Gość
« Odpowiedz #28 : Kwiecień 13, 2010, 18:11:25 »

MHS wszystko ma sens. Nawet dyskusje o katastrofach. Jakbyśmy i  w tych tematach wykazali obojętność, znaczyłoby to, że coś ludzkiego nieodwracalnie straciliśmy. Żal trzeba wypłakać, złość rozładować, a smutkiem i radością trzeba się podzielić. Jak inaczej mamy osiągnąć jedność. Trzeba wykazać duże zainteresowanie drugim człowiekiem, aby go nie zranić lecz wlać weń coś krzepiącego, konstruktywnego. Dobra komunikacja jest na Ziemi kolejnym, sporym, wyzwaniem. Zanim ją nawiążemy, po prostu pomyślmy.

Spontaniczność jest piękna, ale niesie ryzyko popełniania gaf, jeśli nie udziela się ona otoczeniu, dlatego spontaniczność powinna być kontrolowana  Mrugnięcie Myślę, że MHS jest właśnie spontaniczny, i chce jakoś przelać to na swoich odbiorców, chce ich zapalić do działania, ale nie wszyscy lubią być polewani zimną wodą o 5.00 nad ranem w ramach "radosnej pobudki" i MHS musi to zaakceptować Uśmiech

bou wyniosła swym postem na światło dzienne coś, z czym my zmierzamy się w swoich zakamarkach: zaniepokojenie i cenię ją za tą odwagę. Mnie samej przychodzi to z pewną trudnością. W każdym bądź razie rozumiem bou, rozumiem, że poczuła się w pewien sposób zagrożona. Mam nadzieję, że na przyszłość unikniemy takich sytuacji.

Pamiętajmy, że jesteśmy odpowiedzialni za energię, którą wkładamy w swoje myśli, słowa nawet uczucia. Bo one, w zależności od nacechowania naprawdę wpływają na to kim stajemy się my oraz nasi odbiorcy.

Pozdrawiam ciepło
Zapisane
miszka
Aktywny użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 123



Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : Kwiecień 13, 2010, 19:05:45 »

Chciałabym się dowiedzieć kto to jest Agent BIMI? :-)
wesoło miszka
Zapisane
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

skandynawistyka proskills fox watahapolnocnejciszy kolospawalniczeswc