Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: madrzy dwudziestoletni  (Przeczytany 49932 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Michał-Anioł
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 669


Nauka jest tworem mistycznym i irracjonalnym


Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : Kwiecień 29, 2010, 20:58:49 »

east napisał:
"Moim zdaniem, przy dzisiejszych możliwościach technologicznych na świecie możliwe byłoby sprawowanie demokracji bezpośredniej. Nie powinniśmy oddawać władzy w ręce wybrańców, lecz stworzyć taki system, w którym każdy zalogowany byłby "posłem" i sam mógł oddać głos w interesującej go sprawie, zgłosić veto, czy też wystąpić z inicjatywą." Poza tym więcej władzy i środków powinno zostać skierowanych do samorządów terytorialnych w dół, do ludzi oraz ich codziennych  problemów - remontu drogi, doprowadzenia wody, prądu, czy wybudowania ścieżki rowerowej, albo na nowe miejsca pracy.
To tak na teraz, co widzę, że w ramach obecnego systemu  można by osiągnąć."

podpisuje sie pod ty ręcami i nogami Mrugnięcie

"Z drugiej strony . Nie doceniacie Panowie przemiany świadomości. Może dlatego, że ona nie robi wokół siebie medialnego szumu, co nie znaczy, że nie zachodzi. Przykładem jest niedawna akcja ze szczepieniami. Ludzie nie pozwalają już wkręcać sobie kitu. Coraz więcej obywateli zaczyna bardziej ufać swojej wewnętrznej intuicji niźli temu, co mają im do przekazania gadające głowy w tv.
Dzięki YT można oglądać wykłady ludzi nowej ery, których żadna komercyjna stacja nie pokaże w obawie przed utratą wpływów z reklam."

East zapomniałeś że cenzura internetu coraz bliżej ,YT ma być płatne, czy chcesz czy nie  stary system nie odda władzy bez walki.Świadomość wzrastała już od dawna i jeszcze długo będzie wzrastać jeśli chcemy przyspieszyć ten proces to trzeba zacząć działać ja już zaczynam, w maju mam pierwszy wykład  będę chciał go nagrać,jak będzie warty pokazania to wrzucę na forum.
Zapisane

Wierzę w sens eksploracji i poznawania życia, kolekcjonowania wrażeń, wiedzy i doświadczeń. Tylko otwarty i swobodny umysł jest w stanie odnowić świat
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : Kwiecień 29, 2010, 22:00:24 »

Super Michale , świetnie że działasz. Popieram w całej rozciągłości Uśmiech
Ja wiem, że system się nie podda. Co więcej  - będzie uważał się za zwycięzcę i takąż kampanię w mediach prowadził plus kampanie strachu. Jednakże  my to już znamy . Cała sztuka , moim zdaniem polega na tym, aby swoją uwagą zasilać to , co harmoniczne jest.
Ja mam na skrzynkę co tydzień powiadomienia od Lynn Mc Taggart o nowych inicjatywach , dzisiaj otrzymałem też od Break-Through Technologies z taką zachętą
"Sacred Geometry and
Full Bio-Spectrum Design

Learn how to create Life Enhancing Homes
Designed with Conscious Intention "

To akurat zaproszenie na praktyczne warsztaty Michaela Rice`a w Irlandii Mrugnięcie

Coraz więcej ludzi dostrzega  jest POTĘGA , która działa i że można tym kierować.
Do nas przyjeżdża we Wrześniu Dan Winter, a by się chciało też Nassima zaprosić. Do nas też dotrze ta fala.

I niech ta fala zapie...ala hehehe że się tak z boiska wyrażę Mrugnięcie
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
Szewc
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 113


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #52 : Kwiecień 29, 2010, 22:47:37 »

Już się panowie podniecacie....
Ja tu tylko widzę że <znowu> kilku ludzi znalazło łatwy zarobek...
Wystarczy tylko obwołac się fachowcem od budowania fraktalnych domów, i zoganizowac płatne seminarium na ten temat.
Przy dobrym marketingu będzie niezłe zainteresowanie, a jak publika dopisze to koszty organizacyjne zwrócą się ze sporą nawiązką.
A wystarczy mówic ludziom żeby stosowali kamień do budowy domów, opierac się o proporcje, wykorzystywac naturalne materialy i unkac kilku "złych" materiałów i tyle. Podeprzec się czyimś autorytetem i jego "badaniami"....
Recepta ma sukces Uśmiech
Zapisane

"Nie wymyślaj nowych czynników jeżeli nie istnieje taka potrzeba, a jeżeli już, to udowodnij najpierw ich istnienie" - Arystoteles
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : Kwiecień 29, 2010, 23:59:58 »

No to działaj szewc ! Sukces Cię nie ominie, na co czekasz ...
Z pewnością ludziom tylko o kasę i sukces chodzi , jak w Twoim mniemaniu. Sprawdź to, może będziesz szybszy i zarobisz więcej Mrugnięcie
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
Szewc
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 113


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #54 : Kwiecień 30, 2010, 09:07:07 »

Po prostu widzę pewien schemat w działaniu...
Poczytaj o magnetyzerach do paliwa, to jest mniej więcej taka sama sytuacja.
Zapisane

"Nie wymyślaj nowych czynników jeżeli nie istnieje taka potrzeba, a jeżeli już, to udowodnij najpierw ich istnienie" - Arystoteles
bou
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 126


Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : Kwiecień 30, 2010, 09:19:23 »

a co ma piernik do wiatraka?
Zapisane
Szewc
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 113


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #56 : Kwiecień 30, 2010, 12:10:05 »

Ten sam schemat.
Produkt o cudownych właściwościach sprzedawany ludziom, poparte to było naukowym wywodem i badaniami.
A gdy produkt przebadali na SiMR, w politechnice warszawskiej to się okazało że NIC nie daje. Producenci magnetyzerów podawali cudowne osiągi tego urządzenia, lecz hamownia nie wykazała żadnych zmian w osiągach. Jedynie efekt placebo na odczucia kierowców zadziałał.
Podobnie przewiduję w tym przypadku. Ludzie zapłacą za coś co niekoniecznie istnieje, ale będą szczęśliwi przez placebo.
Zapisane

"Nie wymyślaj nowych czynników jeżeli nie istnieje taka potrzeba, a jeżeli już, to udowodnij najpierw ich istnienie" - Arystoteles
bou
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 126


Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : Kwiecień 30, 2010, 12:20:52 »

aha, ten sam schemat, i wszystko jasne:)
Zapisane
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : Kwiecień 30, 2010, 12:45:18 »

Nie znam się na magnetyzerach. Na architekturze też nie za bardzo, ale wiem, że w gotyku używano świętej geometrii jako zasad projektowania i wznoszenia budynków ( architekt Barabara Wojtkowska Fundacja Królewski Szlak , wykład na Westivalu Szczecin 09 ). Używano jej w konkretnym celu. Sztuka sakralna miała bowiem wyraźnie praktyczne zastosowanie, które oddziaływać miało na modlące się osoby.
Z tego, co wiem również Dan Winter ma kilka swoich wynalazków opartych na świętej geometrii również związanych z przemysłem naftowym.
Zasady świętej geometrii są powszechne w naturze dlatego, iż są po prostu użyteczne. Każda roślina to , wedle Twojej terminologii szewc - " produkt o cudownych właściwościach" i żadna hamownia tego nie zmieni Mrugnięcie
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
Szewc
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 113


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #59 : Kwiecień 30, 2010, 13:20:55 »

bou,
Nie ma to jak inteligentny komentarz....

east,
W czasach gotyku, to architekci się zasłaniali boską pomocą i natchnieniem, aby uniknąc podejrzeń że to diabeł im pomaga w budowaniu takich wielkich budowli....
Samo wspominanie o metodach nie związanych z bogiem groziło procesem o herezje.
Oddziaływac na ich wyobraźnię a nie magicznie na organizmy. Taki a nie inny styl architektury miał uświadamiac ciemnej masie że to bóg jest szefem i dla niego się to buduje, a kościoły są drogą do nieba<daltego takie strzeliste były>.
A co do tych rośli to wszystko ściema, cudów nie ma.
Albo coś istnieje i da się udowodnic naukowo, albo działa placebo, i autosugestia.
Zapisane

"Nie wymyślaj nowych czynników jeżeli nie istnieje taka potrzeba, a jeżeli już, to udowodnij najpierw ich istnienie" - Arystoteles
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

killers brodria car-o dogworld chopin