Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kronika Akaszy? Swiaty Rownoległe  (Przeczytany 4483 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
bou
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 126


Zobacz profil
« : Maj 23, 2010, 14:38:27 »

Naukowcy twierdza, ze ciągła komunikacja pomiędzy istotami żywymi a wyższymi wymiarami poprzez fale grawitacyjne jest faktem. Każdy moduł takzwanego Zero Point Energy (ZPEM) komunikuje się z centralnym punktem „dowodzenia i kontroli” i mówi co w danej chwili trzeba zrobić. Nazywamy to naturalnym instynktem istot żywych. Kiedy dzikie zwierzę rodzi się rodzi wie co robić itp. ZPEM-y posiadają zdolność komunikowania się lecz równocześnie nie pozwalają na to by istoty żywe byłe świadome tych komunikatów.
Niektórzy współcześni fizycy uważają, że istnieje komunikacja się pomiędzy ZPEM-i istniejącymi w hiperprzestrzeni a fizyczną projekcją ZPEMow w naszym fizycznym wszechświecie.
Oznacza to, że wszyscy rzeczywiście mieszkamy w hiperprzestrzeni a nasze fizyczne ciała, fizyczne istnienie i cały fizyczny wszechświat jest tylko tymczasową projekcją. Te projekcje w końcu zanikają kiedy istota żywa umiera, ale ZPEM-y nadal funkcjonują w hiperprzestrzeni jako światy równoległe poprzez inne projekcje.


na podstawie art zamieszczonego w India Daily
"The mental stealth communication happens between the projected life in the physical universe and the other projections in the parallel universes"
Zapisane
miszka
Aktywny użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 123



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Maj 24, 2010, 01:09:28 »

Nie wiem czy na temat (jak zwykle, zaraz mnie faraon zruga) ale nie mam ostatnio czasu czytać waszych postów, tylko to co mi wpadnie w oko.
Chciałam odnieść się do tego co  przetoczyłaś. Może ważne.
Wiecie że szczeniak sarny  od urodzenia do paru dni po porodzie nie wydziela, żadnej woni. Tak jest piękna inżynieria rzeczy.
wiem od dobrze poinformowanej osoby, acz nie sprawdzałam tej informacji.
misz :-(
Zapisane
Strony: 1   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

konie-i-ludzie zwiazek-ludowy szczurypustyni planszowanie articz