Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: 1 2 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: co dalej przyjaciele ?  (Przeczytany 10457 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
bou
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 126


Zobacz profil
« : Maj 25, 2010, 18:04:55 »

moj art z davideicke.pl licze na merytoryczna dyskusje, o tym gdzie naprawde zyjemy i co nas czeka
http://davidicke.pl/forum/co-dalej-t2525.html


Co my wszyscy razem i każdy z osobna możemy zrobić?

Podsumowałam informacje, jakie gdzieś tam przewinęły się podczas moich własnych dociekań i poszukiwan odpowiedzi na pytania:, kim jesteśmy, dokąd zmierzamy jaka jest prawda o swiecie, w którym przyszło nam zyc i czego możemy się spodziewać?

Czym bardziej zgłębiam rożne tematy, tym mniej wiem i jestem coraz bardziej zagubiona?.
W moim prywatnym śledztwie nie odnalazłam prawdy, znalazłam za to wiele negacji tego, czego nas się uczy i oficjalnie serwuje w mediach.

Najprostsze przykłady:
Historia – tematu kłamstw nie wyczerpałyby tysiąc stronicowe opracowania, to co nam się serwuje począwszy od zarania dziejow ludzkości (artefakty które zaprzeczają oficjalnej wersji) a skończywszy na najnowszej historii (kto tak naprawdę stal za obydwoma wojnami) wyłania się obraz ze to wszystko jest cholernie zmanipulowane na rożne potrzeby i zamówienia albo/i kłamstwem szytym bardzo grubymi nićmi.
Nauka i medycyna – wszystko opiera się na materializmie oficjalnej chemii i fizyce (które się ostatnio plączą, całkowicie oficjalnie pomijając/negując niezbadane siły energie i częstotliwości, które maja olbrzymi wpływ na żywe stworzenia i funkcjonowanie życia na ziemi. Wszystko, co jest niewytłumaczalne, niewyjaśnione spychane jest do lamusa, czasami pojawia się jako ciekawostki, ale POWAŻNA nauka się tym nie zajmuje, bo poważna nauka otrzymuje dotacje na badania od różnych dziwnych sponsorów oraz z ….Państwowych funduszy, (ale państwowe to przecież nie nasze, co skutecznie jest utrwalone i powielane w świadomości owieczek i baranków). Z rożnych poza oficjalnych źródeł możemy dowiedzieć się o chorobach, ich pochodzeniu, o tym, że są skuteczne lekarstwa Np. na raka, ale mafie farmaceutyczne trzymają wszystkich w ryzach oficjalnej wersji, bo po pierwsze natura nie podlega patentowi i nie można na tym zbijać kokosów a dwa ze otrzymują olbrzymie fundusze na tzw. „badania”
Etyka, moralność, sprawiedliwość społeczną, polityka to chyba największe problemy naszych czasow, o których nie potrzeba mówić
Posumowanie, co następuje:
Miliony ludzi cierpi z głodu, wojen, niesprawiedliwości społecznej
Miliony zwierząt sa maltretowane, mordowane w imie „badan” naukowych i produkcji żywności
Nasi przedstawiciele tzw. elity okłamują nas na każdym kroku i prowadza pozakulisowe gierki, które powodują tylko wzrost napiec, wojny i zabijanie.
Sprawiedliwość i sądy sa tylko pustym śmiechem, jak dostrzeżemy absurdy z którymi stykamy się na co dzień widząc nadgorliwość organow ścigania w sprawach typu kradzież batoniku marki Mars koncernu Unilever wartości 1,22 zl , a wielomilionowymi przekrętami i ograbianiem nas wszystkich, poprzez ludzi którzy maja tzw. „plecy” we władzach które notabene sami opłacamy z naszych podatkow.
Ekonomia, to co się dzieje i tzw. prawa rynku (prawa rynku czy prawa manipulatorow;)
Nie będę się rozpisywać nad tymi absurdami, doskonale sobie zdaje sprawe, ze większość ludzi nie ma czasu ani ochoty zastanawiac się na tym ze cos jest nie tak, albo ze cos nie jest prawda. Większość ludzi jest zajeta praca na kredyty, domy, samochody, plazmy, najnowsze komorki i inne duperele, które pozwolą im być przez chwile Britney Spears czy Dodą wśród znajomych i swojego środowiska. Zostawmy wiec ich w ich swiecie i swiecie ich gadżetów.
Pomyślmy o nas, o tych, którzy się trochę zastanawiają i szukają prawdy. Wiemy ze cos jest na rzeczy, wiemy ze, co i rusz napotykamy na cos, co powoduje nasze utwierdzanie się ze przekonaniu, ze nic nie jest tak jak być powinno i jak to tłumaczy nasz oficjalna bajka o sierotce Marysi.
Dla mnie problemem nie sa odkrycia manipulatorstwa bo to widze na każdym kroku, ale próby zdyskredytowania każdego człowieka który o tym głośno mowi, każdej teorii innej niż oficjalna, każdej innej koncepcji. Ja nie mowie, ze ktoś nie może tworzyć nam jakies dziwnych koncepcji aby nas zwodzić i robićz nas wariatow (przykłady dyskredytacji o których czytalam w opiniach „jeszcze-bardziejo-swiecownych” toHenry Kubik , David Icke, Alex Jones, ruchy New age, globalne przebudzenie itd) Nie neguje niczego bo z zasady już nikomu nie ufam, ale na boga, ludzie jeżeli macie jakies informacje i dowody na ich manipulatorstwo – akurat przychodzi mi za przyklad Pan o nicku SONGHAN z naszego forum który przyp....ala się do kazdego kompletnie bez zadnych argumentow i dowodow – to dajcie te dowody, linki, argumenty zamiast waszych żywcem wziętych z Onetu zalosnych komentarzy.
Doskonale wiemy, ze ten swiat nie funkcjonuje tak jak nam wpajano i myśleliśmy ze funkcjonuje, ci którzy deprecjonują dowody na to niech tez posłużą się dowodami a nie żałosną krytyka.
Pozostaje pytanie co dalej?Co?Co?Co???

Awatar użytkownika
Bou
    Tłumacz

    Posty: 173
    Dołączenie: Pon Sie 31, 2009 6:07 pm

        * Prywatna wiadomość

« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2010, 07:41:56 wysłane przez Leszek » Zapisane
bou
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 126


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Maj 25, 2010, 20:40:43 »

dostalam maila z odpowidzia Michal Aniol w tym watku, czyzby chochlik albo MA skasowal?Uśmiech
Zapisane
Michał-Anioł
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 669


Nauka jest tworem mistycznym i irracjonalnym


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Maj 25, 2010, 21:21:46 »

film trochę kontrowersyjny jest  dlatego usunąłem,ale z większością wywodu się zgadzam tak jak z twoimi przemyśleniami  bou.

<a href="http://www.youtube.com/v/sLbMV8-5HII&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/sLbMV8-5HII&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;480&quot; height=&quot;385&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/sLbMV8-5HII&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/sLbMV8-5HII&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;480&quot; height=&quot;385&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;</a>
Zapisane

Wierzę w sens eksploracji i poznawania życia, kolekcjonowania wrażeń, wiedzy i doświadczeń. Tylko otwarty i swobodny umysł jest w stanie odnowić świat
bou
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 126


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Maj 25, 2010, 22:02:16 »

dodaje moje wpisy z davidicke.pl pod tematem artykulu,  ktory tlumaczylam na polski a dotyczacym obrzydliwych praktyk satanistyczno-pedofilskich
http://davidicke.pl/forum/david-icke-pedofilia-i-satanizm-struktura-sieci-t2524.html


nie chce sie zglebiac w ten temat bo jest niezwyle dolujacy, jak ktos chce to przeczyta ale wkleje moje moje posty w tym temacie


Re: David Icke - Pedofilia i satanizm, struktura sieci

Postprzez Bou » Wto Maj 25, 2010 7:44 pm
tylko dla tych ktorzy mysla:
problem ktory zostal przedstwiony tak naprawde nie ogranicza sie do tej konkretnej molestowanej dziewczynki czy molestowanych dzieci - dla niektorych moze to byc informacja typu news z wiadomosci TVN pomiedzy reklama podpasek i pasta do zebow, ok cos sie gdzies strasznego stalo, ale to nie dotyczy nas i mozemy sobie przy dalszym programie jaki serwuja nam jedyne sluszne media zjesc dalej kolacje, isc spac a rano ruszyc do pracy...'
otoz nie, przedstawiony problem odnosi sie do tego jak funkcjonuja organa wladzy i sprawiedliwosci ktore dostaly mandat on nas obywateli i spolecznosci, ktorzy wybralismy ich aby sprawowali wladze w_naszym_imieniu.
To co zostalo pokazane w tym artykule to kropla w morzu bezprawia, korupcji, oszustw i manipulacji do jakich dopuszczaja sie tzw wladze i cale powiazane z nimi kolesiostwo. Ale nie dziwmy im sie oni po prostu wykorzystuja sytuacje. Prawdziwym problemem jestesmy my, spoleczenstwa ktore dajemy im mandat, i pozwalamy na to aby takie rzeczy mialy miejsce. To po prostu ciche przyzwolenie na to, aby podobne i inne procedery mogly bezkarnie kwitnac. Coolwiek, jakiekolwiek brudy by przypadkiem nie wyplynely, goszcza chwilowo na 1szych stronach gazet, aby po kilku dniach ustapily ciekawszym informacjom o powiekszeniu cyckow znanej piosenkarki czy rownie ciekawej aferze rozporkowej. Umarl krol niech zyje krol w mediach - koniec problemu smolenskiego teraz jest powodz, jak sie skonczy powodz bedzie pozar, po pozarze bijatyka i wypadek, po wypadku operacja plastyczna boguslawa lindy.
media zawsze wykreuja najwazniejsze tematy, podobnie jak specjalisci od marketingu wykreuja wasze najwazniejsze potrzeby, na ktore byscie nigdy nie wpadli, typu najnowszy telofen komorkowych ze 150 funkcjami czy odchudzajacy w 30 sekund krem bez ktorych to w zadnym wypadku nie moglibyscie sie obyc.
STOP
Wylaczmy na chwile telewizornie, wlaczmy myslenie. - wiemy ze cos bardzo jest nie HALO i spróbujmy to rozgryzc i rozwiazac. Nie wiem, moze zbierzmy sie i publikujmy listy otwarte, moze wiecej ludzi sie obudzi i bedzie znami a urzedy i wymaiary sprawiedliwosci nas ne beda mogly ignorowac? to ze ktos opublikuje art w necie to jeszcze nic nie znaczy, dziesieciu kretow zrobi z niego wariata.
Pozdrawiam myslacych, zachecam do wspolpracy bo czas tlumaczenia filmow chyba sie skonczyl nadchodzi czas dzialania

........................................


Re: David Icke - Pedofilia i satanizm, struktura sieci

Postprzez Bou » Wto Maj 25, 2010 9:03 pm
Ja chyba snie...ja wiem ze macie na glowie wyczyscic wanne, ugotowac obiad i podetrzec dziecku dupe...ale ludzie obudzcie sie z niba spadaja na was tony trujacych substancji a te wasze zasrane elity cwicza bron pogodowa i geologiczna w waszych miejscach zamieszkania, cwaniacy manipuluja tzw ekonomia abyscie stali sie zebrakami, mafie farmaceutyczne probuja z wami trickow ze szczepionakami i innym gownem, wszystko to odybywa sie pod plaszczykiem swiatowego ladu i skladu w mediach, ktore wam codziennie i bezustannie piora mozgi.
Czas sie otrzasnac i przebudzic, nie koniecznie w kierunku New Age, ale chociazby w kierunku elementarnej znajomosci prawdy.
Chociaz z drugiej strony... moze i latwiej ogladac seriale, tance na lodzie tudziez tance na rurze haha
Moze to i lepiej zjesc obiad, obejrzec dziennik i sport, kibcujac na smierc i zycie jakiejs druzynie (dlaczego tego nie wie nikt), polozyc sie spac w kredytowanym domku i dozyc do jutra aby dalej walczyc w wykreowanym wyscigu szurow i znow wrocic do domowego zacisza aby sie cieszyc WSI24.
proponuje zamiast slownych przepychanek wspolnie stworzyc jakies oficjalne listy do rzadu, parlamentarzystow organizacji pozarzadowych itd.
np jeden z tematow
chcemy wiedziec czym nas opryskuja, co to sa za samoloty tworzace smugi chemiczne, skad startuja, gdzie laduja, co rozpryskuja? domagajmy sie informacji i oficjalnych badan subctancji spadajacym nam jak manna z nieba.
Dajmy X podpisow, wszyscy nie moga nas ignorowac bo my jestesmy rzeczypospolita a nie pan tusk czy bartoszewski ksywka profesor.

Awatar użytkownika
Bou
    Tłumacz

« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2010, 07:40:57 wysłane przez Leszek » Zapisane
Echnaton
Aktywny użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 241



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Maj 26, 2010, 17:58:41 »

Masz w sobie spory ładunek Bou. Bunt przeciwko temu co nas otacza najlepiej przekierwoać na tory miłości. Zaangażować się w pomoc lokalną. Ludzi którzy Cię otaczają na codzień. Wyjdzie Ci to na zdrowie, mi przynajmniej wyszło...

Walka z systemem to walka z wiatrakami. Żadne petycje, grupy zorganizowane, mołotowy - nie pomogą. Proces w którym uczestniczymy jest nieodwracalny, musi sam siebie doprowadzić do upaku. Upadku wszystkich fundamentów które go tworzą. Nikt kto jest u władzy nie jest zainteresowany słuchaniem Twego głosu, ponieważ wspinając sie po szczeblach kariery dokładnie zna mechanizmy, które kreaują dzisiejszą rzeczywistość. Są bardzo silne uwarunkowania systemowe. Chciwość nie spadła nam z nieba, jest ściśle programowana. Bankructwa, złodzieje, milionerzy to tryby tej maszyny. Nie, jak wielu myśli, wypadki przy tworzeniu systemu do wyeliminowania.  Nasze zmysły są łatwe do okiełznania i wykorzystania. Co więcej, można je odpowiednio podsycać, aby rozwijały się pewne popędy same. Te, które są oczywiście na ręke budowniczym tego systemu.

Zachęcam do działań typu przekazywania miłości, pojedyńczo, w sklepie, na drodze, w biurze... to nie znika - oddziałowuje i co najważniejsze wraca Uśmiech

PEACE
Zapisane

Wolność daje kolosalną energię, intensywność i żywotność. Tracicie ją zupełnie, uznając autorytety profesorów, czy duchowych przywódców. Uczuciowo jesteście sentymentalni, ogromnie przywiązani do jakiegoś boga, czy jakiejs osoby. Nie daje to energii ponieważ kryje w sobie lęk. - Jiddu Krishnamurti
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Maj 26, 2010, 23:28:15 »

Co do zachęt Echnatona na przekazywanie miłości popieram w całej rozciągłości. Akurat słucham sobie idealnie do tego pasującą muzę "Avokado" zespołu Dubska Mrugnięcie ..
Natomiast  do chemitrails czy innego haarpa mam taką odpowiedź -  rozganiajmy chmury Uśmiech Ludzie uważają, że to niemożliwe, ale niemożliwe są tylko granice, które za takowe uważamy. Jak mówią, że będzie padać, to nie oznacza , że będzie .. nikt nie ma takiej mocy, aby budować nam mury bez nas samych.
Zasilajmy to , co uważamy za najlepsze dla nas oraz innych, bez oglądania się na to, co nam się wmawia. Żyjemy w czasach, kiedy niemożliwe staje się możliwe - to jest kwestia przełamania granic, choć to może zabrzmieć absurdalnie ..
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
MEM HEI SHIN
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 224


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Maj 27, 2010, 01:18:05 »

 Co dalej przyjaciele ?
 Nie wiem co dalej. Nie mogę odpowiedzieć  za nikogo co dalej.....
Mogę tylko odpowiedzieć za siebie.
Mogę odpowiedzieć to co myślę, to co wiem i to co czuję.

Więc napiszę co dalej..... .  Ale ta mowa i tak będzie mową do mnie, będzie mową do samego siebie, bo to moje doświadczenie.........., a Wy poszukajcie swojego.


Każdy człowiek  jest istotą ''duchową'' i otoczony jest światłem energii życia.
Ale słowo duchowy nie oznacza  żadnego ducha, oznacza Nas jako konstrukcję - energii świadomości.
 Szczególnie TERAZ, w czasie globalnych przemian, każdy z nas MOŻE dokonać wyboru, jaką drogą chce IŚĆ. Aby osiągnąć szczęście i radość, musimy odkryć  naszą wewnętrzną moc, mądrość i prawdę,  Otworzyć się oznacza -  POZOSTAWIĆ PRZESZŁOŚĆ. Nastąpi wtedy uwolnienie od poczucia winy, lęku oraz negatywnych przeżyć dziedziczonych przez pokolenia. Podstawą jest wiara w  osiągnięcie osobistej wolności, poczucia bezpieczeństwa,  samoakceptacji naszego wewnętrznego  bogactwa, które jest w naszym zasięgu!

Miłość i szczęście ( to jak dwa złote ptaki, które siedzą obok siebie na złotej gałęzi). Są tak blisko - wystarczy tylko po nie siegnąć.
Ale nasze wcześniejsze, jak obecne uwarunkowania nie pozwalają nam na to.
Wielu ludzi żyje w wyimaginowanym świecie, który nie jest prawdziwą rzeczywistością , lecz świadomym snem.
Dla tych ludzi świat  już powoli gaśnie.... ....
Staną się dokładnie tym co dali życiu.
Staną się jedynie snem z "przeszłości".
Ci co baczą uważnie na obiektywną rzeczywistość wokół siebie, staną się rzeczywistością "Przyszłości".

Ale wszystko można zmienić i to zmienić bardzo wiele nawet w ciągu jednego dnia. Świat nie jest przecież żadną wyrocznią.
Wszystko można zmienić, ale wpierw trzeba chcieć !
A chcieć to móc !

Jak napisali Majowie - najwiekszą siłą człowieka jest siła zmian, siła przemian.
Ale kto tego słucha ? ....! Słuchają nieliczni. Ale wśród tych nielicznych, są kolejni nieliczni, którzy rozumieją, że natura, świat, wszechświat jako skompresowana energia- informacja nie lubi składowania, nie lubi stagnacji, nie lubi wciąż tych samych wzorców i tych samych schematów myślowych.Bo następuje wtedy dekompresja i rozproszanie energii - informacji. I stajesz się wtedy nieświadomy, upadasz.....

To odkrycie ma większa wartość niż tysiąc nagród Nobla.
Ponieważ będąc świadomy tego, jesteś świadomy praw tworzenia swojej własnej rzeczywistości. Więc masz w ręku ster, którym możesz kierować nim potężny ''statek'' o nazwie - swoje własne życie.

Więc trzeba wciąż biec, wciąż poszukiwać, wciąż otwierać się na nowe.....
Jak wykorzystamy swoje życie, takie będziemy go mieli........
Reszta to tylko słowa ........


« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2010, 13:10:31 wysłane przez MEM HEI SHIN » Zapisane

Świat potrzebuje nowej wiedzy, dzięki której nauczylibyśmy się wsłuchiwać w ciszę swego serca.....
Michał-Anioł
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 669


Nauka jest tworem mistycznym i irracjonalnym


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Maj 27, 2010, 16:55:40 »

Przesłania o których piszecie są w użyciu od około 2500-3000lat i cały czas jest jak jest człowiek człowiekowi wilkiem. Dziś kiedy stoimy przed coraz bliższą możliwością powstania Rządu Światowego należało by się  zastanowić co możemy zrobić,okazuje się że możliwości potencjalne są, zagwozdka polega na tym jak je wykorzystać.Nasuwa mi się porównanie stada baranów do stada gazeli, gdzie baranami są ogłupieni lub po prostu zadowoleni z obecnego status-quo ludzi oraz gazeli czyli ludzi wolnych duchem, o ile baranami zarządzać łatwo wystarczy jeden pasterz i pies, to  ludźmi wolnymi tak łatwo kierować czy manipulować się nie da,ale zarazem jest ciężko zorganizować wolnych ludzi do jakiś konkretnych działań.
Dzisiejsza technologia umożliwia  stworzenie społeczeństwa wręcz utopijnego,lecz wymaga to zmiany systemu wyjścia z konsumpcyjnego podejścia do życia odejścia od kapitalizmu jaki znamy, east wspomniał na forum o wizji wolnego od tego schematu społeczeństwa w powieści SF ,ale technologia jest już dostępna.
Historia pokazuje nam że musi się nieźle ludzi pod ścianą postawić by powstał jakiś sprzeciw, co szczególnie dobrze widać w Polsce gdzie po upadku komuny obywatel jest traktowany jak ten baran o którym pisałem powyżej choć praktycznie niema rodziny w której niema kogoś kto brał w tym udział,ludzie zajęci walką o byt nie interesują się już niczym więcej .
Czy  Miłość wystarczy boję się że nie muszą za tym pójść czyny, w innym wypadku trzeba poczekać aż zbierze się masa krytyczna w społeczństwie by powstała chęć do zmian, ale na 90% zmienia się nazwy a światem będą rzadzić ci sami ludzie tylko pod inną nazwą.

Chcecie zmiany to ją zacznijcie ale same słowa czy uczucia nie wystarczą jest czas gadania i czas działania z gadanie to tylko ciekawa wymiana poglądów może powstać. z działania powstanie to co wykreujesz np. nowa rzeczywistość.
Zapisane

Wierzę w sens eksploracji i poznawania życia, kolekcjonowania wrażeń, wiedzy i doświadczeń. Tylko otwarty i swobodny umysł jest w stanie odnowić świat
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #8 : Maj 28, 2010, 19:49:20 »

<a href="http://www.youtube.com/v/ZvPMn2zeml4&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/ZvPMn2zeml4&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;640&quot; height=&quot;385&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/ZvPMn2zeml4&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/ZvPMn2zeml4&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;640&quot; height=&quot;385&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;</a>
Zapisane

miłość radość piękno
Lucyfer
Moderator Globalny
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 134



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Maj 29, 2010, 11:05:36 »

Jeżeli nie oglądasz TV w UK to otrzymujesz regularnie takie oto liściki z pogruszkami Uśmiech

Zapisane
Strony: 1 2 »   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

devils watahapolnocnejciszy watahanowiu skandynawistyka neverdie