Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pokój do wynajęcia - Poznań Winogrady  (Przeczytany 3769 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
egpw
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil Email
« : Maj 28, 2010, 11:07:09 »

SZUKASZ POKOJU :
[/b]
[/font][/color]

Miły kulturalny chłopak wiek 30 lat. Interesujący się świętą geometrią ;fraktalami ,giełdą z umysłem otwartym , nie palący nie pijący wynajmie pokój

Szukam osoby na pokój co ceni sobie spokój i miłe towarzystwo. ( miło było by gdyby osoba była spokojna i nie paląca )

Mieszkanie znajduje na Winogradach –ul Wilczak. Dojazd autobusem 51 67 74 76 83 i tramwajem 3  Położone jest bardzo spokojnej i bezpiecznej dzielnicy  z dużo zieleni: Park cytadela,  Park Szelągowski Park nad Wartą.

Dodatkowo koło mnie znajduje się bogate centrum handlowe. Tesco,  Piotr i Paweł oraz spożywcza giełda Wilmark ze świeżymi owocom i świeżym pieczywem bardzo polecam.
Mieszkanie jest trzy pokojowe położone jest na pierwszym piętrze dogodnych warunkach. Przed blokiem dostępny parking monitorowany

Możliwość korzystania z łazienki kuchni dobrze wyposażonej,  i Internetem bez ograniczeń 6 mb/s
Zapraszam do umówienia się na obejrzenia:

Marcin Gorajski:  502 04 15 55 oraz  egpw@poczta.fm

Cena :
Średni pokój  800zł / m – cena ostateczna + kaucja 500zł + 30 zł na środki czystości /m
Mały pokój 600 zł/ m – cena ostateczna  + kaucja 500zł + 30 zł na środki czystości /m

Ps. Możliwość  pomoc przewiezieniu i przeprowadzeniu się dysponuje samochodem VAN  Berlingo
Zapisane
egpw
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 01, 2010, 06:54:35 »

http://poznan.gumtree.pl/c-Nieruchomosci-pokoj-pokoje-wynajme-SZUKASZ-POKOJU-Winogrady-500-zl-m-W0QQAdIdZ208536802 

Jak by co to tutaj są moje fotki mieszania . Zapraszam do obejrzenia
Zapisane
Strony: 1   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

chopin pyn foxlive dogworld brodria