Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: « 1 2 3 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: do przemyslenia  (Przeczytany 17223 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
bou
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 126


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Czerwiec 23, 2010, 20:54:29 »


 
Więc pytam, jaką mamy na dzisiaj (realną) alternatywę ?


 Żadnej nie masz alternatywy.
Jesteś niewolnikiem ogłupiających systemów, który tworzą opętane istoty, które nazywają siebie ludźmi.
Dla osłody tego totalnego idiotyzmu kup sobie czekoladę, w której zapewniam Cię znajduje się mączka kukurydziana ze zmodyfikowanej
kukurydzy GMO, która w ilości milionów ton napływa do tego ''pięknego'' kraju.
Cieszę się z tego, że piszecie o tym i tamtym, jak i również na różnych serwisach informacyjnych, tylko sobie jeszcze trzeba zadać pytanie -  i co z tego że napiszesz tutaj to i tamto, jak za twoimi plecami opętani oprawcy
robią swoje, i mają to dalko gdzieś.
Liczy się kasa i władza - władza i kasa, a stado baranów, które im służy potrzebuje igrzysk i chleba !
Weź narysuj na kartce papieru granice Polski i powiedz swoim dzieciom, że tu kiedyś była Polska.
Blebanie na forach mnie nie interesuje.
Interesują mnie konkretne czyny.






robią swoje, i mają to dalko gdzieś.
Liczy się kasa i władza - władza i kasa, a stado baranów, które im służy potrzebuje igrzysk i chleba !
Weź narysuj na kartce papieru granice Polski i powiedz swoim dzieciom, że tu kiedyś była Polska.
Blebanie na forach mnie nie interesuje.
Interesują mnie konkretne czyny.







jak milo poczytac:)
wiesz co? idz lepiej spelnij NWO-wski obowiazek i zgodnie z linia masonerskiej Hillary http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100623/WYBORY_PREZYDENCKIE_2010/157816826
 idz lepiej zaglosuj za przekupnym "hrabia" http://minakowski.pl/jak-komorowscy-wyludzili-tytul-hrabiowski-i-herb-korczak/#ixzz0rZl96AMd
na pewno bedzie sie zylo lepiej, ale tylko tobie wybranco bogow i hrabiow

ja niestety nie majac alternatywy musze zaglosowac przeciw "hrabiemu" bo z zasady jestem anarchistka i kazda wladze uwazam za zlo. tylko ze w przeciwienstwie do glupich , nowoczesnych, miejskich, wyksztalconych haha (szkoda ze nie widza moich zagranicznych dyplomow), zmanipulowanych owiec przed telewizornia wiem ze jezeli nie moge wybrac czegos co jest mi po drodze, czyli anarchii, wybieram mniejsze zlo...
ale ty jak zwykle wolisz bujac w oblokach wiec przyjemnych snow
Zapisane
MEM HEI SHIN
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 224


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Czerwiec 23, 2010, 21:24:07 »



wiesz co? idz lepiej spelnij NWO-wski obowiazek i zgodnie z linia masonerskiej Hillary http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100623/WYBORY_PREZYDENCKIE_2010/157816826
 idz lepiej zaglosuj za przekupnym "hrabia" http://minakowski.pl/jak-komorowscy-wyludzili-tytul-hrabiowski-i-herb-korczak/#ixzz0rZl96AMd
na pewno bedzie sie zylo lepiej, ale tylko tobie wybranco bogow i hrabiow

Jestem wolnym człowiekim i Nikt nie będzie mi tu wskazywał (tym bardziej Ty) co ja mam robić
i spełniać jakieś NWO- owskie obowiązki, czy głosować za jakimś przekupnym hrabią.
Więc zastanów się wcześniej dziesięć razy zanim coś opublikujesz.


... w przeciwienstwie do glupich , nowoczesnych, miejskich, wyksztalconych haha (szkoda ze nie widza moich zagranicznych dyplomow)
 

Mnie Twoje zagraniczne dyplomy nie interesują.


Zapisane

Świat potrzebuje nowej wiedzy, dzięki której nauczylibyśmy się wsłuchiwać w ciszę swego serca.....
bou
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 126


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Czerwiec 23, 2010, 21:43:34 »



wiesz co? idz lepiej spelnij NWO-wski obowiazek i zgodnie z linia masonerskiej Hillary http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100623/WYBORY_PREZYDENCKIE_2010/157816826
 idz lepiej zaglosuj za przekupnym "hrabia" http://minakowski.pl/jak-komorowscy-wyludzili-tytul-hrabiowski-i-herb-korczak/#ixzz0rZl96AMd
na pewno bedzie sie zylo lepiej, ale tylko tobie wybranco bogow i hrabiow

Jestem wolnym człowiekim i Nikt nie będzie mi tu wskazywał (tym bardziej Ty) co ja mam robić
i spełniać jakieś NWO- owskie obowiązki, czy głosować za jakimś przekupnym hrabią.
Więc zastanów się wcześniej dziesięć razy zanim coś opublikujesz.


... w przeciwienstwie do glupich , nowoczesnych, miejskich, wyksztalconych haha (szkoda ze nie widza moich zagranicznych dyplomow)
 

Mnie Twoje zagraniczne dyplomy nie interesują.




a mnie wogole twoje chore wynurzenia nie interesuja
Zapisane
Echnaton
Aktywny użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 241



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #13 : Czerwiec 23, 2010, 22:02:33 »

MHS, ale sie zaplułeś chłopie. Ślinotok i piana aż biją mi z monitora Uśmiech Conajmniej jak na wiecu Radia Matyja. Ledwo Cię odszyfrowałem.

Jeśli chodzi o mnie i moje dzieci to zapewniam, że jest z nami wszystko w porządku. Niekoniecznie musi to być zgodne z Twoją jedynie słuszną trajektorią subiektywnego postrzegania tego świata. Ale to juz nie mój problem.
Gwoli sprostowania zaznacze tylko, że jestem osobą apolityczną i ogólnie siebie określam jako nonkoformistę z minimalnym wkładem podtrzymującym obecny system, ponieważ rozliczam się i płacę podatki.
Natomiast, przy każdej możliwej okazji wyśmiewam wszelkie formy agitacji politycznej, tymbardziej w okresie kampanii prezydenckiej.
Na tym forum mówimy o formach i ideach wolnościowych w szerokim tego słowa znaczeniu. Niepokoją mnie postawy na które maja tak olbrzymi wpływ jakieś ksenofobiczne jednostki ze świata polityki, czy mediów.

Pozdrawiam
Zapisane

Wolność daje kolosalną energię, intensywność i żywotność. Tracicie ją zupełnie, uznając autorytety profesorów, czy duchowych przywódców. Uczuciowo jesteście sentymentalni, ogromnie przywiązani do jakiegoś boga, czy jakiejs osoby. Nie daje to energii ponieważ kryje w sobie lęk. - Jiddu Krishnamurti
MEM HEI SHIN
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 224


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #14 : Czerwiec 23, 2010, 22:25:55 »

Na tym forum mówimy o formach i ideach wolnościowych w szerokim tego słowa znaczeniu. Niepokoją mnie postawy na które maja tak olbrzymi wpływ jakieś ksenofobiczne jednostki ze świata polityki, czy mediów.


Mówimy !
Mów sobie dalej.Być może kiedyś z tej mowy wyniknie jakiś skutek ? Wątpię ! Odnoszę wrażenie, że fora internetowe służą ludziom do wykrzyczenia swoich poglądów. Mowa trawa....
Jak chcesz coś zmienić to istnieją organizacje, stowarzyszenia i wiele innych sposobów mogących mieć na cokolwiek wpływ.
Więc zapytam wprost co robisz aby było lepiej., oprócz osobistego stwierdzenia co mi się podoba, a co nie ?..

Stąd będę omijał wszelkiego rodzaju dyskusje, w których od razu widać, że uczestnicy nie są otwarci, tylko  przyszli, aby  wykrzyczeć własne przekonania.Jestem na tym forum tylko dlatego ponieważ zakładam, że czytają to ludzie świadomi i otwarci  nie tylko na dyskusje, ale mają coś więcej oprócz tego do zrobienia.


Niepokoją mnie postawy na które maja tak olbrzymi wpływ jakieś ksenofobiczne jednostki ze świata polityki, czy mediów.


Niepokojem nikt jeszcze niczego nie zmienił .
To trajektoria Twojego subiektywnego pojmowania, na szczęście inni myślą inaczej.
 


« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2010, 22:44:43 wysłane przez MEM HEI SHIN » Zapisane

Świat potrzebuje nowej wiedzy, dzięki której nauczylibyśmy się wsłuchiwać w ciszę swego serca.....
bou
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 126


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Czerwiec 23, 2010, 23:54:02 »

Na tym forum mówimy o formach i ideach wolnościowych w szerokim tego słowa znaczeniu. Niepokoją mnie postawy na które maja tak olbrzymi wpływ jakieś ksenofobiczne jednostki ze świata polityki, czy mediów.


Mówimy !
Mów sobie dalej.Być może kiedyś z tej mowy wyniknie jakiś skutek ? Wątpię ! Odnoszę wrażenie, że fora internetowe służą ludziom do wykrzyczenia swoich poglądów. Mowa trawa....
Jak chcesz coś zmienić to istnieją organizacje, stowarzyszenia i wiele innych sposobów mogących mieć na cokolwiek wpływ.
Więc zapytam wprost co robisz aby było lepiej., oprócz osobistego stwierdzenia co mi się podoba, a co nie ?..

Stąd będę omijał wszelkiego rodzaju dyskusje, w których od razu widać, że uczestnicy nie są otwarci, tylko  przyszli, aby  wykrzyczeć własne przekonania.Jestem na tym forum tylko dlatego ponieważ zakładam, że czytają to ludzie świadomi i otwarci  nie tylko na dyskusje, ale mają coś więcej oprócz tego do zrobienia.


Niepokoją mnie postawy na które maja tak olbrzymi wpływ jakieś ksenofobiczne jednostki ze świata polityki, czy mediów.


Niepokojem nikt jeszcze niczego nie zmienił .
To trajektoria Twojego subiektywnego pojmowania, na szczęście inni myślą inaczej.
 




A moze robi to co trzeba? zeby ludzie sie zastanowili co dobre dla nich, dla ich rodzin dla kraju? czasami i to sie przyda, bo twoje nie po raz pierwszy zgorzkniale argumenty do nikogo nie trafiaja, nie mowiac juz o tym ze ludzi zrazaja
Zapisane
Michał-Anioł
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 669


Nauka jest tworem mistycznym i irracjonalnym


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Czerwiec 24, 2010, 12:02:49 »

MHJ ma jak zwykle racje konformizm faraona też da się przełknać, dziwi mnie postawa Bou, podniecanie się polityką stanowi rodzaj zaangażowania  i pokładania jakiś nadziei związanej z tego typu ludźmi  .
Tak jak MHJ jestem zwolennikiem działań, w łodzi właśnie powstała sekcja8 która stawia sobie za cel przebudzenie lokalnej społeczności i wskazaniu jej manipulacji jakiej jest poddawana, wprowadzając w życie różnego rodzaju działania.
Zapisane

Wierzę w sens eksploracji i poznawania życia, kolekcjonowania wrażeń, wiedzy i doświadczeń. Tylko otwarty i swobodny umysł jest w stanie odnowić świat
bou
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 126


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Czerwiec 24, 2010, 12:11:21 »

nie podniecam sie polityka, tylko sie zwyczajnie martwie przyszloscia, bo polski juz prawie nie ma. napisalam ten post z mysla ze ludzie przeczytaja i sie zastanowia i cos sprawdza, zanim podejma
decyzje - nie moim zamiarem bylo takze ciagniecie dyskusji w tym watku. ja tu juz prawie wogole nie zagladam.
na koniec pokaze jeszcze ciekawy material wyemitowany w TV - a dotyczacy tego co za chwile nas spotka -
warto obejrzec ten reportaz aby wiedziec do czego to wszystko zmierza, jakie niewyobrazalne kwoty zaplacimy za NIC, i co roba ministerstwa sprawiedliowsci i finansow aby nas przed tym gigantycznym przekretem uchronic.
to sie dzieje w ostatnich kilku miesiacach
http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/misja-specjalna/wideo/23062010-2305/1900489
Zapisane
Echnaton
Aktywny użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 241



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #18 : Czerwiec 25, 2010, 21:57:20 »

MHS cyt,:
"Mów sobie dalej.Być może kiedyś z tej mowy wyniknie jakiś skutek ? Wątpię ! Odnoszę wrażenie, że fora internetowe służą ludziom do wykrzyczenia swoich poglądów. Mowa trawa...."
- Nie zamierzam nikogo przekonywać do siebie. Moje poglady to tylko i wyłącznie moje poglądy. Mój czas wolny pozwala mi na fragmentaryczne przegladanie jednego forum. Tego forum. Ciężko byłoby nazwać te kilka moich postów tutaj zaangażowniem.

MHS cyt,:
"Jak chcesz coś zmienić to istnieją organizacje, stowarzyszenia i wiele innych sposobów mogących mieć na cokolwiek wpływ."
- widzisz, moja wiedza i filozofia nie pozwala mi na przystąpienie do takich form organizacyjnych. Po pierwsze dlatego, że to odbiera mi wolność. Każda przynależność odbiera wolność. Po drugie dlatego, że takie twory są ściśle wkalkulowane w byt obecnego systemu, a ja jestem tego przeciwnikiem. Choćby były to ultra-jakieś-tam organizacje to będą spełniały funkcję wentylu bezpieczeństwa trwającego systemu. O to w tym chodzi. Po trzecie dlatego, że ludzie (inteligentni) zauważający pewne niedobory tego systemu spokojnie znajdą sami informacje i z czasem wyrobią sobie sami własną opinię.
Akcję z megafonem na rynku i dwoma transparentami uważam za zbyteczną, a nawet więcej - ośmieszającą dana organizację.

MHS cyt,:
"Więc zapytam wprost co robisz aby było lepiej., oprócz osobistego stwierdzenia co mi się podoba, a co nie ?.."
- Przede wszystkim realizuje w życiu pewne treści filozoficzne, które wyczytyłem i które uznaje za prorozwojowe duchowo i dające się przenieść na innych w pozytywnych relacjach. Mam mase przykładów na różnych płaszczyznach... Jak się spotkamy na Danie i bedzie chwila na kawe, czy piwo opowiem Ci kilka ciekawych przykładów. Neguje uwłaczającą mi głupotę, zawsze i wszędzie, ksenofobię, rasizm, ...etc. To wynika z pewnych nawyków, ale jest do wyleczenia. Akurat korzystam z tego forum, bo nie mam czasu na własny blog, czy inną formę wyrazu i nie widze w tym czegoś zdrożnego.

MHS cyt,:
"Stąd będę omijał wszelkiego rodzaju dyskusje, w których od razu widać, że uczestnicy nie są otwarci, tylko  przyszli, aby  wykrzyczeć własne przekonania.Jestem na tym forum tylko dlatego ponieważ zakładam, że czytają to ludzie świadomi i otwarci  nie tylko na dyskusje, ale mają coś więcej oprócz tego do zrobienia."
- He, he... dobre. Ja mam dokładnie takie samo zdanie na temat Twoich postów. Słuchaj, myślę że nikt nie neguję Twojej wysoko wywieszonej flagi "Prawdy i racji", ale nie implikuj komuś co powinien robic wedlug Twojego światopoglądu. To jest początek megalomanii, choćby gdzies ukierunkowanej w miare na właściwych torach. To cały czas ten sam system... zaprzeczenie i realizacja na tych samych fundamentach. Echhh...

MHS cyt,:
"Niepokojem nikt jeszcze niczego nie zmienił .
To trajektoria Twojego subiektywnego pojmowania, na szczęście inni myślą inaczej."
- I całe szczęście że myślą inaczej. O to w tym chodzi. Tylko wynik musi byc pozytywny. Ja tego u Ciebie nie widze. Sztandar który niesiesz przysłania Ci oczy. Ludzie którzy w większości czytają to forum sa bardzo otwarci. Szukają i zmieniaja siebie, a Ty narzucasz co powinni robić.

Michał Anioł cyt.:
"MHJ ma jak zwykle racje konformizm faraona też da się przełknać"
- Ufff. Dzięki, że mój "KONFORMIZM" jest dla Ciebie do przełknięcia. Uśmiech
Robisz niezła robotę przeklejając tu ciekawe informacje ze świata. Szkoda, że mało jest od Ciebie, a to tworzyło by to forum mniej hermetyczne... ale jednego rola taka, drugiego taka.
Ja Ci od serca szczerze za Twój wkład dziękuje. Rola "obiektywnego" sędziego sygeruje, że podzielasz poglądy MHS i to wszystko co on tutaj wypisuje. Gratuluje.

PS. Mam wrażenie że mylisz mnie z kimś kto występuje pod nikiem Faraon na Prawda2, u pewnego ksenofoba. Nie ten poziom dyskusji....

Pozdrawiam
Zapisane

Wolność daje kolosalną energię, intensywność i żywotność. Tracicie ją zupełnie, uznając autorytety profesorów, czy duchowych przywódców. Uczuciowo jesteście sentymentalni, ogromnie przywiązani do jakiegoś boga, czy jakiejs osoby. Nie daje to energii ponieważ kryje w sobie lęk. - Jiddu Krishnamurti
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #19 : Czerwiec 25, 2010, 22:06:21 »

@ bou,
w linku, który podałaś nie znalazłem ustawy o zwrocie majątków...
Pozdrawiam!
Zapisane

miłość radość piękno
Strony: « 1 2 3 »   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

doggis mexicanas milosnicywalki minecraft wataharainbow