Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: « 1 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: do przemyslenia  (Przeczytany 17218 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
MEM HEI SHIN
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 224


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #20 : Czerwiec 26, 2010, 03:38:12 »


Ja Ci od serca szczerze za Twój wkład dziękuje. Rola "obiektywnego" sędziego sygeruje, że podzielasz poglądy MHS i to wszystko co on tutaj wypisuje. Gratuluje.


  Nie boję się krytyki twórczej lecz mierzi mnie bezsens.
Liczyłem, że temat zostanie podjęty merytorycznie, tymczasem odnoszę wrażenie po ostatnim Twoim wpisie, że przypomina to raczej polowanie na czarownice.
''Ofiarą'' padli wszyscy - Michał Anioł, Rafał Z.,  Ya,  a nawet I - sekretarz K.C Wł. Gomułka.  Duży uśmiech

 Chciałbym się mylić, że wymianę intelektualną zastąpiła tutaj wymiana  -  ja tobie to, to ty mnie tamto....

Ok.
 Tylko, że jeżeli mamy rozmawiać, to znaczy mamy poszukiwać wspólnego mianownika , którym jest SENS.  A  sens można rozumieć jako ''interes'' wokół którego toczy się rozmowa.
Jeżeli celem rozmowy ma być SENS, czyli rezultat wymiany myśli , to szczerze mówiąc wogóle tego tutaj nie widzę.
Oczywiście nie oczekuję tutaj  rozmowy - sztuki  pochodzącej wprost ze skansenu klasycznej literatury, ale to co przeczytałem, to jakiś  quasidialog międzyludzkiej komunikacji ....?

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2010, 04:28:43 wysłane przez MEM HEI SHIN » Zapisane

Świat potrzebuje nowej wiedzy, dzięki której nauczylibyśmy się wsłuchiwać w ciszę swego serca.....
Michał-Anioł
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 669


Nauka jest tworem mistycznym i irracjonalnym


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Czerwiec 26, 2010, 12:23:24 »

Echnaton napisał:
"- Ufff. Dzięki, że mój "KONFORMIZM" jest dla Ciebie do przełknięcia. Uśmiech
Robisz niezła robotę przeklejając tu ciekawe informacje ze świata. Szkoda, że mało jest od Ciebie, a to tworzyło by to forum mniej hermetyczne... ale jednego rola taka, drugiego taka.
Ja Ci od serca szczerze za Twój wkład dziękuje. Rola "obiektywnego" sędziego sygeruje, że podzielasz poglądy MHS i to wszystko co on tutaj wypisuje. Gratuluje.

PS. Mam wrażenie że mylisz mnie z kimś kto występuje pod nikiem Faraon na Prawda2, u pewnego ksenofoba. Nie ten poziom dyskusji...."

Robię to co uważam za ważne nie interpretuje informacji jakie wklejam by nie narzucać własnych poglądów , co do moich poglądów  nic o nich nie wiesz .
Poza tym strasznie daleko odbiegłeś od tematu  Język

Zapisane

Wierzę w sens eksploracji i poznawania życia, kolekcjonowania wrażeń, wiedzy i doświadczeń. Tylko otwarty i swobodny umysł jest w stanie odnowić świat
Strony: « 1 2 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

gang-nd milosnicywalki minecraft chatka mexicanas