Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: « 1 2 3 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: ABC medycyny komórkowej  (Przeczytany 28373 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
(Nie)Ja
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 160



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Czerwiec 02, 2009, 14:41:52 »

i jaka gustowna Uśmiech

Zapisane

..podważam wszystko i nie wykluczam niczego..
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #11 : Czerwiec 02, 2009, 20:19:49 »

i jaka gustowna Uśmiech


Normalnie można się w niej zakochać.... Mrugnięcie
Zapisane

miłość radość piękno
bajka107
Nowy użytkownik
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 7



Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Lipiec 24, 2009, 20:38:36 »

Pestki moreli ja rozbijam dziadkiem do orzechów zaraz po zjedzeniu owoca. Teraz jest sezon i morele są pyszne. Pestki od brzoskwiń są b.twarde, na razie sobie leżą.
Przypomniałam sobie, że jako dziecko obsesyjnie zjadałam wszystkie owoce z pestkami, aż moja mama mi tego zakazała. Powiedziała, że wyrośnie mi w żołądku drzewo. Tak się przestraszyłam, że przestałam.;-)
Zapisane
(Nie)Ja
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 160



Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Lipiec 24, 2009, 22:16:12 »

niestety mam tylko wyciskacz do czosnku.. no i tłuczek do mięsa  Duży uśmiech

jako dziecko obsesyjnie zjadałam wszystkie owoce z pestkami, aż moja mama mi tego zakazała. Powiedziała, że wyrośnie mi w żołądku drzewo. Tak się przestraszyłam, że przestałam.;-)

a mnie ojciec straszy jakimś tam kwasem pruskim.. właśnie ugotowałam sobie kompot z pestek wiśni żeby nic się nie zmarnowało..

chyba już całkiem oszalałam  Mrugnięcie
Zapisane

..podważam wszystko i nie wykluczam niczego..
(Nie)Ja
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 160



Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Lipiec 26, 2009, 20:12:12 »

tego "kompotu" jednak nie polecam.. rozbolała mnie tylko głowa i mnie zemdliło  Z politowaniem

Zapisane

..podważam wszystko i nie wykluczam niczego..
(Nie)Ja
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 160



Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Lipiec 26, 2009, 20:13:20 »

*
 
„Zawarte w tej niewielkiej książce informacje przedstawiają stosowaną we wspomaganiu leczenia nowotworów i w prewencji terapię metaboliczną opartą na substancji roślinnej, której właściwości przeciwrakowe znane są od dawna. Pierwsze udokumentowane skuteczne zastosowanie amigdaliny (witaminy B17) do leczenia nowotworów u kobiet odnotowano w latach 50. XIX wieku we Francji. W ciągu ostatnich dziesięcioleci zostały one naukowo potwierdzone badaniami klinicznymi. Witamina B17 znajduje się w wielu roślinach. Najwięcej jest jej w nasionach moreli, brzoskwiń, śliwek, jabłek oraz w innych gorzkich nasionach. Przedstawione tu informacje nie są powszechnie akceptowane przez współczesną medycynę. Jeśli jednak są one prawdziwe, to leczenie i profilaktyka raka mogą stać się szalenie proste, bowiem wystarczy jedynie przywrócić do naszej diety składnik pokarmowy, który łatwo otrzymać i który, co ważne, nie jest drogi. Coraz więcej lekarzy na całym świecie bada i dowodzi w swoich klinikach, że teoria o witaminowym podłożu rozwoju raka jest prawdziwa”

"Świat Bez Raka"- czyli historia witaminy B 17
<a href="http://www.youtube.com/v/zh1ZK-OasOw&amp;hl=pl&amp;fs=1&amp;&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/zh1ZK-OasOw&amp;hl=pl&amp;fs=1&amp;&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;425&quot; height=&quot;344&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/zh1ZK-OasOw&amp;hl=pl&amp;fs=1&amp;&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/zh1ZK-OasOw&amp;hl=pl&amp;fs=1&amp;&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;425&quot; height=&quot;344&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;</a>
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2009, 20:31:35 wysłane przez HabibiDah » Zapisane

..podważam wszystko i nie wykluczam niczego..
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #16 : Listopad 22, 2009, 13:41:02 »

Olejki a częstotliwość elektromagnetyczna
Źródło: http://www.medycynakomorkowa.com/index.php?option=com_content&task=view&id=70&Itemid=90

Częstotliwość elektromagnetyczna
 
Chce  przedstawić  jeszcze  inny, mało znany wymiar  leczniczej siły olejków eterycznych, a mianowicie ich elektryczne właściwości.   Olejki  eteryczne  przenoszą  potencjał  elektryczny , zwykle elektrony lub jony  ujemne co jest bardzo pomocne przy leczeniu  i utrzymaniu  zdrowia. Są również  energetyzujące , generują  nanovolty  prądu  mierzone  w megahertzach  częstotliwości    ( jest to częstotliwość radiowa obejmująca miliony cykli na secunde). Ta częstotliwość jest możliwa do zmierzenia  przez właśćiwie zaprojektowane instrumenty. Bruce Tainio z Tainio Technology z Cheny , Washington  zaprojektował  i  wykonał  bardzo zaawansowany , czuły przyrząd do pomiaru tego typu  czestotliwośći.
Przy wielokrotnych eksperymentach prowadzonych przez pana Tainio odkryto co następuje. Częstotliwość olejków eterycznych terapeutycznej jakośći jest pomiędzy 52-320 MHz.Te niższe częstotliwośći rezonują z fizycznym ciałem człowieka które posiadają te częstotliwośći, takie jak system kostny  i tkanki łącznej tym samym administrując uzdrawiającą czestotliwość dla tego systemu.
Dla porównania , świeże zioła  posiadają  20 - 27  MHz,  suszone zioła  12 - 22  MHz.
Przetworzona żywność lub puszkowana  posiada zero czestotliwośći, tam nie ma życia, w tym niema żywotnośći. Ta żywność posiada chemiczną  wartość odżywczą (skład) ,ale nie posiada ładunku żywotnośći ,energi życia zawartej w żywej roślinie.
Pomiary na  ludzkim ciele  odkryły  że  zdrowa  osoba ma częstotliwość  około   62-68  MHz jeżeli częstotliwość spada do 58 MHz może pojawić się przeziębienie. Jeżeli częstotliwość  spadnie do 57 MHz pojawiają się symptomy grypy. Drożdzyca pojawia się przy 55 MHz, rak przy 42 MHz. Proces umierania rozpoczyna się przy 25 MHz i schodzi do zera w wypadku zgonu.
W przypadku innego eksperymentu przeprowadzonego przez pana Tainio, zmierzył on jaki ma  na nas wpływ kawa i co następuje,  trzymanie kubka z kawą obniża częstotliwość naszego ciała o 8 MHz a łyk kawy powoduje obniżenie częstotliwośći do 14 MHz. Gdy olejki eteryczne są inhalowane podczas próby z kawą ,częstotliwość ciała przywrócona jest do poprzedniego poziomu w czsie krótszym niż jedna minuta a gdy olejki nie są podczs próby z kawa inhalowane potrzeba aż trzech dni do ustabilizowania częstotliwośći z poprzedniego stanu.
OTO przykład elektromagnetycznej częstotliwości niektórych z olejków terapeutycznej jakości:

RÓŻA                              ( Rosa damascena )                             320 MHz
HELICHRYSUM                ( Helichrysum Italicum )                        181 MHz
RAVENSARA                   ( Ravensara aromatica )                      134 MHz
LAVENDER                      ( Lavendula angustifolia )                    118 MHz
BLUE TANSY                   ( Tanacetum annum )                          105 MHz
GERMAN CAMOMILE      ( Matricaria recutita )                           105 MHz
MELISSA                         ( Melissa officinalis )                            102 MHz
JUNIPER                          ( Juniperus osteosperma )                    98 MHz
ANGELICA                       (Angelica archangelica )                       85 MH
PEPPERMINT                  ( Mentha peperita )                               78 MHz
BASIL                               ( Ocimum basilicum )                            52 MHz

Jedną  z najważniejszych  terapeutycznych możliwośći olejków eterycznych jest to że potrafią podnieść częstotliwość naszego ciała do takiego poziomu gdzie choroba nie może egzystować w zaledwie  30  sekund !!!!

P.S
Dzięki Michał Anioł za info o tych olejkach:
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=446.msg2229#msg2229
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2009, 13:48:27 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Listopad 23, 2009, 00:02:51 »

Dzisiaj na targach zakupiłem olejek różany. Mała flaszeczka za  5 zł , ale jaka częstotliwość  !  aż 320 Mhz !!  Duży uśmiech

Dodatkowo nabyłem olej arganowy ze względu na jego lecznicze właściwości  .
O tym oleju więcej tutaj :
"Zoubida Charrouf, profesor chemii na Uniwersytecie Mohammeda V w stolicy Maroka, Rabacie, na początku lat 1990 przeprowadziła badania chemiczne oleju. Wyniki jej badań potwierdziły prawdziwość tradycyjnego przekazu: substancja zawiera ogromne ilości witaminy E oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych, które obniżają cholesterol, wygładzają zmarszczki, leczą młodzieńczy trądzik i przyspieszają gojenie otarć naskórka."
źródło  http://olejarganowy.prv.pl/koleje.html
Rzadko się zdarza, aby zakupem olejku wspomagać także słuszną sprawę, ale to sami oceńcie na podanej stronie.

Ponadto interesująca jest  również symbolika zdobiąca buteleczkę :
 
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #18 : Listopad 30, 2009, 13:43:32 »

(...) Jak donosi w sierpniowym numerze tego roku czasopismo „Scientific American”, aby mieć dostęp, czy zakupić genetycznie modyfikowane nasiona, kupujący musi podpisać zgodę z ich producentem na to, co może z nimi robić. Jest to stosowane dla protekcji własności intelektualnej firmy (wszystkie nowe organizmy są opatentowane), ale musi to mieć pewne limity, jeżeli pod uwagę wchodzą sprawy naszego zdrowia. Tymczasem Monsanto, Pioneer i Syngenta zabraniają niezależnym naukowcom używania w badaniach nasion produkowanych przez te firmy. Pod groźbą sądu, naukowcy ci nie mają prawa testować nasion w innych warunkach, niż specyfikowane w umowie z producentem, porównywać ich z nasionami innych firm, a przede wszystkim badać wpływ tych nasion na środowisko i ich skutki zdrowotne." (...)

Całość:
http://www4pl.dr-rath-foundation.org/newsletter/archiwum/2009_11_nov_17.html


http://www4pl.dr-rath-foundation.org/aboutus/drrath/biografia.html
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2009, 13:51:55 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #19 : Grudzień 22, 2009, 12:11:01 »

Czy witaminy są szkodliwe?
Całość: http://wolnemedia.net/?p=18518

W wielu mediach pojawiły się artykuły o szkodliwości witamin. Co za tym się kryje? Czy rzeczywiście przez tysiące lat rodzaj ludzki szkodził sobie spożywając pokarm roślinny?

Artykuły zatytułowane “Zabójcze witaminy” czy “Witaminy mogą skracać życie” i podobnej treści ukazały się po opublikowaniu “rzetelnych” i “całkowicie obiektywnych” wyników badań.

Ponieważ nie lubię być manipulowany, ani nie zamierzam bezmyślnie realizować cudzych ukrytych celów, przeanalizowałem zarówno prace, na których oparte zostały te rewelacje, jak i przestudiowałem materiały związane z tym tematem.

(...)

Zastanówmy się dlaczego akurat witaminy wzbudziły ostatnio tak wielką awersję. Ponieważ nie da się na nich bezpośrednio i dużo zarobić oraz są wielkim zagrożeniem dla świata leków.

Nagonka w mediach na witaminy zaczęła się po odkryciach Instytutu Dr Ratha ich rewelacyjnej skuteczności w odpowiednio dobranych zestawach, na przykład przy zmianach nowotworowych czy chorobach serca i potwierdzeniu tego faktu przez największe kierunkowe organizacje i instytuty światowe, takie jak „National Institutes of Health”.

Ale sprawozdań instytutów czy organizacji prawie nikt nie czyta, podczas gdy “rewelacje” w mediach śledzi większość manipulowanego społeczeństwa. Typowe socjotechniczne sztuczki.

Właściwe stosowanie prawdziwych witamin i innych niezbędnych składników w odpowiednich proporcjach eliminuje zdecydowanie ilość klientów przemysłu farmakologicznego – najbogatszego lobby świata. Jest wielkim zagrożeniem dla przyszłych przychodów. Potwierdza to wszystkie alarmujące tytuły jakie zaistniały w mediach.
Witaminy są zabójcze. Zwłaszcza naturalne. Dla niektórych gałęzi przemysłu farmakologicznego. Mogą zdecydowanie skrócić ich żywot. A przewlekle chora ludzkość to taki wspaniały rynek zbytu.

Nie zdziwi mnie również udokumentowanie zabójczego działania niektórych sztucznych witamin. Prawie identycznych z naturalnymi. Ale kto wyłoży środki na takie badania???

Zainteresowanym pogłębieniem tematu polecam ciekawą lekturę:
http://www.dr-rath-foundation.org. Artykuł jest oparty na wynikach badań Instytutu Dr Ratha.



Część wygospodarowanych zysków przeznaczona jest na dalsze badania nad naukowo udokumentowanymi naturalnymi metodami i pracę informacyjno - edukacyjną, demaskującą m. in. mechanizmy działania farmaceutycznego rynku "profitu z chorób".

Ponieważ przemysł farmaceutyczny, pomimo naukowego uzasadnienia naszych niezależnych badań, jest nam przeciwny i podważa moralną spójność naszych działań, które mają na celu szeroko rozumiany użytek publiczny, coraz liczniejsi jego przedstawiciele, w mediach, środowiskach medycznych oraz polityce usiłują podważyć nasz sukces badawczy przez wykorzystanie kruczków prawnych i szeroko rozpowszechnioną, publiczną kampanię, mającą na celu zniesławienie i poddanie w wątpliwość wyników naszych badań. Z racji niemożności przedstawienia dowodów naukowych, jeszcze się to jak dotąd nie udało.

Jeśli chcą Państwo wesprzeć nasze stanowisko i pracę, prosimy zabrać głos i tym samym przyczynić się do możliwie najszybszego rozstrzygnięcia dyskusji, w której z jednej strony stoją ogromne wpływy handlowe wynikające z komercjalizacji ludzkich chorób, a z drugiej droga do naturalnego zdrowia dla milionów ludzi na całym świecie.

Wspomóżcie nas aktywnie np. polecając swoim znajomym tą stronę internetową!
http://www4pl.dr-rath-foundation.org/aboutus/goals.html


Nie będzie dyktatury kartelu chemiczno-farmaceutycznego nad nami i naszymi dziećmi!

W przedostatnim czasopiśmie wydawanym w języku niemieckim - Rath International - przedstawiłem Wam, drodzy Czytelnicy, analizę obecnej sytuacji politycznej na świecie oraz jej konsekwencje dla naszej pracy.

Artykułowi temu nadałem tytuł „Sekta Ikara” i w ten sposób nazwałem po imieniu szereg manipulantów, którzy od dziesiątków lat rabują naszą planetę i poświęcają zdrowie i życie miliardów ludzi w interesie kartelu farmaceutycznego i paliwowego.


Ciekawostka z artykułu

Plik w PDF:
http://www4pl.dr-rath-foundation.org/pdf/20081229_europa_ikarus_pl.pdf
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2009, 12:22:00 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
Strony: « 1 2 3 »   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

zagroda-slonca watahafernflower neverdie fox devils