Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: 1 2 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: UE chce nas oślepić?  (Przeczytany 16000 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« : Maj 14, 2009, 22:44:42 »

"Decydentów z Unii Europejskiej najwyraźniej pogięło. Od jesieni ze sklepów w całej UE, w tym także w Polsce, mają być wycofywane dotychczasowe żarówki, które – pod pozorem oszczędzania energii – zostaną zastąpione świetlówkami. Nowe „żarówki”, co wykazują eksperci i niezależni naukowcy, powodują osłabienie i utratę ostrości wzroku, ból, łzawienie i męczenie się oczu podczas czytania. Sztucznie wytworzona nadwrażliwość na światło słoneczne grozi niebezpieczeństwem odklejenia się siatkówki, a nawet początkami zaćmy. Do tego dochodzą migrenowe bóle głowy, stany depresyjne, bezsenność, rozdrażnienie i niepokój, zmiany aktywności mózgu i ataki padaczkowe, a nawet podatność na nowotwory skóry. Co gorsza, koszty utylizacji świetlówek są bardzo wysokie, a ich uszkodzenie lub zbicie i związane z tym wdychanie oparów rtęci może stać się przyczyną silnych zatruć. Po raz kolejny bijemy na alarm."
http://www.nieznanyswiat.pl/content/view/255/2/

Czeka nas wzrost ilosci chronicznie zatrutych rtecia osob (co jest szczegolnie grozne dla dzieci i kobiet w ciazy), ktore nawet tego nie beda swiadome (lekarze tez nie beda tego swiadomi, bo objawy chronicznego zatrucia nie sa specyficzne i dlatego rzadko sa prawidlowo diagnozowane), a niestety uszkodzenie ukladu nerwowego jest przy zatruciu rtecia, szczegolnie u plodow i u dzieci w duzym stopniu nieodwracalne:
http://www.pirg.org/toxics/reports/brainfood/brainfoodreport.pdf

http://www.man.lodz.pl/LISTY/CHEMFAN/2009/04/0011.html

Co dziwne ta sama UE nakazała wycofać z obiegu tradycyjne termometry z powodu znajdującej się z nich rtęci....
Super! Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi także o władzę nad naszym zdrowiem i życiem...

"Prawo do życia i ochrony zdrowia jest jednym z podstawowych praw człowieka. Prawo to chronione jest przez Konstytucję RP, konwencje i umowy międzynarodowe oraz szereg ustaw." ...
http://www.senat.gov.pl/k5/dok/dr/100/117-2.htm

W ostatniej Angorze (numer 18/2009 - Rozmowa z prof. Wojciechem Żaganem, kierownikiem Zakładu Techniki Świetlnej Politechniki Warszawskiej) oraz w ostatnim "Nieznanym Świecie" (nr5/2009) są artykuły o wprowadzanym w UE zakazie używania tradycyjnych żarówek i obowiązku zastąpienia ich świetlówkami i diodami LED szkodliwymi dla zdrowia...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2009, 20:24:32 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
(Nie)Ja
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 160



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 02, 2009, 14:32:46 »

"Decydentów z Unii Europejskiej najwyraźniej pogięło. Od jesieni ze sklepów w całej UE, w tym także w Polsce, mają być wycofywane dotychczasowe żarówki, które – pod pozorem oszczędzania energii – zostaną zastąpione świetlówkami. Nowe „żarówki”, co wykazują eksperci i niezależni naukowcy, powodują osłabienie i utratę ostrości wzroku, ból, łzawienie i męczenie się oczu podczas czytania. Sztucznie wytworzona nadwrażliwość na światło słoneczne grozi niebezpieczeństwem odklejenia się siatkówki, a nawet początkami zaćmy. Do tego dochodzą migrenowe bóle głowy, stany depresyjne, bezsenność, rozdrażnienie i niepokój, zmiany aktywności mózgu i ataki padaczkowe, a nawet podatność na nowotwory skóry. Co gorsza, koszty utylizacji świetlówek są bardzo wysokie, a ich uszkodzenie lub zbicie i związane z tym wdychanie oparów rtęci może stać się przyczyną silnych zatruć. Po raz kolejny bijemy na alarm."
http://www.nieznanyswiat.pl/content/view/255/2/



nigdy bym nie pomyślała że z euroentuzjastki stanę się eurosceptykiem..

Problemy okulistyczne i dermatologiczne, a utylizacja o wiele bardziej kosztowna.. a wszystko to dla naszego dobra i by "ocalić" Planetę..

To wszystko jest bardzo dobrze skonstruowane. Wycofujemy termometry rtęciowe bo szkodzą, a więc czuwamy nad waszym bezpieczeństwem, a skoro wprowadzamy świetlówki energooszczędne to z pewnością nie są one niebezpieczne.. wprost genialne

i pomyśleć, że jeszcze rok temu przyklasnęłabym tej decyzji z racji moich ekologicznych zainteresowań..

"Prawdziwe żarówki tylko na receptę?"

http://wolnemedia.net/?p=13621   
   
"Koniec ery żarówki Edisona"

http://wolnemedia.net/?p=12508

ps. może trzeba by zacząć zbierać podpisy pod petycją "ręce precz od żarówek!" czy cos w tym rodzaju?  Z politowaniem
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2009, 18:32:58 wysłane przez HabibiDah » Zapisane

..podważam wszystko i nie wykluczam niczego..
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 02, 2009, 20:18:15 »


KUPUJMY ŻARÓWKI

Rozmowa z prof. WOJCIECHEM ŻAGANEM, kierownikiem
Zakładu Techniki Świetlnej Politechniki Warszawskiej


Na końcu posta zamieściłem skany całego wywiadu z Angory z 3 maja 2009.

Fragmenty:

– Likwidując żarówki, Komisja Europejska podobno kierowała się troską o oszczędność energii.

– To kolejny mit. W skali świata na oświetlenie zużywamy 20% całej energii elektrycznej. Oświetlenie gospodarstw domowych to już tylko 8%. Gdyby wszyscy ludzie na ziemi jednego dnia wyrzucili wszystkie żarówki i zamontowali LED-y lub świetlówki, to w skali globalnej teoretycznie zaoszczędzilibyśmy najwyżej 6% energii elektrycznej, a w praktyce pewnie znacznie mniej.

– Przy marnotrawieniu energii przez przemysł to niewiele.

– Nawet w gospodarstwach domowych żarówki nie są największymi pożeraczami prądu. Mam czajnik elektryczny o mocy 3000 W, który przez trzy minuty pracy zużywa tyle prądu, ile świetlówka o mocy 11 W (odpowiadająca 60 W tradycyjnej żarówki) przez 3 godziny świecenia. Równie wiele energii pochłaniają nowoczesne odkurzacze, zamrażarki, a nawet żelazka, których moc w czasie
jednego pokolenia wzrosła ze 120 do 1500 W.
Jeszcze nie tak dawno szczyt energetyczny Polski, okres gdy notowaliśmy największe zużycie prądu, przypadał w listopadzie. Dziś w lipcu. Tak zasadniczą zmianę spowodowały klimatyzatory pracujące w naszych biurach.

– A jak jest z oszczędnością naszych portfeli?

– Jeżeli świetlówka świeci bez przerwy przez wiele godzin dziennie, to dopiero po pół roku jej zakup staje się opłacalny. Pamiętajmy, że wymiana tradycyjnych żarówek na świetlówki będzie wiązała się też często z koniecznością zakupu nowych
żyrandoli, lamp czy kinkietów, gdyż świetlówki są dłuższe i będą wystawały zza żyrandola.

(...)

– Światło świetlówek czy LED-ów jest nienaturalne, zimne, o wiele mniej przyjazne od światła żarówki i o wiele szybciej doprowadza do zmęczenia oczu.

– Światło pochodzące z żarówki jest stabilne, to znaczy nie ma wahań związanych z częstotliwością sieci i jego rozkład widmowy jest niemal identyczny jak światła naturalnego. W świetlówce jedne barwy są bardziej intensywne, inne mniej, a niektórych nie ma. Nazywamy to „nieciągłym rozkładem”, co oznacza, że to światło trudno uznać za zbliżone do naturalnego. Dlatego w muzeach nikt nie oświetla obrazów świetlówką, tylko żarówką. Świetlówki, a dokładnie zachodzące w nich wyładowania, generują światło ultrafioletowe i dopiero pokrycie jej białym proszkiem powoduje zamianę światła ultrafioletowego na światło widzialne.
Pamiętajmy, że niektóre długości fal ultrafioletu mogą wywoływać zaćmę i raka skóry. Światło ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie.
Czerwone nas pobudza, niebieskie uspokaja.

– Na Zachodzie pojawiły się wyniki badań niezależnych ośrodków naukowych, które jednoznacznie stwierdzają, że świetlówki mogą też powodować depresję, przyśpieszać jaskrę i mają bardzo negatywne działanie na osoby cierpiące na migreny i padaczkę.
Niestety, w Polsce nawet lekarze nie mają o tych badaniach zielonego pojęcia.


– Ja też nie znam tych badań, ale nie jestem lekarzem, tylko inżynierem. Jestem Jestem przekonany, że wyniki tych opracowań powinny być podane do publicznej wiadomości i zweryfikowane przez nasze uczelnie i instytuty medyczne, ale
mam wątpliwości, czy tak się stanie.

– Czy słyszał pan, żeby przed wprowadzeniem zakazu sprzedaży żarówek Bruksela zamawiała naukowe
opracowania, jaki wpływ ta decyzja może mieć na zdrowie i gospodarkę?



– Nie słyszałem. Być może takich argumentów dostarczyli producenci świetlówek,
którzy mogli zamówić takie opracowania, a wiadomo, że kto płaci za badania,
ten może się spodziewać, że ich wyniki będą korzystne dla zleceniodawcy.

============================================================================

Swoją drogą Dan WInter przedstawiał na wykładzie wyniki badań porównawczych jakiegoś hiszpańskiego instytutu, dotyczące pracy ludzkiego mózgu w pomieszczeniach oświetlonych świetlówkami i światłem słonecznym. Nie pamiętam jaki to był film. Chyba trzeci z serii "Wind on which Love travels"
Jak ktoś chce niech szuka:
http://www.google.pl/search?q=%22Wind+on+which+Love+travels%22+&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a

Wychodziło ewidentnie, że ludzie się rozpraszali, dekoncentrowali niejako w sposób naturalny pracując w pomieszczeniach oświetlonych świetlówkami w porównaniu do takiej samej pracy i w tym samym pomieszczeniu ale oświetlonym światłem słonecznym.
==============================================================================

Cały wywiad:
Kliknij obrazki, aby je powiększyć.










« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2009, 12:47:09 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #3 : Sierpień 07, 2009, 19:51:20 »

Od jesieni ze sklepów w całej UE, w tym także w Polsce, zaczną być wycofywane dotychczasowe żarówki, które pod pozorem oszczędzania energii zostaną zastąpione świetlówkami.
http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article427629/Unia_zakazuje_stuwatowych_zarowek.html
Co dla naszego zdrowia oznaczają jarzeniówki? Jakie jest ich spektrum emisyjne? 
Pewne wskazówki zawiera ten mały fragment wykładu Dana Wintera...

Dan Winter: Światło słoneczne, głos, wzrok i DNA... [PL]
<a href="http://www.youtube.com/v/a9VgFbY7KIo&amp;hl=pl&amp;fs=1" target="_blank">http://www.youtube.com/v/a9VgFbY7KIo&amp;hl=pl&amp;fs=1</a>
http://www.youtube.com/watch?v=a9VgFbY7KIo


1 obrazek - przed "kuracją"
2 obrazek - natychmiast po "kuracji"
3 obrazek - godzinę po kuracji
Dwa dolne obrazki pokazują wynik kuracji światłem słonecznym  - więcej składowych harmonicznych w głosie ludzkim
Źródło:
http://www.goldenmean.info/heartvoice/

Narracja z filmiku:
{5}{60}  Jest to praca Marysol Sterling| w Hiszpanii.
{70}{160}  Pokażę Wam jeszcze jedną koncepcję,| by dać wam wyobrażenie.
{165}{350}  Marysol analizuje spektrum głosu|i zauważa, że dyspersja energii|nie jest fraktalna.
{360}{430}  Większość energii tego głosu |tkwi w jednej częstotliwości.
{437}{570}  Więc jeśli ktoś ciągle mówi na jednej|częstotliwości, to trochę się nudzisz,|bo nie zmienia on częstotliwości...
{585}{670}  Jest bardzo mało uczucia |w takim głosie, prawda?
{680}{790}  Oczekujecie głosu, który jest harmonicznie|inkluzywny, a nie ekskluzywny (wykluczający)
{800}{930}  Chcę Wam powiedzieć jak |leczymy głos takiej osoby.|To jest PRZED, a to jest PO...
{935}{1035}  Marysol obliczyła brakujące |częstotliwości tego głosu, tutaj
{1055}{1230}  Obliczyła długości fal (muzycznie)|mnożąc je przez dwa i otrzymując |długości fal kolorów w spektrum światła
{1235}{1325}  i używając gorącego śródziemnomorskiego|słońca południowej Hiszpanii...
{1335}{1405}  zmieniała kąt nachylenia pryzmatu...
{1420}{1575}  Więc gość siedzi w pokoju z zakładką na oczach| i po twarzy przesuwają mu się kolory tęczy
{1582}{1675}  i kiedy tęcza oświetla mu oczy |właściwym (według obliczeń) kolorem ...
{1685}{1835}  ona ściąga zakładkę, odlicza dwie minuty| i mówi: "zanalizujmy ponownie spektrum |twojego głosu"...
{1845}{1920}  I otrzymujemy to...|I to było odtwarzalne...
{1925}{2065}  Mogłeś robić to wiele razy, mogłeś zastępować|brakujące harmoniczne głosu ŚWIATŁEM!|w tę i z powrotem...
{2075}{2235}  Mówię Wam o tym z powodu, który chciałbym,|abyście zabrali ze sobą do domu dzisiaj...
{2245}{2390}  Marysol wyjaśniła mi, że działa to TYLKO |Z PRAWDZIWYM ŚWIATŁEM SŁONECZNYM!
{2400}{2485}  Chciałbym, abyście wiedzieli dlaczego.
{2500}{2710}  Jest to kluczem do odpowiedzi dlaczego,|gdy zainstalujesz w dziecięcej klasie|ciepłe, różowe światło jarzeniowe
{2725}{2805}  możesz zmierzyć jak |koncentracja uwagi idzie w dół...
{2815}{2855}  Jest to bardzo wymierne.
{2865}{3035}  A jeśli ściągniesz światło jarzeniowe|i doprowadzisz światło słoneczne, to zmierzysz| jak koncentracja uwagi idzie w górę.
{3045}{3120}  Chciałbym, byście zrozumieli tu fizykę.
{3130}{3310}  Fizyka jest taka, że każda fala, która|"osadza się" w Słońcu posiada możliwość|fuzji. Rozumiecie?
{3320}{3400}  Więc jeśli nie jesteście w fazie| ze Słońcem, jesteście "ugotowani"
{3405}{3532}  Nazywam to "Per-Son-all-I-tie"  ;-)|- wszystko wiążę poprzez Słońce -|mamy tu osobowość (ang. per-son-al-i-ty)
{3540}{3785}  Chodzi o to, że właśnie dlatego Tutanchamon| Quetzalcoatl i później Jezus - wszyscy oni| uczyli kalendarza słonecznego.
{3800}{3980}  Słońce w swoim "czkaniu" pól magnetycznych|- w symetrii koniecznej do "rozpalania" DNA|nazywa się kalendarzem Majów
{3985}{4070}  i jest po prostu mapą I-Ching|która jest (64) kodonami DNA...
{4075}{4245}  Więc kalendarz Majów odwzorowując rozbłyski|słoneczne, pokazuje jak Słońce "rozpala" DNA
{4255}{4370}  Tak więc Słońce z powodu spektralnych linii|emisyjnych wodoru (będących fizyką fuzji)
{4390}{4470}  - których szereg emisyjny jest |logarytmiczną funkcją Złotego Podziału -
{4495}{4630}  dla długości fal słonecznych jest| "osadzalnością" w swojej istocie.
{4640}{4970}  Więc jeśli chcesz uczyć fuzji - dosłownie|jak się "osadzać" - to uczysz kalendarza|słonecznego, ponieważ zawiera on fizykę|tego jak osadzasz się (falowo) w Słońcu.
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2009, 15:01:35 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
(Nie)Ja
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 160



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Sierpień 07, 2009, 22:16:24 »

czy tylko chcą nas oślepić? Uśmiech

A propos Słońca..

"W waszym świecie jest pełnia środków kontroli. Istnieje wybrana grupa, która niekoniecznie dąży do wzbogacenia ludzkości. Niektórzy rozumieją, że w dzisiejszych czasach ludzkość ulega przeobrażeniom i że za znaczną część tej mutacji odpowiedzialne jest Słońce (..) Promieniowanie świetlne przekształca ciało na poziomie subatomowym (..)Aby przeciwdziałac tej mutacji czy też przemianie rasy ludzkiej, tworzą oni wyobrażenie,które sprawia, że zaczynacie obawiać sie Słońca (..) Niektórzy ludzie tak chętnie akceptują wyobrazenie, którym ich się karmi, że potrafią stworzyć sobie raka skóry pędem pokonując nasłoneczniony odcinek pomiędzy garażem a samochodem"

prawopółkulowe źródło: "Ziemia Zwiastunów Świtu" -Barbara Marciniak

http://www.sm.fki.pl/index.php?nr=Ziemia_Zwiastunow_10
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2009, 22:42:06 wysłane przez HabibiDah » Zapisane

..podważam wszystko i nie wykluczam niczego..
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #5 : Sierpień 12, 2009, 15:16:28 »

Artykuł z Nieznanego Świata

1.

2.

3.



Źródło:
http://davidicke.pl/forum/unia-od-wrze-nia-zakazuje-stuwatowych-arowek-t619.html#p4943

« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2009, 19:35:24 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
konserwa
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 196


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Sierpień 13, 2009, 10:30:13 »

no to czas wrócić do świec i lamp naftowych (czy można dostać naftę Zawstydzony?)

reptiliańskie komputery walczą już nie tylko ze Światłem Świadomości ale ze zwykłym światłem z poczciwych żarówek Duży uśmiech przecież to komedia, nie ma ratunku dla ciemności - wkrótce będzie im przeszkadzało nawet światło świetlówek Spoko

cóż, ja czekam aż spróbują wyłączyć słońce Chichot

Wątek "reptiliański" został przeniesiony tutaj:
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=362.msg1189#msg1189
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2009, 19:34:52 wysłane przez Leszek » Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #7 : Sierpień 19, 2009, 19:35:31 »

Ostatnie wydanie (nr 33 z17.08.2009r) tygodnika "Forum"


Unia Europejska klęka przed lobby przemysłowym. Od września klasyczne żarówki zostaną zastąpione przez toksyczne żarówki rtęciowe. Wszystko odbywa się pod hasłami ekologii, a tak naprawdę chodzi o zyski dwóch koncernów. Oto protokół biurokratycznego absurdu sporządzony przez dziennikarzy austriackiego pisma „Profil”.
(...)
Pablo Picasso uwiecznił żarówkę na swej epokowej „Guernice”, Walt Disney uczynił genialną asystentką wynalazcy-amatora pana Diodaka; jest symbolem energii elektrycznej oraz triumfu człowieka nad naturą, zwycięstwa światła nad ciemnościami. Pamiętacie hasło propagandowe Lenina? Komunizm równa się władza radziecka plus elektryfikacja. A niezliczone instalacje artystyczne, których tworzywem były klasyczne żarówki? Za parę lat, żeby coś takiego zrobić w Europie, trzeba będzie szmuglować żarówki z USA, a dzieło sztuki pokazywać na tajnych ekspozycjach, by władza nie dopadła, nie skonfiskowała i nie ukarała.
Pełna wersja artykułu dostępna w aktualnym wydaniu "Forum".

W numerze Dr. Dieter Kunz  - badacz snu na berlińskim Univ. Medycznym Charite pisze:
"Zbyt dużo koloru niebieskiego (w świetlówkach) nie wpływa korzystnie na nasze usposobienie. Przy świetle świetlówki nasz zegar przestawia się na dzień. (...) Pół godziny takiego światła wieczorem wystarczy, aby pojawiły się problemu z zasypianiem. Zahamowana zostaje produckja hormonu snu - melatoniny."
+
Dr. Dieter Kunz (48) said: “The particular effects of energy-saving light bulbs have so far not been examined scientifically.
“What is clear is that receptors in the eye react to the visible blue part of the light, to work in such a way with the distribution of the sleep hormone melatonin. “Both natural as well as artificial light have a blue part, and thus can keep you awake.”
http://www.bild.de/BILD/news/bild-english/world-news/2009/09/01/filament-light-bulbs-eu-sale-ban/are-energy-efficient-buls-bad-for-your-health.html


Jeszcze fragment z Forum:
" Zgodnie z przyjętą procedurą Komisja Europejska nie musiała w tej sprawie pytać o zdanie ani Rady Ministrów UE , ani europarlamentu , nie mówiąc już o reprezentantach 27 krajów członkowskich . Skorzystano z okazji , by kontrowersyjne rozporządzenie wprowadzić kuchennymi drzwiami: bez debaty plenarnej , decyzje podjęto na posiedzeniu komisji Parlamentu Europejskiego ds. ochrony środowiska naturalnego, zdominowanego przez posłów lewicy i Zielonych "
http://www.tygodnikforum.pl/forum/index.jsp?place=Lead03&news_cat_id=67&news_id=7813&layout=1&forum_id=5816&page=text
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2009, 11:08:25 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Sierpień 19, 2009, 22:22:12 »

No teraz rozumiem dlaczego , wiedziony intuicją , zakupiłem żarówkę 60W zamiast świetlówki , i zamontowałem ją w pomieszczeniu , w którym teraz piszę i śpię . W tym pomieszczeniu jest to jedyne źródło światła nie licząc ekranu komputera. Okno mam od strony wschodniej tak, że każdego ranka budzi mnie Słońce. I na prawdę czuję się wtedy bardziej wypoczęty. Nigdy tez nie używam okularów przeciwsłonecznych podczas jazdy samochodem. Okulary sprawiają, że się dekoncentruję, muszę wytężać uwagę i ciągle skupiać koncentrację. Bez okularów nie mam takich problemów. Mogę nawet pisać sms-a jednocześnie prowadząc  hehe ( nie polecam niewprawionym ) a mimo to mam dobre poczucie tego co dzieje się przed maską auta. Kiedy za bardzo mnie światło razi po prostu korzystam z dostępnych w aucie osłon.
Z filmu , który zamieściłeś Leszko zainteresował mnie szczególnie ten fragment wypowiedzi Dana Wintera

Cytuj
Więc kalendarz Majów odwzorowując rozbłyski|słoneczne, pokazuje jak Słońce "rozpala" DNA
Widzę, że Dan również jest zafascynowany Kalendarzem Majów. Jego wnioski są niezwykłe. Chciałbym kiedyś usłyszeć jego pełną opinię o Kalendarzu Majów.
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
Mora
Gość
« Odpowiedz #9 : Listopad 09, 2009, 23:28:36 »

Apropo tych żarówek w szkołach te świetlówki to będzie samobójstwo już teraz jak nie raz patrzę na te lampy co nade mną świecą to mnie coś bierze.
Zapisane
Strony: 1 2 »   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

legowiskadlakota oszuscistop sparta zipcraft blume-treu