Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: « 1 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sentics, czyli geometria dotyku (teoria i praktyka)  (Przeczytany 24964 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #10 : Grudzień 15, 2009, 14:28:09 »

Eljasz, przychylam się do sugestii Konserwy.
Czy Ty rozumiesz Wintera? Widzę, że raczej przypisujesz mu to co chcesz w nim widzieć.
Jego ćwiczenia mają więcej wspólnego z uczeniem się przez pianistę artykulacji, czyli z wyrażaniem uczuć...
Służą uwrażliwianiu, wzajemnemu poznawaniu się i pogłębianiu empatii. Poza tym nie chodzi tu nadświetlną "poprzez wiedzę" tylko "poprzez miłość". Zresztą trudno dyskutować jak ktoś pisze hasłowo i wykoślawia podstawowe założenia Wintera i na tym kończy...

« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2010, 10:49:48 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
eljasz
Gość
« Odpowiedz #11 : Grudzień 16, 2009, 11:58:16 »

temat ćwiczenia i temat uruchamiania rozkoszy to dwa odrębne tematy, ktore mozna podsumowac jak powyzej zrobilem. wynika to własnie z doswiadczen na ludziach w okresie ostatnich 40 lat gdy sie tym zajmuje. u wintera to chyba dwa filmy.
kazdy z poszukujacych do czegos dochodzi i nagle staje na jakims prostym mechanizmie. stawia nową babkę w piaskownicy i wszyskie dzieci stają oby ją resztę zycia podziwiać.
nie ćwicz ale zacznij ZYC.
nie studiowac wintera lecz biochemie, fizykę, medycynę....

ja przedstawiam mechanizmy podstawowe z ktorych się wszystko / ISTOTA STWORZENIA / się wywodzi, a skoro napisałem 1000 stron na mojej stronie to nie bedę przepisywał tylko "hasłowo" uwypuklał żebys miał punkt odniesienia do dalszych poszukiwań.

leszek zrobił duzo, bo umozliwił spojrzenie na inne świadomosci ktore po polsku nie mówią, (dziekuje mu) ale macie juz w sobie taki stan psychiczny, że w polsce nikt nie może być bardziej kompetentny. no chyba ze to papiez.
najpierw niech do ciebie dotrze, że nie jestes mózgiem (jak to mówi icek), a potem poznaj budowę PROCESORA, ktory tworzy świadomość - twoją. a to jest wiedza, ktora tylko ja posiadam i przedstawiam. itd.
zacznij dorastać, bo jestes niemowlakiem i z taką wiedza jaką masz obecnie nie przejdziesz powyzej 2012, bo po to wprowadzamy zmiany.

 
Zapisane
tecza
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Grudzień 23, 2009, 23:39:54 »

"zacznij dorastać, bo jestes niemowlakiem i z taką wiedza jaką masz obecnie nie przejdziesz powyzej 2012, bo po to wprowadzamy zmiany." - eljasz

aaaa, po to...
Zapisane
MEM HEI SHIN
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 224


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #13 : Grudzień 24, 2009, 00:28:12 »


najpierw niech do ciebie dotrze, że nie jestes mózgiem (jak to mówi icek), a potem poznaj budowę PROCESORA, ktory tworzy świadomość - twoją. a to jest wiedza, ktora tylko ja posiadam i przedstawiam. itd.

Czy móglbyś bardziej sprecyzować o co Ci chodzi w tym co tu chcesz czytelnikowi  przekazać ?
 Dla mnie takie twierdzenie - '' a to jest wiedza, którą tylko ja posiadam''  przypomina mi jakoś papieża, który głosi ex cathedra swe
objawione i niepodważalne prawdy.

Chce mi się powiedzieć :
Cały ból i traumę ludzkości można sprowadzić do daremnych prób udowodnienia  fałszywej rzeczywistości i tożsamości, która ma imię ''prawda''.





« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2009, 00:30:13 wysłane przez MEM HEJ SHIN » Zapisane

Świat potrzebuje nowej wiedzy, dzięki której nauczylibyśmy się wsłuchiwać w ciszę swego serca.....
pr66
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 7


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #14 : Lipiec 06, 2010, 09:48:22 »

Eliasz gdzie napisałeś te tysiąc stron daj poczytać, i czemu Raptorze znowu mącisz biochemią , może w końcu przestaniemy walczyć? Nauka jest przecież opisem świata materii nie ducha . I to nie Wy wprowadzacie zmiany , Wy tylko żerujecie. Leszek , East dziękuję obudziłem się.
Zapisane
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Lipiec 06, 2010, 11:00:10 »

eljasz napisał
Cytuj
najpierw niech do ciebie dotrze, że nie jestes mózgiem (jak to mówi icek), a potem poznaj budowę PROCESORA, ktory tworzy świadomość - twoją.

Z tą częścią Twojej wypowiedzi po części się zgadzam z tym, że uważam iż między procesorem, a świadomością zachodzi twórcze sprzężenie zwrotne .

Cytuj
a to jest wiedza, ktora tylko ja posiadam i przedstawiam. itd.

A to jest wierutna bzdura. Nie tylko Ty posiadasz wiedzę. Nikt jej nie posiada na własność, a wszyscy jednocześnie mogą mieć do niej dostęp tylko nie każdy jeszcze ją w sobie rozpoznaje. Uzurpowanie sobie wyłączności na posiadanie wiedzy to arogancja, brak empatii, a poprzez to właśnie zabijasz swoją własną twórczość niestety. Niewielu zechce poczytać, co nadęciak ma na myśli, skoro wynosi się on ponad innych. Żaden mesjasz tego nie robił.
Cytuj
zacznij dorastać, bo jestes niemowlakiem i z taką wiedza jaką masz obecnie nie przejdziesz powyzej 2012, bo po to wprowadzamy zmiany.
Do mojego życia nikt nie może wprowadzić zmian poza mną samym. Życie jest jak film o dorastaniu. Owszem , mogę być niemowlakiem, ale równocześnie, kiedy trzymam ten film "na szpuli" , ze wszystkimi jego klatkami , z początkiem, środkiem i końcem jednocześnie , to jestem nie tylko niemowlakiem, ale również młodzieńcem zadurzonym w sobie ( to tak jak Ty) jak również pełnym mądrości i empatii starcem. Ten film w moich rękach istnieje poza czasem i przestrzenią, ale żebym mógł go doświadczyć musi się powoli , minuta po minucie wydarzyć. Sam go dla siebie napisałem i sam mogę w każdej chwili zmienić scenariusz bo - jak napisałeś we wstępie na swojej stronie - Bóg stwarzając człowieka powiedział, że „to jest dobre”, a jeśli ON tak powiedział to nie może człowiek wymyślać niczego lepszego.
Nie istnieje zatem nic lepszego , ale istnieją nieskończone możliwości wydarzeń, początków, środków , zakończeń i wszystkiego, co jest pomiędzy nimi. "To co jest dobre" wybiera z tego tygla i realizuje określone scenariusze  - sam sobie aktorem, reżyserem, scenarzystą ... tylko film wyświetlany jest przez projektor ( mózg), ale i tak klatki na ekranie ożywia światło Twojej wyobraźni ..

pozdr
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #16 : Sierpień 23, 2010, 10:11:08 »

Prosimy Was o pisanie nowych postów w tym temacie w nowej lokalizacji.

Tutaj: http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,102.msg481.html#msg481

Wątki przekopiowane do nowej lokalizacji będą tutaj zamykane i z podaniem linka do nowej lokalizacji - jak wyżej.
(Jest to zawsze link do OSTATNIEGO posta, który widzisz w wątku na starym forum)

Przepraszamy za mały kłopot, bo trzeba się zarejestrować ponownie w nowej lokalizacji. Mogę (jako admin) zrobić to za

każdego, który sobie tego zażyczy i przesłać mu na e-maila nowe hasło (z nowego forum), które sam  łatwo sobie zmieni w

zakładce PROFIL/Ustawienia dotyczące konta.  Wyślę wszystkim instrukcję jak to zrobić.

Wszystkich poinformuję w środę/czwartek o powodach przenoszenia forum.
Wyślę wówczas wszystkim forumowiczom wiadomość na PW.

Przepraszamy za tą niedogodność. Liczymy na wyrozumiałość.

Pozdrawiamy! Uśmiech

Zespół Forum
Zapisane

miłość radość piękno
Strony: « 1 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

proskills fox zagroda-slonca skandynawistyka devils