Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: « 1 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: WSPOLCZESNA HISTORIA ZIEMI TWORZONA SW.GEOMETRIA...  (Przeczytany 16070 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #10 : Czerwiec 24, 2009, 18:26:36 »

Kiaro,
adres Dana jest ogólnie dostępny i każdy może do niego napisać lub zadzwonić na Skype. Jeśli bardzo Ci zależy to powiedz Lucynie, aby do niego napisała lub po prostu zadzwoniła na Skype - wystarczy wpisać w wyszukiwarkę adresów w Skype frazę "danwinter". Właściwy Dan Winter ma w swoim profilu adres swojej strony: "www.goldenmean.info"  Jak się go "zaskoczy" telefonem na Skype, to może uda się z nim zamienić kilka słów. Mrugnięcie

Nie wiem czy Dan zna tą "francuską budowlę", ale myślę, że tak skoro analizuje sposoby osadzania magnetyzmu przez "świętą architekturę". Jego misją jest przekazywanie wiedzy, aby każdy rozumiał "zasady działania" mógł o nich dyskutować i na podstawie wyrobionego przez siebie stanowiska mógł SAMODZIELNIE odnieść się do tego, co te struktury sobą reprezentują.
Na swoich warsztatach Dan proponuje nawet ludziom zadawanie niewygodnych pytań, A NAJLEPIEJ WYSUWANIE TWIERDZEŃ, które obalają jego własne twierdzenia. Wtedy - jak mówi - jest najlepiej, bo widać czy ludzie rozumieją o co chodzi czy nie. Potem dopiero jest etap praktyki - jak ktoś chce, to wybiera "Styl życia iskrzących oczu" Mrugnięcie lub nie....
 
Dlatego fajnie byłoby, gdybyś w swoich wypowiedziach definiowała pojęcia, których używasz, aby każdy mógł się do nich odnieść.

U Dana jest jasne, że święta przestrzeń i święty czas jest fraktalny i wyznaczony przez Phi.
Chociaż, jak sugeruje w pod koniec 1 części "The EggX Files" czas został uszkodzony (nie wyjaśnia jak) i naprawa fraktalności czasu była I JEST jedną z misji Templariuszy...


Lucyfer zamieszczał gdzieś na "forum Cheopsa " link do analizy czasu wg. kalendarza Majów.

Nie wiem jak wygląda twoje rozumienia "świętego czasu"
Napisz jak go rozumiesz i wtedy może uda się wnieść więcej w rozumienie świata i człowieka, bo inaczej wiedza ta będzie zarezerwowana dla nielicznych, którzy będą mogli jak to piszesz "igrać" ludźmi. Ludziom pozostanie wówczas jedynie wiedza, że jest coś takiego jak "święty czas", ale nie będą rozumieli na czym on polega....

Posiadając wiedzę w jakiejś dziedzinie, każdy może wyrobić sobie własne zdanie odnośnie tego, czego ta wiedza dotyczy. W naszym przypadku mogłaby ona wyjaśniać czemu służą różne "święte budowle" - piramidy, różne świątynie, "katedry templariuszy", kamienne kręgi itp
Warto o to spytać, bo jak niektórzy słusznie zauważają, jedne budowle mają walor jedynie symboliczny, a inne naprawdę "działają magnetycznie"?


Jeśli ludzie nie będą rozumieli MECHANIZMU DZIAŁANIA magnetyzmu, fraktalności czasu i przestrzeni (czy czegokolwiek), to będzie można im DOWOLNIE wmawiać, że budowla 'X' jest "dobra" a budowla 'Y' jest "zła" i tym samym odsądzać od czci i wiary twórców tej czy innej budowli...
ZROZUMIENIE WIEDZY, podanej jasnym i precyzyjnym językiem uodparnia na taką dezinformację i podważanie czyjejś wiarygodności...

Dan Winter właśnie dlatego jest niektórym osobom niewygodny, nie nie dość, że mówi o zasadach funkcjonowania różnych rzeczy, to jeszcze ma urządzenia, które pokazują gdzie i w jaki sposób działa magnetyzm i od czego to zależy. To zaś przekłada się na działania praktyczne dotyczące tego jak np. planować miasta, jak, z czego i gdzie budować domy, jak oczyszczać wodę etc.
O tym będzie dział "święta geometria w praktyce". Niestety zajmuję się tym "prawie" samodzielnie, więc nie mam na wszystko czasu...

Tak Kiaro - wiedza daje władzę i dlatego najlepszym sposobem wpływu i ewentualnej kontroli władzy jest przekazanie wiedzy ludziom, zwłaszcza wiedzy o tym jakie są mechanizmy oddziaływania kogokolwiek i/lub CZEGOKOLWIEK na ludzi.
Robi to zresztą wiele ludzi na świecie.
Jeśli jesteśmy już przy działaniu magnetyzmu, to polecam fragment filmu "The EggX Files" o labiryncie.
Są w nim pewne tezy, a pod koniec Dan wspomina o urządzaniu własnego podwórka.
Fajnie byłoby jakby padało jak najwięcej pytań. Wtedy można by temat rozszerzyć i lepiej zrozumieć.

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że wypowiem się na tyle na ile pozwoli mi czas i wiedza jaką posiadam.
Z czasem będzie tez więcej materiałów w języku polskim:

Link do filmiku o labiryncie.
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=273.0

Pozdrawiam wszystkich! Uśmiech

Mała prośba - jeśli ktoś chce dyskutować o labiryncie, to niech to robi w wątku o labiryncie...... Mrugnięcie

P.S
Naprawdę nie mam czasu. Piszę z doskoku, więc przepraszam za ewentualne niezgrabności językowe.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2009, 20:54:30 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
bajka107
Nowy użytkownik
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 7



Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Lipiec 25, 2009, 15:21:56 »

Od jakiegoś czasu czytam o świętej geometrii, obejrzałam wszystkie filmy Dana. Zastanawiałam się czemu ma służyć jej poznanie. Skoro wszystko stworzone na Ziemi, cała natura łącznie z człowiekiem jest oparta na złotek proporcji, to po co się tym zajmować? Chyba, że samemu ma się ochotę na tworzenie.

Kiaro, to co piszesz wyjaśnia wiele moich pytań, których nie miałam komu zadać. Zastanawia mnie dlaczego organizuje się wspólne modlitwy, żeby przesyłać energię miłości, np. Ziemi, czy w Kosmos. Ludzie zbierają się i wspólnie medytują, dostają przekazy chanellingowe co mają robić, gdzie przesyłać swoją energię, mają świętych z objawieniami.
Jaki jest tego cel ukryty, bo na kilometr czuć, że taki jest.
W ciekawych czasach żyjemy  Spoko
Zapisane
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Listopad 28, 2009, 02:31:48 »

Według mnie święta geometria to coś, co działa od zawsze. Odkrywanie jej nie ma na celu zbudowania sobie zastępów wierzących w określoną teorię  popleczników , lecz jest wyjaśnianiem tego, co nas otacza.
Pamiętam jakim dla mnie zaskoczeniem było odkrycie złotego podziału wewnątrz mnie samego, albo idealnej dekompresji róży czy tez spiralnych gałęzi naszej galaktyki odpowiadających PHI.
Proponuję także przyjrzeć się świętej geometrii od strony historycznej. Wyraża to obrazek nr 2 stąd
Cytuj



Wyobrażmy sobie teraz te wszystkie rysunki naskalne  w neolicie , wyobrażenia słońca ( okręgi  ) z wpisanym weń krzyżem i centralnie zbiegających się  promieni.
Powiążmy to zdjęcie nr dwa z elektryczną teorią wszechświata o którym wykładał Pan Talbot w filmie Tunderbolts of Gods.
.
To będzie ten sam wzór przestrzeni z tym, że w zamierzchłej przeszłości widoczny na niebie gołym okiem. Wszechświat nie tylko że ma charakter elektryczny to również i geometryczny .
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2009, 01:56:30 wysłane przez east » Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
VAV EL
Użytkownik
**
Wiadomości: 60


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Listopad 28, 2009, 11:34:50 »

 ,

Poniższy obrazek pochodzi ze strony Dana Wintera -czy można go nieśmiało porównać do fotografii nr 3  ?



Zapisane
Strony: « 1 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

konie-i-ludzie szczurypustyni cs-komandosi eye articz