Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sekret życia i bioarchitektura FILM  (Przeczytany 12607 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« : Lipiec 05, 2009, 17:25:00 »

Dan Winter - Sekret życia i bioarchitektura

Pod powierzchnią biologicznego życia jest inne, sekretne życie. Ma ono elektryczną naturę i jest zorganizowane według zasady złotego podziału. Planując wokół siebie urbanistyczną i architektoniczną przestrzeń powinniśmy pamiętać nie tylko o harmonii kształtów, ale przede wszystkim o tym "sekretnym życiu", które skłania nas do stosowania materiałów, sprzyjających biologicznemu życiu. Czym jest życie w sensie elektrycznym i jakie materiały służą biologicznemu życiu? O tym właśnie jest krótka rozmowa z Danem Winterem. Zapraszam! Więcej: http://www.swietageometria.info/sekret-zycia-i-bioarchitektura


<a href="http://www.youtube.com/p/5AEC8F0A753E08C5?hl=pl_PL&amp;fs=1&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/p/5AEC8F0A753E08C5?hl=pl_PL&amp;fs=1&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; width=&quot;480&quot; height=&quot;385&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;" target="_blank">http://www.youtube.com/p/5AEC8F0A753E08C5?hl=pl_PL&amp;fs=1&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/p/5AEC8F0A753E08C5?hl=pl_PL&amp;fs=1&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; width=&quot;480&quot; height=&quot;385&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;</a>
Lista odtwarzania na YouTube:
http://www.youtube.com/view_play_list?p=5AEC8F0A753E08C5

Film "Sekret życia i bioarchitektura" (poprawione napisy) jest do pobrania w wersji *AVI tutaj:
http://www.przeklej.pl/folder/dan-winter-sekret-zycia-i-bioarchitektura-pl-32378914


Przy okazji wszystkie polskie napisy do filmów Dana są tutaj:
http://www.swietageometria.info/pliki-do-pobrania
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2010, 14:38:56 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
Igmana (ptak)
Użytkownik
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 66


8067684
Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Lipiec 05, 2009, 21:21:23 »

Jak wynika z powyższego, niesamowicie ważne prócz zachowania swoistej higieny podczas życia są narodziny i śmierć w odpowiednim, czyli fraktalnym miejscu. Dlaczego? By nie tracić ładunku przy przejściu, by dusza mogła zabrać całą pamięć.  Inaczej, by mogła rozpakować się niedestrukcyjnie. 
Czy  w związku z tym, nie powinniśmy budować odpowiednich budowli, tzw. Domów Narodzin i Domów Umierania? Inaczej zwanych Domami Przejścia? Coś na kształt piramid, czy stup, które są idealnymi, żywymi kondensatorami?
Pytanie, czy jest to możliwe przy obecnym, powszechnym stanie świadomości? Czy niezbędna jest akceptacja przez oficjalną naukę treści, które głosi Dan Winter i jemu podobni?

Dzięki uwolnieniu wiedzy, dzięki dobrej woli i wysiłkowi wielu wspaniałych ludzi, możliwe staje się to, co do tej pory zarezerwowane było tylko dla nielicznych wtajemniczonych.
Dzięki Ci Leszku za Twój wkład, za dołożenie następnej cegiełki do naszego lepszego jutra. 
Ta wiedza powinna być szerzona na wszelkie możliwe sposoby.

Na koniec oddajmy głos jeszcze raz Winterowi, cyt: „Więc higiena udanych narodzin i udanej śmierci zdecydowanie zależy od zrozumienia fraktalnej pojemności elektrycznej i dlatego architektura biologiczna jest początkiem uczenia się tego, jak pomagać ludziom umierać i rodzić się w sposób udany.”

Zachęcam do obejrzenia filmu.

Pozdrawiam serdecznie  Uśmiech
Zapisane

PRAWDA - WOLNOŚĆ - MIŁOŚĆ
MEM HEJ SHIN
Gość
« Odpowiedz #2 : Lipiec 06, 2009, 02:20:27 »

Jak wynika z powyższego, niesamowicie ważne prócz zachowania swoistej higieny podczas życia są narodziny i śmierć w odpowiednim, czyli fraktalnym miejscu.

 Widzę, że zaczynasz przełamawyć opór i upór, gdzie  na początku  chciałaś mi powiedzieć, a po co to wogóle rysować kreski, czy jakieś tam fraktalne figury , czy nie lepiej obdarowywać się słowami miłości.
Otóż powiem Ci wprost po co, o czym Winter nie powiedział choć z pewnością o tym dobrze wie.
Chodzi oto, że nawet w wyobraźni  ''rysując'' cokolwiek co jest fraktalne, czyli jest idealną kompresją  pola ''stapiasz'' się z tym polem
ponieważ myśl ma to do siebie, że pociąga za sobą energie, w tym wypadku energie skompresowane fraktalnie.
Pomyśl, że tworząc sobą i w sobie dalej masz do czynienia z próżnią, tylko próżnią oprogramowaną fraktalnie.Czyli teraz Ty tą próżnie  programujesz, w istocie kompresujesz zgodnie ze ''złotym'' podziałem, a  wszystko co stworzysz fraktalnie, jest wieczne i nieskończone ponieważ ma charakter niekończącej się  powtarzalności.
Moja teoria na dzień dzisiejszy  jest taka, że ważniejsze jest to co tworzysz sama w swoim umyśle, w swoim polu energii świadomości niż np. przebywanie w budynku fraktalnym.
Dlaczego ? dlatego, jeżeli sama tworzysz, to sama w sobie orgnizujesz system życia, jesteś jego źródłem, jesteś jego generatorem, a nie korzystasz ze źródeł zewnętrznych. Jest to zdecydowana i szalona różnica pomiędzy jednym a drugim, którą warto uchwycić, czym w istocie jest jedno, a czym drugie.
Będąc np.w lesie, czy w obiekcie , który jest zbudowany zgodnie ze złotym podziałem czujemy się lepiej, nie chcemy nawet z tamtąd wychodzić, ale wychodzimy i już to wszystko co było dobre nagle zniknęło.
Dlatego daleko ważniejsze jest moim zdaniem, tworzyć takie działania poprzez siebie , aby tą energię organizować w sobie, aby ona porządkowała nasz system życia.
Jakie są objawy takich wenętrznych, autentycznych działań . Ponieważ doświadczasz skompresowanych fraktalnych  energii i czujesz ich przepływ w sobie i poprzez siebie zaczynasz odróżniać co jest fraktalne (rzeczywiste) a co nie jest. Zaczynasz odróżniać rzeczywistość od fałszu, zaczynasz coraz bardziej świadomie poruszać się w tej przestrzeni co nazywamy polem życia, zaczynasz dokonywać coraz to lepszych wyborów.


« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2009, 03:19:27 wysłane przez MEM HEJ SHIN » Zapisane
Thotal
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 17



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Lipiec 06, 2009, 13:52:21 »

Świadomość, to stan w jakim znajduje się wyobraźnia, między innymi przestrzenna. Od wielkości wyobraźni zależy do czego możemy sięgnąć, do jak dalekich horyzontów zawitać. Wyobraźnia, to także proces tworzenia, jesteśmy to po to żeby tworzyć nowe rzeczywistości. Święta Geometria jest dla mnie właśnie odskocznią od płaskiego życia na Ziemi, zaczynamy poruszać się we wszystkie możliwe strony, to taka gimnastyka wyobraźni.
Jesli widzimy coś pięknego, zwracamy na to szczególną uwagę, zaczynamy chcieć tworzyć podobne rzeczy, ale nie znając podstawowych zasad harmonii, wytworzymy kicz. Tak jest ze wszystkim co tworzymy. Ćwiczenie wyobraźni jest nam potrzebne do odnajdywania nowych możliwości w harmonijny sposób.


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Igmana (ptak)
Użytkownik
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 66


8067684
Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Lipiec 06, 2009, 20:23:25 »

MEM HEJ SHIN, przestań w końcu oceniać innych, bo mylisz się bardzo. Nie ma we mnie uporu i niczego nie muszę przełamywać. Kresek też nie mam zamiaru rysować, bo energię mogę sobie ściągać mentalnie, prościej i łatwiej niż bawić się w bazgranie po ciele, w dodatku pilnując wymiarów.   Mrugnięcie
Nadal uważam, że fraktalność wewnętrzną zapewnią mi bardziej pozytywne uczucia i przestrzeganie systemu wartości niż techniczne zabiegi. Owszem, warto przebywać jak najczęściej we fraktalnym środowisku zewnętrznym, ale ważniejsze jest działanie od wewnątrz. Czyli wracamy do miłości, którą starasz się tak "deprecjonować".

Thotal, od kiedy, to życie na Ziemi jest płaskie?  Dla mnie ma ono niesamowitą głębię i wielowymiarowość. Kreseczki, które tak zachwala MEM HEJ SHIN, to dopiero płaskość.  Duży uśmiech
Co do wyobraźni zgadzam się całkowicie, gdyż za jej sprawą stajemy się kreatywni i stwórczy. Sięgamy tam, dokąd sięga nasza wyobraźnia. Bez niej nic nie mogłoby powstać. Jest to nasza nawigacja, nasza moc, nasza boskość. Wszechświat przed powołaniem do życia też musiał zostać wyobrażony, teraz nasza kolej na jego modyfikacje, ewentualnie stworzenie nowego ... 

Pozdrawiam  Uśmiech
Zapisane

PRAWDA - WOLNOŚĆ - MIŁOŚĆ
MEM HEJ SHIN
Gość
« Odpowiedz #5 : Lipiec 07, 2009, 19:26:10 »

........ Czyli wracamy do miłości, którą starasz się tak "deprecjonować".

 Kreseczki, które tak zachwala MEM HEJ SHIN, to dopiero płaskość.



   Nie cytuj czegoś, co nie było kierowane do Ciebie, chyba, że masz coś konkretnie do powiedzenia w tamtym temacie.To jest pierwsza  podstawowa rzecz,  którą należałoby się chyba nauczyć . Tymczasem nic nie masz do powiedzenia, oprócz  próby ośmieszenia czegoś co niezgadza z  Twoim światopoglądem.
Wyciągasz  z premedytacją i bez zrozumienia pojedyncze słowa, (nie patrząc na szerszy kontekst wypowiedzi ), aby za pomocą nich udowodnić rzeszom czytelników,  że ktoś stara się opowiadać tutaj ludziom płaskie i bezwartościowe głupoty.
Nie wiem po co wybrałaś sobie ten ''zaszczytny'' cel ?
 Bo wątek, w którym rozmawiałem nie z Tobą,  lecz  z Habibi, nie dotyczył kreseczek, ale dotyczył ćwiczeń  wyobraźni w sposób fraktalny.
Gdy zechcesz  sięgnąć do opisów, które na tym forum przecież są,  to znajdziesz , jak ''Duch'' za pomocą energii myśli ( za pomocą kikunastu ''kreseczek'' )  stworzył kilka prostych geometrycznych formy i oprogramował, czyli stworzył cały wszechświat.
I  Ty robisz teraz to samo, wykorzystując te same narzędzia i  metody, doświadczasz podobnych praw tworzenia rzeczywistości.
Jak można się domyśleć '' Duch'' wcale nie tworzył czegoś  jak ma pokolei wyglądać cały wszechświat, jaka ma być wielowymiarowość, jaki ma być człowiek, motyl , pszczoła, drzewo, lecz za pomocą prostych, wręcz  szkolnych  form (czyli tych kreseczek, promieni ) stworzył ''Cegłę'', która pociągneła za sobą wszystko.

 A co dalej ważnego w tym temacie. Ano to, że myśl ma całkowitą siłę twórczą. Aby ta energia się skrystalizowała w formie rzeczywistej, czy materialnej (a nie pozostawała tylko swoistymi wyobrażeniami ) , trzeba posiadać połączenie ze swoją podświadomością i zaprosić ją do współpracy. Wtedy podświadomość przekazuje owo pragnienie do nadświadomości i nadświadomość realizuje zamówienie. Na tym polega zasada  prawdziwej ''modlitwy''  kontakowania się z rzeczywistością i tworzenie swojego życia zgodnie ze swoimi ideałami i wartościami.
Ale ludzie chyba wolą  być nieświadomi i wymyślać sobie iluzje na temat różnych rzeczy  zamiast wziąć się za siebie.

Dla mnie jedynym wartościowym kryterium prowadzenia wszelkich dyskusji,  jest to czy człowiek myśli, czy nie myśli.

 Dlatego napisałem ten wątek o ''kreseczkach''  ponieważ wierzę, że pokazywanie ludziom takich tekstów zmusza do myślenia. Jeżeli tylko jedna osoba spośród miliona  konsumentów obudzi się i zacznie szukać nowej drogi dla siebie, to  może było warto ?

Więc to nie jest dysputa, że to jedno jest lepsze, a drugie gorsze, to jest mądre, a tamto jest głupie i płaskie. To raczej uświadomienie sobie, że pokazywanie takich rzeczy ( choćby o tych kreseczkach, pod którymi kryje się o wiele większy sens niż tylko wynika z nazwy ) jest  WAŻNE  i POTRZEBNE !

Co miłości, gdzie chcesz  wmówić mnie i innym, że ją spycham i poniżam.
To tylko kolejny Twój osąd,  choćby  dlatego, że napisałem  wiele rzeczy o miłości.
Dlatego interpretuj sobie jak chcesz, bo masz do tego prawo, tylko  nie stopuj innych  jeżeli ktoś pokazuje inną prawdę !
Bo może już dość tych niekończących się  słów o miłości  w myśl egzaltowanych haseł  i czas się zająć tym co stanowi przeszkody , aby tej miłości doświadczyć.Wolisz kluczyć, niż poszukać przyczyn, to sobie klucz, ale zostaw inych w spokoju !
Sięgnij może jeszcze  raz do wątku, którego napisałem na Chopsie, a który dotyczył tego, że prawo do miłości, wolności i szczęścia odebrano nam już w dzieciństwie. A skoro nam odebrano i wiesz na czym to polega, to wtedy możesz to zmienić, bo innej drogi nie ma.W związku z tym to Ty poniżasz  miłość i imputujesz w umysłach ludzi  słowa, jakby ludzie  byli matołami i nie potrafili zrozumieć, czym jest miłość i trzeba im  o tym wciąż  powtarzać, chyba tylko po to,  aby się poczuć gwiazdą i siebie dowartościować.
 
Po co to wszystko piszę?
 Bo jestem zmęczony prowadzeniem dyskusji z ludźmi  gdzie jakakolwiek  “inność” w tym szerokim i długim wszechświecie jest spychana i poniżana na zasadzie oskarżania innych , że ja tutaj degraduje miłość.

Nie będę już dłużej męczył czytelnika jak również nie będe już niczego  tutaj pisał ,  ani na Cheopsie.
Może bym  i mógł tu jeszcze coś istotnego napisać, ale nie będe już  tracił swego cennego czasu pośród panującego fałszu i obłudy.

OPEN YOUR EYES!



« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2009, 23:43:13 wysłane przez Leszek » Zapisane
Igmana (ptak)
Użytkownik
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 66


8067684
Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Lipiec 07, 2009, 20:30:57 »

MEM HEJ SHIN, wprost nie mogę uwierzyć, co się z Tobą stało?  Uśmiech
Czy czujesz energię swoich słów? Dlaczego tak bolą Cię odmienne poglądy innych?
I dlaczego ingerujesz w wolność słowa? Każdy ma prawo pisać co chce, nawet, jeżeli nie zgadza się to z Twoimi doktrynami. Twoja prawda, Twoje słowa, ale są też inne prawdy i inne słowa.

Co Cię tak irytuje? Daj sobie trochę luzu, poczujesz się znacznie lepiej. Może spróbuj także z tymi kreseczkami …  Duży uśmiech  Apropos kreseczek, są płaskie, bo przecież nie przestrzenne i o to mi tylko chodziło. Ale EGO nie pojęło żartu i zaczęło rzucać cegłami , które owszem przestrzenne są jak najbardziej, ale same, bez murarza domu nie zbudują …
To twórca jest najważniejszy i jego zamysł, nie zaś budulec chociażby i najbardziej święty.
Po raz kolejny obrażasz się jak dziecko zabierając zabawki z piaskownicy.  O czym to świadczy? Nie będę podpowiadać, jesteś przecież inteligentny …  Mrugnięcie

Pozdrawiam Cię tak samo serdecznie, jak zawsze i życzę więcej humoru i życzliwości do świata.
Nie jest on taki zły, jak Ci się wydaje. Po prostu ludzie doświadczają z woli bożej i własnej. Ty również.

Papa, Twoja niedawna jeszcze siostra, pamiętasz?  Uśmiech
Uff … 

Ps. Nikt nam nie odebrał  i nie jest w stanie odebrać prawa do wolności, miłości i szczęścia. Po prostu nie korzystamy z nich z własnej woli, to wszystko. Dlaczego? Tu każdy powinien sam poszukać odpowiedzi w sobie. Wszystko ma przyczynę w nas samych, nie w innych.


Zapisane

PRAWDA - WOLNOŚĆ - MIŁOŚĆ
MEM HEI SHIN
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 224


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Sierpień 12, 2010, 00:24:33 »


Ps. Nikt nam nie odebrał  i nie jest w stanie odebrać prawa do wolności, miłości i szczęścia. Po prostu nie korzystamy z nich z własnej woli, to wszystko. Dlaczego? Tu każdy powinien sam poszukać odpowiedzi w sobie. Wszystko ma przyczynę w nas samych, nie w innych.


 Dawno zapomniany wątek, którego z przyczyn osobistych nie chciałem  już dalej kontynuować ze swoję siostrą .  Uśmiech
 Niemniej podrzucę jeszcze kilka wyjaśniających zdań, które są oczywistym faktem :

 Przez pierwszych siedem lat życia wpajano nam normy zachowań społecznych, które ukształtowały nasze przyszłe wybory i decyzje, myśli i uczucia, postawy i przekonania.

Nikt nie zaprzeczy potężnemu wpływowi naszych rodziców, nauczycieli i społeczeństwa.
 Problem w tym, iż programowanie społeczne doprowadziło do tego, że większość z nas nie potrafi osiągnąć najważniejszych celów w życiu: nie umie znaleźć trwałej miłości, szczęścia i wolności. W miarę jak oczyszczamy się z wewnętrznych blokad i wzorców , zaczynamy pojmować, że ....... nikt nie rodzi się po to, by cierpieć.


Stawiam tylko ogólnie - retoryczne pytanie - odebrał, czy.... Nie odebrał ?


pozdr.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2010, 00:42:22 wysłane przez MEM HEI SHIN » Zapisane

Świat potrzebuje nowej wiedzy, dzięki której nauczylibyśmy się wsłuchiwać w ciszę swego serca.....
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Sierpień 12, 2010, 18:32:50 »

Nie odebrał, tylko wytłumił , zmanipulował umysły.
Jak się dobrze zastanowić, to te pierwsze 7 lat polegało na ćwiczeniu umysłu i tylko umysłu, w panowaniu nad otoczeniem, zresztą według reguł narzuconych z zewnątrz. Największa manipulacja polega na tym, że  wpojono nam zasadę  MYŚLĘ WIĘC JESTEM.
Z biegiem lat człowiek odrzuca nabyte , silne manipulacje zewnętrzne i odkrywa, że JEST wcale nie wyłącznie dlatego że myśli.
Skłaniam się tu do zdania Igmany, że nikt nie jest w stanie odebrać człowiekowi prawa do wolności, miłości i szczęścia.
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #9 : Sierpień 25, 2010, 14:45:36 »

Prosimy Was o pisanie nowych postów w tym temacie w nowej lokalizacji.

Tutaj: http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,39.msg1154.html#msg1154

Wątki przekopiowane do nowej lokalizacji będą tutaj zamykane i z podaniem linka do nowej lokalizacji - jak wyżej.
(Jest to zawsze link do OSTATNIEGO posta, który widzisz w wątku na starym forum)

Przepraszamy za mały kłopot, bo trzeba się zarejestrować ponownie w nowej lokalizacji. Mogę (jako admin) zrobić to za każdego, który sobie tego zażyczy i przesłać mu na e-maila nowe hasło (z nowego forum), które sam  łatwo sobie zmieni w zakładce PROFIL/Ustawienia dotyczące konta.  Wyślę wszystkim instrukcję jak to zrobić.

Wszystkich poinformuję w środę/czwartek o powodach przenoszenia forum.
Wyślę wówczas wszystkim forumowiczom wiadomość na PW.

Przepraszamy za tą niedogodność. Liczymy na wyrozumiałość.

Pozdrawiamy! Uśmiech

Zespół Forum
Zapisane

miłość radość piękno
Strony: 1   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

skandynawistyka zagroda-slonca neverdie watahanowiu kolospawalniczeswc