Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: 1 2 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nassim Haramein i Egipt  (Przeczytany 15484 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« : Październik 11, 2009, 22:28:05 »

Chciałbym się z Wami podzielić pewnym niezwykłym materiałem, który znalazłem przy okazji oglądania filmów z Nassimem Harameinem. Pośród tego wszystkiego,o czym już od dawna piszemy , czyli o Wielkiej Piramidzie oraz Sfinksie ( także w ciekawy sposób przedstawiony materiał ) , jest jeszcze jedna egipska zagadka, związana ściśle ze świętą geometrią, a o której wzmianki nie znajdziecie w oficjalnych książkach historycznych, bo archeologowie nie lubią tego tematu . Mowa o pewnej świątyni Ozyrysa w Abydos i bardzo starej grafice na skale .... ale najpierw polecam obejrzeć film ( tak od 04:34 min do 08:50 min) :
<a href="http://www.youtube.com/v/qGZsju3a_W4&amp;hl=pl&amp;fs=1&amp;&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/qGZsju3a_W4&amp;hl=pl&amp;fs=1&amp;&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;425&quot; height=&quot;344&quot;&gt;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/qGZsju3a_W4&amp;hl=pl&amp;fs=1&amp;&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/qGZsju3a_W4&amp;hl=pl&amp;fs=1&amp;&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;425&quot; height=&quot;344&quot;&gt;</a>

Oto moje, autorskie ( więc wybaczcie ewentualne pomyłki ) tłumaczenie wspomnianego fragmentu ;
"A  oto starożytny , bardzo stary symbol znaleziony na granitowej skale w Abydos [przedstawia zdjęcie - fraktalny wzór świętej geometrii ] , Egipt , w świątyni zwanej świątynią Ozyrysa .Dlaczego jest tak, ze ten obiekt , ten ‘rysunek’, który znajduje się na 100 tonowym różowym (granitowym) głazie na środku tej  świątyni nie jest uwieczniony nigdzie, na żadnym zdjęciu , w żadnej książce, historycznej książce , archeologicznej czy jakiejkolwiek innej ? Zajęło mi  10 lat poszukiwań, by przeszukać wszystkie książki dostępne o świątyniach Ozyrysa od pierwszej wzmianki opublikowanej przez archeologów. Żadna książka nie zawiera tego zdjęcia. Dostałem to zdjęcie od przyjaciela, który tam po prostu pojechał i je zrobił.
Wiecie dlaczego tego zdjęcia nie ma tam [w książkach] ?  Powiem wam czemu.
Ponieważ ta grafika nie została wyrzeźbiona w skale.
Nie została wycięta ze skały.
Ta grafika została w skale WYPALONA. LASEROWO WYPALONA W ATOMOWEJ STRUKTURZE GRANITU
Kiedy myślicie o obcej cywilizacji istniejącej 5 tys lat temu to nie oczekujecie, żeby była zdolna wypalać laserowe grafiki na twardych powierzchniach na 9 cali.
Archeologowie mają naprawdę problem jak to wyjaśnić.
Kiedy nie mogą czegoś wyjaśnić, aby to spopularyzować, to po prostu to pomijają. Niektóre z tych symboli w świątyni Ozyrysa … nie ma żadnych napisów w całej świątyni , nawet kawałka, wszystko co tam jest  to ta rzecz. Promień lasera przeszedł PRZEZ SKAŁĘ .więc nawet jeśli zetrzesz warstwę to ten wzór się dalej pojawia na tej skale. Nie mamy ŻADNEJ ZNANEJ OBECNIE TECHNOLOGII, która by zrobiła reprodukcję tego. Dlatego nie znajdziecie o tym wzmianki w książkach historycznych . Dodatkowo , TA świątynia Ozyrysa znajduje się  50 stóp poniżej wszystkich pozostałych świątyń na tym obszarze Abydos. Archeologowie próbują to tłumaczyć tak, że Egipcjanie przekopali się w dół 50 stóp i dopiero zaczęli budować. Cóż, ale Egipcjanie nie robili tak nigdy z żadnym innymi budynkami , ale kiedy geologowie tam weszli to stwierdzili ,że budynek JUŻ TAM BYŁ , za to poziom gruntu  otoczenia  się podnosił z czasem . I kiedy przeliczyli jak długo zajęłoby , aby ten poziom gruntu się podniósł na 50 stóp , to wyszło im że już nie ma ona  5 tys lat, ale od 9 tys do 12 tys lat . Około 10 tys lat. Z tego powodu archeologowie naprawdę nie lubią tej świątyni ( śmiech) . Właściwie oni się nią brzydzą.
I dalej Sfinks  … większość ludzi sądzi, że został on zbudowany  … '


Pozdrawiam naukowców Mrugnięcie
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
shielder
Nowy użytkownik
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 28



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Październik 12, 2009, 00:37:34 »

Kończę właśnie tłumaczyć 3 część "Crossing the Event Horizon" i tam jest o tym dość dużo w lepszej jakości. Efekt tego wykładu jest powalający, a niektóre pomysły archeologów dostarczają dziś tyle humoru co występy najlepszych komików.
Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #2 : Październik 12, 2009, 00:49:02 »

Shielder, poczekaj, aż skończymy tłumaczyć drugą część "Crossing the Event Horizon"... Duży uśmiech
Zapisane

miłość radość piękno
shielder
Nowy użytkownik
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 28



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Październik 12, 2009, 00:51:29 »

Jak skończę trzecią, to wam pomogę przy drugiej ;-)
Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #4 : Październik 12, 2009, 00:52:50 »

Jak skończę trzecią, to wam pomogę przy drugiej ;-)

To może weź się za czwartą, bo my już mamy 4.1 Mrugnięcie

P.S
Zgadzam się, że efekt tego wykładu jest dość powalający...
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2009, 13:20:17 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
chanell
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 29



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Październik 20, 2009, 16:37:38 »

Drodzy panowie Uśmiech
Jak znajdziecie chwilkę to przetłumaczcie dla tych co nie znają dostatecznie angielskiego,lub wcale nie znają,to co zamieścił East.To znaczy o laserowo wypalonym napisie na kamieniu w świątyni Ozyrysa.Bardzo proszę Chichot
Zapisane
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Październik 20, 2009, 17:12:22 »

Witaj Chanell
Wiesz, z tego, co mi wytłumaczył Leszko wywnioskowałem ,że najlepiej będzie to wyjaśnione w III ciej części"Horyzontu Zdarzeń ".
Ja się wypchałem lekko przed orkiestrę z tym tłumaczeniem, a to jest z nagranie starszej wersji amatorską kamerą chyba z jakiegoś prywatnego pokazu.
Niemniej jednak , z tego, co można wywnioskować z drugiej części "Horyzontu .. "  , którą Leszko już tu zamieścił , to będzie mowa o tym , że ów "kwiat życia ", który widać na filmie to podstawowy wzór horyzontu zdarzeń, to wzór, wg którego w próżni można wyodrębnić granice, a więc naszą rzeczywistość. Właśnie tę informację pozostawiono nam już ponad 10 tys lat temu, abyśmy przypadkiem tego nie przeoczyli w naszych badaniach. To ślad, który ma nas upewnić, ze jesteśmy na dobrej drodze, i ten ślad był tyle lat ignorowany. Chyba dlatego ,że nikt nie potrafił znaleźć dla niego zastosowania oprócz funkcji ozdobnej.
Teraz pytanie jest - jak to zastosować  w praktyce, aby zadziałało ?
Niesamowite jest to ...
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #7 : Październik 20, 2009, 18:06:23 »

Poczekajcie na część III. Będzie najpóźniej w najbliższą sobotę.
pozdrawiam!
Zapisane

miłość radość piękno
chanell
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 29



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Październik 20, 2009, 19:04:06 »

Dzięki East !! Uśmiech
Leszek ja już przebieram nogami,nie mogę się doczekać ! Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

To niesamowite co się ze mną dzieje  Szok Ja wróg matematyki,fizyki i wszelkich liczb czytam i oglądam to wszystko z otwartą gębą i juz nie moge się doczekać na c.d.
Pozdrawiam ciepło  Chichot
Zapisane
mahumi
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Październik 20, 2009, 22:51:40 »

Czapki z głów przed wszystkimi ,dzięki którym możemy to na własne oczy i uszy zobaczyć i usłyszeć ! Wielkie dzięki za Waszą pracę !
Zapisane
Strony: 1 2 »   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

piecfrakcji oszuscistop magicznydom zadania-domowe sparta