Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: « 1 2 3 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 2.0 Od Makro do Mikro, Jednolite Pole FILM  (Przeczytany 22413 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
roqqer
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Październik 20, 2009, 13:00:41 »

Niesamowite i fantastyczne zarazem jest to, ze ja, laik w tej dziedzinie, słucham tych wykładów z zapartym tchem. I na dodatek mam wrażenie, że rozumiem o czym Haramein mówi Mrugnięcie....
 Dzięki panowie za wspaniałą robotę. Uśmiech
Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #11 : Październik 20, 2009, 13:43:57 »

Film w wersji AVI BĘDZIE JUTRO  w pierwszym poście.
Pozdrawiam!

P.S
Ktoś pytał, więc odpowiadam - całość tłumaczona jest ze słuchu.


Dziękuję wszystkim za miłe słowa i przepraszam, że mimo prawdziwej życzliwości i chęci nie mam czasu odpisywać. Uśmiech
Dłuższe wywody i refleksje z mojej strony - po ukazaniu się wszystkich części.
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2009, 19:07:44 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #12 : Październik 20, 2009, 16:50:32 »

Leszku, pytałeś na "cheopsie" ale odpowiem u Ciebie - napisy do 2.0 IDEALNIE pasują do wersji .MKV z minovy Uśmiech

mam wielką prośbę, pisaliście, że macie  już przetłumaczone napisy do 4.1 - chwilę temu oglądałem, jednak kilka słów mi umknęło, i tu wielka prośba czy możecie umieścić te napisy na RS lub wysłać mi na maila (swietygraal@gmail.com), wiem Leszku, że nie masz czasu, może kto inny da radę - zależy mi bardzo a BARDZO mi jest w tej chwili to potrzebne bo Nassim mnie naprowadził na pewien nowy trop... chcę kuć żelazo póki gorące

pozdrawiam i zapewniam, że jakoś się odwdzięczę...

Kapłan 718'
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2009, 16:52:36 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #13 : Październik 21, 2009, 10:57:26 »

W pierwszym poście tego wątku zamieściłem poprawiony link do części 2.0 w wersji *.AVI
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2009, 16:13:44 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
Redmuluc
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 48


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #14 : Listopad 02, 2009, 14:11:59 »

W końcu znalazłem wolne chwile aby w spokoju i bez pośpiechu obejrzeć jego wykłady.
Chciałem Wam podziękować za przedstawienie mi tego niesamowitego naukowca jakim jest niewątpliwie Nassim Haramein.
Fantastyczne wykłady przeprowadzane z uśmiechem na twarzy, z pasją, z poczuciem humoru. Oglądanie tego to ogromna przyjemność. Jeden z fizyków powiedział że jeżeli nie jesteś w stanie powiedzieć swojej najbardziej skomplikowanej teorii na poziomie szkoły średniej to niczego nie osiągniesz. Hassim poszedł dalej, bo potrafi to zrobić na każdym poziomie.
Stwierdzenie że my jesteśmy "horyzontem zdarzeń"...rozwaliło mnie kompletnie.  Chichot. Genialne w swojej prostocie i niezwykłe, objawienie całego piękna nauki. Im bardziej zaczynam rozumieć zasady Świętej Geometrii tym bardziej uświadamiam sobie głęboki sens w konstrukcji naszej rzeczywistości i mam tym większy żal że  nigdy ten temat nie będzie w szkołach. Mam nadzieję że w nowej rzeczywistości temat ten będzie obowiązkowy.
Serdecznie podziękowania dla Leszka, Lucyfera za ogromną inspirację.
Zapisane
konserwa
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 196


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Listopad 02, 2009, 14:22:12 »

mam tym większy żal że  nigdy ten temat nie będzie w szkołach. Mam nadzieję że w nowej rzeczywistości temat ten będzie obowiązkowy.
Serdecznie podziękowania dla Leszka, Lucyfera za ogromną inspirację.

@Redmuluc nie czaruj! a właśnie że będzie i to niezależnie w jakiej, bo w każdej rzeczywistości
sursum corda!
Zapisane
Xellos
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 100



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #16 : Listopad 02, 2009, 22:53:41 »

Nie ma co zwalać na szkoły. Każdy musi czuć się sam za siebie odpowiedzialny. Jeśli to nie szkoła to sam nauczaj swoje dzieci prawdy.

Nic tu nowego nie odkryje o fałszywym ego i jaźni. Aby więc przypomnę, to od nas zależy rzeczywistość. Nie zwalajmy wszystkiego na barki innych, nie szukajmy przywódców. Przyjmijmy wiedzę i sami nauczajmy. Tylko najpierw trzeba tą wiedzę dobrze zrozumieć Mrugnięcie A by zrozumieć dobrze przekazać, inni uczeni powinni brać przykład z Nassima. Bo często poruszają inne ciekawe wątki w mało ciekawy i niezrozumiały sposób.
Zapisane
Redmuluc
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 48


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #17 : Listopad 02, 2009, 23:01:56 »

Innymi słowy, analizując zamieszanie wokół teorii oddziaływań silnych i jego naprawdę genialnej Teorii Jednolitego Pola, porównując to z informacjami jakie analizujemy poprzez projekty "z kręgu czarnej fizyki" , naprawdę widać że do naszej oficjalnej nauki zostały wpuszczone "fałszywe blokady" elementy teorii które prowadzą donikąd. Dzięki temu nie posuwamy się dalej i tworzymy błędne modele oparte na błędnych założeniach...bardzo wygodne, bardzo sprytne i skuteczne blokowanie rozwoju nauki.  Buzia na kłódkę Dzięki tej metodzie jesteśmy jak małe dzieci u psychologa które próbują wpasować kwadratowe klocki do okrągłych otworów, tylko dlatego że psycholog nie dał nam właściwej matrycy z otworami.
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2009, 23:04:13 wysłane przez Redmuluc » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #18 : Listopad 03, 2009, 09:58:39 »

@redmuluc, kto jak kto ale TY powinieneś to wiedzieć i widzieć - "wiedza" (sic!), która jest przekazywana w szkołach to zapychanie lewej półkuli czyli intelekt i konwencjonalna nauka oraz logika, natomiast nauki NASSIMA to wiedza prawej półkuli czyli połączenie nas z kosmosem, jakiś czas temu miałem ciekawy sen, widziałem Ziemię z góry jako kulę i rozmawiałem z pewnymi istotami, które powiedziały mi takie o to słowa "WE ARE NOT ALONE, WE ARE ALL ONE!" - myślę, że to wiele tłumaczy...

718'
Zapisane
konserwa
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 196


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Listopad 03, 2009, 11:19:40 »

Powoli odbiegamy od tematu, ale sprawa jest megapoważna - dzieci;
my tu sobie hobbistycznie filozofujemy, rozwijamy się itd., a w tym czasie nasze dzieci doświadczają logiki lewopółkulowego świata;
mówię, to jako ojciec, którego jedno z dzieciaków jest prawopółkulowe....
ten problem zmusił mnie do szerszego spojrzenia na system edukacji i wnioski są po prostu powalające; to jest system gwałtu na ludzkiej psychice - duszy...
w dodatku z tej głupiej szkoły dzieci wracają do rodzin, w których świat jest odbierany z lewopółkulowej telewizji - czyli totalny matrix;

przekazanie tej wiedzy dzieciom to jest wielka sprawa Co?  jak je nauczyć, że mogą wyczarować sobie swój świat, skoro ich rodzice mają z tym problem?
Zapisane
Strony: « 1 2 3 »   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

twojareklama divum ganggob x22-team articz